International Dnipro Swim Marathon 2021

3 км
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3 км - Жінки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 472 Єлизавета Мазур Ж 22 Київ Aqua Champs 1:50 0:55:01
2 360 Ірина Озерянська Ж 38 Київ Mafia Team 1:51 0:55:46
3 463 Уляна Мічкова Ж 20 Кривий Ріг smartswim 1:59 0:59:41
4 460 Валерия Хохол Ж 25 Киев WolfPack 2:02 1:01:11
5 444 Ірина Іваницька Ж 26 Кривий Ріг Smartswim 2:09 1:04:43
6 381 Ірина Доманова Ж 39 Київ Wolfpack 2:19 1:09:58
7 533 Дарина Постнікова Ж 33 Киев WolfPack 2:20 1:10:13
8 396 Ірина Нікітіна Ж 15 Київ 2:24 1:12:06
9 505 Єлизавета Гисар Ж 15 Бровари ENOT 2:24 1:12:17
10 540 Тетяна Шпак Ж 39 Kyiv WolfPack 2:30 1:15:05
11 499 Євгенія Мотрич Ж 38 Київ WolfPack 2:30 1:15:09
12 468 Поліна Горенко Ж 24 Кропивницький 2:32 1:16:09
13 485 Юлия Маслова Ж 34 Киев 2:34 1:17:26
14 522 Даша Митровка Ж 29 Київ 2:43 1:21:56
15 447 Ксенія Шатохіна Ж 27 Київ The Shark Team 2:43 1:21:58
16 401 Інна Забєліна Ж 43 Лозовая 2:44 1:22:17
17 425 Ольга Пономаренко Ж 37 Харків Kharkiv swimming club 2:48 1:24:16
18 450 Ольга Цеценова Ж 47 Київ WolfPack Sport Club 2:49 1:24:30
19 373 Виктория Сергейко Ж 48 Киев Без клуба 2:49 1:24:37
20 420 Тандура Анна Ж 30 Chameleon 2:50 1:25:06
21 364 Леся Шклярук Ж 44 Кривий Рiг Кривбас Мастерс 2:54 1:27:13
22 374 Ганна-Марія Саппа Ж 41 Харків Kharkov Swimming Club 2:54 1:27:24
23 506 Дарья Коваленко Ж 42 Днепр StartDnipro 2:56 1:28:25
24 453 Анастасия Юрга Ж 30 Киев 2:57 1:28:32
25 372 Ірина Сидорова Ж 42 Київ Smart swim 2:57 1:28:39
26 389 Оксана Захарченко Ж 32 2:57 1:28:45
27 383 Ірина Малиш Ж 49 Дніпро Swim Stream Dnipro 2:59 1:29:37
28 492 Davidenko Olena Ж 35 Киев WolfPack 3:01 1:30:31
29 415 Виктория Чиутова Ж 21 Харьков Chameleon 3:01 1:30:35
30 351 Каріна Мірус Ж 35 Київ TeamUpstream 3:01 1:30:54
31 509 Ганна Шишлянникова Ж 43 Днепр Swim Stream 3:02 1:31:18
32 421 Влада Игнатова Ж 23 Харьков Chameleon 3:03 1:31:48
33 418 Марія Абрютіна Ж 34 Київ 3:05 1:32:51
34 422 Виктория Попова Ж 36 Харьков Chameleon 3:06 1:33:18
35 503 Марія Литвиненко Ж 37 Київ Podolsky swimming club 3:06 1:33:19
36 442 Олена Ільїна-Макарова Ж 41 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 3:06 1:33:20
37 514 Олена Нємкова Ж 43 Українка ASwim 3:08 1:34:01
38 523 Катерина Сподін Ж 40 Київ Open Water 3:09 1:34:41
39 502 Світлана Стариніна Ж 36 Кропивницький Фанклуб 3:10 1:35:06
40 530 Коц Юлия Ж 38 Киев Wolfpack 3:11 1:35:48
41 504 Виктория Фетисова Ж 42 Київ 3:12 1:36:19
42 358 Юлія Смірнова Ж 38 Київ Triatman 3:13 1:36:52
43 491 Катерина Фесина Ж 31 Київ Upstream 3:20 1:40:12
44 494 Анастасія Коптюх Ж 44 Київ Подольский 3:21 1:40:57
45 501 Мария Смолка Ж 33 Киев Swim System 3:21 1:40:57
46 363 Русана Тебуєва Ж 38 Дніпро Swim Stream Dnipro 3:25 1:42:36
47 408 Наталья Горовая Ж 44 Черкассы 3:25 1:42:53
48 368 Ольга Петраш Ж 32 Київ Swim System 3:30 1:45:10
49 376 Ганна Шелудченко Ж 43 Київ Swim System 3:30 1:45:11
50 399 Уляна Кононенко Ж 29 Ужгород Uzhhorod Running Club 3:36 1:48:01
51 519 Алёна Дяченко Ж 29 Киев MAFIA team 3:38 1:49:25
52 496 Дар'я Хомякова Ж 31 Київ Wolfpack 3:40 1:50:18
53 466 Вікторія Сулима-Дріянська Ж 37 Киев Swim System 3:40 1:50:28
54 380 Анна Бабічева Ж 29 Черкаси Swim System 3:41 1:50:52
55 365 Евгения Тыринова Ж 38 Черкассы Не отношусь 3:42 1:51:21
56 441 Наталія Танцюра Ж 31 Снігурівка Swim System 3:46 1:53:01
57 435 Наталія Кульчицька Ж 38 Київ MafiaTeam 3:46 1:53:18
58 526 Марта Безнос Ж 32 Львів Swim4U 3:49 1:54:39
59 529 Ирина Лихота Ж 52 Харькоа Kharkiv Swimming Club 3:55 1:57:50
60 518 Елена Матвеюк Ж 44 Київ Mafia 3:56 1:58:10
61 524 Anastasiia Bondarenko Ж 31 Київ Pasya Team 3:57 1:58:48
62 507 Марина Богма Ж 29 Київ Smart Swim 4:01 2:00:30
63 366 Оксана Ушакова Ж 38 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 4:16 2:08:26
64 392 Йолана Каменчук Ж 39 Київ 4:37 2:18:35
65 481 Еміля Аджисалієва Ж 30 Київ 5:12 2:36:11
66 403 Марія Джафарзадешахрбабакі Ж 31 Київ 5:20 2:40:15
67 531 Valentyna Synenka Ж 37 Lviv Syutkin team 5:22 2:41:06
68 521 Iryna Kalynych Ч 40 Харьков Chameleon
69 361 Юлія Макуха Ж 34 Київ Swim System
70 367 Анастасия Громова Ж 33 Київ Swim System
71 378 Надежда Симоненко Ж 28 Киев
72 385 Антоніна Редькіна Ж 39 Київ ГО Наукові зустрічі
73 400 Ілона Настюха Ж 42 Київ
74 423 Ольга Охріменко Ж 34 Харків Chameleon
75 424 Марина Медведкова Ж 41 Харьков Хамелеон
76 433 Наталія Яворська Ж 30 Київ
77 470 Katerina Sanina Ж 38 Киев
78 497 Яніна Коваль Ж 41 Kiev 5 элемент
79 511 Наталія Усенко Ж 35 Київ Team Upstream

3 км - Чоловіки

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп (хв/100м) Gap Результат
1 448 Кобыжча Михаил Ч 36 Киев Mafia Team 1:46 0:53:24
2 426 Олександр Безпечний Ч 28 Харків Kharkiv Swimming Club 1:50 0:55:06
3 482 Олександр Цуканов Ч 38 Dnepr DneprMasters 1:51 0:55:38
4 369 Олексій Медовець Ч 33 Харків Chameleon 1:51 0:55:55
5 488 Степан Староверцев Ч 19 Харьков Chameleon 1:52 0:56:21
6 404 Ігор Семенов Ч 34 Київ Team Upstream 1:53 0:56:47
7 443 Андрей Григорьев Ч 44 Кропивницкий Фан Клуб 1:54 0:57:17
8 456 Даніїл Литвиненко Ч 20 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 1:57 0:58:47
9 455 Андрій Лисенко Ч 48 Дніпро Dnepr Masters Swimming club 1:58 0:59:21
10 428 Дмитро Філіпський Ч 28 Харків Kharkiv Swim 1:58 0:59:23
11 513 Никита Качалаба Ч 22 Киев Team Upstream 2:00 1:00:03
12 475 Дмитрий Харасик Ч 33 Харьков Chameleon 2:00 1:00:04
13 446 Антон Василенко Ч 43 Киев ДнепрМастерс 2:00 1:00:21
14 398 Андрей Васильев Ч 45 2:09 1:04:58
15 449 Володимир Клочко Ч 18 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 2:12 1:06:16
16 483 Михайло Архангельський Ч 32 Черкаси 2:12 1:06:28
17 532 Прохор Базаров Ч 15 Киев Олимпийский Стиль 2:13 1:06:42
18 457 Віталій Світличний Ч 49 Сєвєродонецьк 2:13 1:06:50
19 452 Влад Руденко Ч 16 Київ Наука-спорт м.Київ 2:16 1:08:26
20 437 Дмитрий Григорьев Ч 40 Харьков Chameleon 2:17 1:08:50
21 427 Oleksandr Danchenko Ч 16 Kyiv Pasya Team 2:20 1:10:25
22 542 Володимир Блуд Ч 38 Черкаси SyutkinTeam 2:21 1:10:32
23 354 Ярослав Статнік Ч 39 Kiev Садовая 53 2:21 1:10:33
24 451 Ілья Макаров Ч 17 Черкаси SportLife 2:23 1:11:47
25 417 Алексей Есипенко Ч 51 Харьков Swim System 2:24 1:12:26
26 512 Kyryll Malomuzh Ч 27 Киев WolfPack 2:25 1:12:31
27 548 Василий Сентимрей Ч 41 Ужгород 2:25 1:12:34
28 545 Александр Васильев Ч 47 Харьков КИТ 2:25 1:12:41
29 543 Ivan Chechotkin Ч 32 Черкаси 2:26 1:13:01
30 489 Геннадий Староверцев Ч 41 Харьков Chameleon 2:27 1:13:34
31 487 Проскурнин Дмитрий Ч 37 Харьков Chameleon 2:27 1:13:41
32 386 Максим Головко Ч 39 Киев 2:28 1:14:15
33 382 Кирило Моісеєв Ч 41 Київ Swim System Group 2:29 1:14:46
34 536 Александр Витолин Ч 59 Харьков 2:31 1:15:32
35 429 Басов Артем Ч 32 Харьков PolianskyiTeam 2:33 1:16:38
36 454 Олександр Крутій Ч 42 Київ Shark team 2:34 1:17:24
37 438 Андрій Шевченко Ч 32 Харків Chameleon 2:34 1:17:28
38 350 Андрій Губинський Ч 39 Київ 2:38 1:19:14
39 546 Орехов Егор Ч 29 Запорожье Mafia team 2:39 1:19:53
40 445 Ігор Чередник Ч 36 Кіррвоград Fanclub 2:41 1:20:35
41 478 Юрій Венжик Ч 28 Харьков Chameleon 2:42 1:21:01
42 467 Юрій Колос Ч 31 Київ FOXX Swim Team 2:42 1:21:20
43 544 Шахін Мусаєв Ч 35 Київ 2:45 1:22:40
44 541 Сергей Панченко Ч 38 Днепр Syutkin Team 2:47 1:23:30
45 414 Олексій Яценко Ч 43 Харків #PolianskyiTeam 2:47 1:23:37
46 473 Vladyslav Bashylov Ч 37 Kharkov Chameleon 2:47 1:23:40
47 406 Михайло Волков Ч 32 Краматорськ 2:47 1:23:52
48 479 Taras Khavunka Ч 28 Львів 2:47 1:23:53
49 405 Віталій Юрасов Ч 33 Київ ArtamonovTeam 2:48 1:24:06
50 493 Юрий Теличко Ч 33 Ужгород Tristars 2:48 1:24:27
51 413 Олексiй Вiнда Ч 32 Харкiв Chameleon Club 2:49 1:24:51
52 525 Юрій Скакунов Ч 45 Харків 2:50 1:25:27
53 500 Александр Смолка Ч 35 Киев Swim System 2:51 1:25:35
54 535 Maryan Shtymak Ч 35 Ужгорол 2:51 1:25:36
55 397 Валерий Жовтобрюх Ч 49 Днепр SwimmStream 2:51 1:25:39
56 411 Олексій Веретільник Ч 37 Киев 2:51 1:25:47
57 498 Андрей Баланюк Ч 27 Київ FOXX swim team 2:51 1:25:54
58 486 Андрій Власов Ч 37 Харків Polianskyi Team 2:52 1:26:16
59 464 Андрей Грибков Ч 40 Харьков PolianskyiTeam 2:53 1:26:40
60 412 Володимир Даниленко Ч 54 Харків Safari 2:54 1:27:19
61 534 Руслан Даценко Ч 32 Київ Team Upstream 2:54 1:27:25
62 461 Андрій Підгрушний Ч 27 Харків KHARKIV SWIMMING CLUB 2:55 1:27:31
63 508 Юрий Данильченко Ч 61 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 2:55 1:27:34
64 362 Іван Янцевич Ч 38 Березне 2:55 1:27:35
65 490 Николай Штофель Ч 33 2:55 1:27:36
66 458 Віктор Матусов Ч 35 Харків Chameleon 2:55 1:27:45
67 528 Валерій Міщенко Ч 50 Сміла 2:55 1:27:48
68 379 Олесандр Баланенко Ч 32 Золотоноша 2:56 1:28:27
69 515 Дмитро Котляр Ч 33 Черкаси КОРД 2:57 1:28:33
70 359 Єгор Кольчиба Ч 27 Київ 2:57 1:28:44
71 517 Oleksii Vlasenko Oleksii Vlasenko Ч 38 Kiev 2:58 1:29:24
72 371 Сергій Білан Ч 50 Кропивницький ФанКлуб 2:59 1:29:36
73 352 Григорій Шевченко Ч 30 Київ SwimSystem 3:00 1:30:00
74 516 Ярослав Білан Ч 38 Київ Pasya team 3:01 1:30:43
75 495 Олексій Русецький Ч 32 Харків PolianskyiTeam 3:02 1:31:22
76 440 Жданов Олександр Ч 35 Харків #PolianskyiTeam 3:04 1:32:02
77 432 Олександр Рекунков Ч 72 Черкаси PRIDE 3:04 1:32:20
78 407 Кременський Iгор Ч 28 Харкiв #PolianskyiTeam 3:04 1:32:20
79 439 Руслан Долинний Ч 38 Київ Swim System 3:04 1:32:27
80 402 Володимир Мосійчук Ч 32 Київ izzi9 3:05 1:32:36
81 409 Виталий Маковский Ч 28 Харьков #PolianskyiTeam 3:07 1:33:57
82 388 Сергій Мойсієнко Ч 38 Київ 3:11 1:35:34
83 549 Андрей Сукомел Ч 41 Киев CitySwimm 3:11 1:35:48
84 390 Микола Віхтюк Ч 39 Київ Хомяки 3:12 1:36:17
85 476 Олександр Наріжний Ч 34 Київ Swim System 3:13 1:36:50
86 434 Виктор Драбан Ч 36 Харьков kharkiv swimming club 3:14 1:37:06
87 353 Ігор Соловей Ч 44 Київ SwimSystem 3:14 1:37:14
88 370 Дмитро Васильєв Ч 35 Кропивницький Fanclub 3:14 1:37:18
89 538 Андрей Владимирец Ч 37 Харьков Kharkiv Swimming club 3:19 1:39:37
90 469 Руслан Дорошенко Ч 33 Київ FOXX swim team 3:20 1:40:06
91 537 Олег Егоров Ч 39 Днепр TriStars 3:20 1:40:15
92 520 Олег Кустов Ч 40 Київ Mafia team 3:22 1:41:05
93 416 Вячеслав Околот-Радомский Ч 37 Киев без клуба 3:24 1:42:05
94 474 Виталий Дубровин Ч 39 Киев Pasya Team 3:29 1:44:57
95 539 HLUSHCHENKO VOLODYMYR Ч 30 Київ 3:30 1:45:24
96 462 Влад Попов Ч 18 Харьков KHARKIV SWIMMING CLUB 3:32 1:46:07
97 436 Amet Umerov Ч 26 Kyiv - 3:39 1:49:50
98 547 Dmytro Grynchenko Ч 29 Kremenchug 3:42 1:51:29
99 527 Артём Лось Ч 38 Киев +380 (95) 235 77 77 3:44 1:52:12
100 410 Олександр Бондаренко Ч 35 Київ 4:10 2:05:08
101 356 Александр Жосан Ч 64 Александрия Alex Team 4:33 2:16:41
102 355 Андрій Кудря Ч 32 Київ 4:47 2:23:42
103 375 Misha Minakov Ч 37 Харьков 5:16 2:38:23
104 357 Олександр Юрченко Ч 36 Київ SwiMix
105 384 В'ячеслав Редькін Ч 40 Київ
106 387 Роман Чобонян Ч 39 Дніпро EKFood
107 391 Олександр Козак Ч 39 Київ
108 393 Yurii Svirskyi Ч 25 Львів Syutkin Team
109 394 Олександр Тещинський Ч 24 Харків
110 395 Николай Борсук Ч 33 Киев
111 431 Виталий Джафаров Ч 33 Харьков
112 465 Микола Сичик Ч 36 Київ
113 471 Дмитро Канін Ч 36 Київ BudmonsteR
114 480 Андрій Урядов Ч 50 Київ
115 484 Сергій Семікоп Ч 32 Харків Chameleon


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag