EPIKUR RUN 2019

LIVE 5 км
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

5 км

Місце # Атлет Стать Вік Місто Клуб Темп ChipTime Gap Результат
1 506 Сергій Фіськович Ч Низкіничі 3:19 0:16:39 0:16:39
2 535 Володимир Ханас Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 3:28 0:17:24 0:17:24
3 547 Максим Пасальський Ч Володимир Волиньський 3:31 0:17:39 0:17:39
4 624 Охрімчук Олександр Ч Володимир-Волинський 3:40 0:18:22 0:18:24
5 763 Володимир Фіалка Ч Львів Shypshuna ran club 3:48 0:19:01 0:19:01
6 769 Сергій Федюра Ч Нововолинськ 3:59 0:19:58 0:20:00
7 605 Микола Чубарик Ч Луцьк 4:01 0:20:07 0:20:08
8 583 Костянтин Тхоріков Ч Володимир-Волинський 4:02 0:20:13 0:20:13
9 557 Микола Крамаренко Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 4:08 0:20:42 0:20:42
10 710 Назар Степанюк Ч Володимир Волинський 4:13 0:21:05 0:21:07
11 737 Христина Славич Ж Червоноград SC Startup 4:13 0:21:08 0:21:08
12 540 Андрій Пиндик Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 4:15 0:21:16 0:21:16
13 731 Роман Новосад Ч Ковель 4:16 0:21:22 0:21:26
14 588 Роман Шуба Ч Володимир-Волинський Epikur 4:15 0:21:18 0:21:28
15 650 Дмитро Ткачук Ч Володимир-Волинський The_Runner 4:19 0:21:37 0:21:40
16 798 Сергій Ковальов Ч Володимир-Волинський Сам по собі 4:22 0:21:53 0:21:54
17 613 Микола Гандзюк Ч Володимир-Волинський Epikur 4:21 0:21:46 0:21:57
18 704 нік ребіцький Ч аолодимир-волинський 4:23 0:21:59 0:21:59
19 533 Наталія Петришин Ж Львів ShypShynaRunClub 4:23 0:21:57 0:21:59
20 702 Ігор Оцалюк Ч Володимир-Волинський 4:24 0:22:02 0:22:02
21 712 Роман Пасальський Ч Шистів 4:26 0:22:10 0:22:15
22 618 Максим Середа Ч Володимир-Волинський 4:30 0:22:32 0:22:35
23 516 Андрій Торчило Ч Нововолинськ 4:30 0:22:34 0:22:37
24 692 Ігор Сачук Ч В-Волинський Epikur 4:38 0:23:10 0:23:21
25 684 Шурма Володимир Ч В-Волинський Epikur 4:38 0:23:14 0:23:24
26 524 Данило Бутинець Ч Нововолинськ - 4:44 0:23:42 0:23:44
27 600 Толік Коржевич Ч Володимир волинскій Любарт 4:49 0:24:09 0:24:11
28 756 Ілля Лихотоп Ч Ковель Без клубу 4:50 0:24:13 0:24:14
29 697 Сергій Гендис Ч Володимир-Волинський 4:52 0:24:22 0:24:22
30 757 Подумей Сергій Ч Борщів CrossfitEnergy 4:50 0:24:11 0:24:24
31 693 Леонід Пшава Ч В-Волинський Epikur 4:51 0:24:16 0:24:27
32 677 Олександр Камельчук Ч Володимир-Волинський Epikur 4:54 0:24:31 0:24:33
33 778 Владислав Місан Ч Овадне 4:54 0:24:34 0:24:34
34 777 Павло Субіцький Ч Овадне 4:55 0:24:36 0:24:36
35 571 Пукавський Олександр Ч ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ 4:56 0:24:43 0:24:46
36 576 Святослав Хомюк Ч Володимир-Волинський Epikur 4:55 0:24:37 0:24:49
37 663 Віктор Стеблей Ч Володимир-Волинський Epikur 4:56 0:24:43 0:24:51
38 685 Анатолій Дитина Ч В-Волинський Epikur 4:55 0:24:38 0:24:54
39 501 Оксана Сапіга Ж Володимир-Волинський Epikur 4:59 0:24:55 0:24:55
40 705 Сергій Харчук Ч Володимир-Волинський 4:59 0:24:56 0:24:56
41 599 Володимир Хапко Ч Київ Епікур 5:00 0:25:01 0:25:07
42 632 Олександр Оксентюк Ч Володимир-Волинський Epikur 5:01 0:25:06 0:25:09
43 548 Богдан Береза Ч Володимир 5:03 0:25:16 0:25:16
44 767 Оксана Бублій Ж Ковель 5:04 0:25:20 0:25:20
45 611 Денис Пшава Ч Володимир-Волинський Epikur 5:04 0:25:23 0:25:24
46 686 Микола Сак Ч В-Волинський Epikur 5:04 0:25:23 0:25:31
47 532 Микола Ольков Ч Володимир-Волинський 5:06 0:25:34 0:25:36
48 739 Інна Корнелюк Ж Нововолинськ Kuznya_tila 5:07 0:25:35 0:25:44
49 717 Андрій Павлишин Ч Нововолинськ Кузня Тіла 5:07 0:25:35 0:25:44
50 520 Шишко Максим Ч Володимир-Волинський Епікур 5:09 0:25:46 0:25:47
51 669 Сергей Мацнев Ч Володимир-Волинський 5:09 0:25:47 0:25:53
52 730 Владислав Лукашук Ч Володимир-Волинський UKRAINE 5:11 0:25:58 0:25:59
53 575 Вітя Смичук Ч Володимир волинскій Любарт 5:12 0:26:00 0:26:00
54 750 Назар Фурманюк Ч Володимир-Волинський ВПЦ 3-й полк 5:11 0:25:59 0:26:06
55 735 Сергій Яриніч Ч Седлище 5:11 0:25:59 0:26:07
56 740 Олександр Тимощук Ч Рожище Ranger Camp 5:12 0:26:00 0:26:07
57 752 Володимир Проценюк Ч Володимир-Волинський 5:12 0:26:01 0:26:08
58 748 Євгеній Кузін Ч Володимир-Волинський ВПЦ 3-й полк 5:12 0:26:01 0:26:08
59 755 Руслан Бормовий Ч Володимир-Волинський ВПЦ 3-й полк 5:12 0:26:03 0:26:08
60 570 Андрій Козань Ч Володимир-Волинський Epikur 5:13 0:26:07 0:26:11
61 536 Анна Сидорук Ж Володимир-Волинський 5:15 0:26:19 0:26:20
62 772 Оксана Никитюк Ж Володимир-Волинський Epikur 5:15 0:26:19 0:26:23
63 751 Юрій Іванашко Ч Луцьк 5:18 0:26:31 0:26:31
64 675 Микола Ляшук Ч Володимир-Волинський Epikur 5:18 0:26:31 0:26:32
65 774 Віталік михальчук Ч Володимир-Волинський 5:19 0:26:37 0:26:37
66 728 Олександр Ковальчук Ч С.Заріччя 5:21 0:26:49 0:26:55
67 544 Ольга Мех Ж Володимир-Волинський EPIKUR 5:22 0:26:52 0:26:57
68 541 Олександр Бровко Ч Володимир-Волинський EPIKUR 5:24 0:27:00 0:27:02
69 771 Вадим Никитюк Ч Володимир-Волинський Epikur 5:23 0:26:59 0:27:05
70 727 Юля Гетьман Ж С.Новосілки 5:24 0:27:00 0:27:06
71 644 Олексій Копко Ч Володимир-Волинський 5:24 0:27:02 0:27:16
72 689 Анатолій Павлік Ч В-Волинський Epikur 5:24 0:27:01 0:27:17
73 792 Валентина Магльована Ж Володимир-Волинський 5:26 0:27:13 0:27:18
74 690 Віктор Бондарук Ч В-Волинський Epikur 5:24 0:27:03 0:27:20
75 754 Василь Оцалюк Ч Володимир-Волинський ВПЦ 3-й полк 5:29 0:27:28 0:27:34
76 672 Влад Юхно Ч Володимир - Волинський 5:29 0:27:27 0:27:36
77 793 Вадім Вознюк Ч Володимир-Волинський Епікур 5:30 0:27:30 0:27:40
78 631 Сергій Жуль Ч Устилуг epikur 5:31 0:27:39 0:27:45
79 649 Андрій Масловський Ч Володимир-Волинський Epikur 5:33 0:27:45 0:27:48
80 608 Сергій Михайлюк Ч Володимир-Волинський Epikur 5:32 0:27:43 0:27:49
81 768 Andriy Smolyar Ч Володимир-Волинський 5:35 0:27:59 0:28:06
82 764 Анастасія Пугач Ж Львів 5:37 0:28:09 0:28:15
83 699 Катерина Назарчук Ж Володимир-Волинський 5:39 0:28:18 0:28:18
84 791 Андрій Велюш Ч Володимир-Волинський Епікур 5:37 0:28:09 0:28:20
85 738 Назар Корначевський Ч Тернопіль Terrun 5:40 0:28:21 0:28:21
86 651 Сергій Загурський Ч Володимир-Волинський Epikur 5:43 0:28:39 0:28:46
87 601 Яна Яковлєва Ж Володимир-волинскій Любарт 5:45 0:28:45 0:28:47
88 595 Вадим Бохонюк Ч Володимир-Волинський Epikur 5:44 0:28:42 0:28:48
89 653 Артур Вінк Ч Володимир-Волинський The runner 5:45 0:28:49 0:28:52
90 691 Тарас Косаковський Ч В-Волинський Epikur 5:43 0:28:36 0:28:52
91 568 Олена Смоляр Ж Володимир-Волинський Epikur 5:45 0:28:49 0:28:53
92 565 Юрій Масловський Ч Луцьк 5:45 0:28:45 0:28:56
93 604 Микола Крайнов Ч Володимир Волинський ЛЮБАРТ 5:47 0:28:56 0:28:59
94 758 Катя Павлюк Ж Луцьк 5:48 0:29:01 0:29:03
95 759 Паша Павлюк Ч Буцин 5:48 0:29:02 0:29:04
96 602 Ваня Озеров Ч Володтмир Волинскій Любарт 5:51 0:29:15 0:29:15
97 661 Александр Яковлев Ч Владимир-Волынский 5:49 0:29:08 0:29:22
98 639 Сергій Сваржевський Ч Турійськ Epikur 5:51 0:29:15 0:29:30
99 648 Галина Сичик Ж Ковель СК 'КОВЕЛЬ' 5:58 0:29:50 0:29:50
100 592 Марія Подзізей Ж Володимир-Волинський 5:58 0:29:54 0:30:00
101 770 Мирослава Войтюк Ж Володимир-Волинський 6:01 0:30:08 0:30:09
102 784 Ольга Лехкобит Ж Володимир-Волинський 6:02 0:30:12 0:30:13
103 643 Тетяна Поліщук Ж Володимир-Волинський 6:02 0:30:13 0:30:14
104 509 Василь Українець Ч Борщів CrossfitEnergy 6:01 0:30:06 0:30:19
105 513 Ірина Цигикал Ж Володир-Волинський 6:03 0:30:18 0:30:21
106 640 Ірина Панченко Ж Володимир-Волинський Epikur 6:04 0:30:20 0:30:23
107 545 Климюк Наталя Ж Володимир-Волинський Epikur 6:03 0:30:18 0:30:24
108 523 Климюк Наталія Ж Володимир-Волинський Epikur 6:03 0:30:19 0:30:24
109 615 Юлія Семко Ж Володимир Волинський Любарт 6:05 0:30:25 0:30:28
110 723 Катерина Радиховська Ж Володимир-Волинський 6:05 0:30:28 0:30:32
111 652 Ірина Бунда Ж Володимир-Волинський Epikur 6:07 0:30:36 0:30:40
112 741 Станіслав Кравчук Ч Владимир-Волинський EPIKUR 6:06 0:30:32 0:30:40
113 614 Ігор Цепко Ч Володимир-Волинський Epikur 6:05 0:30:27 0:30:42
114 664 Михайло Шлейко Ч с. Льотниче Epikur 6:09 0:30:45 0:30:53
115 766 Світлана Василюк Ж Луцьк Лучеськ 6:09 0:30:45 0:30:56
116 724 Олександр Литвинюк Ч Володимир-Волинський 6:10 0:30:51 0:30:58
117 621 Аліна Киричук Ж Володимир Волинський Епікур 6:11 0:30:58 0:30:58
118 623 Олексій Біянов Ч Володимир-Волинський 6:10 0:30:54 0:31:00
119 747 Артем Голіч Ч Володимир-Волинський 6:10 0:30:52 0:31:02
120 531 Ірина Посполітак Ж Володимир-Волинський 6:11 0:30:55 0:31:03
121 671 Дарія Поддубецька Ж Володимир-Волинський інтернет-видання 'БУГ' 6:11 0:30:58 0:31:04
122 546 Віктор Кришмару Ч Чернівці 6:13 0:31:07 0:31:08
123 659 Віта Дацюк Ж Верба 6:14 0:31:10 0:31:20
124 508 Володимир Литвинчук Ч Львів 6:18 0:31:32 0:31:32
125 510 Таня Кліщук Ж Володимир -Волинський Epikur Team 6:18 0:31:31 0:31:36
126 578 Дарія Цобенко Ж Володимир-Волинський 6:16 0:31:24 0:31:36
127 563 Тетяна Кротач Ж Володимир-Волинський 6:17 0:31:26 0:31:37
128 681 Дмитро Соколов Ч Володимир - Волинський Епікур 6:19 0:31:37 0:31:45
129 572 Ганна Гришина Ж Володимир-Волинський EPIKUR 6:20 0:31:43 0:31:46
130 762 Юра Денискін Ч Володимир Волинський 6:21 0:31:49 0:31:49
131 554 Світлана Сидорук Ж Володимир-Волинський Epikur 6:19 0:31:37 0:31:50
132 678 Віталій Фурманюк Ч Володимир-Волинський Epikur 6:22 0:31:50 0:31:51
133 695 Олександр Соколюк Ч В-Волинський Epikur 6:19 0:31:38 0:31:53
134 559 Анатолій Шулдик Ч Володимир-Волинський Epikur Team 6:20 0:31:42 0:31:54
135 666 Любов Саць Ж Володимир-Волинський Самовисуванець) 6:21 0:31:48 0:31:57
136 667 Тетяна Дишлюк Ж Володимир-Волинський 6:21 0:31:48 0:31:57
137 668 Ірина Пикалюк Ж Володимир-Волинський 6:21 0:31:49 0:31:57
138 522 Наталія Глазиріна Ж Володимир-Волинський 6:21 0:31:49 0:31:58
139 654 Ірина Мисанюк Ж Володимир-Волинський Epikur 6:22 0:31:52 0:31:59
140 616 Ірина Полякова Ж Володимир-Волинський 6:22 0:31:51 0:32:01
141 673 Олександр Ляснюк Ч Володимир-Волинський Epikur 6:24 0:32:01 0:32:03
142 694 Анна Піскуровська Ж В-Волинський Epikur 6:25 0:32:09 0:32:09
143 734 Мар'яна Сотник Ж Луцьк Лучеськ 6:26 0:32:11 0:32:19
144 566 Лілія Лемещук Ж Володимир-Волинський Epikur 6:28 0:32:20 0:32:20
145 655 Юрій Лемещук Ч Володимир-Волинський Epikur 6:24 0:32:04 0:32:20
146 732 Яна Бренич Ж Луцьк 6:28 0:32:23 0:32:27
147 687 Катерина Підгурець Ж Володимир-Волинський 6:29 0:32:27 0:32:28
148 555 Гопта Арсеній Ч Київ EPIKUR 6:28 0:32:20 0:32:28
149 753 Назар Зеленчук Ч Володимир-Волинський 6:29 0:32:27 0:32:28
150 539 Олена Шахова Ж Київ EPIKUR 6:29 0:32:26 0:32:29
151 525 Анна Кутько Ж Київ Epikur Team 6:28 0:32:23 0:32:30
152 660 Олена Гучук Ж Володимир - Волинський 6:28 0:32:20 0:32:31
153 781 Тетяна Загола Ж Володимир-Волинський Без клубу 6:30 0:32:32 0:32:35
154 785 Олександра Ярош Ж Володимир-Волинський Без клубу 6:30 0:32:32 0:32:36
155 551 Дмитро Безрук Ч Володимир-Волинський EPIKUR 6:31 0:32:36 0:32:36
156 567 Оксана Журбук Ж Володимир-Волинський Epikur 6:30 0:32:33 0:32:37
157 556 Лілія Мосейчук Ж Володимир-Волинський Epikur 6:29 0:32:28 0:32:43
158 607 Олена Михайлюк Ж Володимир-Волинський Epikur 6:32 0:32:41 0:32:46
159 656 Юра Корнійчук Ч Володимир - Волинський 6:34 0:32:51 0:32:58
160 526 Вікторія Кириленко Ж Володимир-Волинський 6:36 0:33:01 0:33:01
161 564 Олена Мончин Ж Нововолинськ Епікур 6:37 0:33:06 0:33:06
162 500 Ольга Норик Ж Нововолинськ Epikur 6:40 0:33:23 0:33:23
163 538 Дудін Володимир Ч Київ EPIKUR 6:39 0:33:18 0:33:24
164 542 Дудіна Тетяна Ж Київ EPIKUR 6:39 0:33:19 0:33:24
165 716 Орися Бугай Ж Бегета 6:40 0:33:21 0:33:25
166 645 Олеся Мороз Ж Володимир-Волинський 6:40 0:33:20 0:33:25
167 630 Лариса Цепко Ж Владимир-Волынский Epikur 6:38 0:33:12 0:33:28
168 627 Альона Подзігун Ж Вол-Волинський Epikur 6:38 0:33:12 0:33:28
169 636 Діма Гедз Ч Володимир - Волинський Епікур 6:39 0:33:18 0:33:32
170 558 Сітлана Юхно Ж Володимир - Волинський 6:42 0:33:34 0:33:37
171 719 Анастасія Калюкіна Ж нововолинськ - 6:44 0:33:42 0:33:42
172 786 Катерина Шевчук Ж Володимир-Волинський 6:42 0:33:34 0:33:44
173 552 Даша Сидорук Ж Володимир-Волинський ДЮСШ 6:50 0:34:12 0:34:14
174 534 Анна Бабік Ж Володимир- Волинський 6:50 0:34:12 0:34:14
175 528 Вадим Матвейчук Ч Володимир-Волинський 6:51 0:34:15 0:34:19
176 606 Іван Якубський Ч Володимир-Волинський EPIKUR 6:50 0:34:11 0:34:20
177 729 Максим Гнідов Ч Володимир-Волинський 6:52 0:34:23 0:34:23
178 797 Костянтин Мельник Ч Володимир Волинський 6:52 0:34:22 0:34:23
179 642 Олександр Матіюк Ч Володимир-Волинський Epikur 6:51 0:34:15 0:34:31
180 518 Стас Матіюк Ч Володимир-Волинський Epikur 6:51 0:34:17 0:34:32
181 637 Діана Матіюк Ж Володимир-Волинський Epikur run 6:51 0:34:17 0:34:32
182 638 Юрій Лящук Ч Djkjlbvbh-Djkbycmrbq Epikur 6:51 0:34:19 0:34:33
183 620 Максим Андрієвський Ч Володимир-Волинський Епікур 6:54 0:34:30 0:34:37
184 665 Артем Куляк Ч Володимир-Волинський Епікур 6:55 0:34:38 0:34:38
185 749 Дмитро Оніщук Ч Володимир-Волинський ВПЦ 3-й полк 6:54 0:34:30 0:34:38
186 703 Тетяна Омельчук Ж Володимир-Волинський 6:55 0:34:37 0:34:43
187 700 Інна Боганкова Ж Володимир-Волинський 6:55 0:34:37 0:34:43
188 641 Олександр Приступюк Ч Володимир-Волинський 6:57 0:34:45 0:34:55
189 612 Вадим Виговський Ч Володимир-Волинський Epikur 6:57 0:34:45 0:35:00
190 736 ЛЮДМИЛА Саган Ж ВОЛОДИМИР ВОЛИНСЬК 7:00 0:35:04 0:35:07
191 590 Валентина Мельничук Ж Володимир - Волинський EPIKUR 7:00 0:35:02 0:35:12
192 587 Мітчел Клугман Ч Чикаго 7:02 0:35:13 0:35:14
193 633 Олеся Панасюк Ж Володимир-Волинський Pancake 7:02 0:35:11 0:35:16
194 701 Лариса Савицька Ж Сарни 7:03 0:35:17 0:35:17
195 550 Дмитро Могір Ч Київ EPIKUR 7:02 0:35:14 0:35:22
196 537 Денис Шаварінський Ч Київ EPIKUR 7:03 0:35:16 0:35:23
197 658 Наталія Мельничук Ж Устилуг 7:02 0:35:14 0:35:24
198 609 Богдана Киричук Ж Володимир-Волинський 7:02 0:35:10 0:35:25
199 775 Світлана Поліщук Ж Володимир-Волинський Епікур 7:05 0:35:26 0:35:26
200 708 Тетьяна Хоменчук Ж Володимир - Волинський 7:03 0:35:16 0:35:28
201 714 Ірина Риндзяк Ж Зимне 7:04 0:35:21 0:35:31
202 688 Олександр Кульомін Ч Житомир Епікур 7:06 0:35:33 0:35:33
203 594 Валерій Міщук Ч Володимир-Волинський Epikur 7:04 0:35:22 0:35:33
204 679 Олеся Соколова Ж Володимир-Волинський Епікур 7:05 0:35:26 0:35:34
205 662 Наталія Юрчук Ж Зимне 7:05 0:35:26 0:35:36
206 579 Віктор Васьковський Ч Володимир-Волинський Epikur 7:06 0:35:34 0:35:36
207 713 Алла Ляшук Ж Устилуг 7:06 0:35:34 0:35:44
208 553 Катерина Тимошук Ж Володимир-Волинський Epikur 7:09 0:35:46 0:35:46
209 733 Ірина Бурко Ж Володимир-Волинький Епікур 7:09 0:35:46 0:35:51
210 598 Ольга Давидюк Ж Володимир-Волинський Epikur 7:08 0:35:41 0:35:52
211 789 Галя Богуш Ж Володимир-Волинський 7:09 0:35:48 0:35:52
212 680 Анастасія Бабенко Ж Володимир-Волинський 7:09 0:35:47 0:35:52
213 794 Дмитро Богославець Ч Володимир-Волинський EPIKUR 7:12 0:36:01 0:36:12
214 795 Оксана Богославець Ж Володимир -Волинський EPIKUR 7:12 0:36:04 0:36:13
215 761 Тетяна Козачук Ж Володимир-Волинський 7:12 0:36:04 0:36:15
216 569 Оксана Степанюк Ж Володимир -Волинський 7:14 0:36:10 0:36:19
217 760 Олена Васьковська Ж Володимир-Волинський Epikur 7:16 0:36:21 0:36:24
218 715 Оксана Бугай Ж Бегета 7:17 0:36:25 0:36:30
219 722 Світлана Рабей Ж Бегета 7:18 0:36:31 0:36:35
220 776 Машка Гранат Ж Володимир-Волинський 7:18 0:36:30 0:36:41
221 504 Ірина Осіпович Ж Володимир-Волинський Epikur 7:19 0:36:38 0:36:46
222 619 Алла Жаворонкова Ж Володимир - Волинський 7:21 0:36:47 0:36:56
223 585 Наталія Присікайло Ж Володимир-Волинський Epikur 7:22 0:36:51 0:37:04
224 581 Богдан Шпіля Ч Вол.-Волинський Епікур 7:22 0:36:51 0:37:05
225 597 Олена Вавринюк Ж Володимир-Волинський Epikur 7:23 0:36:59 0:37:11
226 580 Олег Шпіля Ч Вол.-Волинський Епікур 7:25 0:37:06 0:37:20
227 577 Василина Левчук Ж Володимир Волинський 7:28 0:37:20 0:37:20
228 783 Юлія Виговська Ж Володимир-Волинський EPIKUR 7:31 0:37:37 0:37:52
229 629 Анастасия Меркулова Ж Донецк Епикур 7:34 0:37:54 0:37:59
230 543 Дудіна Евеліна Ж Київ EPIKUR 7:34 0:37:54 0:37:59
231 711 Лілія Шелест Ж Бегета 7:35 0:37:58 0:38:06
232 582 Катерина Стельмащук Ж Володимир-Волинський Epikur 7:37 0:38:07 0:38:10
233 626 Юлія Киричук Ж Володимир-Волинський Ерікур 7:38 0:38:12 0:38:14
234 744 Раїса Кузьмішина Ж Володимир-Волинський 7:37 0:38:08 0:38:16
235 574 Евгения Чалык Ж Lviv EPIKUR 7:39 0:38:16 0:38:21
236 743 Томчишин Ігор Ч Борщів CrossfitEnergy 7:39 0:38:17 0:38:29
237 782 Юрій Гуцул Ч Борщів CrossfitEnergy 7:39 0:38:18 0:38:30
238 511 Ольга Панасюк Ж Володимир-Волинський Epikur 7:42 0:38:32 0:38:38
239 625 Іванна Горщарук Ж Володимир-Волинський Ерікур 7:53 0:39:27 0:39:27
240 682 Ярослав Кондратюк Ч Київ Epikur 7:52 0:39:21 0:39:27
241 676 Ірина Ляшук Ж Володимир-Волинський Epikur 7:53 0:39:27 0:39:27
242 562 Марина Євтошук Ж Устилуг 7:52 0:39:23 0:39:34
243 591 Ірина Павлюк Ж Володимир-Волинський EPIKUR 7:53 0:39:25 0:39:39
244 596 Олена Чиж Ж Володимир-Волинський Epikur 7:53 0:39:27 0:39:40
245 589 Мирослава Степанишин Ж Володимир Волинський EPIKUR 7:53 0:39:28 0:39:41
246 707 Тетьяна Киричук Ж Хрипаличі 7:58 0:39:51 0:39:55
247 773 Полина Горолюк Ж Kharkiv EPIKUR 7:57 0:39:46 0:40:00
248 573 Kirill Kovalenko Ч Kharkiv EPIKUR 8:00 0:40:02 0:40:02
249 586 Валентина Мушкет Ж Володимир-Волинський Epikur 7:58 0:39:51 0:40:03
250 610 Оксана Петрик Ж Володимир-Волинський Epikur 7:59 0:39:59 0:40:13
251 720 Валерія Гавришко Ч Володимир-Волинський 8:04 0:40:20 0:40:23
252 505 Марина Зай Ж Володимир-Волинський 8:07 0:40:35 0:40:39
253 718 Анастасія Савюк Ж Володимир-Волинський 8:07 0:40:38 0:40:42
254 674 Юлія Ляснюк Ж Володимир-Волинський Epikur 9:34 0:47:50 0:48:00
255 503 Ірина Мазорук Ж Володимир-Волинський Epikur 9:34 0:47:51 0:48:01
256 709 Людмила Корець Ж Володимир - Волинський 10:33 0:52:49 0:52:49
257 790 Наталія Бутенко Ж Володимир-Волинський 14:34 1:12:50 1:12:50
258 696 Оксана Денискіна Ж Володимир Волинський 17:03 1:25:15 1:25:15
259 593 Ольга Ольга Ж Володимир-Волинський Epikur 20:06 1:40:31 1:40:31
260 502 Аліна Мартинюк Ж Володимир-Волинський Epikur
261 507 Яна Зай Ж Володимир-Волинський
262 512 Вероніка Губа Ж Володимир-Волинський EPIKUR RUN
263 514 Вероніка Губа Ж Володимир-Волинський EPIKUR RUN
264 515 Олександр Мельничук Ч Володимир-Волинський В/Ч А2099
265 517 Богдана Тиичук Ж Іваничі
266 519 Софія Тарасюк Ж Володимир-Волинський
267 521 Шишко Роман Ч Володимир-Волинський Епікур
268 527 Ірина Кириленко Ж Володимир-Волинський
269 529 Анна Піскуровська Ж Володимир-Волинський
270 530 Світлана Кириленко Ж Луцьк
271 549 Самуіл Костюк Ч Володимир-Волинський «Тома Едельвейс»
272 560 Володимир Хапко Ч Київ
273 561 Костельна Юлія Ж Львів SHYPSHYNA RUN CLUB
274 584 Світлана Собіпан Ж Володимир-Волинський Epikur
275 603 Роман Давідов Ч Володимир-Волинський Любарт
276 617 Оксана Далюк Ж Нововолинськ
277 622 Назар Чорній Ч Тернопіль Тернопіль runday
278 628 Інна Кротач Ж Володимир-Волинський
279 634 Андрій Лісовий Ч Нововолинськ
280 635 Рустам Ковальчук Ч Володимир-Волинскій Любарт
281 646 Марина Пшонко Ж Нововолинськ Кузня тіла
282 647 Наталя Бойко Ж Володимир Волинський
283 657 Вадим Міхалець Ч Володимир-Волинський
284 670 Тетяна Безсмертна Ж Володимир-Волинський The_Runner
285 683 Віталій Новосад Ч Дубно
286 698 Денис Михальчук Ч Володимир Волинський
287 706 Станіслав Савюк Ч Володимир - Волинський
288 721 Альона Філатова Ж Запоріжжя Епікур
289 725 Іра Слободяк Ж Володимир Волинський
290 726 Катерина Крень Ж Володимир-Волинський
291 742 Жанна Майструк Ж Володимир-Волинський
292 745 Людмила Веремчук Ж Володимир-Волинський
293 746 Галина Давидюк Ж Володимир-Волинський
294 765 Микола Войтюк Ч Володимир-Волинський
295 779 Діма Книш Ч Володимир-Волинський
296 780 Дмитро Палійчук Ч Володимир-Волинський
297 787 Тарас Бойко Ч Володимир-Волинський
298 788 Роман Зрибко Ч Луцьк
299 796 Владислав Гончарук Ч Володимир-Волинський
300 799
301


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag