Хмельницький напівмарафон 2019

«Ветеранська десятка» Чоловіки
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10км (ветеранська десятка) Ч

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 3км 6км Темп ChipTime Gap Результат
1 517 Чабаненко Дмитро 1 29 Хмельницький 0:10:01 0:20:25 3:24 0:30:42 0:30:42
2 541 Онищук Сергій 2 35 Хмельницький 0:10:17 0:21:10 3:35 0:32:15 0:32:15
3 528 Павло Чайка 3 31 Київ 0:11:19 0:22:39 3:44 0:33:36 0:33:37
4 552 Дячок Артем 4 32 Хмельникький 0:08:56 0:21:24 3:46 0:33:57 0:33:57
5 548 Каргальськов Тарас 5 0 Хмельницький 0:10:40 0:22:31 3:49 0:34:23 0:34:23
6 530 Віктор Якубинський 6 50 Житомир Полісся ЮА 0:11:21 0:23:08 3:52 0:34:49 0:34:50
7 519 Ільницький Ігор 7 49 Кам’янець-Подільський 0:11:19 0:23:39 3:59 0:35:58 0:35:58
8 520 Шинкарук Віктор 8 37 Хмельницький 0:12:18 0:24:26 4:00 0:36:06 0:36:07
9 550 Кузьменко Богдан 9 51 Хмельникький 0:11:59 0:24:19 4:02 0:36:20 0:36:24
10 529 Нагуляк Олександр 10 61 Хмельницький Мастерс 0:11:44 0:24:07 4:02 0:36:25 0:36:25
11 555 Вересенко Анатолій 11 59 Київ 0:12:00 0:24:58 4:09 0:37:23 0:37:23
12 501 Каламбет Юрій 12 31 Львів 0:12:23 0:25:00 4:09 0:37:25 0:37:25
13 546 Пархомов Олександр 13 32 Хмельницький 0:12:34 0:25:37 4:16 0:38:24 0:38:24
14 515 Ющишен Володимир 14 30 Хмельницький ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 0:13:09 0:26:37 4:17 0:38:41 0:38:43
15 503 Попов Руслан 15 37 Київ 0:12:39 0:26:13 4:19 0:38:54 0:38:55
16 556 Чалий Максим 17 35 Калинівка 0:12:45 0:26:15 4:20 0:39:07 0:39:08
17 549 Заквацький Іван 18 35 Київ Ветеранська десятка 0:12:48 0:26:37 4:23 0:39:30 0:39:30
18 506 Козлишин Тарас 19 39 Рівне 0:12:15 0:25:39 4:23 0:39:34 0:39:34
19 539 Осадчий Богдан 20 30 Хмельницкий 0:13:12 0:27:39 4:29 0:40:27 0:40:30
20 521 Мельник Костянтин 21 29 Хмельницький 0:14:11 0:28:06 4:30 0:40:31 0:40:34
21 514 Марущак Євген 22 28 Хмельницький ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 0:13:09 0:27:10 4:32 0:40:53 0:40:55
22 504 Usharuk Bohdan 23 32 Луцьк Спілка учасників АТО Волині 0:13:16 0:27:24 4:34 0:41:10 0:41:11
23 553 Заболотний Ігор 24 42 с. Бобрик, Броварський р-н 0:13:35 0:28:13 4:44 0:42:37 0:42:38
24 502 Колеснік Руслан 26 27 Київ 0:13:41 0:28:34 4:48 0:43:14 0:43:15
25 534 Дерело Валентин 27 45 Рівне ЗСУ 0:13:41 0:29:07 4:54 0:44:13 0:44:13
26 540 Чорний Євгеній 28 31 Хмельницький 0:13:17 0:28:24 4:55 0:44:16 0:44:19
27 511 Гаврилов Володимир 29 61 Київ Ветеранська десятка 0:14:14 0:29:38 5:00 0:45:00 0:45:02
28 535 Полюх Віктор 30 34 Хмельницький 0:13:43 0:29:22 5:02 0:45:26 0:45:26
29 518 Поліщук Дмитро 31 32 Хмельницький 0:14:50 0:31:38 5:29 0:49:29 0:49:30
30 557 Вінніченко Констянтин 32 48 Київ 0:15:22 0:32:54 5:35 0:50:15 0:50:19
31 525 Олександр Дарморос 33 34 Хмельницький 0:15:21 0:32:54 5:35 0:50:15 0:50:19
32 559 Фесенко Дмитро 35 39 Полтава 0:17:04 0:34:21 5:40 0:51:03 0:51:05
33 558 Charters Jordan 36 39 США 0:22:28 0:47:35 7:56 1:11:31 1:11:32
34 513 Завгородній Артем 37 39 Хмельницький 2:17:49 2:30:16
35 500 Головач Петро 38 55 Київ KMRC
36 505 Шевченко Віктор 39 47 Київ ПТН ПНХ
37 507 Уніфонтович Руслан 40 43 Луцьк Ветеранська 10
38 508 Тюгаєв Альберт 41 31 Хмельницький
39 509 Цимбалюк Михайло 42 52 Хмельницький позаклубний
40 510 Куць Владислав 43 28 Київ
41 516 Вуйцік Максим 45 41 Львів
42 522 Ковальчук Олег 46 33 Хмельницький
43 523 Рикун Андрій 47 27 Хмельницький
44 527 Гаєвой Вiктор 48 51 Хмельницький динамо
45 531 Вовк Олександр 49 63 Харків МК 'Роднік'
46 536 Терехов Юлій 50 23 Київ
47 538 Куць Владислав 51 28 Київ
48 542 Олексій Юрів Юрійович 52 27 Лубни - Київ
49 544 Колеснік Руслан 53 27 Біла Церква Ветеранська десятка
50 547 Кохан Сергій 54 44 Херсон
51 554 Мельничук Дмитро 55 38 с. Оженин. Острозький р-н, Рівненська обл.


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag