5 км СХ Вікові категорії

5 км Скандинавська ходьба 18-29 Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 204 Максим Капустюк Ч 29 Київ Running club Scientist

5 км Скандинавська ходьба 30-39 Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 203 Ирина Безрукая Ж 37 Киев 7:37 0:38:07
2 203 Ирина Безрукая Ж 37 Киев
3 211 Валентина Радецька Ж 38 Kyiv Running club Scientist
4 211 Валентина Радецька Ж 38 Kyiv Running club Scientist

5 км Скандинавська ходьба 30-39 Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 200 Іван Ісаков Ч 36 Київ ISAKOV TEAM 6:24 0:32:03
2 214 Михайло Строцький Ч 38 Київ ТОІ ТОІ 7:16 0:36:21
3 212 Станислав Гуцул Ч 30 Киев TOI TOI 7:58 0:39:50
4 200 Іван Ісаков Ч 36 Київ ISAKOV TEAM
5 212 Станислав Гуцул Ч 30 Киев TOI TOI
6 214 Михайло Строцький Ч 38 Київ ТОІ ТОІ

5 км Скандинавська ходьба 40-49 Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 206 Наталія Гудзенко Ж 43 Київ Running club Scientist 7:27 0:37:18
2 209 Ія Крупська Ж 48 Бахмач Батурин ГЗ 18+, ДМКГармонія. 8:45 0:43:48
3 201 Наталія Положенець Ж 48 Київ
4 206 Наталія Гудзенко Ж 43 Київ Running club Scientist
5 209 Ія Крупська Ж 48 Бахмач Батурин ГЗ 18+, ДМКГармонія.

5 км Скандинавська ходьба 40-49 Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 202 Андрій Блануца Ч 42 Петропавлівська Борщагівка Running club Scientist/Gabel 6:24 0:32:04
2 213 Віктор Лобанов Ч 47 Київ TOI TOI 10:29 0:52:29
3 202 Андрій Блануца Ч 42 Петропавлівська Борщагівка Running club Scientist/Gabel
4 213 Віктор Лобанов Ч 47 Київ TOI TOI

5 км Скандинавська ходьба 50-59 Ж

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 205 Тетяна Іванішена Ж 56 Бердичів FamilyRunClub 7:38 0:38:11
2 205 Тетяна Іванішена Ж 56 Бердичів FamilyRunClub

5 км Скандинавська ходьба 50-59 Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 210 Жмуро Олег Ч 59 Kyiv Running club Scientist 7:15 0:36:20
2 210 Жмуро Олег Ч 59 Kyiv Running club Scientist

5 км Скандинавська ходьба 60-69 Ч

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп Результат
1 208 Сергій Пулінець Ч 61 Батурин Батурин ГЗ 18+, ДМКГармонія. 6:46 0:33:53
2 207 Олександр Коротич Ч 68 Умань 7:29 0:37:28
3 207 Олександр Коротич Ч 68 Умань
4 208 Сергій Пулінець Ч 61 Батурин Батурин ГЗ 18+, ДМКГармонія.


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag