Петропавлівський півмарафон «Чайка»

3 км КорпоративнийЕкочелендж
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3 км Екочелендж

Місце Атлет Вік Місто Team 2.5 km Темп Результат Gap Chip Time
1 3337 0:15:10 6:24 0:19:17 0:19:14
2 3334
3 3335
4 3336
5 3338
6 3339
7 3340

3 км Екочелендж Жінки

Місце Атлет Вік Місто Team 2.5 km Темп Результат Gap Chip Time
1 3301 Hanna Sheredeko 29 Київ Saucony Run Club 0:10:31 4:30 0:13:30 0:13:30
2 3300 Наталия Сорокина 34 Boyarka Boyarkarun 0:10:41 4:33 0:13:39 0:13:39
3 3303 Валентина Поліщук 38 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:10:39 4:41 0:14:05 0:14:03
4 3322 Наталія Герасимчук 45 Київ Running club Scientist 0:11:32 4:51 0:14:35 0:14:35
5 3331 Наталія Олійник 36 Київ ТОІ ТОІ 0:12:16 5:38 0:16:58 0:16:56
6 3333 ШАПОВАЛ Юлія 33 Петропавлівська борщагівка Seagull academy 0:14:34 6:12 0:18:38 0:18:38
7 3304 Оксана Бойко 39 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:14:41 6:12 0:18:41 0:18:38
8 3302 Леся Талько 52 Петропавловська Борщагівка Лесик 0:16:19 7:06 0:21:21 0:21:20
9 3316 Олена Шкуратенко 53 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:16:19 7:07 0:21:23 0:21:21
10 3306 Оксана Шульга 42 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:18:52 8:02 0:24:09 0:24:06
11 3305 Тетяна Івчик 36 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:22:45 9:29 0:28:31 0:28:29
12 3310 Анастасія Кольцова 24 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:22:44 9:29 0:28:31 0:28:29
13 3307 Наталія Малина 32 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:22:44 9:30 0:28:32 0:28:30
14 3313 Інна Вдовенко 52 Петропавлівська Борщагівка Лесик

3 км Екочелендж Чоловіки

Місце Атлет Вік Місто Team 2.5 km Темп Результат Gap Chip Time
1 3319 Юрій Шкурко 41 Бориспіль Running club Scientist 0:08:39 3:41 0:11:05 0:11:04
2 3323 Андрій Блануца 42 Петропавлівська Борщагівка Running club Scientist 0:09:14 3:55 0:11:46 0:11:46
3 3325 Юлій Боровець 31 Фастів 0:09:13 3:58 0:11:56 0:11:56
4 3324 Петро Юнак 38 Фастів Running club Scientist 0:09:54 4:13 0:12:41 0:12:41
5 3332 Вадим Дорошук 25 Радомишль 0:10:13 4:17 0:12:52 0:12:52
6 3321 Михайло Строцький 38 Львів ТОІТОІ 0:10:37 4:27 0:13:24 0:13:21
7 3327 Віктор Гармаш 55 Київ 0:10:35 4:31 0:13:34 0:13:33
8 3309 Володимир Титарчук 39 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:10:32 4:44 0:14:17 0:14:13
9 3314 Олег Міщенко 51 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:11:00 5:00 0:15:02 0:15:00
10 3312 Богдан Васильчук 34 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:12:14 5:23 0:16:10 0:16:09
11 3320 Станіслав Гуцул 34 Киів TOITOI 0:13:24 5:36 0:16:51 0:16:49
12 3330 Сабіт Бурханов 58 Софіївська Бощагівка ТОІТОІ 0:13:30 5:53 0:17:41 0:17:40
13 3328 Масло Віталій 46 Київ 0:13:27 5:54 0:17:44 0:17:42
14 3318 Олег Бурханов 35 Софіївська Бощагівка ТОІТОІ 0:13:31 5:57 0:17:55 0:17:52
15 3308 Сергій Спачук 46 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:18:11 7:49 0:23:32 0:23:29
16 3329 Дмитро Міхеєв 42 село Копилів Бучанський район Діти майбутнього 0:17:07 11:26 0:34:18 0:34:18
17 3315 Іван Сидорук 39 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:12:56 12:13 0:36:44 0:36:41
18 3311 Іван Музиченко 30 Петропавлівська Борщагівка Лесик 0:13:13 12:14 0:36:46 0:36:42
19 3326 Сергій Петренко 35 Київ Nike Run Club


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag