КИЇВСЬКА СОТКА 2020

100км - MTB (в т.ч. гібриди)
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

ВАЖЛИВО!
Учасникам, які ще НЕ відстартували, заборонено наближатись до стартової арки і перетинати її! Якщо ви “погуляєте” біля старту, ваш чіп може зчитатись і час подолання дистанції розпочнеться раніше, ніж ви очікували.
*Залік ведеться по чіп-тайму (Chip Time).

100км - MTB (в т.ч. гібриди)

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб Команда Gap Результат
1 2697 Олександр Біляєв Ч 32 Київ 2:21:39
2 2667 Юрій Кресан Ч 33 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:21:43
3 2433 Євген Шилов Ч 31 Київ DEEP Cycling DEEP Cycling 2:21:43
4 2646 Сергій Куксінов Ч 47 Біла Церква Біла Церква Біла Церква 2:22:01
5 2712 Андрей Хоменко Ч 19 Киев 2:22:02
6 2695 Vitalii Zubchenko Ч 31 Киев (Kyiv, Ukraine) Escape Escape 2:22:03
7 2253 Володимир Андрушко Ч 31 Київ 2:22:23
8 2422 Валерій Семенік Ч 47 Київ КВНЖ КВНЖ 2:26:44
9 2120 Денис Фесенко Ч 24 Миколаїв 2:26:48
10 2289 Владислав Ружинський Ч 38 Киев 2:26:48
11 2396 Андрій Паламарчук Ч 32 Херсон digicom cycling team digicom cycling team 2:26:51
12 2380 Ярослав Бережняк Ч 33 Ніжин 2:26:52
13 2222 Дима Виноградов Ч 30 Киев VELOFARA.COM 2:26:54
14 2097 Олександр Заславський Ч 37 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:26:55
15 2036 Андрей Гнездицкий Ч 38 Киев 2:26:55
16 2181 Rymarenko Yevhenii Ч 37 Kyiv Porsche Zahid 2:27:09
17 2290 Андрій Повійчук Ч 32 Київ 2:28:02
18 2215 Андрей Орлянский Ч 39 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:28:34
19 2147 Вячеслав Сакович Ч 29 Дніпро/Миколаїв digicom cycling team digicom cycling team 2:30:50
20 2221 Вікторія Дяченко Ж 34 Київ VELOFARA.COM 2:31:23
21 2003 Богдан Власенко Ч 35 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:31:28
22 2276 Artem Skripka Ч 37 Бровари BROVARY CYCLING TEAM 2:31:39
23 2104 Павло Науменко Ч 34 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:32:38
24 2061 Микола Поліщук Ч 34 Луганськ Escape Escape 2:34:53
25 2670 Євген Владарський Ч 19 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:34:54
26 2536 Сергій Калита Ч 32 Київ 2:35:35
27 2704 Олександр Неволько Ч 37 Киев 2:35:47
28 2322 Ruslan Kukhar Ч 39 Київ Angry Beavers Team Angry Beavers Team 2:36:00
29 2294 Сергей Бровкин Ч 31 Вишневое Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:36:38
30 2370 Іван Лівий Ч 35 Київ 2:37:12
31 2202 Богдан Баранецький Ч 44 Вишгород 2:37:17
32 2662 Микола Дудінов Ч 34 Київ 2:37:24
33 2691 Андрій Бригіда Ч 44 Київ ONRIDE ONRIDE 2:37:44
34 2418 Арина Алабут Ж 23 Киев 2:37:44
35 2010 Сергій Харков Ч 34 Київ KSI Пелотон 2:38:37
36 2243 Богдан Карленко Ч 31 Київ 2:38:51
37 2428 Віктор Гожий Ч 27 Київ 2:39:06
38 2040 Тарас Гасяк Ч 29 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:39:28
39 2718 Василь Белей Ч 38 Бровари 2:39:32
40 2425 Дмитро Цитрицький Ч 40 Київ 2:39:36
41 2234 Олена Опанасенко Ж 37 Київ Barva MTB club Barva MTB club 2:39:36
42 2106 Коваль Іван Ч 34 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:39:40
43 2254 Сергій Бреус Ч 37 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:39:47
44 2426 Наталія Беркало Ж 39 Київ Bike LAB Bike LAB 2:39:48
45 2206 Владимир Стрючков Ч 26 Киев 2:39:56
46 2017 Тетяна Заім Ж 31 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:40:08
47 2397 Олексій Удовенко Ч 33 Київ ТриКатлеты ТриКатлеты 2:40:37
48 2604 Микола Ольховий Ч 27 Харьков 2:40:48
49 2054 Володимир Дорогих Ч 32 Біла Церква 2:40:53
50 2477 Максим Товстиженко Ч 47 Киiв 2:41:26
51 2419 Віталій Лісовий Ч 40 Київ 2:41:27
52 2475 Олександр Ващенко Ч 35 Київ еПОХа еПОХа 2:41:44
53 2502 Михайло Варивода Ч 30 Київ 2:42:00
54 2057 Ярослав Ягодинець Ч 40 Київ 2:43:09
55 2640 Олексій Скочко Ч 35 Бровари 2:43:25
56 2635 Богдан Наумець Ч 26 Київ 2:44:26
57 2345 Віктор Бойко Ч 29 Київ Infopulse Infopulse 2:44:46
58 2671 Vladimir Bobrovskyi Ч 34 Kiev 2:45:22
59 2260 Денис Кулаківський Ч 23 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 2:45:23
60 2392 Игорь Мочалов Ч 39 Киев 2:45:30
61 2122 Андрій Сергієнко Ч 38 Київ 2:45:41
62 2350 Олександра Барабанщикова Ж 31 Київ 2:45:57
63 2311 Максим Іванчук Ч 26 Київ 2:46:43
64 2320 Андрій Сенькович Ч 34 Київ 2:46:46
65 2067 Mykhailo Rushkovskyi Ч 34 Kyiv Novi Bezradychi Cycling Novi Bezradychi Cycling 2:48:37
66 2257 Лариса Чекаленко Ж 37 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:48:42
67 2546 Валерій Калинковський Ч 43 Київ 2:49:59
68 2690 Ірина Савінова Ж 37 Черкаси 2:50:29
69 2161 Сергій Скорик Ч 28 Полтава 2:50:37
70 2647 Дмитро Хорошун Ч 29 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 2:50:39
71 2212 Олександр Зубко Ч 60 Киів Веломастер веломастер 2:51:14
72 2495 Олександр Коваленко Ч 32 Харків 2:51:16
73 2083 Yaroslav Maruschak Ч 33 Brovary BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:52:39
74 2195 Едуард Назаренко Ч 31 Харків 2:52:41
75 2232 Лариса Плужник Ж 34 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:52:46
76 2364 ЄВГЕНІЙ ЛАЗОРЕНКО Ч 27 Київ ЖЖЖ 2:52:58
77 2172 Юрий Кухаренко Ч 52 Вишневе 2:53:28
78 2359 Сергій Рижов Ч 34 Київ 2:54:03
79 2064 Дмитро Воловик Ч 34 Киев Novi Bezradychi Cycling Novi Bezradychi Cycling 2:54:33
80 2138 Artem Pedchenko Ч 26 Rzeszow 2:55:03
81 2055 Сергій Сіунов Ч 43 Київ 2:55:05
82 2043 Богдан Шкурін Ч 32 Київ 2:55:19
83 2349 Віталій Русавський Ч 30 Киев 2:55:20
84 2386 Олександр Тимчак Ч 33 Переяслав PBC PBC 2:55:51
85 2121 Дмитро Федін Ч 45 Київ Velovuyki 2:55:59
86 2074 Дарья Ткаченко Ж 35 Киев 2:56:10
87 2617 Антон Резников Ч 34 Киев 2:56:24
88 2584 Антон Михайлов Ч 41 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 2:56:36
89 2244 Николай Пелюх Ч 34 Киев 2:56:44
90 2683 Олександр Скепян Ч 42 Kyiv bikeprostore.com bikeprostore.com 2:56:45
91 2047 Віктор Марзунаев Ч 42 Київ 2:57:17
92 2707 Дмитро Здзітовецький Ч 19 Київ 2:57:29
93 2160 Андрій Кисляченко Ч 29 Немирів Вінницька обл. 2:57:49
94 2223 Максим Музиченко Ч 33 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:57:57
95 2252 Дмитро Артьомов Ч 40 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 2:58:08
96 2602 Алексей Бугай Ч 42 Киев Discoverщик Discoverщик 2:58:09
97 2570 Анна Морозова Ж 45 Мариуполь 2:58:25
98 2270 Валентин Венедіктов Ч 19 Київ 2:58:54
99 2456 Олег Кучук Ч 25 Київ 2:58:57
100 2639 Синиця Дмитро Ч 38 Київ 2:59:09
101 65 Вдовиченко Денис Ч 27 Київ Нет Нет 2:59:21
102 2205 Анатолій Філюрський Ч 49 Хмельницький 2:59:31
103 2269 Лісогорський Олександр Ч 37 Kyiv 2:59:42
104 2421 Олександр Грановський Ч 29 Київ 2:59:44
105 2185 Андрій Котельніков Ч 34 Київ 2:59:46
106 2481 Володимир Савченко Ч 39 Київ 2:59:51
107 2201 Ярослав Васильченко Ч 27 Київ Мадагаскар 3:00:04
108 2470 Русін Сергій Ч 40 Київ 3:00:15
109 2461 Артем Федченко Ч 31 Обухов Вело Обухів 3:00:21
110 2499 Андрій Марченко Ч 36 Київ 3:00:33
111 2648 Володимир Корнієнко Ч 39 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 3:01:06
112 2041 Сергій Васильченко Ч 33 Київ 3:01:20
113 2325 Дмитро Ліпчанчук Ч 36 Боярка ВелоБоярка ВелоБоярка 3:01:38
114 2708 Алексей Михайловский Ч 27 Київ 3:01:41
115 2569 Aleksey Lyah Ч 32 Киев 3:02:05
116 2381 Костянтин Міронов Ч 29 Київ 3:02:10
117 2722 Олександр Романюк Ч 54 Київ 3:02:14
118 2665 Ярослав Зінич Ч 37 Киев 3:02:38
119 2628 Виталий Федоренко Ч 29 Київ 3:02:53
120 2558 Микола Віхтюк Ч 38 Київ 3:02:58
121 2560 Дмитро Назарук Ч 33 Ковель Західний Вітер Західний Вітер 3:02:59
122 2424 Дмитро Хомутенко Ч 35 Кривий Ріг 3:03:18
123 2191 Ігор Синяков Ч 33 Киев 3:03:28
124 2132 Олександр Кисляк Ч 40 Ірпінь 3:03:56
125 2363 Вадим Митрофанов Ч 23 Київ 3:04:05
126 2079 Підвисоцький Владислав Ч 28 Kyiv 3:04:08
127 2483 Сергій Абрамович Ч 29 Київ 3:04:15
128 2107 Віталій Миню Ч 46 Макарів 3:04:22
129 2535 Олександр Пишняк Ч 63 Біла Церква 3:04:43
130 2248 Victoria Lokhonia Ж 28 Kyiv 3:04:45
131 2342 Дмитро Бабкін Ч 45 Київ 3:04:51
132 2280 Олег Гнітецький Ч 58 Київ 3:04:51
133 2563 Микола Яцюк Ч 23 Ковель Західний Вітер Західний Вітер 3:05:01
134 2565 Іван Мар‘юк Ч 31 Ковель Західний Вітер Західний Вітер 3:05:03
135 2561 Яків Дудка Ч 26 Ковель Західний Вітер Західний Вітер 3:05:06
136 2228 Oleksii Sydorenko Ч 35 Kyiv 3:05:13
137 2111 Олег Верцимак Ч 38 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 3:05:39
138 2288 Микола Рижих Ч 38 Київ TeremkyBikeClub TeremkyBikeClub 3:05:46
139 2198 Віталій Фесенко Ч 38 Київ 3:05:48
140 2393 Юрій Зубрицький Ч 38 Вишневе 3:06:05
141 2677 Александр Литвинов Ч 39 Киев Victory Cycling Club Victory Cycling Club 3:06:19
142 2129 Олександр Васильченко Ч 20 Київ 3:06:54
143 2134 Олексій Артюшенко Ч 40 Київ 3:07:02
144 2268 Dmytro Shevelev Ч 35 Киев 3:07:24
145 2192 Андрій Майгутяк Ч 39 Івано-Франківськ 3:07:31
146 2058 Микола Сахно Ч 30 Біла Церква 3:07:57
147 2657 Олексій Зайцев Ч 34 Харків FSG Consult FSG Consult 3:08:15
148 2429 Олексій Гладков Ч 42 Київ 3:08:57
149 2271 Андрій Ліхтаренко Ч 32 Київ 3:08:57
150 2416 Андрій Болюх Ч 49 Київ 3:09:03
151 2415 Дмитро Смирнов Ч 37 Київ 3:09:17
152 2011 Анна Єлісєєва Ж 23 Київ 3:09:35
153 2124 Володимир Монтрезор Ч 37 Київ 501790506 3:09:43
154 2411 Сергій Сітанський Ч 25 Київ 3:09:48
155 2407 Андрій Лемента Ч 43 Київ 3:09:49
156 2549 Artem Grynenko Ч 32 Kyiv 3:09:52
157 2309 Богдан Сак Ч 38 Київ 3:09:53
158 2179 Роман Цвігун Ч 32 Київ 3:09:58
159 2167 Руслан Лісовський Ч 40 с. Висока Піч (Житомир) 3:10:09
160 2031 Юрий Яковенко Ч 32 Киев Velofix 3:10:27
161 2689 Ігор Завадський Ч 54 Київ zavadsky.net.ua zavadsky.net.ua 3:10:30
162 2427 Сергій Грунін Ч 38 Київ 3:10:33
163 71 Рибалко Вадим Ч 30 Київ 3:10:39
164 2450 Ігор Савченко Ч 36 Київ 3:11:07
165 2641 Yaroslav Zaiets Ч 28 Київ 3:11:18
166 2229 Андрій Горбонос Ч 32 Київ 3:11:32
167 2705 Катерина Бугайчук Ж 21 Вишневе 3:11:48
168 2389 Олександр Ночовний Ч 30 Київ 3:11:50
169 2605 Олександр Тюжин Ч 28 Бровари 3:11:51
170 2092 Оля Стулій Ж 36 Київ 3:12:07
171 2308 Олександр Семенюта Ч 27 Kyiv Little Big 3:12:08
172 2009 Надежда Потетнева Ж 34 Вишневе Cherry Sport Club 3:12:10
173 2307 Anastasiia Voloshyna Ж 28 Kyiv Little Big Little Big 3:12:10
174 2012 Максим Потетнев Ч 38 Вишневе Cherry Sport Club 3:12:10
175 2706 Лев Мазко Ч 19 Кив Decathlon Ukraine 3:12:25
176 2103 Марина Слободянюк Ж 27 Київ 3:12:30
177 2559 Геч Станіслав Ч 32 Ковель Західний Вітер Західний Вітер 3:12:57
178 2039 Олександр Мартиненко Ч 34 Київ 3:13:10
179 2045 Богдан Кравченко Ч 34 Киев ВелоГОП ВелоГОП 3:13:34
180 2354 Андрій Куценко Ч 35 Київ Infopulse Infopulse 3:13:34
181 2187 Костянтин Трифонов Ч 33 Остер 3:13:36
182 2637 Антон Філатов Ч 34 Київ 3:13:37
183 2553 Степан Самотіс Ч 27 Київ 3:13:38
184 2702 Ivan Tymchenko Ч 31 Киев 3:13:53
185 2066 Андрей Безгубенко Ч 53 Киев Discoverщик 3:14:14
186 2573 Максим Лисогора Ч 30 Київ CMS Group CMS Group 3:14:35
187 2323 Сергій Малаш Ч 38 Київ 3:14:42
188 2199 Карповець Сергій Ч 32 Kyiv 3:14:49
189 2259 Віталій Петрашевський Ч 37 Біла Церква 3:15:00
190 2299 Антон Манжелій Ч 19 Київ 3:15:32
191 2071 Володимир Тичина Ч 37 Київ 3:15:47
192 2279 Дмитрий Сулим Ч 29 Киев 3:15:56
193 2208 Олександр Пономаренко Ч 38 Вишневе Cherry Sport Club Cherry Sport Club 3:16:32
194 2146 Romario Dyvnych Ч 39 Київ Porsche Zahid 3:16:39
195 2327 Владислав Яшан Ч 36 Київ 3:16:44
196 2434 Віталій Гніздіцький Ч 33 Боярка 3:17:08
197 2351 Юрій Бабій Ч 55 Київ 3:17:18
198 2235 Олександр Кукулінський Ч 45 Киев 3:17:28
199 2465 Мілана Грищенко Ж 31 Дніпро 3:17:29
200 2001 Олександр Вакулюк Ч 41 Київ 3:17:41
201 2720 Василь Карамян Ч 42 Київ 3:18:10
202 2414 Юрій Лугинець Ч 28 Київ 3:18:18
203 2368 Олександр Осадчий Ч 34 Київ 3:18:24
204 2701 Дмитро Орлов Ч 41 Київ 3:18:45
205 2606 Костянтин Макаров Ч 38 Київ 3:19:09
206 2687 Олександр Нечухаєв Ч 45 Київ 3:19:29
207 2688 Сергій Гребінський Ч 39 Київ 3:19:31
208 2478 Олег Довгалюк Ч 33 Київ 3:19:34
209 2653 Василь Сіжук Ч 33 Київ 3:19:59
210 2518 Оксана Томчук Ж 36 Київ 3:20:29
211 2070 Кравець Георгій Ч 34 Київ 3:20:29
212 2656 Федір Артьомов Ч 65 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 3:20:30
213 2123 Юрій Кузів Ч 37 Київ 3:20:37
214 2056 Степан Степанюк Ч 45 Киев 3:20:47
215 2532 Олександр Тимощук Ч 37 Буча 3:20:50
216 2240 Володимир Бондарчук Ч 60 Бровари BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 3:21:11
217 2438 Андрій Воробйов Ч 32 Київ 3:21:23
218 2484 Юрій Качаєв Ч 26 Київ 3:21:30
219 2539 Легаєв Андрій Ч 36 Київ Веловуйки Веловуйки 3:21:39
220 2442 Євген Воробйов Ч 33 Дніпро 3:21:43
221 2298 Вячеслав Кукса Ч 26 Київ 3:21:46
222 2376 Іван Комаров Ч 19 Київ 3:22:11
223 2616 Ігор Кіпров Ч 35 Київ 3:22:52
224 2293 Євген Ільчук Ч 19 Обухів 3:23:10
225 2207 Олена Олійник Ж 34 Бровари 3:23:12
226 2517 Олексій Рудік Ч 23 Київ 3:23:22
227 2297 Ковалёв Альберт Ч 52 Киев 3:23:36
228 2378 Юрiй Бiлаш Ч 38 Київ 3:23:38
229 2727 Денис Антоненко Ч 31 Мила 3:23:43
230 2435 Олексій Корнієнко Ч 38 Бровари 3:23:45
231 2522 Богдан Шемберко Ч 27 Київ 3:23:46
232 2375 Владимир Комаров Ч 52 Київ 3:23:51
233 2019 Юлія Шевченко Ж 26 Київ 3:23:52
234 2693 Viacheslav Plaksii Ч 41 Kyiv 3:24:07
235 2399 Oleksandr Kucher Ч 31 Київ 3:24:22
236 2634 Николай Гудзенко Ч 40 Кинв 3:24:27
237 2621 Володимир Гайдай Ч 38 Київ 3:24:33
238 2155 Игорь Шварц Ч 31 Киев 3:24:37
239 2711 Саша Соколенко Ч 40 Київ 3:25:33
240 2595 Валерия Смолянко Ж 25 Киев FitCult Team 3:25:34
241 2618 Білий Тарас Ч 29 Кіїв Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 3:25:36
242 2607 Олег Бойчук Ч 39 Київ 3:25:43
243 2082 Денис Рибкін Ч 35 Київ 3:25:57
244 2094 Andrey Kabanets Ч 25 Обухов PAS-TRANS 3:26:05
245 2163 Сергій Жбадінський Ч 32 Київ 3:26:06
246 2025 Сергій Лавріненко Ч 42 Черкаси 3:26:21
247 2006 Володимир Шуман Ч 37 КиЇв 3:26:27
248 2203 Сергій Богуславський Ч 79 Одеса 3:26:43
249 2485 Илья Лавский Ч 20 Київ 3:27:01
250 2699 Федір Некрасов Ч 32 Київ 3:27:53
251 2193 Андрій Савчук Ч 31 Київ 3:28:04
252 2365 Fedir Zahoruiko Ч 36 Kyiv 3:28:25
253 2533 Виталий Махонин Ч 34 Киев Bintime Bintime 3:28:31
254 2087 Олександр Бобришев Ч 29 Бровари 3:28:33
255 2026 Євген Кім Ч 41 Київ City Ride 3:28:34
256 2099 Михайло Степанов Ч 45 Київ 3:28:35
257 2619 Sergiy Strokan Ч 38 kiev 3:28:38
258 2496 Данило Пархоменко Ч 20 Бровари 3:28:44
259 2488 Ігор Лотоцький Ч 41 Київ Porsche Zahid Porsche Zahid 3:28:56
260 2661 Іван Латишев Ч 35 Харків FSG Consult FSG Consult 3:28:57
261 2119 Pavlo Vetokh Ч 37 Київ 3:28:58
262 2538 Сергій Воронцов Ч 28 Київ 3:28:59
263 2521 Олексій Фелді Ч 31 Київ 3:29:05
264 2021 Андрій Дзвонецький Ч 42 Київ 3:29:05
265 2659 Михайло Бабак Ч 42 Харків FSG Consult FSG Consult 3:29:13
266 2678 Денис Пирожок Ч 23 смт. Гостомель 3:29:19
267 51 Бугера Віталій Ч 36 Київ 3:29:20
268 2284 Владислав Слюсаренко Ч 28 Київ 3:29:30
269 2210 Косенко Настя Ж 18 Київ Tribe10 Tribe10 3:29:31
270 2588 Олександр Статкевич Ч 32 Сквира Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:30:10
271 2110 Сергій Гайдай Ч 55 Київ 3:30:29
272 2458 Олександр Риндюк Ч 24 Вінниця 3:30:55
273 2462 Сергій Риндюк Ч 30 Вінниця 3:30:56
274 2171 Oleksandr Dmytrenko Ч 32 Полтава 3:31:21
275 2143 Руслан Нижник Ч 31 Київ 3:31:48
276 2391 Arno klijbroek Ч 48 The Netherlands 3:31:49
277 2401 Poul Henrik Jensen Ч 53 Kyiv 3:31:49
278 2468 Денис Базильський Ч 36 Обухів 3:31:51
279 2014 Антон Олійник Ч 30 Київ 3:32:01
280 2059 Oleksandr Solovei Ч 32 Kyiv 3:32:40
281 2312 Віктор Задорожнюк Ч 25 Київ 3:33:34
282 2593 Олександр Лазутін Ч 51 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:33:36
283 2692 Артем Тарасенко Ч 28 Київ 3:33:41
284 2340 Віталій Васильченко Ч 39 Київ 3:33:41
285 2460 Денис Дядин Ч 41 Киев 3:34:00
286 2213 Сергій Костенко Ч 44 С. П.Борщаговка 3:34:04
287 2529 Олександр Митюк Ч 39 Київ Bintime Bintime 3:34:04
288 2732 Маркіян Криса Ч 19 Київ 3:34:09
289 2615 Олександр Жезіцький Ч 27 Бориспіль Дикі пси Дикі пси 3:34:17
290 2249 Александр Орел Ч 44 Киев 3:34:24
291 2173 Максим Цвєлєньєв Ч 48 Київ 3:34:33
292 2556 Євгеній Черьопкін Ч 30 Київ 3:34:39
293 2384 Валентина Горбань Ж 38 Киев 3:34:44
294 2369 Олександр Косенко Ч 29 Переяслав 3:34:46
295 2547 Олександр Хiноцький Ч 35 Кривий Ріг 3:34:58
296 2520 Artem Sorokin Ч 29 Kyiv 3:35:05
297 2660 Андрій Ломановський Ч 29 Харків FSG Consult FSG Consult 3:35:06
298 2037 Святослав Хоменко Ч 38 Київ 3:35:22
299 2447 Руслан Семеренко Ч 35 Ірпінь 3:35:31
300 2178 Олена Шило Ж 41 Харків КХ 3:35:32
301 2157 Володимир Полубенцев Ч 46 Ірпінь 3:35:37
302 2564 Олександр Савлук Ч 27 Ковель Західний Вітер Західний Вітер 3:35:46
303 2093 Антон Мускеєв Ч 35 Київ 3:35:46
304 2576 Артем Коровніченко Ч 25 Київ CMS Group CMS Group 3:36:22
305 2015 Olexandr Andryuschenko Ч 33 Kyiv КВНЖ 3:36:25
306 2627 Варвара Козлова Ж 26 Київ 3:36:51
307 1 Іваніченко Віталій Ч 44 кyiv 3:37:04
308 2650 Антон Славінський Ч 36 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 3:37:08
309 2486 Олексій Геращенко Ч 36 Kyiv 3:37:22
310 2562 Роман Кузьмич Ч 29 Ковель Західний Вітер Західний Вітер 3:37:22
311 2052 Anastasiia Kutsiak Ж 26 Vyshhorod adidas Runners Kyiv 3:37:27
312 2251 Слава Генсюровський Ч 36 Київ 3:37:27
313 2572 Володимир Сахно Ч 36 Київ 3:37:28
314 2224 Сергей Кудрявцев Ч 37 Киïв 3:37:35
315 2507 Роман Пронін Ч 41 Київ 3:37:54
316 3 Вербицький Іван Ч 39 кyiv 3:38:01
317 2598 Андрій Чернюк Ч 36 Київ 3:38:03
318 2609 Сергій Дмитрієнко Ч 33 Харків 3:38:04
319 2007 Дмитро Лебедко Ч 36 Київ 3:38:06
320 2374 Назар Здерко Ч 28 Київ 3:38:52
321 2608 Віктор Воробйов Ч 46 Киів 3:38:54
322 74 бочкарьов олександр Ч 39 кропивницкий 3:39:00
323 2073 Гузь Максим Ч 34 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 3:39:01
324 2089 Дмитро Петров Ч 44 Київ 3:39:06
325 2613 Максим Скирда Ч 33 Киев Fondy Team Fondy Team 3:39:11
326 2267 Катерина Дєтковська Ж 37 Ірпінь 3:39:19
327 2527 Тищенко Ігор Ч 37 Київ 3:39:42
328 2131 Artem Senenko Ч 35 Kiev 3:39:56
329 2262 Тетяна Самойленко Ж 35 Буча 3:39:57
330 2263 Антон Юр Ч 41 Буча 3:39:58
331 2633 Инна Тарасевич Ж 29 Киев 3:40:09
332 2183 Олексій Куциба Ч 37 Київ 3:40:32
333 2136 Андрій Алсуф'єв Ч 50 Бровари 3:40:45
334 2383 Кирило Горбань Ч 37 Киев 3:40:46
335 2272 Олександр Смолярчук Ч 26 Луцьк 3:40:55
336 2250 Андрей Сенько Ч 36 Киев 3:40:58
337 2412 Дмитро Колодій Ч 34 Біла Церква 3:41:04
338 2590 Верозуб Богдан Ч 29 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:41:19
339 2601 Леся Чернюк Ж 36 Київ 3:41:26
340 2592 Володимир Павлюк Ч 57 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:41:28
341 2511 Денис Василенко Ч 36 Київ 3:41:33
342 2075 Антон Пшеничний Ч 30 Київ 3:41:37
343 2610 Андрей Бабкин Ч 40 Киев Fondy Team Fondy Team 3:41:39
344 2127 Андрій Абдулін Ч 42 Київ 3:41:42
345 2611 Ищенко Сергей Ч 26 Киев Fondy Team Fondy Team 3:41:55
346 2631 Світлана Семенюк Ж 26 KYIV 3:41:58
347 2719 Oleksandr Koniev Ч 37 Ирпень 3:42:06
348 2735 Євген Волков Ч 31 Київ 3:42:07
349 2658 Юрій Корякін Ч 35 Київ 3:42:08
350 2151 Юрій Саладіс Ч 38 Киев KmMarshal KM Marshal 3:42:21
351 2436 Алексей Зуев Ч 32 Киев 3:42:41
352 2474 Андрій Пешехонов Ч 39 Київ 3:42:43
353 2159 Світлана Полубенцева Ж 37 +380952915720 Світлана Полубенцева 3:42:49
354 2226 Наталія Тулюлюк Ж 41 Київ Velovuyki Velovuyki 3:42:54
355 2728 Олексій Стеценко Ч 40 Київ 3:43:06
356 2490 Максим Бардо Ч 30 Kyiv 3:43:17
357 72 Попков Игорь Ч 34 Киев 3:43:20
358 2505 Сергій Курдюков Ч 47 Київ ROCKWOOL ROCKWOOL 3:43:32
359 2445 Сергій Пустовіт Ч 33 Київ 3:43:44
360 2548 Олександра Капiтонова Ж 23 Кривий Ріг 3:43:44
361 2577 Віктор Мороз Ч 32 Київ 3:44:01
362 2466 Ілля Чередніченко Ч 26 Київ 3:44:17
363 2726 Максим Спасов Ч 37 Kiev 3:44:24
364 2044 Андрій Штань Ч 43 Київ 3:45:15
365 2174 Андрей Абрамов Ч 53 Овидиополь 3:45:32
366 2085 Коноваленко Микола Ч 35 Київ 3:45:36
367 2630 Білих Михайло Ч 33 Київ 3:45:50
368 2030 Олексій Волошин Ч 34 Київ 3:45:51
369 2500 Сергій Ракушин Ч 26 Київ 3:46:08
370 2654 Петро Гусарєв Ч 26 Київ 3:46:21
371 2377 Джугастранський Олександр Ч 30 Вишневе 3:46:22
372 2360 Станіслав Стрекозов Ч 36 Київ Infopulse Infopulse 3:46:22
373 2623 Анна Лещенко Ж 29 Київ Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 3:46:22
374 2589 Володимир Степаненко Ч 32 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 3:46:42
375 2356 Sergiy Babakin Ч 36 Київ Infopulse Infopulse 3:46:53
376 2721 Костянтин Єфіменко Ч 42 Київ PARIMATCH PARIMATCH 3:46:59
377 2649 Микола Пінгін Ч 28 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 3:47:00
378 2302 Андрій Колоша Ч 40 Київ 3:47:16
379 2492 Сергій Туровець Ч 19 Київ 3:47:27
380 2316 Рауф Сулейманов Ч 28 Киев Лучшая Тур де франс 3:47:30
381 2023 Ірина Шабас Ж 32 Київ 3:47:46
382 2540 Виталий Щербаков Ч 40 Киев ВелоГОП ВелоГОП 3:48:04
383 2013 Павло Приходько Ч 28 Київ 3:48:37
384 2051 Михайло Присяжнюк Ч 39 Київ 3:48:49
385 2390 Антон Шкарупа Ч 41 Київ 3:48:56
386 2409 Нікіта Стаховський Ч 29 Київ 3:49:12
387 2632 Олександр Романюк Ч 33 Київ 3:49:15
388 2400 Никита Шоркин Ч 28 Київ 3:49:26
389 2361 Олександр Григорян Ч 40 Київ Infopulse Infopulse 3:49:29
390 2225 Олексій Приймак Ч 39 Київ 3:49:45
391 2182 Побегун Сергій Ч 43 Боярка ВелоБоярка ВелоБоярка 3:50:13
392 83 Богдан Бершадський Ч 26 Киев 3:50:23
393 2068 Вадим Голяк Ч 35 Вознесенск 3:50:39
394 2638 Катерина Муравйова Ж 37 Харків 3:50:57
395 2703 Олег Варнавский Ч 42 Киев 3:51:11
396 2090 Олена Маленко Ж 40 Боярка ВелоБоярка 3:51:22
397 2387 Олександр Закоморний Ч 36 Київ 3:51:22
398 2626 Виктор Мизернюк Ч 50 Кривой Рог 3:52:54
399 2644 Наталія Мізернюк Ж 50 Київ EXIM TEAM EXIM TEAM 3:52:54
400 2571 Андрій Скробач Ч 25 Київ 3:53:03
401 2137 Матвій Грень Ч 32 Київ 3:53:17
402 2113 Хоменко Олександр Ч 40 Киев 3:54:17
403 2430 Іван Довганич Ч 49 Лебедівка 3:54:20
404 2152 Микола Мішакін Ч 66 Київ 3:54:21
405 2537 Ігор Тимошенко Ч 31 Київ 3:54:22
406 2048 Катерина Шеремет Ж 38 київ 3:54:35
407 2317 Андрій Мельник Ч 42 Ірпінь 3:55:22
408 2514 Надточей Василь Ч 37 Ірпінь 3:55:43
409 2091 Евген Зiнченко Ч 35 Запорожье 3:56:56
410 2467 Антон Лавський Ч 26 Київ 3:57:01
411 2283 Євгеній М'який Ч 31 Київ 3:57:04
412 2493 Анастасія Сідельник Ж 32 Бровари 3:57:26
413 2469 Костя Данілкович Ч 100 Київ 3:57:28
414 2675 Павло Руденок Ч 48 Kyiv Discoverщик Discoverщик 3:57:28
415 2554 Олександр Ярошенко Ч 25 Київ 3:57:35
416 2149 Віталій Фоменков Ч 45 Київ AUTHOR TEAM AUTHOR TEAM 3:57:36
417 2150 Віталій Балан Ч 50 Київ AUTHOR TEAM 3:57:43
418 2713 Йосип Черешньовський Ч 36 Київ 3:58:32
419 2304 Сергій Плакся Ч 29 Бровари 3:58:32
420 2497 Бабакін Олександр Ч 60 Дружківка 3:58:38
421 2170 Володимир Бублик Ч 32 Київ 3:59:12
422 2246 Дмитро Гирик Ч 39 Киїг 4:00:22
423 2076 Юрій Колоколов Ч 37 Київ GlobalLogic GlobalLogic 4:00:45
424 2448 Юлія Данєвич Ж 26 Київ 4:01:01
425 2622 Богдан Колодій Ч 24 Біла Церква 4:01:09
426 2410 Andrey Gorbanskiy Ч 28 Kyiv 4:01:19
427 2446 Maksym Denysov Ч 34 Irpin 4:01:43
428 2510 Антон Пахнюк Ч 30 Київ 4:01:47
429 2046 Юрій Морозов Ч 35 Київ 4:01:50
430 2669 Олександр Пилипенко Ч 35 Київ 4:02:19
431 2362 Софія Цісаренко Ж 26 Київ Infopulse Infopulse 4:02:26
432 2636 Святослав Комаха Ч 43 Київ Portmone.com Portmone.com 4:02:42
433 2080 Олександр Проскурін Ч 47 Київ 4:03:11
434 2668 Петро Савич Ч 31 Київ 4:03:11
435 2643 Роман Левчук Ч 32 Луцьк 4:03:16
436 2002 Артем Руденко Ч 30 Киев 4:03:22
437 2523 Наталія Кравців Ж 35 Київ Velovuyki Velovuyki 4:04:26
438 2169 Максим Онопрієнко Ч 34 Київ 4:04:36
439 2480 Андрій Болтрик Ч 33 Буча 4:04:36
440 2353 Олександр Кожевников Ч 27 Киев Infopulse Infopulse 4:04:55
441 2233 Марина Наливайченко Ж 33 Київ 4:05:18
442 2337 Сергій Домаранський Ч 31 Українка 4:05:58
443 2526 Дмитрий Борташевич Ч 35 Киев SKODA SKODA 4:05:58
444 2338 Таня Домаранська Ж 33 Українка 4:06:18
445 2050 Оксана Ясько Ж 35 Київ 4:06:34
446 2027 Ірина Ясько Ж 37 Київ 4:06:37
447 2664 Антон Булгаков Ч 24 Киев 4:06:45
448 2509 Леонид Самофалов Ч 33 Київ Телеги Телеги 4:06:51
449 2700 Ярослав Мацелюх Ч 30 Київ Artius Artius 4:06:55
450 2100 Євген Пустоход Ч 31 Київ 4:07:05
451 2463 Таня Шапран Ж 25 Киев 4:07:08
452 2168 Роксолана Коваленко Ж 29 Черкаси 4:07:09
453 66 Булдаков Андрей Ч 25 SAPIK TEAM 4:07:09
454 2504 Юля Почтаренко Ж 28 Київ 4:08:17
455 2000 Сергій Пеньковський Ч 32 Вишневе PARIMATCH PARIMATCH 4:08:24
456 2479 Катерина Пархоменко Ж 31 Київ 4:08:27
457 2211 Алла Пулеха Ж 50 Киів Веломастер Веломастер 4:08:43
458 2088 Євген Кутняк Ч 30 Київ 4:08:44
459 2512 Ruslan Kirianov Ч 39 Kyiv Телеги Телеги 4:09:20
460 2579 Олександр Терновий Ч 27 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 4:09:24
461 2694 Иван Корж Ч 23 Киев Decathlon Ukraine Decathlon Ukraine 4:09:57
462 2154 Світлана Матюк Ж 36 Київ 4:10:50
463 2084 Serhii Rokytko Ч 30 Kyiv 4:10:58
464 2128 Лілія Артюшенко Ж 39 Київ 4:11:07
465 2329 Дмитро Лінчевський Ч 33 Київ 4:11:07
466 2404 Михайло Чуб Ч 37 Київ Infopulse Infopulse 4:11:12
467 2405 Тетяна Оліферчук Ж 45 Київ 4:11:12
468 2420 Дмитро Бобирєв Ч 35 Київ 4:11:23
469 2555 Дмитро Журавель Ч 35 Київ 4:11:28
470 2709 Микола Мартиненко Ч 29 Киев 4:11:40
471 2451 Денис Беляк Ч 30 Киев 4:11:56
472 2278 Андрей Ковтун Ч 41 Киев 4:12:00
473 2029 Viktor Tilnyák Ч 48 Киев Discoverщик 4:12:06
474 2296 Danil Dokser Ч 27 Київ 4:12:17
475 2112 Александр Бобров Ч 35 Киев Discoverщик Discoverщик 4:12:18
476 2599 Юрий Будяк Ч 44 Київ Discoverщик Discoverщик 4:12:46
477 2018 Сергій Сенчук Ч 34 Київ 4:12:54
478 2053 Костянтин Троценко Ч 34 Київ 4:13:00
479 2491 Alexandr Voronsky Ч 25 Kyiv Proxet Proxet 4:13:01
480 2326 Георгий Лунин Ч 49 Киев 4:13:20
481 2403 Андрій Кубрак Ч 41 Київ Infopulse Infopulse 4:13:34
482 2336 Андрій Кузьменко Ч 37 Київ Велосраки Велосраки 4:13:44
483 2335 Анастасія Безверха Ж 38 Київ 4:13:46
484 2285 Ярослав Венжик Ч 33 Київ Never Gibbons 4:13:48
485 2506 Ігор Березюк Ч 52 Київ 4:13:48
486 2286 Павло Баштовий Ч 29 Київ Never Gibbons Never Gibbons 4:14:11
487 2292 Ігор Куценко Ч 44 Київ 4:14:29
488 2231 Євгенiй Чудний Ч 41 Київ VeloFamily 4:14:49
489 2525 Сергій Юречко Ч 44 Київ SKODA SKODA 4:15:08
490 2139 Oleksandra Didukh Ж 35 Brovary 4:15:25
491 2333 Сергій Марченко Ч 28 Макарів 4:15:50
492 2291 Андрій Пащенко Ч 45 Київ 4:16:08
493 2725 Юлія Кузьмінська Ж 37 Київ Velovuyki Velovuyki 4:16:28
494 2452 максим горгуль Ч 37 київ 4:16:46
495 2620 Рєм Ханін Ч 19 Киів Discoverщик Discoverщик 4:16:55
496 2439 Volodymyr Brovko Ч 38 Kyiv Proxet Proxet 4:17:04
497 2614 Богдан Биленко Ч 28 Киев Fondy Team Fondy Team 4:17:44
498 2102 Роман Павлюк Ч 35 Киев 4:18:01
499 2189 Evgeny Velichko Ч 36 Kyiv 4:18:04
500 2715 Михайло Тиж Ч 39 Чернівці 4:18:05
501 2696 Дмитрий Рудь Ч 30 Киев 4:18:31
502 2568 Евгений Бойченко Ч 36 Докучаевске 4:19:45
503 2501 Ганна Зоткіна Ж 40 Бориспіль 4:19:54
504 2158 Чуркін Сергій Ч 34 Київ 4:20:06
505 2402 Тетяна Кацімон Ж 35 Київ 4:20:12
506 2603 Анна Ханіна Ж 40 Киів Discoverщик Discoverщик 4:20:14
507 2582 Олександр Кабула Ч 29 Біла Церква Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 4:20:43
508 2287 Дмитро Горідько Ч 35 Київ 4:20:45
509 2503 Катерина Семенюк Ж 29 Київ 4:20:47
510 2574 Дмитро Дактер Ч 34 Київ CMS Group CMS Group 4:20:47
511 2612 Владимир Степанец Ч 33 Киев Fondy Team Fondy Team 4:21:16
512 2685 Александр Кривулин Ч 29 Киев 4:21:22
513 2190 Олександр Петренко Ч 36 Бровари 4:21:44
514 2395 Олена Некрашевич Ж 34 Київ 4:22:02
515 2551 Наталія Стехун Ж 37 Київ Discoverщик Discoverщик 4:22:08
516 2453 Сергій Горліченко Ч 31 Київ 4:22:18
517 2454 Дмитро Кононенко Ч 33 Київ 4:22:21
518 2651 Виктор Локотков Ч 32 Киев Portmone.com Portmone.com 4:22:31
519 2214 Оксана Манченко Ж 39 Київ 4:22:32
520 2729 Олексій Хожай Ч 19 Київ Discoverщик Discoverщик 4:23:04
521 2142 Ярослав Гарнюк Ч 30 Киев 4:23:09
522 2162 Анастасія Соколова Ж 29 Київ 4:23:14
523 2597 Ольга Будяк Ж 40 Киев Discoverщик Discoverщик 4:23:59
524 2600 Андрэ Фомін Ч 43 Киев Discoverщик Discoverщик 4:24:05
525 2583 Станіслав Борзенков Ч 35 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 4:24:20
526 2489 Тамара Лиманська Ж 30 Київ 4:24:42
527 2542 Ольга Слайковська Ж 36 Харків 4:24:50
528 2357 Данило Стеценко Ч 24 Київ Infopulse 4:25:02
529 2557 Віктор Краснопер Ч 43 Дніпро 4:25:06
530 2358 Дмитро Банніков Ч 30 Київ 11A 11A 4:25:34
531 2141 Сергій Яремчук Ч 34 Київ 4:26:18
532 2140 Діана Андрусенко Ж 26 Київ 4:26:20
533 2594 Олег Ігнатов Ч 43 Київ 4:27:14
534 2441 Володимир Соколов Ч 80 Київ 4:27:24
535 2543 Марія Єфімчук Ж 37 Київ Velovuyki Velovuyki 4:28:13
536 2544 Самір Махмудов Ч 30 Київ Velovuyki Velovuyki 4:28:15
537 2679 Олександр Філоненко Ч 32 Київ 4:28:38
538 2513 Володимир Притула Ч 30 Львів Vova&Lusi. Part 3. 4:29:14
539 2060 Дар'я Нікітіна Ж 40 Київ Discoverщик 4:29:14
540 2016 Марта Мікуськевич Ж 38 Київ 4:29:45
541 2676 Олексiй Темнiков Ч 33 Киев 4:30:20
542 2494 Dmytro Zadorozhnyi Ч 30 Kyiv 4:31:33
543 2314 Олексій Остапов Ч 31 Київ Infopulse 4:31:40
544 2315 Юлія Остапова Ж 31 Київ 4:31:42
545 2716 Євген Малюкевич Ч 33 Одеса Кафедра пердологии Кафедра пердологии 4:31:47
546 2734 Igor Rudenko Ч 36 Kyiv 4:32:29
547 2020 Юрій Онопрієнко Ч 30 Київ 4:32:34
548 2032 Антон Дорожинський Ч 30 Київ 4:32:37
549 2672 Васильєв Василь Ч 35 Київ 4:32:45
550 2731 Артур Лобанов Ч 28 Київ 4:33:14
551 2444 Андрій Горобець Ч 35 Київ 4:34:23
552 2575 Сергій Гермашев Ч 38 Київ CMS Group CMS Group 4:34:26
553 2578 Олена Гермашева Ж 37 Київ CMS Group CMS Group 4:34:26
554 2115 Владимир Зибин Ч 33 Киев Огненный Дракон Огненный Дракон 4:35:00
555 2681 Влад Самков Ч 24 Київ 4:35:04
556 2348 Maksym Hilliaka Ч 25 Київ 4:35:24
557 2366 Дмитро Табаков Ч 30 Київ 4:36:17
558 2379 Ярослав Куц Ч 23 Київ 4:36:41
559 2200 Тарас Старичок Ч 32 Київ PARIMATCH 4:38:42
560 2552 Оксана Сотнікова Ж 37 Гостомель Discoverщик Discoverщик 4:39:14
561 2587 Сергєєва Наталія Ж 33 м.Херсон Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 4:39:26
562 2682 Евгений Козлов Ч 30 Kyiv PARIMATCH PARIMATCH 4:40:17
563 2545 Мирослава Ткаченко Ж 33 Киів 4:40:57
564 2239 Анна Гнатик Ж 28 Харків 4:41:01
565 2596 Елена Колесникова Ж 44 Харьков Velovuyki Velovuyki 4:41:29
566 2394 Anastasia Kirichenko Ж 30 Kyiv 4:41:45
567 2629 Анатолій Курінний Ч 36 Київ 4:43:32
568 2398 Юлия Куц Ж 39 Киев 4:43:33
569 2065 Євген Сидоркін Ч 32 Київ 4:43:37
570 2341 Іван Піднебесний Ч 30 Київ 4:44:23
571 2530 Катерина Лозовенко Ж 26 Івано-Франківськ UCG 4:45:05
572 2367 Людмила Коваленко Ж 34 Київ 4:45:14
573 2148 Дмитро Сергєєв Ч 36 Київ PARIMATCH 4:45:46
574 2642 Yulia Roshchupkina Ж 34 Kyiv PARIMATCH PARIMATCH 4:46:26
575 2255 СЕРГІЙ РОГАЧ Ч 49 КИЇВ 4:46:39
576 2473 Дмитро Лигута Ч 28 Гостомель 4:47:17
577 2238 Яна Нагорянська Ж 32 Гостомель 4:47:18
578 2188 Володимир Нагорянський Ч 32 Гостомель 4:47:23
579 4 Максим Козуб Ч 53 Київ 4:47:54
580 2197 Юлія Самійленко Ж 30 Київ 4:48:20
581 2698 Сергій Мачуленко Ч 25 Київ PARIMATCH 4:48:54
582 2531 Максим Сич Ч 24 Івано-Франківськ UCG UCG 4:48:56
583 2388 Костянтин Новик Ч 35 Київ 4:50:01
584 2541 Юлія Піддубна Ж 36 Київ 4:50:36
585 2674 Олександр Марченко Ч 46 Київ 4:51:15
586 2355 Богдан Сухота Ч 39 Київ Infopulse Infopulse 4:51:27
587 2440 Павло Дрофань Ч 32 Київ 4:54:12
588 2482 Виктор Рачек Ч 33 Киев 4:56:04
589 2585 Олександр Саченко Ч 30 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 4:56:55
590 2301 Олег Мінько Ч 29 Київ Наша еПОХа 4:57:16
591 2736 Anna Tatarina Ж 33 Kyiv 4:58:17
592 2135 Олександр Ткаченко Ч 26 Київ 5:00:48
593 2680 Олександр Бригардін Ч 38 Київ 5:02:11
594 2177 Андрій Ткач Ч 29 Київ 5:02:30
595 2464 Зубко Павло Ч 27 Київ 5:02:35
596 2550 Христина Міхеєва Ж 32 Київ 5:02:57
597 2673 Віктор Шайгородський Ч 47 Київ 5:06:07
598 2062 Вячеслав Пятницкий Ч 25 Бровары BROVARY CYCLING TEAM BROVARY CYCLING TEAM 5:06:10
599 2625 Олександр Київській Ч 32 Київ 5:07:01
600 2624 Ольга Київська Ж 33 Київ 5:07:25
601 2524 Віталій Каранда Ч 39 Київ 5:07:36
602 2663 Дмитро Кононенко Ч 28 Київ 5:07:39
603 2313 Юрій Шакалов Ч 30 Київ 5:11:41
604 2373 Оля Колос Ж 27 Київ 5:11:58
605 2372 Юрій Колос Ч 28 Київ 5:12:04
606 2666 Марина Петрик Ж 25 Київ 5:12:22
607 2724 Люта Іра Ж 20 Київ 5:13:46
608 2581 Юлія Кривенда Ж 22 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 5:16:37
609 2580 Марина Томченко Ж 22 Біла Церква Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 5:16:44
610 2005 Лілія Присяжнюк Ж 37 Київ 5:19:36
611 2432 Валерія Міхалочкіна Ж 23 Київ Тигри Тигри 5:20:24
612 2385 Юлія Тимчак Ж 31 Переяслав PBC PBC 5:20:28
613 2717 Віталія Єрьоміна Ж 39 Київ 5:21:00
614 2242 Олександр Уваров Ч 31 Киев 5:21:47
615 2586 Марина Скороход Ж 26 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval 5:22:56
616 2095 Вадим Гнатюк Ч 35 Бровари ВелоГОП 5:23:11
617 2431 Богдан Безгубенко Ч 23 Київ Тигри Тигри 5:23:40
618 2008 Руслан Стасюк Ч 43 Київ 5:25:01
619 2063 Анатолій Пашкур Ч 37 Бровари 5:29:38
620 2216 Олексій Мельник Ч 27 Киев 5:31:23
621 2217 Інна Мегей Ж 31 Kyiv 5:31:24
622 2449 Руслан Рогожий Ч 43 Бровари 5:47:42
623 2343 Саід Ісмагілов Ч 42 Буча 5:58:06
624 2219 Віктор Курочкін Ч 29 Київ 6:04:52
625 2220 Віра Кабиш Ж 23 Київ 6:04:52
626 2471 Олександр Новіков Ч 39 Бровари Brovary cycling team
627 2472 Олександр Пархоменко Ч 53 Бровари
628 2004 Олександр Гурін Ч 28 Київ
629 2028 Марина Хміль Ж 32 Київ
630 2038 Юрiй Бiлаш Ч 38 Киiв
631 2072 Коваль Дмитро Ч 25 Київ
632 2077 Олег Лівіцький Ч 33 Київ
633 2081 Володимир Мацишен Ч 46 Київ
634 2086 Іван Головльов Ч 34 Київ CatAfan CatAfan
635 2098 Єлизавета Поліщук Ж 36 Київ
636 2105 Олександр Пєнкін Ч 37 Київ
637 2108 Kateryna Hovorun Ж 27 Київ
638 2114 Максим Кобченко Ч 24 Киев
639 2117 Олексій Горбенко Ч 34 Дніпро
640 2118 Конечніков Дмитро Ч 32 Київ RUSH RUSH
641 2125 Денис Горшунов Ч 38 Bakhmyt
642 2133 Максим Фещенко Ч 39 Київ
643 2144 Олексій Сірик Ч 34 Київ
644 2153 Андрій Дяконенко Ч 39 Київ
645 2156 Віктор Роженко Ч 31 Боярка
646 2165 Олександр Савченок Ч 26 Київ
647 2175 Іван Пономаренко Ч 20 Бровари
648 2180 Павло Курилюк Ч 23 Київ
649 2184 Андрей Власюк Ч 50 Киев ВелоГОП ВелоГОП
650 2194 Олег Зінченко Ч 35 Черкаси
651 2204 Олександр Посітко Ч 39 Київ
652 2218 Карина Сокол Ж 37 Обухів
653 2227 Ігор Звягінцев Ч 51 Ірпінь
654 2230 Валерій Писаний Ч 33 Київ
655 2237 Олександр Багрій Ч 52 Вінниця Motorhead Vinnytsia Alco Crew
656 2241 Дмитро Резченко Ч 29 Київ
657 2245 Сергей Греков Ч 32 Киев
658 2256 Ольга Рогач Ж 33 Київ
659 2258 Юрій Сукач Ч 41 Київ
660 2261 ANDRII Palamarchuk Ч 19 Brovary
661 2264 Бурков Юрій Ч 56 Київ
662 2265 Буркова Анжеліка Ж 59 Київ
663 2266 Олександр Пилипенко Ч 25 Київ velofix velofix
664 2273 Анастасія Шакірова Ж 38 Ірпінь
665 2274 Юлія Мороз Ж 35 Ірпінь
666 2275 Юлія Лиса Ж 46 Ірпінь
667 2277 Науменко Микола Ч 38 Київ
668 2281 Сергій Гнітецький Ч 56 Київ
669 2282 Александр Мартынов Ч 59 Бровары
670 2295 Дмитро Тарасов Ч 47 Київ
671 2300 Mykola Pryshchepa Ч 32 Kyiv
672 2303 Екатерина Конопелькина Ж 39 Киев
673 2305 Кирил Івашин Ч 24 Київ
674 2306 Володимир Беленчук Ч 34 Київ
675 2318 Костянтин Солтис Ч 39 Київ
676 2324 Марія Сулима Ж 32 Київ
677 2328 Роман Тонявський Ч 48 Київ
678 2330 Чудаев Владимир Ч 38 Киев
679 2331 SERGEY CHUDAYEV Ч 36 Киев
680 2332 Павло Дрозюк Ч 36 С. Матюші
681 2334 Вікторія Скічко Ж 33 Київ
682 2339 Андрій Колесник Ч 30 Київ
683 2347 Віталій Федосєєв Ч 33 Київ
684 2352 Володимир Єфімов Ч 32 Київ
685 2371 Роман Орлов Ч 20 Київ
686 2382 Дмитро Хлипа Ч 31 Київ
687 2408 Олександр Яценко Ч 39 Петропавлівська-Борщагівка Infopulse
688 2413 Денис Зозуля Ч 35 Черкаси
689 2417 Andrew Kuzmych Ч 34 LVIV
690 2423 Віталій Бондаренко Ч 38 Київ
691 2437 Василь Мирошниченко Ч 39 Київ
692 2443 Volodymyr Lukyanov Ч 50 Kyiv
693 2455 Євген Сидоршин Ч 48 Киев
694 2459 Денис Бачинский Ч 34 Киев
695 2476 Олександр Градинський Ч 37 Краматорськ
696 2498 Сергей Цикало Ч 32 Киев
697 2508 Виталий Краюшкин Ч 27 Київ TN TN
698 2516 Mykhailo Nikolenko Ч 49 Kyiv
699 2519 Андрій Бабкін Ч 40 kyiv
700 2528 Живов Дмитро Ч 35 Київ Bintime Bintime
701 2534 Михайло Мінєєв Ч 35 Київ PARIMATCH PARIMATCH
702 2566 Анастасiя Лук'янова Ж 33 Киев Веловуйки Веловуйки
703 2567 Валерiй Кобзар Ч 36 Киев Веловуйки Веловуйки
704 2591 Тетяна Мазур Ж 33 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval
705 2645 Oleksandr Tkach Ч 29 Київ Pari Match Tech Pari Match Tech
706 2655 Даниил Тельной Ч 19 Kharkiv Велоцентр Харьков Велоцентр Харьков
707 2655 Василь Шутовський Ч 34 Київ
708 2684 Ярослав Moshnenko Ч 30 Андрушівка
709 2686 Олег Сохань Ч 25 Киев Ніт Ніт
710 2710 Maria Kuznik Ж 36 Kyiv
711 2730 Сергій Чубучний Ч 41 Київ
712 2733 Рябоконь Тетяна Ж 35 Київ Raiffeisen Bank Aval Raiffeisen Bank Aval


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag