І пробігу «Різдвяні перегони 2021»

13.5 км - Чоловіки
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

13.5 км Чоловіки

Місце Абсолют Атлет Вік Місто Клуб 4.5км 9км Темп Результат Gap ChipTime
1 1 49 Юрій Ящук 43 Київ Happy TRI Friends 0:17:29 0:35:13 3:56 0:53:14 0:53:14
2 2 58 Сахно Володимир 50 Ніжин Running club Scientist, АБУ 0:18:11 0:36:53 4:04 0:54:58 0:54:58
3 3 71 Віктор Роговой 55 Бориспіль Running club Scientist, АБУ 0:17:48 0:36:32 4:05 0:55:19 0:55:19
4 4 62 Павло Шутенко 51 с. Любарці Бориспільський район АБУ, RC Scientist 0:18:08 0:36:52 4:09 0:56:02 0:56:02
5 5 54 Сергій Тимошенко 58 Київська обл. RC Scientist, URA 0:19:21 0:38:07 4:14 0:57:17 0:57:17
6 6 50 Иван Колесников 44 1976 Аппарат 0:19:12 0:38:37 4:17 0:57:55 0:57:55
7 7 73 Олександр Баліцький 37 Баришівка Науковець 0:19:22 0:39:12 4:21 0:58:48 0:58:48
8 8 30 Дмитро Левченко 33 Киев Synergy 0:19:23 0:39:27 4:23 0:59:12 0:59:12
9 9 47 DENYS KULIKALOV 30 Киев Happy TRI Friends 0:19:38 0:40:01 4:23 0:59:22 0:59:22
10 11 59 Вадим Савчук 49 Глеваха 0:21:36 0:41:57 4:34 1:01:42 1:01:42
11 12 68 Сергій Катеринич 37 Кропивницький KroRunClub 0:20:41 0:41:37 4:35 1:02:02 1:02:02
12 13 7 Олександр Сушко 27 Киев Спортивний клуб Сібумі 0:20:26 0:41:33 4:37 1:02:20 1:02:20
13 14 32 Олександр Горобець 40 Киев Легал Хаус 0:21:37 0:42:13 4:39 1:02:50 1:02:50
14 15 29 Борис Михайлов 59 Бахмач ДМКГармонія, АБУ. 0:21:13 0:42:17 4:41 1:03:16 1:03:16
15 17 12 Олександр Кадькало 63 Київ SCS Sport club Scientist 0:22:02 0:43:15 4:43 1:03:44 1:03:44
16 18 66 Юрій Якименко 42 Київ Runer 0:22:16 0:43:35 4:43 1:03:47 1:03:47
17 19 22 Олександр Заграничний 45 Фастів 0:22:03 0:43:18 4:44 1:03:59 1:03:59
18 20 67 Andrii Hurbyk 57 Kyiv RC Scientist 0:21:27 0:43:03 4:47 1:04:46 1:04:46
19 21 23 Вадим Яковлев 47 Бровари БІГ 0:22:15 0:43:53 4:48 1:04:54 1:04:54
20 22 55 Євген Воробєй 31 Київ 0:22:12 0:43:59 4:50 1:05:18 1:05:18
21 23 13 Борис Чекмасов 43 Київ 0:22:14 0:43:33 4:50 1:05:20 1:05:20
22 24 15 Андрій Колоша 40 Київ SC Scientist 0:21:26 0:43:43 4:52 1:05:43 1:05:43
23 25 60 Ігор Гуцуляк 43 Боярка 0:21:44 0:43:44 4:52 1:05:43 1:05:43
24 26 57 Павло Михайлішин 27 Київ 0:21:37 0:44:18 4:53 1:05:57 1:05:57
25 29 74 Артем Лачугін 45 Дніпро 0:22:07 0:44:20 4:55 1:06:26 1:06:26
26 30 41 Олександр Артемчук 36 Баришівка Науковець 0:22:17 0:44:30 4:55 1:06:32 1:06:32
27 31 48 Юрій Маліновський 35 Софієвська Борщагівка Happy TRI Friends 0:22:05 0:44:37 4:56 1:06:41 1:06:41
28 32 42 Олексій Дмитренко 32 Київ 0:22:06 0:44:38 4:56 1:06:42 1:06:42
29 33 53 Алексей Березников 20 Киев 0:23:59 0:45:36 4:56 1:06:48 1:06:48
30 34 72 Василь Мищенко 60 Баришівка Науковець 0:22:34 0:44:54 4:57 1:06:56 1:06:56
31 35 27 Сергій Пулінець 60 Батурин ДМКГармонія, АБУ, Батурин ГЗ 18+. 0:21:54 0:44:27 4:58 1:07:05 1:07:05
32 36 61 Володимир Тіняков 54 Київ Running Club Scientist 0:21:17 0:43:50 4:58 1:07:08 1:07:08
33 37 19 Артем Новіков 39 Київ 0:21:57 0:44:52 4:59 1:07:21 1:07:21
34 39 24 Олександр Вовненко 40 Київ KMRC 0:22:10 0:44:36 5:00 1:07:36 1:07:36
35 40 35 Олександр Троцько 37 Чайки 0:21:13 0:44:25 5:05 1:08:38 1:08:38
36 41 40 Володимир Музика 53 Березань Науковець 0:23:19 0:46:36 5:09 1:09:41 1:09:41
37 42 79 Richard Goldeneye 33 0:21:32 0:45:41 5:12 1:10:14 1:10:14
38 43 28 Олексій Яременко 37 Київ 0:23:22 0:46:40 5:16 1:11:14 1:11:14
39 44 25 Віталій Каранда 39 Київ 0:23:22 0:46:40 5:16 1:11:14 1:11:14
40 46 20 Валерій Пищида 47 Варва VaRun 0:24:47 0:48:34 5:16 1:11:19 1:11:19
41 48 63 Ігор Заболотний 43 Київська обл. с.Бобрик Ветеранська десятка 0:23:20 0:47:29 5:19 1:11:58 1:11:58
42 49 80 Олесандр Хорунжий 38 0:25:34 0:50:52 5:29 1:14:03 1:14:03
43 50 31 Дениc Овчаров 36 Киев Лехал Хаус 0:23:49 0:49:11 5:30 1:14:15 1:14:15
44 51 6 Леонід Михайленко 70 м. Київ Топранерс 0:25:45 0:51:06 5:38 1:16:05 1:16:05
45 52 8 Артём Колесов 28 Киев High Runners Club 0:25:45 0:51:06 5:38 1:16:06 1:16:06
46 53 70 Володимир Лебедєв 29 Кропивницкий KroRunClub 0:27:02 0:51:33 5:41 1:16:49 1:16:49
47 55 76 Ігор Мокрик 46 Київ Інститут Серця 0:24:44 0:51:10 5:43 1:17:15 1:17:15
48 56 18 Денис Бєлоногов 40 Київ Top runners 0:24:02 0:50:06 5:44 1:17:37 1:17:37
49 58 3 Andrii Androshchuk 33 Kyiv hobo.run 0:25:06 0:51:55 5:58 1:20:41 1:20:41
50 59 5 Микола Плюйко 74 Київ Топранерс 0:26:44 0:54:00 6:04 1:22:06 1:22:06
51 62 38 Олексій Гнатенко 40 Киев Легал Хаус 0:27:27 0:56:28 6:11 1:23:40 1:23:40
52 65 36 Віталій Гулаев 37 Киев 0:26:45 0:55:23 6:30 1:27:46 1:27:46
53 67 2 Володимир Гречаний 42 Київ Група Здоров'я 0:29:02 0:58:50 6:31 1:28:10 1:28:10
54 69 11 Тарас Козак 50 Київ #kuzinteam
55 70 14 Віктор Кришмару 51 Чернівці FamilyRunClub
56 71 16 Юрий Горбань 47 Хмельницкий AVON
57 73 39 Сергій Монайло 39 Київська область, село Морозівка
58 75 75 Астратов Сергей 96 Киев


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag