Run the World. Львівський напівмарафон

10км - Абсолютний залік

10км

Місце Атлет Стать Місто Клуб 5км Темп ChipTime Gap Результат
1 1658 Сергій Оксенюк Ч Луцьк МК ЛУЧЕСЬК 0:15:15 3:06 0:31:03 0:31:03
2 1619 Руслан Печніков Ч Одесса Triton 0:15:39 3:11 0:31:56 0:31:56
3 1496 Володимир Киц Ч Біла Церква 0:15:39 3:12 0:32:01 0:32:01
4 1338 Ігор Желем Ч Львів 0:16:10 3:12 0:32:08 0:32:08
5 1607 Олександр Мокляк Ч Київ KuzinTeam 0:15:50 3:13 0:32:14 0:32:14
6 1659 Юрій Латишев Ч Львів ULTRA 0:16:52 3:28 0:34:46 0:34:46
7 1373 Сергій Бабич Ч Львів СК Ультра 0:17:32 3:31 0:35:18 0:35:18
8 1497 Кирил Буяновський Ч Ужгород U-Run Club 0:18:27 3:40 0:36:42 0:36:42
9 1013 Aндрій Білик Ч Миколаїв 0:18:18 3:40 0:36:49 0:36:53
10 1672 Бігун Євген Ч Львів 0:18:36 3:44 0:37:23 0:37:23
11 1642 Владислав Хилюк Ч Львів 0:18:17 3:44 0:37:28 0:37:32
12 1554 Андрій Кирилюк Ч Ужгород Uzhhorod running club 0:18:37 3:47 0:37:54 0:37:55
13 1647 Володимир Янков Ч Винники 0:19:17 3:47 0:37:54 0:38:13
14 1542 Олександр Дмитрук Ч Ужгород Uzhhorod Running Club 0:19:21 3:51 0:38:34 0:38:35
15 1581 Олена Лавренюк Ж Вінниця 0:19:09 3:51 0:38:38 0:38:38
16 1383 Андрій Шапошніков Ч Львів MTBStock 0:19:08 3:52 0:38:45 0:38:49
17 1614 Андрій Рудий Ч Львів 0:20:05 3:54 0:39:01 0:39:35
18 1685 Денис Трач Ч Львів 0:19:46 3:58 0:39:46 0:40:05
19 1246 Олександр Мусій Ч Львів - 0:19:51 4:01 0:40:17 0:40:17
20 1649 Сергій Тарновський Ч Львів 0:20:29 4:02 0:40:27 0:40:31
21 1688 Павло Нікітюк Ч Львів НАСВ 0:20:09 4:03 0:40:31 0:40:31
22 1573 Вікторія Дуткевич Ж Львів 0:20:23 4:04 0:40:44 0:40:44
23 1165 Іван Гощук Ч Ужгород 0:19:58 4:04 0:40:48 0:40:48
24 1266 Андрій Калинчук Ч Івано-Франківськ 0:20:29 4:06 0:41:06 0:41:10
25 1645 Юрій Бадан Ч Львів 0:20:08 4:07 0:41:13 0:41:18
26 1644 Михайло Гульчак Ч Львів 0:20:30 4:08 0:41:23 0:41:27
27 1056 Юрій Вей Ч Львів 0:20:23 4:09 0:41:30 0:41:34
28 1135 Ельдар Мухаметзянов Ч Львів RunDay 0:21:02 4:07 0:41:18 0:41:50
29 1095 Богдан Кучмей Ч Дубно 0:20:46 4:13 0:42:10 0:42:10
30 1651 Олег Тарновський Ч Львів 0:20:35 4:14 0:42:21 0:42:22
31 1050 Юліан Іваночко Ч Червоноград 0:20:43 4:14 0:42:28 0:42:43
32 1092 Роман Дудар Ч Хмельницький 0:21:26 4:15 0:42:30 0:42:48
33 1419 Володимир Мисак Ч Львів Run4U 0:21:39 4:16 0:42:46 0:42:54
34 1425 Надія Сухарина Ж Львів 0:21:03 4:17 0:42:58 0:42:58
35 1075 Илья Яценко Ч Киев RunDay 0:22:28 4:16 0:42:40 0:43:06
36 1590 Арсен Власов Ч Львів 0:22:06 4:18 0:43:07 0:43:12
37 1495 Хомко Микола Ч Жнибороди 0:21:24 4:21 0:43:30 0:43:30
38 1150 Ростислав Стеблецький Ч Львів 0:21:37 4:20 0:43:21 0:43:30
39 1602 Ірина Морозова Ж Львів Ultra 0:21:45 4:21 0:43:36 0:43:36
40 1048 Ігор Куренков Ч Львів Run4U 0:21:42 4:22 0:43:42 0:43:42
41 1623 Сергій Щур Ч Дубно 0:21:45 4:24 0:44:06 0:44:06
42 1634 Олена Головчак Ж Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:21:41 4:24 0:44:01 0:44:09
43 1643 Любомир Іщук Ч Львів 0:21:22 4:25 0:44:11 0:44:11
44 1029 Павло Павлюк Ч Ивано-Франковськ KSOIF-deaf 0:21:46 4:26 0:44:26 0:44:28
45 1621 Владислав Штефан Ч Львів 0:22:34 4:23 0:43:57 0:44:29
46 1540 Олег Михиринський Ч Львов 0:23:30 4:26 0:44:29 0:44:29
47 1420 Дмитро Вологдін Ч Київ EPIKUR 0:22:55 4:27 0:44:35 0:44:39
48 1244 Микола Кость Ч Міжгір*я UzRunClub 0:22:48 4:28 0:44:46 0:44:46
49 1085 Тетяна Давиденко Ж Львів СК Ультра 0:21:45 4:28 0:44:47 0:44:47
50 1700 Олександр Гурський Ч Львів Shypshyna Runclub 0:22:10 4:28 0:44:48 0:44:48
51 1051 Вадим Москалюк Ч Володимир-Волинський Епікур 0:22:53 4:27 0:44:33 0:44:48
52 1398 Володимир Білан Ч Львів 0:23:31 4:26 0:44:23 0:44:56
53 1131 Павло Прут Ч Львів 0:23:30 4:27 0:44:33 0:45:00
54 1684 Oleksii Sikorskyi Ч Львів 0:21:48 4:27 0:44:39 0:45:05
55 1618 Ігор Савчук Ч Львів Без клубу 0:22:43 4:27 0:44:35 0:45:11
56 1456 Роман Хомишин Ч Львів 0:22:22 4:33 0:45:32 0:45:32
57 1435 Андрій Пивоварчук Ч Львів - 0:23:21 4:32 0:45:27 0:45:37
58 1416 Vadym Polianskyi Ч Винница Onseo (Vin Run4Fun) 0:23:45 4:30 0:45:07 0:45:38
59 1031 Наталія Петришин Ж Львів Shypshyna Run Club 0:23:17 4:31 0:45:10 0:45:42
60 1287 Роман Штангрет Ч Трускавець 0:23:05 4:34 0:45:45 0:45:46
61 1091 Дмитро Богдан Ч Дубно 0:23:18 4:34 0:45:46 0:45:51
62 1555 Олег Стецький Ч Львів 0:22:04 4:37 0:46:11 0:46:11
63 1284 Дмитро Дорошенко Ч Львів 0:22:56 4:37 0:46:16 0:46:16
64 1242 Андрій Губиш Ч Дубно 0:22:32 4:38 0:46:23 0:46:23
65 1682 Сергій Гончук Ч Львів 0:22:44 4:34 0:45:45 0:46:29
66 1193 Микола Красенець Ч Яремче 0:23:31 4:38 0:46:21 0:46:31
67 1630 Ігор Неколайчук Ч Добротвір Добротвір 0:22:32 4:39 0:46:30 0:46:32
68 1219 Тарас Кузічев Ч Львів Sportthepark 0:23:36 4:39 0:46:31 0:46:34
69 1302 Олег Дроздовський Ч Винники 0:23:26 4:38 0:46:24 0:46:34
70 1635 Андрій Ганущак Ч Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:22:44 4:38 0:46:27 0:46:35
71 1657 Андрій Козій Ч Пустомити 0:23:27 4:39 0:46:35 0:46:38
72 1409 Роман Поліщук Ч Львів Команда імені Філіпа Фрая 0:22:47 4:37 0:46:13 0:46:39
73 1639 Назарій Прінь Ч Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:23:34 4:39 0:46:31 0:46:40
74 1008 Руслан Волошенюк Ч Львів 0:23:18 4:38 0:46:26 0:46:44
75 1147 Олександр Гризак Ч Камянець-Подільський 0:22:58 4:40 0:46:49 0:46:50
76 1006 Юрій Каламбет Ч Львів 0:23:16 4:39 0:46:32 0:46:54
77 1617 Роман Колечків Ч Борислав 0:23:09 4:41 0:46:51 0:46:56
78 1533 Яна Чорна Ж Львiв ShypShyna Run Club 0:23:17 4:41 0:46:55 0:46:57
79 1245 Роман Козира Ч Львів 0:23:09 4:40 0:46:47 0:46:58
80 1070 Володимир Мороз Ч Вінниця Епікур 0:24:20 4:41 0:46:50 0:46:58
81 1199 Тарас Ярошенко Ч Львів Ralabs 0:23:15 4:42 0:47:03 0:47:05
82 1214 Юрій Мачуга Ч Львів Ralabs 0:22:10 4:41 0:46:59 0:47:06
83 1679 Микола Буртик Ч Львів 0:23:51 4:42 0:47:00 0:47:07
84 1374 Марія Павлова Ж Вінниця 0:24:28 4:40 0:46:43 0:47:08
85 1042 Віктор Лабинський Ч Ужгород 0:23:14 4:42 0:47:07 0:47:10
86 1269 Оля Мануїлова Ж Львів 0:23:06 4:43 0:47:16 0:47:19
87 1489 Віктор Іванков Ч Вінниця VinRun4Fun (Onseo) 0:23:26 4:41 0:46:58 0:47:27
88 1469 Степан Курдило Ч Львів СК Ультра 0:23:37 4:43 0:47:16 0:47:31
89 1427 Христина Мисак Ж Львів Run4U 0:24:18 4:43 0:47:17 0:47:32
90 1473 Анна Катеринюк Ж Заліщики 0:22:56 4:45 0:47:33 0:47:34
91 1267 Юра Михалевський Ч Львів 0:23:47 4:44 0:47:25 0:47:34
92 1101 Олександр Баліцький Ч Київ 0:23:58 4:46 0:47:42 0:47:47
93 1549 Назар Турів Ч Львів Regno Team 0:24:08 4:45 0:47:36 0:47:48
94 1011 Андрій Цепінь Ч Львів 0:22:43 4:47 0:47:50 0:47:52
95 1207 Ольга Носова Ж Львiв Dodgi 0:22:49 4:47 0:47:50 0:47:54
96 1692 Олександр Гринах Ч Львів 0:23:11 4:47 0:47:52 0:47:58
97 1127 ОЛЕГ САДОВСЬКИЙ Ч Дубляни 0:23:11 4:47 0:47:50 0:47:58
98 1307 Андрій Тихан Ч Lviv 0:24:07 4:47 0:47:55 0:48:07
99 1097 Наталія Бурковська Ж Київ 0:24:19 4:48 0:48:04 0:48:07
100 1468 Юрій Куртяк Ч Самбір 0:24:12 4:46 0:47:43 0:48:10
101 1325 Руслан Бобало Ч Львів ПС ЗСУ 0:25:06 4:47 0:47:54 0:48:20
102 1367 Данило Романишин Ч Ожидів 0:24:36 4:49 0:48:14 0:48:23
103 1544 Юрій Сахарчук Ч Львів 0:25:00 4:49 0:48:16 0:48:25
104 1582 Ольга Пастернак Ж Львів 0:24:21 4:47 0:47:56 0:48:27
105 1592 Василь Воробець Ч Львів Run4 0:24:19 4:49 0:48:12 0:48:29
106 1378 Дарія Квасюк Ж Вінниця 0:24:28 4:48 0:48:05 0:48:30
107 1301 Микола Скорохватов Ч Львів 0:24:30 4:48 0:48:07 0:48:31
108 1689 Олег Грушовенко Ч Львів 0:23:46 4:48 0:48:08 0:48:33
109 1454 Iсаков Сергiй Ч Львiв 0:24:12 4:51 0:48:35 0:48:35
110 1546 Тарас Котик Ч Івано-Франківськ 0:24:06 4:51 0:48:34 0:48:37
111 1566 Андрій Гриник Ч Львів 0:23:05 4:51 0:48:39 0:48:39
112 1285 Мар'ян Остафінський Ч Львів ЗСУ ПС 0:25:07 4:49 0:48:15 0:48:42
113 1224 Петро Сидорчук Ч Рівне 0:24:10 4:51 0:48:33 0:48:42
114 1396 Богдан Пізнак Ч Львів 0:24:03 4:50 0:48:20 0:48:46
115 1288 Максим Вуйцік Ч Львів 0:24:06 4:52 0:48:46 0:48:46
116 1324 Володимир Коршняк Ч Бучач 0:23:30 4:51 0:48:38 0:48:47
117 1518 Максим Мирка Ч Львів TRILEWY 0:24:03 4:51 0:48:31 0:48:48
118 1252 Роман Хороз Ч Львів Lviv Ericsson Running Club 0:24:11 4:52 0:48:47 0:48:48
119 1184 Юрій Гайда Ч Львів IronHutsul 0:24:27 4:51 0:48:38 0:48:53
120 1118 Володимир Семигородський Ч Львів немає 0:24:00 4:52 0:48:47 0:49:03
121 1369 Сергій Пазиняк Ч Львів 0:24:42 4:52 0:48:44 0:49:06
122 1436 Андрій Сорока Ч Lviv 0:24:19 4:53 0:48:58 0:49:09
123 1005 Азіза Сірооченко Ж Львів 0:24:01 4:54 0:49:09 0:49:10
124 1335 Роман Зубчинський Ч Львів 0:23:52 4:55 0:49:17 0:49:19
125 1153 Ростислав Садковий Ч Львів Бігаю сам 0:23:24 4:55 0:49:16 0:49:21
126 1676 Андрій Пришляк Ч Івано- Франківськ Gutsul Running Club 0:24:05 4:56 0:49:21 0:49:24
127 1558 Ігор Герич Ч Самбір 0:24:11 4:53 0:48:56 0:49:25
128 1678 Роман Шиба Ч Львів 0:24:21 4:56 0:49:21 0:49:26
129 1306 Олександр Цалі Ч Львів 0:24:20 4:55 0:49:10 0:49:27
130 1192 Микола Лупанов Ч Львів 0:24:28 4:54 0:49:03 0:49:30
131 1636 Степан Василенко Ч Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:23:52 4:56 0:49:24 0:49:33
132 1633 Mykola Oshchypok Ч Lviv 0:25:05 4:54 0:49:07 0:49:33
133 1053 Олена Хомік Ж Володимир-Волинський Епікур 0:24:06 4:57 0:49:35 0:49:36
134 1331 Дмитро Абрамович Ч Володимир-Волинський 0:24:31 4:57 0:49:37 0:49:43
135 1122 Марія Фірчук Ж Яворів 0:25:07 4:58 0:49:40 0:49:44
136 1528 Роман Городечний Ч Львів Regno Team 0:24:24 4:57 0:49:38 0:49:46
137 1646 Сергій Рузак Ч Львів 0:20:21 4:58 0:49:43 0:49:48
138 1318 Віктор Малаховський Ч Львів 0:24:29 4:56 0:49:21 0:49:50
139 1216 Микола Луців Ч Львів 0:23:15 4:58 0:49:48 0:49:51
140 1641 Андрій Свєшніков Ч Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:24:42 4:57 0:49:30 0:49:52
141 1186 Назарій Черкас Ч Львів iHub 0:24:31 4:59 0:49:53 0:49:53
142 1561 Дмитро Пасельський Ч Львів 0:24:53 4:59 0:49:53 0:49:53
143 1514 Іван Тимченко Ч Львів 0:24:35 4:57 0:49:38 0:49:56
144 1445 Дмитро Солук Ч Львів 0:23:30 4:57 0:49:31 0:49:59
145 1506 Александр Иванченко Ч Львов НАСВ 0:25:32 4:56 0:49:26 0:50:00
146 1640 Андрій Якубляк Ч Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:24:45 4:59 0:49:52 0:50:00
147 1350 Віктор Тимчишин Ч Тернопіль Run day Ternopil 0:24:04 5:00 0:50:02 0:50:02
148 1015 Борис Єргієв Ч Київ 0:24:27 4:57 0:49:35 0:50:02
149 1434 Остап Гнатів Ч Львів 0:24:53 4:59 0:49:59 0:50:03
150 1102 Юрій Смоляник Ч Львів 0:24:24 5:00 0:50:04 0:50:04
151 1530 Андрій Мисковець Ч Львів 0:25:58 4:57 0:49:38 0:50:06
152 1500 Олег Максимець Ч Львів 0:24:15 4:58 0:49:42 0:50:06
153 1510 Олесь Лащевський Ч Коломия 0:24:53 5:00 0:50:06 0:50:06
154 1182 Тарас Халамонік Ч Львів Без клубу 0:22:54 5:00 0:50:08 0:50:09
155 1462 Остап Пазинюк Ч Львів 0:24:55 5:00 0:50:07 0:50:10
156 1536 Микола Бодай Ч Львів 0:25:22 4:59 0:49:58 0:50:12
157 1144 Дмитро Забельський Ч Кам'янець-Подільський 0:24:57 5:01 0:50:12 0:50:12
158 1175 Іван Копич Ч Львів 0:24:47 5:00 0:50:07 0:50:13
159 1295 Оля Кирич Ж Львів 0:24:02 5:01 0:50:13 0:50:13
160 1049 Юрій Говда Ч Львів Standartpark Run & Tri Club 0:25:31 5:00 0:50:09 0:50:15
161 1519 Олег Заброварний Ч Львів 0:24:54 5:01 0:50:11 0:50:17
162 1609 Віктор Цепінь Ч Львів Академія сухопутних військ 0:25:14 5:01 0:50:15 0:50:18
163 1613 Євгеній Крисевич Ч Львів 0:25:13 5:01 0:50:16 0:50:19
164 1627 Владислав Клепачевський Ч Львів 0:25:14 5:01 0:50:19 0:50:19
165 1652 Левицький Максим Ч Lviv 0:25:04 5:00 0:50:06 0:50:21
166 1560 Юрій Ломаківський Ч Львів 0:24:40 5:02 0:50:22 0:50:24
167 1527 Валентин Шулдик Ч Володимир-Волинський Epikur 0:26:12 5:00 0:50:06 0:50:24
168 1674 Роман Вінтоняк Ч Львів 0:24:58 5:01 0:50:17 0:50:36
169 1083 Ілля Медецький Ч Володимир-Волинський Epikur 0:25:20 5:01 0:50:11 0:50:36
170 1443 Олександр Горбунов Ч Львів 0:25:10 5:02 0:50:27 0:50:37
171 1441 Андрій Максимук Ч Львів 0:24:00 5:02 0:50:27 0:50:44
172 1081 Олександр Омельчук Ч Володимир-Волинський Epikur 0:24:33 5:04 0:50:41 0:50:45
173 1381 Олег Бондар Ч новояворівськ 0:25:33 5:01 0:50:19 0:50:45
174 1084 Євген Смирнов Ч Киев ПУШЕБ 0:24:27 5:04 0:50:45 0:50:49
175 1415 Андрій Павлик Ч Жовква 0:25:20 5:04 0:50:46 0:50:53
176 1149 Степан Огородник Ч Івано-Франкове Нема 0:25:57 5:01 0:50:13 0:50:56
177 1541 Роман Петрик Ч Львів 0:25:30 5:02 0:50:25 0:50:56
178 1020 Олена Тодорова Ж Ужгород 0:25:25 5:05 0:50:52 0:51:01
179 1007 Олександр Кисільчук Ч Дубно веслувальний клуб HETMAN 0:24:35 5:06 0:51:00 0:51:08
180 1433 Юлія Ларичева Ж Львів 0:25:39 5:07 0:51:11 0:51:11
181 1225 Євген Марців Ч Львів 0:26:01 5:06 0:51:09 0:51:15
182 1283 Вікторія Безбородько Ж Бориспіль 0:25:46 5:07 0:51:13 0:51:16
183 1351 Олександр Орєшков Ч Бердянськ 0:26:10 5:06 0:51:09 0:51:30
184 1232 Дмитро Роїк Ч Львів 0:24:53 5:06 0:51:09 0:51:30
185 1138 Соломія Боршовська Ж Львів - 0:24:46 5:09 0:51:30 0:51:32
186 1624 Максим Лісович Ч Lviv SportCeh 0:25:15 5:06 0:51:00 0:51:32
187 1397 Ярослав Коберник Ч Львів - 0:25:35 5:06 0:51:00 0:51:34
188 1610 Олег Волянський Ч Львів 0:26:17 5:07 0:51:11 0:51:34
189 1521 Олег Панченко Ч Львів Три леви 0:26:31 5:06 0:51:02 0:51:36
190 1622 Олександр Акуленко Ч Львів 0:25:02 5:06 0:51:03 0:51:36
191 1203 Андрій Гігера Ч Львів 0:24:22 5:09 0:51:33 0:51:38
192 1422 Владислав Завадовський Ч Київ EPIKUR 0:26:14 5:09 0:51:31 0:51:45
193 1616 Тарас Еліяшевський Ч Львів 0:25:11 5:11 0:51:54 0:51:59
194 1535 Тетяна Шляхова Ж Львів Global run club Nova Poshta 0:26:28 5:10 0:51:49 0:52:01
195 1432 Роман Гудима Ч м.Радивилів 0:27:28 5:11 0:51:57 0:52:03
196 1129 Михайло Роман Ч Львів 0:25:50 5:08 0:51:25 0:52:04
197 1017 Роман Татусько Ч Львів 0:25:51 5:09 0:51:35 0:52:08
198 1213 Яна Матвєєва Ж Львів Аквапарк Пляж 0:24:58 5:13 0:52:13 0:52:13
199 1446 Данило Кіраль Ч Львів 0:26:43 5:12 0:52:00 0:52:19
200 1637 Едгар Вайнаровський Ч Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:24:56 5:13 0:52:14 0:52:21
201 1299 Тарас Скиба Ч Львів 0:26:22 5:11 0:51:51 0:52:21
202 1198 Анастасія Дячук Ж Тернопіль 0:25:10 5:12 0:52:09 0:52:21
203 1485 Михайло Кулявець Ч Львів 0:24:43 5:14 0:52:23 0:52:23
204 1290 Володимир Генсьорський Ч Львів 0:25:07 5:14 0:52:27 0:52:27
205 1294 Сергій Топольницький Ч Львів 0:25:36 5:11 0:51:54 0:52:27
206 1430 Іван Івченко Ч Миколаїв 0:27:01 5:13 0:52:17 0:52:31
207 1413 Соломія Бонецька Ж Львів - 0:25:56 5:14 0:52:27 0:52:36
208 1612 Андрій Сеньків Ч Львів 0:27:57 5:13 0:52:13 0:52:37
209 1556 Сергій Кравченко Ч Львів 0:27:57 5:13 0:52:14 0:52:38
210 1068 Олександр Єгольніков Ч Володимир-Волинський Епікур 0:25:41 5:13 0:52:13 0:52:39
211 1534 Любов Кожушко Ж Львів 0:25:32 5:16 0:52:45 0:52:45
212 1394 Орест Греділь Ч Львів Клепарів 0:27:11 5:13 0:52:13 0:52:45
213 1414 Володимир Бунт Ч Тернопіль 0:25:39 5:15 0:52:38 0:52:48
214 1167 Тарас Якубів Ч Львів 0:25:59 5:17 0:52:52 0:52:52
215 1588 Станіслав Кисельов Ч Львів 0:25:50 5:17 0:52:53 0:52:55
216 1406 Володимир Драгинич Ч Львів SamUrAi 0:25:52 5:17 0:52:58 0:52:59
217 1183 Роман Винар Ч Львів iHub 0:26:09 5:18 0:53:01 0:53:01
218 1132 Максим Бадзюнь Ч Володимир-Волинський Epikur 0:26:15 5:16 0:52:41 0:53:04
219 1037 Василь Фольтович Ч Львів 0:27:12 5:15 0:52:39 0:53:05
220 1001 Орест Гривняк Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:25:39 5:17 0:52:51 0:53:06
221 1455 Євгенія Полосатова Ж Днiпро Dnepr Run 0:26:02 5:17 0:52:56 0:53:07
222 1448 Ольга Семиченко Ж Ізмаїл Суворовец 0:27:06 5:16 0:52:40 0:53:08
223 1524 Олег Сопільняк Ч Львів 0:25:52 5:17 0:52:52 0:53:15
224 1380 Василь Верес Ч Львів 0:26:55 5:16 0:52:44 0:53:19
225 1303 Olesia Havryshko Ж Lviv 0:26:55 5:16 0:52:49 0:53:20
226 1368 Юлія Родич Ж Львів 0:25:49 5:19 0:53:17 0:53:23
227 1494 Микола Ковальов Ч Херсон 0:27:37 5:17 0:52:50 0:53:25
228 1170 Ростислав Первачук Ч Львів 0:26:31 5:20 0:53:25 0:53:25
229 1631 Дмитро Благий Ч Львів 0:26:20 5:18 0:53:01 0:53:28
230 1464 Юля Наванкевич Ж Львів Аквапарк Пляж 0:25:36 5:16 0:52:47 0:53:28
231 1467 Андрій Далівський Ч Львів Аквапарк Пляж 0:25:35 5:16 0:52:49 0:53:29
232 1119 Віра Попович Ж Львів Run4u 0:28:41 5:17 0:52:59 0:53:30
233 1260 Сергій Кохан Ч Херсон 0:26:27 5:19 0:53:19 0:53:31
234 1112 Віталій Максимюк Ч Володимир-Волинський ЕПІКУР 0:27:35 5:18 0:53:06 0:53:33
235 1181 Вячеслав Лисневський Ч Ялта 0:27:02 5:20 0:53:23 0:53:35
236 1010 Сергій Красько Ч Червоноград 0:25:40 5:19 0:53:14 0:53:38
237 1567 Іван Ільчишин Ч Львів 0:25:49 5:20 0:53:29 0:53:46
238 1163 Володимир Новоградський Ч Львів 0:25:13 5:21 0:53:32 0:53:48
239 1548 Тарас Войтович Ч Львів 0:27:35 5:18 0:53:03 0:53:50
240 1437 Юрій Астапенко Ч Чернігів 0:26:59 5:21 0:53:38 0:53:52
241 1428 Валентин Козіцин Ч Львів 0:27:35 5:20 0:53:26 0:53:54
242 1673 Соронович Степан Ч Львів 0:27:36 5:20 0:53:26 0:53:55
243 1501 Тарас Білинський Ч Львів 0:28:06 5:20 0:53:22 0:53:57
244 1030 Василь Шкоропад Ч Львів 0:27:10 5:23 0:53:50 0:53:57
245 1491 Олег Солонинка Ч Львів 0:27:11 5:23 0:53:52 0:53:58
246 1125 Олег Дейнека Ч Львів 0:27:10 5:21 0:53:37 0:53:58
247 1039 Оксана Грондзаль Ж Львів 0:27:10 5:23 0:53:54 0:53:58
248 1375 Артем Лукашук Ч Володимир-Волинський біговий клуб Epikur 0:27:58 5:22 0:53:46 0:53:59
249 1280 Дмитро Новаков Ч Львів FFS 0:26:51 5:21 0:53:32 0:53:59
250 1314 Остап Подвірний Ч Львів RunUkraine Lviv 0:26:21 5:22 0:53:49 0:54:00
251 1171 Михайло Головатюк Ч Львів EduNav 0:27:07 5:20 0:53:26 0:54:00
252 1638 Марія Коваль Ж Львів ГУ Національної поліції у Львівській обл. 0:26:10 5:23 0:53:50 0:54:00
253 1110 Ігор Могила Ч Львів 0:27:41 5:22 0:53:40 0:54:02
254 1162 Антон Харченко Ч Львів RunDay 0:25:55 5:23 0:53:57 0:54:03
255 1478 Володимир Кулик Ч Львів 0:27:11 5:24 0:54:08 0:54:15
256 1620 Сергій Лисенко Ч Київ - 0:27:14 5:24 0:54:02 0:54:20
257 1024 Олена Суліма Ж Львів 0:26:33 5:25 0:54:19 0:54:24
258 1550 Костянтин Кауфман Ч Львів 0:26:08 5:26 0:54:29 0:54:31
259 1045 Юлія Величкевич Ж Львів 0:27:34 5:23 0:53:59 0:54:33
260 1475 Юра Якимчук Ч Львів 0:25:51 5:27 0:54:32 0:54:35
261 1615 Андрій Яремків Ч Львів - 0:27:37 5:24 0:54:06 0:54:36
262 1320 Таня Павленко Ж Київ 0:27:46 5:24 0:54:08 0:54:37
263 1587 Руслан Федорович Ч Львів 0:28:10 5:27 0:54:32 0:54:40
264 1120 Андрій Сітарчук Ч Львів 0:25:38 5:28 0:54:41 0:54:41
265 1668 Роман Попко Ч Львів 0:27:53 5:28 0:54:42 0:54:42
266 1334 Юля Морикишка Ж Львів 0:27:08 5:28 0:54:41 0:54:44
267 1539 Андрій Маркін Ч Львів Без клубу 0:26:58 5:27 0:54:33 0:54:55
268 1410 Надія Макогончук Ж Львів 0:27:09 5:28 0:54:49 0:54:57
269 1208 Андрій Михалків Ч Івано-Франківськ KSOIF-Deaf 0:27:40 5:29 0:54:57 0:54:59
270 1274 Марія Марусяк Ж Івано-Франківськ Western Ukraine deaf club 0:27:40 5:29 0:54:57 0:54:59
271 1574 В'ячеслав Левченко Ч новояворівськ Кормотех 0:25:57 5:30 0:55:03 0:55:05
272 1009 Богдан Курій Ч Львів 0:28:42 5:29 0:54:50 0:55:05
273 1221 Микола Кушка Ч Львів Kudest 0:26:09 5:30 0:55:06 0:55:08
274 1040 Оксана Диба Ж Ужгород SHYPSHYNA RUN CLUB 0:27:13 5:31 0:55:10 0:55:11
275 1273 Андріана Подусівська Ж Львів 0:28:41 5:28 0:54:40 0:55:11
276 1358 Михайло Бондаренко Ч Львів Run4U 0:28:16 5:28 0:54:42 0:55:13
277 1164 Валентин Хода Ч Львів 0:25:45 5:31 0:55:12 0:55:14
278 1453 Артем Корсун Ч Ужгород Jabil 0:26:12 5:30 0:55:09 0:55:15
279 1512 Уляна Стек Ж Львів 0:28:32 5:27 0:54:37 0:55:15
280 1575 Марія Левченко Ж новояворівськ Кормотех 0:27:07 5:31 0:55:11 0:55:15
281 1377 Володимир Ломаковський Ч Львів Runday Lviv 0:27:11 5:29 0:54:54 0:55:16
282 1487 Аліна Пурій Ж Львів - 0:26:40 5:29 0:54:51 0:55:19
283 1190 Вікторія Дуфинець Ж Львів Edunav 0:27:25 5:31 0:55:14 0:55:20
284 1648 Тетяна Самотей Ж Львів 0:29:17 5:29 0:54:51 0:55:20
285 1038 Олена Лісовська Ж Львів 0:27:24 5:29 0:54:58 0:55:21
286 1568 Тарас Цись Ч Львів 0:29:07 5:30 0:55:08 0:55:22
287 1173 Володимир Мисін Ч Володимир-Волинський Epikur 0:27:10 5:32 0:55:22 0:55:25
288 1559 Христина Бондар Ж новояворівськ 0:28:18 5:30 0:55:00 0:55:26
289 1698 Василь Шпік Ч Львів 0:26:37 5:32 0:55:24 0:55:27
290 1082 Данило Ступак Ч Львів 0:29:16 5:30 0:55:01 0:55:29
291 1353 Андрій Медицький Ч Львів 0:26:07 5:29 0:54:52 0:55:32
292 1664 Богдан Турка Ч Львів 0:27:09 5:32 0:55:20 0:55:33
293 1154 Максим Гусар Ч Львів 0:29:04 5:29 0:54:55 0:55:34
294 1210 Adrian Khyrivskyj Ч Львів 0:28:14 5:31 0:55:13 0:55:36
295 1569 Назар Демків Ч Львів 0:29:06 5:32 0:55:20 0:55:37
296 1362 Грицан Валентина Ж Львів 0:27:14 5:33 0:55:39 0:55:39
297 1234 Павло Гайдар Ч Львів 0:27:16 5:31 0:55:18 0:55:40
298 1577 Нагребецький Назарій Ч Трускавець 0:28:08 5:32 0:55:22 0:55:43
299 1340 Назар Веляник Ч Львів Tickets.ua 0:29:08 5:31 0:55:12 0:55:47
300 1488 Юліана Лунич Ж Львів Інваспорт Львів 0:26:10 5:34 0:55:48 0:55:48
301 1148 Анна Гавай Ж Львів Аматор 0:27:06 5:33 0:55:36 0:55:51
302 1538 Ігор Блистів Ч Львів Kormotech 0:28:38 5:33 0:55:34 0:55:52
303 1201 Микола Кікоть Ч Київ 0:28:44 5:32 0:55:25 0:55:52
304 1304 IRYNA HALUSHCHAK Ж Тернопіль 0:27:11 5:34 0:55:44 0:55:52
305 1134 Марта Бабяк Ж Львів 0:28:17 5:34 0:55:40 0:55:54
306 1388 Maksym Brehin Ч Lviv - 0:25:40 5:35 0:55:54 0:55:54
307 1217 Ірина Шевчук Ж Львів 0:27:23 5:33 0:55:37 0:55:56
308 1407 Андрій Пономарчук Ч Миколаїв Динамо Миколаїв 0:27:19 5:34 0:55:45 0:55:56
309 1520 Христина Бедрій Ж Львів 0:28:02 5:34 0:55:46 0:55:57
310 1477 Віка Калинич Ж Ужгород 0:26:28 5:36 0:56:00 0:56:00
311 1492 Сергій Козлов Ч Львів 0:28:00 5:31 0:55:10 0:56:02
312 1296 Мария Домчак Ж Івано-Франківськ 0:26:59 5:35 0:55:51 0:56:02
313 1329 Данило Коханий Ч Львів Union 0:29:07 5:33 0:55:39 0:56:04
314 1655 Ірина Мельниченко Ж Луцьк 0:27:48 5:34 0:55:42 0:56:04
315 1265 Роман Полуліх Ч Львів 0:28:30 5:34 0:55:40 0:56:05
316 1482 Олексій Волчок Ч Львів інваспорт Львів 0:26:00 5:36 0:56:09 0:56:09
317 1371 Михайло Сцельніков Ч Львів 0:26:26 5:34 0:55:44 0:56:10
318 1218 Христина Гузінська Ж Львів Ліга Доброго бігу 0:27:32 5:34 0:55:48 0:56:11
319 1012 Вероніка Карачевська Ж Львів 0:27:33 5:36 0:56:03 0:56:12
320 1204 Вадим Никитюк Ч Володимир Волинський Epikur 0:27:34 5:36 0:56:05 0:56:19
321 1365 Макарук Іван Ч Житомир -- 0:28:12 5:35 0:55:55 0:56:21
322 1169 Ростислав Данканич Ч Мукачево U-run 0:27:49 5:38 0:56:20 0:56:25
323 1513 Вiкторiя Марчук Ж Львов 0:27:25 5:38 0:56:25 0:56:26
324 1123 Михайло Бакунець Ч Яворів 0:27:43 5:38 0:56:26 0:56:32
325 1450 Жанна Шипуля Ж Херсон 0:27:48 5:39 0:56:32 0:56:32
326 1693 Serhiy Pozharuk Ч Chernivtsi Che run club 0:27:54 5:36 0:56:00 0:56:38
327 1697 Тетяна Бонтар Ж Львів 0:27:22 5:38 0:56:25 0:56:42
328 1516 Владислав Шубєнков Ч Львів 0:28:59 5:39 0:56:38 0:56:47
329 1251 Богдан Купрієнко Ч Львів High Runner's 0:28:59 5:40 0:56:41 0:56:47
330 1551 Наталія Сколоздра Ж Львів Ліга Доброго Бігу 0:26:56 5:40 0:56:42 0:56:50
331 1452 Liliia Hryb Ж Львів 0:28:04 5:38 0:56:28 0:56:52
332 1515 Анна Тимченко Ж Львів 0:28:06 5:41 0:56:52 0:56:53
333 1557 Варужан Казарян Ч Львів 0:28:03 5:41 0:56:53 0:56:54
334 1080 Сергій Опришко Ч Львів 0:27:21 5:40 0:56:44 0:56:54
335 1328 Олександр Кушнір Ч Львів - 0:28:12 5:39 0:56:32 0:56:55
336 1486 Ірина Бригінець Ж Львів 0:27:03 5:41 0:56:54 0:56:56
337 1357 Петро Ворман Ч Львів 0:29:07 5:37 0:56:18 0:56:57
338 1206 Павло Попович Ч Львов 0:28:06 5:41 0:56:53 0:56:58
339 1632 Лілія Поляруш Ж Тернопіль 0:27:12 5:41 0:56:52 0:56:59
340 1282 Роксолана Снігур Ж Львів 0:27:44 5:39 0:56:36 0:57:00
341 1578 Тетяна Рикуник Ж Тернопіль 0:27:15 5:41 0:56:59 0:57:00
342 1562 Єсін Назар Ч Львів 0:28:11 5:40 0:56:40 0:57:00
343 1586 Ірина Аксьонова Ж Львів Нова Пошта 0:28:22 5:40 0:56:48 0:57:01
344 1108 Надія Бублій Ж Львів 0:27:03 5:41 0:56:58 0:57:02
345 1209 Михайло Жуков Ч Хмельницький 0:28:48 5:42 0:57:05 0:57:08
346 1202 Андрій Тимощук Ч Львів 0:27:47 5:42 0:57:04 0:57:09
347 1058 Наталія Смикалюк Ж Володимир-Волинський Epikur 0:29:34 5:40 0:56:48 0:57:09
348 1071 Микола Савенок Ч Владимир-Волинский Епікур 0:27:46 5:42 0:57:09 0:57:13
349 1236 Мар'яна Козира Ж Львів 0:29:00 5:41 0:56:54 0:57:14
350 1347 Спартак Лістов Ч Миколаїв 0:28:50 5:41 0:56:59 0:57:15
351 1111 Олег Купець Ч Львів 0:27:04 5:42 0:57:04 0:57:17
352 1354 Богдан Тимошук Ч Володимир-Волинський Epikur 0:29:08 5:42 0:57:05 0:57:18
353 1384 Олена Іщук Ж Луцьк СК Лучеськ 0:28:42 5:43 0:57:16 0:57:19
354 1352 Анастасія Черенюк Ж Володимир-Волинський Epikur 0:29:08 5:42 0:57:08 0:57:21
355 1345 Ольга Алферова Ж Львів 0:27:59 5:41 0:56:50 0:57:25
356 1653 Вікторія Шляхта Ж Львів DBC Kiev 0:27:00 5:44 0:57:26 0:57:29
357 1600 Олеся Шморгун Ж Львів Kormotech 0:28:40 5:44 0:57:20 0:57:36
358 1603 Ярослав Альохін Ч Львів Kormotech 0:28:40 5:43 0:57:18 0:57:37
359 1321 Іван Халімончук Ч Львів - 0:28:07 5:42 0:57:07 0:57:38
360 1474 Олег Денисенко Ч Львів 0:29:11 5:42 0:57:01 0:57:39
361 1391 Ярина Низ Ж Львів 0:27:39 5:45 0:57:39 0:57:39
362 1537 Саркис Казарян Ч Львов 0:28:05 5:45 0:57:38 0:57:39
363 1341 Зіновій Горбань Ч Тернопіль 0:26:52 5:45 0:57:37 0:57:39
364 1326 Ольга Качор Ж Львів 0:28:17 5:44 0:57:20 0:57:43
365 1360 Олексій Тимощук Ч Львів 0:27:28 5:46 0:57:43 0:57:49
366 1151 Іван Зварчук Ч Рогатин 0:28:00 5:44 0:57:26 0:57:49
367 1385 Ярина Колянко Ж Львів 0:29:04 5:46 0:57:48 0:57:55
368 1261 Неля Перерва Ж Львів Campus Ukraine 0:30:07 5:44 0:57:29 0:57:56
369 1146 Катерина Кондратюк Ж Львів Аквапарк 0:27:37 5:47 0:57:56 0:57:56
370 1096 Владислав Кохно Ч Київ 0:29:20 5:44 0:57:27 0:57:57
371 1656 Роксолана Повалій Ж Львів TRILEWY 0:29:26 5:45 0:57:38 0:57:59
372 1591 Сергій Гарасимчук Ч Львів 0:29:13 5:44 0:57:27 0:58:00
373 1027 Andrii Navrotskyi Ч Kamianka-Buzka CARO-Run 0:27:17 5:47 0:57:58 0:58:00
374 1330 Євгенія Сціра Ж Львів 0:27:07 5:47 0:57:55 0:58:01
375 1379 Роман Делімарський Ч Львів Symphony Solutions 0:29:44 5:31 0:55:11 0:58:03
376 1145 Мар'яна Гнидка Ж Львів 0:28:05 5:48 0:58:00 0:58:03
377 1172 Уляна Головатюк Ж Львів EduNav 0:27:55 5:48 0:58:03 0:58:04
378 1552 Мар'ян Партика Ч Львів Run4you 0:30:35 5:45 0:57:36 0:58:05
379 1421 Олександр Казмиришин Ч Київ EPIKUR 0:28:37 5:47 0:57:54 0:58:06
380 1109 Anna Pankivska Ж Lviv 0:29:27 5:45 0:57:37 0:58:10
381 1121 Софія Яворська Ж Львів - 0:28:26 5:48 0:58:00 0:58:18
382 1139 Лариса Майданюк Ж Кам’янець-Подільський 0:29:16 5:49 0:58:13 0:58:19
383 1055 Вікторія Іванченко Ж Володимир-Волинський Epikur 0:30:01 5:48 0:58:01 0:58:20
384 1669 Олександра Марченко Ж Львів 0:29:17 5:49 0:58:16 0:58:24
385 1359 Олеся Сікора Ж Львів 0:28:22 5:48 0:58:00 0:58:29
386 1601 Євгеній Третяк Ч Городище 0:30:19 5:49 0:58:16 0:58:31
387 1262 Катерина Камінська Ж Львів 0:28:23 5:50 0:58:27 0:58:36
388 1579 Вікторія Косенко Ж Львів Celesta our 0:28:43 5:49 0:58:11 0:58:36
389 1059 Вікторія Нечипорук Ж Володимир-Волинський Epikur 0:30:02 5:50 0:58:21 0:58:38
390 1479 Назар Ковальчук Ч Львів ЛІга Доброго Бігу 0:28:42 5:51 0:58:31 0:58:41
391 1461 Анна Хомічева Ж Львів 0:27:14 5:51 0:58:38 0:58:41
392 1143 Оксана Забельська Ж Кам'янець-Подільський 0:29:17 5:52 0:58:41 0:58:47
393 1576 Орест Стойкевич Ч Львів 0:29:26 5:50 0:58:21 0:58:54
394 1606 Тетяна Причепа Ж Львів 0:29:05 5:51 0:58:33 0:59:03
395 1404 Ольга Кривулько Ж Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:29:33 5:51 0:58:37 0:59:09
396 1570 Михайло Черненький Ч Львів 0:29:07 5:53 0:58:54 0:59:13
397 1451 Тарас Гаранько Ч Львів 0:30:33 5:52 0:58:45 0:59:14
398 1583 Тигран Мангасарян Ч Львів 0:29:47 5:51 0:58:34 0:59:14
399 1195 Яна Корніюк Ж Львів - 0:28:55 5:55 0:59:10 0:59:23
400 1255 Олег Якубів Ч Львів Campus Ukraine 0:29:38 5:53 0:58:56 0:59:25
401 1348 Михайло Сабов Ч Львів Карпати 0:28:01 5:52 0:58:48 0:59:26
402 1023 Любов Даровська Ж Львів 0:29:45 5:54 0:59:05 0:59:27
403 1047 Оксанка Бойченко Ж Київ Nike+ Run Club 0:29:48 5:55 0:59:19 0:59:28
404 1228 Тетяна Стойко Ж Львів 0:28:37 5:54 0:59:05 0:59:30
405 1189 Марія Мулявка Ж Львів 0:29:29 5:56 0:59:27 0:59:30
406 1670 Дмитро Колчанов Ч Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 0:30:58 5:56 0:59:29 0:59:31
407 1626 Юрій Циркот Ч Львів 0:28:54 5:55 0:59:12 0:59:31
408 1327 Едуард Попов Ч Вінниця 0:31:29 5:56 0:59:22 0:59:34
409 1662 Роман Морфид Ч Львів 0:27:05 5:57 0:59:35 0:59:35
410 1663 Михайло Каталах Ч Львів 0:27:06 5:57 0:59:39 0:59:39
411 1660 Аліна Брикса Ж Рівне 0:30:00 5:55 0:59:16 0:59:40
412 1412 Назаревич Роман Ч Львів 0:30:28 5:55 0:59:12 0:59:44
413 1078 Христина Палас Ж Львів 0:29:53 5:57 0:59:36 0:59:48
414 1253 Люба Зозуля Ж Львів Campus Ukraine Lviv 0:29:38 5:56 0:59:27 0:59:52
415 1197 Мар'яна Срібна Ж Тернопіль Run&Tri Club Standartpark 0:29:44 5:58 0:59:47 0:59:52
416 1254 Анастасія Білоус Ж Львів 0:30:11 5:56 0:59:28 0:59:53
417 1447 Соломія Буцик Ж Львів 0:29:42 5:57 0:59:31 0:59:53
418 1018 Поліна Новікова Ж Львов 0:29:42 5:57 0:59:32 0:59:54
419 1418 Марина Нагуляк Ж Київ 0:27:54 5:59 0:59:54 0:59:54
420 1564 Іван Мандзюк Ч Львів 0:29:33 5:57 0:59:36 0:59:55
421 1279 Олексій Житкевич Ч Львів Celentano Run Team 0:30:18 5:56 0:59:28 0:59:57
422 1104 Роман Калгін Ч Полонне - 0:31:46 5:56 0:59:28 1:00:02
423 1178 Христина Михайлюк Ж Львів 0:29:41 5:58 0:59:44 1:00:10
424 1594 Юля Прус Ж Львів 0:30:31 6:01 1:00:13 1:00:17
425 1200 Максим Лядик Ч Львів 0:30:30 6:01 1:00:12 1:00:17
426 1103 Марія Маньковська Ж Львів 0:29:45 6:01 1:00:18 1:00:28
427 1677 Yevheniia Volianska Ж Lviv SportThePark 0:30:27 6:02 1:00:29 1:00:29
428 1681 Ірина Смаркутська Ж Львів Run4U 0:31:05 5:59 0:59:58 1:00:30
429 1553 Роксана Партика Ж Львів Run4you 0:30:45 6:00 1:00:03 1:00:31
430 1079 Володимир Шандра Ч Володимир-Волинський Epikur 0:30:34 6:00 1:00:09 1:00:31
431 1277 Тетяна Луцишина Ж Львів FFS 0:30:28 6:00 1:00:03 1:00:32
432 1361 Надія Ясінська Ж Львів Club Ultra 0:29:41 6:00 1:00:08 1:00:32
433 1372 Ольга Говоруха Ж Кременчук 0:30:26 6:02 1:00:21 1:00:33
434 1126 Марія Терновська Ж Львів 0:29:42 6:02 1:00:28 1:00:37
435 1238 Наталя Плотиця Ж Львів 0:30:50 6:01 1:00:17 1:00:41
436 1076 Юлія Якубська Ж Володимир-Волинський Epikur 0:30:03 6:02 1:00:21 1:00:42
437 1041 Катерина Хоменко Ж Кременчук 0:30:26 6:03 1:00:33 1:00:45
438 1509 Олександр Янов Ч Львів 0:31:18 6:00 1:00:07 1:00:47
439 1159 Віталій Мохун Ч Львів 0:29:46 6:02 1:00:20 1:00:48
440 1695 Ірина Петрова Ж Киев Run base Kiev 0:29:36 6:04 1:00:44 1:00:51
441 1247 Володимир Дума Ч Львів 0:31:32 6:02 1:00:22 1:00:51
442 1289 Павло Бндаренко Ч Львів 0:32:52 6:02 1:00:20 1:00:51
443 1431 Юлія Шклярук Ж Вінниця 0:29:43 6:04 1:00:43 1:00:54
444 1107 Олександра Мороз Ж Львів RUN4U 0:31:05 6:02 1:00:23 1:00:55
445 1243 Ігор Пустовий Ч Львів 0:29:38 6:03 1:00:35 1:01:01
446 1241 Богдан Ширінін Ч Львів 0:29:38 6:03 1:00:36 1:01:03
447 1227 Софія Розпутня Ж Львів 0:31:32 6:05 1:00:59 1:01:04
448 1257 Юстинка Чернева Ж Львів 0:30:01 6:04 1:00:46 1:01:07
449 1696 Marta Horecha Ж Lviv Ліга Доброго Бігу 0:31:33 6:04 1:00:49 1:01:08
450 1411 Олена Макайкіна Ж Львів Shypshyna Run Club 0:29:12 6:05 1:00:50 1:01:08
451 1429 Olena Slyvka Ж Львів 0:29:46 6:04 1:00:40 1:01:12
452 1472 Юлія Калюжка Ж Львів 0:30:11 6:04 1:00:45 1:01:12
453 1364 Софія Данильчак Ж Lviv 0:30:14 6:05 1:00:54 1:01:18
454 1399 Марія Добровольська Ж Львів 0:31:09 6:05 1:00:51 1:01:26
455 1268 Божена Дуник Ж Львів 0:29:33 6:08 1:01:25 1:01:37
456 1400 Olena Bezsudna Ж Київ 0:30:58 6:08 1:01:21 1:01:39
457 1043 Ольга Литвин Ж Львів 0:30:30 6:08 1:01:24 1:01:43
458 1547 Ольга Павлюк Ж Київ 0:30:15 6:09 1:01:35 1:01:44
459 1044 Андрій Литвин Ч Львів темна конячка 0:30:30 6:08 1:01:28 1:01:44
460 1471 Тетяна Лучка Ж Львів 0:30:07 6:07 1:01:18 1:01:45
461 1256 Богдан Байдачок Ч Львів Campus Ukraine 0:30:11 6:07 1:01:19 1:01:46
462 1675 Олександр Васильцов Ч Львів 0:29:29 6:09 1:01:39 1:01:51
463 1124 Ірина Вайвала Ж Львів 0:31:45 6:07 1:01:15 1:01:53
464 1522 Ірина Волочій Ж Львів 0:30:19 6:09 1:01:34 1:01:53
465 1342 Наталя Скоробогатих Ж Винники 0:31:02 6:08 1:01:21 1:01:54
466 1088 Світлана Тверда Ж Володимир-Волинський Epikur 0:31:48 6:09 1:01:38 1:01:55
467 1067 Мар'яна Шах Ж Володимир-Волинський ЕПІКУР 0:31:49 6:10 1:01:40 1:01:56
468 1389 Ірина Шурко Ж Львів 0:30:57 6:08 1:01:29 1:01:57
469 1690 Orest Chaykivskyy Ч Lviv 0:30:22 6:08 1:01:22 1:01:58
470 1691 Volodymyr Rubtsov Ч Lviv 0:30:21 6:08 1:01:22 1:01:58
471 1035 Володимир Врублевський Ч Львів 0:30:32 6:08 1:01:24 1:01:58
472 1033 Наталія Філоретова Ж Львів 0:30:31 6:08 1:01:24 1:01:59
473 1272 Наталя Бродська Ж Кам'янець-Подільський 0:29:45 6:11 1:01:56 1:02:02
474 1417 Костянтин Розовенко Ч Львів 0:30:28 6:12 1:02:02 1:02:02
475 1390 Максим Патер Ч Львів Petuki 0:30:57 6:09 1:01:36 1:02:05
476 1313 Ігор Леткий Ч Тернопіль 0:30:11 6:07 1:01:16 1:02:07
477 1699 Тетяна Корецька Ж Львів Vodafoneteam 0:30:10 6:12 1:02:07 1:02:08
478 1598 Петро Дорош Ч Львів 0:31:47 6:09 1:01:36 1:02:12
479 1114 Ольга Тарновська Ж Львів 0:28:21 6:13 1:02:11 1:02:12
480 1529 Надія Зворська Ж Львів 0:29:31 6:13 1:02:17 1:02:20
481 1386 Оля Гуль Ж Володимир-Волинський Epikur 0:31:39 6:12 1:02:01 1:02:26
482 1077 Roman Ostapchuk Ч Volodymyr-Volynskyi Epikur 0:31:39 6:12 1:02:02 1:02:26
483 1483 Галя Коваліско Ж Львів 0:31:32 6:08 1:01:27 1:02:26
484 1376 Лілія Яськова Ж Луцьк СК Лучеськ 0:29:53 6:14 1:02:27 1:02:28
485 1263 Марія Яремчук Ж Львів Campus Lviv 0:30:02 6:12 1:02:04 1:02:30
486 1275 Михайло Саліхов Ч Івано-Франківськ Western Ukraine deaf club 0:28:49 6:15 1:02:30 1:02:31
487 1032 Ольга Павник Ж Львів 0:29:41 6:15 1:02:30 1:02:33
488 1523 ОЛЕСЯ ЧУБЕНКО Ж Львів 0:30:14 6:15 1:02:31 1:02:34
489 1694 Вікторія Яцентюк Ж Львів - 0:30:22 6:13 1:02:16 1:02:44
490 1571 Дмитро Балушко Ч Львів 0:29:47 6:14 1:02:25 1:02:46
491 1605 Юрій Хома Ч Львів Kormotech 0:30:08 6:15 1:02:35 1:02:51
492 1531 Анжела Чорна Ж Львів 0:31:06 6:13 1:02:13 1:02:51
493 1532 Віктор Чорний Ч Рiвне 0:31:06 6:12 1:02:07 1:02:52
494 1270 Ольга Данилюк Ж Львів 0:32:15 6:16 1:02:41 1:02:53
495 1319 Юлія Косовська Ж Львів 0:29:39 6:15 1:02:37 1:03:05
496 1493 Наталія Векслер Ж Львів 0:33:33 6:13 1:02:11 1:03:06
497 1177 Катерина Плигач Ж Черкаси 0:32:02 6:16 1:02:40 1:03:11
498 1604 Михайло Барабаш Ч Львів Kormotech 0:30:46 6:17 1:02:57 1:03:16
499 1026 Катерина Боднарчук Ж Львів Кошкіни мошкі 0:30:07 6:17 1:02:59 1:03:17
500 1366 Христина Шелест Ж Львів 0:32:04 6:16 1:02:44 1:03:19
501 1458 Володимир Кришталь Ч Львів Run 0:30:44 6:20 1:03:23 1:03:23
502 1064 Андрій Бадзюнь Ч Володимир-Волинський Epikur 0:31:30 6:18 1:03:05 1:03:30
503 1061 Юлія Рубцова Ж Володимир-Волинський EPIKUR 0:31:49 6:20 1:03:21 1:03:38
504 1392 Роман Чень Ч Львів 0:31:06 6:20 1:03:26 1:03:43
505 1130 Таїсія Мохнацька Ж Львів 0:30:44 6:22 1:03:47 1:03:47
506 1311 Христина Кухарська Ж Львів Zelemin 0:30:58 6:23 1:03:54 1:04:03
507 1498 Володимир Колтик Ч Львів 0:32:21 6:23 1:03:59 1:04:15
508 1470 Михайло Свистун Ч Львів 0:30:37 6:24 1:04:04 1:04:18
509 1589 Андрій Філімонов Ч Львів 0:31:50 6:25 1:04:11 1:04:24
510 1511 Віра Лащевська Ж Коломия 0:30:40 6:26 1:04:25 1:04:26
511 1278 Алла Заяць Ж Львів FFS 0:30:43 6:24 1:04:01 1:04:27
512 1580 Олександра Кривень Ж Львів 0:32:25 6:25 1:04:10 1:04:28
513 1526 Marta Savka Ж Львів 0:32:10 6:24 1:04:02 1:04:31
514 1563 Д.І. Гарматій Ч Львів 0:30:56 6:25 1:04:14 1:04:33
515 1060 Леонід Пилипюк Ч Володимир-Волинський Epikur 0:31:53 6:28 1:04:45 1:04:47
516 1094 Надія Луценко Ж Львів 0:31:42 6:28 1:04:40 1:04:52
517 1239 Володимир Черкавський Ч Львів 0:31:32 6:27 1:04:35 1:04:59
518 1229 Нікіта Компанець Ч Львів 0:31:31 6:27 1:04:36 1:05:00
519 1315 Ганна Ровенчук Ж Луцьк EPIKUR 0:31:34 6:28 1:04:41 1:05:01
520 1650 Юлія Гутник Ж Львів 0:31:43 6:30 1:05:05 1:05:24
521 1069 Олена Журбук Ж Володимир-Волинський Epikur 0:33:27 6:31 1:05:12 1:05:29
522 1072 Олександр Тимошук Ч Володимир-Волинський Epikur 0:32:22 6:31 1:05:19 1:05:35
523 1463 Вікторія Лашкарьова Ж Дрогобич 0:31:15 6:33 1:05:36 1:05:40
524 1484 Ілля Мальцев Ч Київ 0:34:24 6:31 1:05:15 1:05:46
525 1226 Софія Чабан Ж Львів 0:34:24 6:31 1:05:17 1:05:47
526 1074 Катерина Тимошук Ж Володимир-Волинський Epikur 0:32:22 6:33 1:05:34 1:05:49
527 1572 Олександра Коваленко Ж Львів 0:32:02 6:35 1:05:54 1:05:55
528 1128 Алла Шандра Ж Володимир-Волинський Epikur 0:33:09 6:33 1:05:33 1:05:55
529 1155 Вікторія Сєргєєва Ж Луцьк VIKSER 0:33:10 6:33 1:05:32 1:05:56
530 1317 Володимир Мазурук Ч Володимир-Волинський Епікур 0:31:33 6:33 1:05:36 1:06:02
531 1629 Ігор Вовчук Ч Львів 0:30:21 6:35 1:05:54 1:06:09
532 1355 Ольга Черняк Ж 0:33:30 6:36 1:06:00 1:06:15
533 1286 Наташа Римарович Ж Кам'янець-Подільський CrossFit KP 0:33:11 6:36 1:06:08 1:06:22
534 1499 Назар Костів Ч Львів 0:30:40 6:38 1:06:26 1:06:30
535 1333 Христина Леськів Ж Івано-Франківськ 0:31:56 6:36 1:06:05 1:06:39
536 1343 Ян Шнайдерман Ч росток 0:32:23 6:40 1:06:47 1:06:55
537 1344 Іля Шнайдерман Ч росток 0:32:24 6:40 1:06:48 1:06:55
538 1161 Мар'яна Куделя Ж Луцьк 0:32:23 6:39 1:06:34 1:06:56
539 1525 Катерина Біла Ж Львів 0:32:33 6:41 1:06:54 1:06:56
540 1298 Катерина Сеньків Ж Львів ShypshynaRunClub 0:31:19 6:41 1:06:55 1:07:03
541 1349 Сергій Оніщук Ч Київ 0:33:08 6:41 1:06:57 1:07:04
542 1565 Вікторія Нестеренко Ж Львів 0:31:50 6:42 1:07:01 1:07:08
543 1291 Вадим Ліб Ч Львів - 0:32:52 6:40 1:06:49 1:07:20
544 1507 Ірина Павленко Ж Львів 0:32:20 6:42 1:07:01 1:07:32
545 1687 Оксана Величко Ж Львів 0:32:19 6:42 1:07:02 1:07:33
546 1508 Михайло Матвіїшин Ч Львів 0:32:19 6:42 1:07:02 1:07:33
547 1212 Віталік Вартовник Ч Львів 0:31:37 6:44 1:07:29 1:07:44
548 1449 Валерия Семиченко Ж Измаил К.Л.Б Суворовец 0:33:09 6:44 1:07:24 1:07:52
549 1323 Роман Демків Ч Львів 0:34:26 6:44 1:07:27 1:08:00
550 1490 Інна Іванкова Ж Вінниця VinRun4Fun (Onseo) 0:33:28 6:45 1:07:33 1:08:02
551 1480 Оксана Данильчук Ж Вінниця VinRun4Fun 0:33:30 6:45 1:07:32 1:08:03
552 1363 Ірина Стимковська Ж Вінниця Onseo (Vin Run4Fun) 0:33:29 6:47 1:07:51 1:08:03
553 1584 Оксана Лукавецька Ж Львів Нема 0:33:36 6:48 1:08:04 1:08:11
554 1505 Уляна Киричук Ж Львів 0:32:25 6:49 1:08:17 1:08:29
555 1585 Марія Змієнко Ж Київ 0:32:18 6:50 1:08:28 1:08:29
556 1086 Роман Олексюк Ч Володимир-Волинський Епікур 0:33:30 6:51 1:08:33 1:08:41
557 1099 Вероніка Клосович Ж Київ 0:35:12 6:52 1:08:44 1:08:52
558 1028 Надія Беднарчук Ж Броди 0:33:14 6:54 1:09:05 1:09:06
559 1065 Оксана Романич Ж Броди 0:33:14 6:54 1:09:05 1:09:06
560 1393 Леонід Лаврик Ч Львів 0:34:11 6:57 1:09:32 1:09:54
561 1105 Марина Пятківська Ж Киев 0:34:00 6:59 1:09:51 1:10:00
562 1625 Роман Циркот Ч Львів 0:33:12 6:59 1:09:50 1:10:11
563 1100 Ann Melnyk Ж Kyiv 0:35:12 7:01 1:10:18 1:10:22
564 1087 Ярослав Клімашко Ч Володимир-Волинський Епікур 0:34:18 7:03 1:10:31 1:10:57
565 1599 Людмила Добриніна Ж Львів Kormotech 0:34:31 7:06 1:11:01 1:11:18
566 1073 Людмила Лаврук Ж Івано-Франківськ 0:33:25 7:06 1:11:05 1:11:20
567 1401 Олена Іваниця Ж Львів 0:34:10 7:04 1:10:42 1:11:21
568 1395 Богдан Гречин Ч Львів Клепарів 0:31:28 7:06 1:11:08 1:11:42
569 1019 Діана Оборська Ж Київ 0:34:26 7:09 1:11:37 1:12:08
570 1174 Геннадій Прокопчук Ч Володимир-Волинський Epikur 0:38:35 7:13 1:12:12 1:12:14
571 1667 ТЕТЯНА СТОРОЖУК Ж Львів 0:35:01 7:18 1:13:08 1:13:08
572 1504 Юлія Городечна Ж Львів 0:36:05 7:18 1:13:02 1:13:15
573 1502 Ольга Артюхова Ж Львов 0:36:05 7:18 1:13:00 1:13:15
574 1249 Анна Булавська Ж Львів 0:35:32 7:20 1:13:26 1:14:05
575 1250 Іван Федюк Ч Львів 0:35:33 7:20 1:13:29 1:14:05
576 1160 Ольга Мех Ж Володимир-Волинський Епікур 0:36:58 7:25 1:14:15 1:14:34
577 1063 Вадим Шманов Ч Volodymyr-Volynsky Епікур 0:36:15 7:25 1:14:13 1:14:34
578 1034 Уляна Кононенко Ж Ужгород Uzhhorod Running Club/ Jabil Team 0:36:15 7:27 1:14:37 1:14:37
579 1003 Ріна Ісаєва Ж Львів 0:36:39 7:25 1:14:18 1:14:41
580 1466 Наталя Чемерис Ж Львів 0:33:44 7:27 1:14:37 1:14:50
581 1309 Роксолана Йолич Ж Львів - 0:36:09 7:28 1:14:41 1:14:52
582 1062 Аліна Сич Ж Володимир-Волинський Epikur 0:36:24 7:27 1:14:32 1:14:58
583 1481 Solomiia Skoropad Ж Lviv 0:37:26 7:34 1:15:44 1:16:18
584 1136 Христина Вітюк Ж Львів 0:37:29 7:56 1:19:24 1:19:42
585 1370 Євген Марценюк Ч Львів 0:37:27 8:03 1:20:35 1:21:00
586 1545 Віка Лишак Ж Львів 0:35:34 8:11 1:21:53 1:22:26
587 1628 Галя Гой Ж Львів 0:40:35 8:20 1:23:28 1:23:48
588 1387 Влад Шевчук Ч Хмельницький 0:39:31 9:13 1:32:11 1:32:24
589 1671 Катя Шевчук Ж Хмельницький Onseo (Vin Run4Fun) 0:39:31 9:13 1:32:13 1:32:25
590 1408 Володимир Охальський Ч Львів 9:49 1:38:14 1:38:22
591 1194 Дар’я Анiciмова Ж киiв 0:49:30 9:53 1:38:55 1:39:19
592 1543 Анна Андрющенко Ж Киев 0:49:30 9:54 1:39:00 1:39:23
593 1423 Дмитрий Баранов Ч Харків EPIKUR 13:06 2:11:02 2:11:02
594 1002 Євгеній Шуман Ч Львів
595 1004 Ірина Бевза Ж Львів
596 1014 Андрей Мищенко Ч Львiв
597 1016 Oleg Pikh Ч Lviv
598 1021 Вікторія Чайка Ж Київ
599 1022 Галина Маштакова Ж Львів
600 1025 Чайка Павло Ч Київ
601 1036 Богдана Гайдук Ж Львів без клубу
602 1052 Anastasia-Alex Pavlus' Ж Киев Tribe10
603 1054 Дарія Бас Ж Київ
604 1057 Микита Бас Ч Київ
605 1066 Іван Кульпа Ч Львів
606 1089 Олександр Соколюк Ч Володимир-Волинський Epikur
607 1090 Tania Kravets Ж Novohrad-Volynskyi
608 1093 Павло Фомюк Ч Хмельницький
609 1098 Ігор Цепко Ч Юрямпіль
610 1106 Alex Vorobiov Ч Kyiv
611 1113 Марта Горпинчук Ж Львів
612 1115 Володимир Михайлов Ч Львів Avalon Run Club
613 1116 Юлія Коростильова Ж Львів Avalon Run Club
614 1117 Роксолана Медведєва Ж Львів
615 1133 Нестор Мисько Ч Львів
616 1140 Nazar Komarenkyi Ч Lviv
617 1141 Ivan Sakhman Ч Lviv
618 1142 Богдан Муранець Ч Львів
619 1152 Марко Цура Ч Львів
620 1156 Arman Oymakas Ч Fort Lee
621 1157 Андрій Жуковський Ч Хмельницький
622 1166 Маряна Медведєва Ж Львів
623 1168 Роман Волощак Ч Lviv
624 1176 Людмила Куприч Ж Львів Львів Інваспорт
625 1179 Іван Ходань Ч Львів
626 1180 Влад Сокольцов Ч Київ
627 1185 Мар'яна Капітанчук Ж Львів
628 1187 Наталія Бондарчук Ж Львів
629 1188 Роман Потинський Ч Львів Н
630 1191 Антон Мерещук Ч Львів
631 1196 Галина Муравська Ж Хмельницький Фітнес-центр «Шмель»
632 1205 Дмитро Хомич Ч Рівне Rivne running club
633 1211 Олександр Осташов Ч Київ
634 1215 Володимир Кульківський Ч Ірпінь
635 1220 Андрій Капись Ч Львів особисто
636 1222 Павло Черевач Ч Кривий Ріг
637 1223 Катерина Ганус Ж Миколаїв Українська академія лідерства
638 1230 Марія Остапчук Ж Львів
639 1231 Василь Мачнєв Ч Львів
640 1233 Юрій Курач Ч Львів
641 1235 Андрій Діжак Ч Львів
642 1237 Петро Янкевич Ч Львів
643 1240 Роман Ризік Ч Львів
644 1258 Альона Радченко Ж Львів
645 1259 Оксана Ракус Ж Львів
646 1264 Максим Морозов Ч Київ
647 1271 Юлия Солоп Ж Киев
648 1276 Назар Данилишин Ч Івано-Франківськ
649 1281 Недовіз Володимир Ч Львів
650 1292 Олег Крутій Ч Львів
651 1293 Тетяна Розмаіт Ж Львів
652 1297 Яніс Єльцин Ч Хмельницький web-systems
653 1300 Олександр Просвітлюк Ч Хмельницкий Поділля
654 1305 Романа Моленда Ж Львів
655 1308 Вікторія Газда Ж Львів
656 1310 Сергей Абрамов Ч Кривий Ріг
657 1312 Ерік Шульц Ч Львів
658 1316 Ростислав Балагурак Ч Львів
659 1322 Володимир Олексюк Ч Львів Borys Running Club
660 1332 Наталія Йонік Ж Ужгород Uzhhorod Running Club/ Jabil Team
661 1336 Анастасія Пасіка Ж Тернопіль
662 1337 Ігор Остапенко Ч Киев
663 1339 Дмитро Бєлоусов Ч Івано-Франковськ FC Invasport
664 1346 Ольга Мартишук Ж Львів Симфоні Солюшнз
665 1356 Mariia Vorman Ж Lviv
666 1382 Соломія Фрейда Ж Львів
667 1402 Анна Саман Ж Львів
668 1403 Уляна Трусь Ж Львів
669 1405 Кирило Горбенко Ч Львів
670 1426 yaryna demianchuk Ж Lviv Run4U
671 1438 Володимир Мельник Ч Дубно
672 1439 Іван Лукеря Ч Київ
673 1440 Любов Кущ Ж Львів
674 1442 Михайло Паршин Ч Львів
675 1444 Володимир Перехайло Ч Львів
676 1457 Марія Шмотолоха Ж Львів Котигорошко
677 1459 Назар Щерб'як Ч Львів
678 1460 Олександр Макодзеба Ч Вінниця Vin Run4Fun
679 1465 Olga Androschuk Ж Lviv
680 1476 Андрій Некеров Ч Київ Ворекен
681 1503 Яна Заєць Ж Львів
682 1517 Сергій Панасюк Ч Львів
683 1593 Віктор Марунчак Ч Киев
684 1595 Ернест Зулiнскький Ч Киев Live.love
685 1596 Анна Кривицька Ж Львів Трилеви
686 1597 Наталія Шимків Ж Львів, Брюховичі
687 1608 Олеся Смовженко Ж Тираспіль
688 1611 Леся Костів Ж Львів
689 1654 Ніна Ципнятова Ж Львів
690 1661 Лілія Ференц Ж Львів
691 1665 Вікторія Жовнірюк Ж Львів
692 1666 Роман Стецьків Ч Львів
693 1680 Олександр Бікчантаєв Ч Львів
694 1683 Тарас Лозинський Ч Львів
695 1686 Roman Velychko Ч Lviv
696 1046 Жанна Савчук Ж Львів SC Ultra
697 1424 Володимир Мороз Ч Вінниця EPIKUR
698 1355
699 815 Жанна Савчук Ж Львів SC Ultra
700 1158 Ігор Дулін Ч Львів TryLevy


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag