КИЇВСЬКА СОТКА 2020

100км - Sport
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

ВАЖЛИВО!
Учасникам, які ще НЕ відстартували, заборонено наближатись до стартової арки і перетинати її! Якщо ви “погуляєте” біля старту, ваш чіп може зчитатись і час подолання дистанції розпочнеться раніше, ніж ви очікували.
*Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time).

100км - Sport

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 257 Олексій Касьянов Ч 28 Вишгород SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:03:42
2 111 Андрій Корчак Ч 26 Кременчук ntile cycling team 2:04:32
3 224 Михайло Хилько Ч 30 Нові Петрівці Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:33
4 130 Павло Міщенко Ч 29 Київ echelon 2:04:34
5 225 Костянтин Денека Ч 37 Київ Leader Leader 2:04:35
6 252 Андрій Гладкий Ч 40 Одеса 2:04:36
7 174 Владимир Яценко Ч 45 Киев SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:04:38
8 214 Дмитрий Воловод Ч 28 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:04:38
9 255 Игорь Иванченко Ч 31 Николаев BikeLab BikeLab 2:04:42
10 211 Микола Карапась Ч 32 Київ SkyFitness-Grawe SkyFitness - GRAWE 2:04:43
11 209 Александр Литвиненко Ч 46 Мелитополь г, Мелитополь ZP SICH 2:04:43
12 249 Заіка Василь Ч 52 Київ 2:04:47
13 226 Денис Батюхов Ч 40 Київ Leader Leader 2:04:49
14 201 Даниил Сапунов Ч 38 Бровары 2:04:49
15 221 Artem Parashchenko Ч 31 Kyiv Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:49
16 125 Георгій Єгіазарян Ч 32 Kyiv Kyiv Cycling Team Kyiv Cycling Team 2:04:50
17 220 Денис Любуцін Ч 36 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:50
18 60 Хижняк Ігор Ч 51 Київ Kyiv Cycling Team 2:04:50
19 222 Дмитро Лахтадир Ч 32 Боярка Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:51
20 115 Andrii Skoryi Ч 36 Kyiv 2:04:51
21 231 Мустафа Озюнал Ч 39 Киев 2:04:51
22 233 Олексій Іванюк Ч 29 Вінниця Cadence90 2:04:51
23 219 Олександр Дзюба Ч 34 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:51
24 176 Святослав Шурупов Ч 53 Київ Bike Family Bike Family 2:04:54
25 200 Антон Фурсов Ч 34 Kyiv Kyiv Cycling team Kyiv Cycling team 2:04:55
26 132 Tymofii Sedinkin Ч 43 Khmelnitskiy 2:04:55
27 223 Дмитро Кащенко Ч 33 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:04:59
28 146 Сергій Воронець Ч 30 Кихв 2:05:04
29 64 Кацімон Олександр Ч 33 Димер SkyFitnnes-GRAWE 2:05:05
30 188 Тарас Дубинець Ч 43 ОрджоКиев Dnepr Masters cycling Dnepr Masters 2:05:06
31 203 Борис Бакуринський Ч 34 Київ SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:05:06
32 189 Валентин Луцишин Ч 49 Вишгород Dnepr Masters cycling Dnepr Masters 2:05:06
33 175 Андрей Махно Ч 44 Киев SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE 2:06:05
34 117 Юрій Шевцов Ч 36 Kyiv echelon echelon 2:08:27
35 218 Anton Babenko Ч 37 Київ Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:10:15
36 170 Сергій Верман Ч 39 Київ 2:11:07
37 169 Андрій Щербань Ч 42 Київ echelon echelon 2:11:08
38 168 Данило Притченко Ч 32 Iрпiнь 2:11:15
39 205 Alexander Vasylevskyi Ч 28 Київ Sigma Software - Unicorn 2:11:15
40 202 Yurii Zhdanov Ч 29 Kyiv 2:11:24
41 234 Олег Близнюк Ч 52 Дніпро Dnepr Masters Dnepr Masters 2:11:38
42 101 Роман Семененко Ч 26 Київ Cadence90 Cadence90 2:12:44
43 239 Євген Алєксєєнко Ч 53 Ірпінь Velo Hype Velo Hype 2:12:46
44 198 Валерій Цупрун Ч 48 Біла Церква In Velo Veritas In Velo Veritas 2:12:51
45 237 Сергій Єрошов Ч 37 Бровари Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:13:09
46 240 Андрій Братащук Ч 28 Київ Velo Hype Velо Hype 2:13:12
47 241 Дмитро Тишецький Ч 34 Черкаси Velo Hype Velo Hype 2:14:30
48 1526 Oleh Pastushchin Ч 55 Тернопіль Тернопіль Тернопіль 2:16:07
49 160 Олександр Лактіонов Ч 57 Херсон digicom cycling team digicom cycling team 2:16:10
50 192 Павло Гуцол Ч 30 Kyiv 2:16:11
51 172 Сергей Шимкович Ч 36 Боярка 2:16:13
52 177 Leonid Kalinovskyi Ч 35 Вінниця VinRC VinRC 2:16:17
53 137 Валерій Нарижний Ч 63 Запоріжжя - - 2:16:18
54 153 Natalya Tarnavchyk-Chuhuievets Ж 30 Львів Kyiv Cycling Team Kyiv Cycling Team 2:16:19
55 171 Едуард Кийко Ч 52 Киев 2:16:19
56 158 Олексій Клімов Ч 44 Нова Каховка digicom cycling team digicom cycling team 2:16:22
57 208 Евгений Удод Ч 51 Запорожье ZP SICH ZP SICH 2:16:23
58 251 Олександр Давидок Ч 33 Київ Velo Hype Velo Hype 2:16:24
59 247 Кристина Стрижак Ж 31 Київ Barva MTB club Barva MTB club 2:16:25
60 167 Олексій Вініченко Ч 45 Київ Cadence90 Cadence90 2:16:26
61 180 Дмитро Будаловський Ч 39 Буча Bike LAB 2:16:28
62 245 Ігор Широкий Ч 30 Київ Aerostar Team one 2:16:28
63 213 Dmytro Shylyuk Ч 35 Kyiv SAPIK Team SAPIK Team 2:16:29
64 227 Сергій Аржанов Ч 59 Лиман Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:16:30
65 138 Дмитро Піонтковський Ч 50 Киев ДЮСШ-8 2:16:35
66 140 Юрий Доценко Ч 57 Киев ( 2:16:36
67 126 Костянтин Павловський Ч 64 Запоріжжя ZP SICH 2:16:38
68 163 Аркадій Руденко Ч 33 Київ Cadence90 Cadence90 2:16:39
69 127 Олексій Чагарний Ч 40 Киъв Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:16:40
70 253 Анна Капущак Ж 36 Київ Kyiv Cycling Team Kyiv Cycling Team 2:16:43
71 229 Олексій Костецький Ч 43 Буча Équipe de Citron (ÉdC) 2:16:43
72 147 Віктор Шевельов Ч 65 Дніпро 2:16:47
73 134 Ігор Кубенко Ч 56 Київ 2:16:52
74 193 денис грищенко Ч 31 Киев 2:18:00
75 187 Максим Шумаков Ч 28 Київ 2:18:04
76 204 Анатолій Кісіль Ч 39 Kyiv 2:18:16
77 230 Ілона Аржанова Ж 42 Лиман Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:18:22
78 183 Анатолий Карпенко Ч 51 Киев Сadence90 Cadence90 2:18:41
79 133 Дмитрий Попов Ч 30 Київ Bike Family Bike Family 2:18:51
80 114 Dmytro Samsonov Ч 43 Kyiv Everyvelo 2:20:18
81 124 Kyrylo Kniazev Ч 33 Kyiv 2:23:57
82 104 Ігор Проскура Ч 34 Київ Cadence90 2:24:12
83 157 Сергій Суровець Ч 62 Київ 2:24:24
84 232 Dmytro Filin Ч 52 Kiev TREK 2:25:15
85 236 Степанов Олександр Ч 33 Киев Cadence 90 Cadence 90 2:26:49
86 250 Roman Petrusiuk Ч 46 Ктїв Nivki City Group 2:27:13
87 116 Михаил Воробьев Ч 34 Киев Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:29:52
88 210 Должиков Глеб Ч 34 Киев Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:30:23
89 155 Данило Яремчук Ч 26 Київ Cadence90 2:30:36
90 246 Марія Качалова Ж 33 Kyiv YATAGARASU YATAGARASU 2:30:43
91 238 Ольга Ящук Ж 32 Kiyv Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:30:43
92 254 Віктор Язенок Ч 59 Київ 2:30:47
93 228 Людмила Окішор Ж 29 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:30:48
94 166 Марина Кизилова Ж 37 Киев Cadence90 Cadence90 2:30:50
95 135 Вікторія Гудима Ж 29 Київ Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:30:50
96 106 Віра Яремчук Ж 28 Київ Cadence90 Cadence90 2:32:03
97 113 Oleksandr Bakkalinskyi Ч 36 Kyiv Cadence90 2:32:26
98 164 Artem Hubariev Ч 38 Kyiv VeloTroyeschina VeloTroyeschina 2:33:36
99 186 Maria Shevchenko Ж 30 Kyiv 2:33:40
100 217 Dmitry Kovalenko Ч 29 Киев Velobazar-Cadence90 Velobazar-Cadence90 2:33:41
101 173 Самойлов Олексій Ч 37 Київ ТРОЄ ТРОЄ 2:33:58
102 212 Сергій Попов Ч 56 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:33:59
103 145 Семен Мартюшев Ч 32 Київ Escape Escape 2:34:38
104 103 Володимир Куценко Ч 37 Київ 2:34:44
105 112 Андрій Осадчий Ч 41 Київ Sigma Software - Unicorn Sigma Software - Unicorn 2:34:52
106 161 Семащук Петро Ч 44 Київ Caden's 90 2:35:04
107 165 Vitaliy Chernyakov Ч 39 Kyiv VeloTroyeschina VeloTroyeschina 2:35:47
108 190 Олександр Данько Ч 29 Херсон 2:35:52
109 178 Aliona Nakonechna Ж 24 Vinnytsia VinRC VinRC 2:36:27
110 129 Ярослава Сердюк Ж 25 Київ echelon 2:37:38
111 195 Міхаель Калина Ч 34 Гостомель 2:37:39
112 108 Ігор Боднар Ч 51 Stari Petrivtsi 2:38:48
113 156 Олексій Головань Ч 66 Черкаси Randonneurs.ck 2:39:23
114 151 Peter Latos Ч 45 Kyiv 2:41:36
115 123 Леонід Ярмусь Ч 44 Київ Victory Cycling Club Victory Cycling Club 2:42:08
116 197 Ігор Пастух Ч 65 Київ KIT / ЕКТА KIT 2:42:34
117 121 Голубенко Олександр Ч 43 Нетiшин 2:42:46
118 242 Сергій Харчук Ч 58 Kyiv Київська Сотка Київська Сотка 2:43:49
119 150 Володимир Росіцький Ч 29 Київ echelon echelon 2:45:50
120 162 Aleksei Mironov Ч 41 Minsk Echelon Echelon 2:45:52
121 207 Олексій Єфімов Ч 42 Київ echelon echelon 2:45:54
122 215 Євген Соболев Ч 30 Київ echelon echelon 2:45:55
123 131 Леонід Коломійцев Ч 33 Київ echelon 2:45:55
124 120 Alexey Koval Ч 34 Kyiv echelon echelon 2:45:55
125 118 Egor Aleksandrov Ч 30 Minsk echelon echelon 2:45:57
126 244 Vitaliy Prokopchuk Ч 46 Бровари Velo Hype Velo Hype 2:46:00
127 144 Тanya Nesterchuk Ж 51 Житомир 2:46:53
128 141 Юрій Янчиков Ч 61 Житомир 2:50:10
129 152 Sam Kearley Ч 31 Kyiv 2:56:47
130 179 Петро Троп Ч 69 Житомир 3:01:17
131 181 Володимир Валько Ч 24 Київ Cadence90 3:02:31
132 206 Леонід Гончарик Ч 81 Київ 3:07:13
133 196 Валериан Ботнарь Ч 30 Борисполь 3:11:59
134 235 Максим Борейко Ч 26 Київ 3:12:29
135 136 Сергій Бойко Ч 31 Київ echelon echelon 3:23:49
136 122 Титунин Дмитрий Ч 40 Киев Victory Cycling Club Victory Cycling Club 3:51:56
137 128 Курзанова Наталія Ж 53 Запоріжжя ZP SICH ZP SICH 3:59:41
138 216 Андрій Люткевич Ч 31 Нові Петрівці Velobazar-Cadence90 4:24:17
139 109 Павло Єфіменко Ч 37 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club
140 110 Serhii Karpishin Ч 31 Slavytuch
141 119 Олег Куровський Ч 43 Київ echelon
142 139 Станіслав Бохенко Ч 34 Одеса
143 143 Vasyl Dizhak Ч 32 Zurich Tri4ever Tri4ever
144 154 Костянтин Жученко Ч 33 Київ Velobazar-Cadence90
145 159 Олександр Брюханов Ч 47 Дніпро Dnepr Masters Dnepr Masters
146 184 Артем Орлов Ч 29 Київ Bike Family Bike Family
147 185 Дмитро Стрижов Ч 42 Київ ШЕРИФ ШЕРИФ
148 199 Денис Кузнецов Ч 25 Київ echelon echelon
149 243 Кирилл Мешковский Ч 29 Киев Aeroone Aeroone
150 248 Володимир Тітенко Ч 53 м. Бровари
151 256 Теслер Артем Ч 28 Вишгород SkyFitness-GRAWE SkyFitness-GRAWE


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag