Командний залік

All races

Місце Команда Результат
1 Velobazar-Cadence90 7:21:15
2 Qick Cycling Club 7:21:48
3 Cadence90 7:22:12
4 Sigma Software-Unicorn 7:43:34
5 Kyiv Cycling Team 7:43:37
6 Sigma Software - Unicorn 7:43:50
7 Велоцентр Харьков 8:26:06
8 Cherry Sport Club 9:26:21
9 CYCLING MAN 10:33:57
10 МЖК-БУД 12:19:10
11 Vulkan Team 12:23:12
12 Клуб4Коня 13:12:55
13 In Velo Veritas 13:30:59
DNF -
DNF 2A Studio
DNF Aerostar
DNF BC Fixed Crew
DNF Bcfixedcrew
DNF Cycling Team Palmyra
DNF ELKO Cycling Club
DNF Echelon
DNF Franko Bicycle Club
DNF Leader-Tacx-KHS
DNF Lenovo Team
DNF Lider- Tacs-KHS
DNF London
DNF Makeba
DNF Mountain Wind
DNF PIZZA CELENTANO
DNF Palmyra Cycling Team
DNF Randonneurs.ck
DNF Rzity Nomads
DNF Sapik team
DNF Shostka-Velo Team
DNF SkyFitness-GRAWE
DNF SkyFitness-GRAWE cycling team
DNF SkyFitness-Grawe cycling team
DNF VeloFamily
DNF VeloGO
DNF Vinnytsia cycling squad
DNF digicom cycling team
DNF echelon
DNF in velo Veritas
DNF Арсенал
DNF Брутальні Байциклісти
DNF Біла Церква туристична
DNF Вело Обухів
DNF Вело-Обухів
DNF ВелоГОП
DNF Велосалон-Олімпія
DNF Вираж
DNF Вікторія
DNF Віраж
DNF Древляне
DNF Ексвело
DNF КЛБ 'Білоцерківський марафон'
DNF Кочегарка
DNF Мультики
DNF Наша Эпоха
DNF Редвіг
DNF Самостійно
DNF Сокол
DNF ТРОЄ
DNF Троє
DNF Хімік
DNF немае

1. Velobazar-Cadence90 - 7:21:15

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 74 Михайло Хилько Ч 29 Київ 40,98 2:26:33
2 73 Андрій Люткевич Ч 30 Київ 40,73 2:27:21
3 36 Dmitry Kovalenko Ч 28 Kyiv 40,73 2:27:23
4 71 Артем Паращенко Ч 30 Київ 40,75 2:27:23
5 75 Дмитрий Кащенко Ч 32 Київ 40,73 2:27:24
6 62 Anton Babenko Ч 36 Київ 40,75 2:27:25
7 72 Денис Любуцин Ч 35 Київ 40,74 2:27:26
8 70 Алексей Третяк Ч 31 Київ 40,69 2:27:26
9 57 Дмитрий Лахтадырь Ч 31 Боярка 40,73 2:27:27
10 67 Олександр Дзюба Ч 33 Kyiv

2. Qick Cycling Club - 7:21:48

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1189 Храповицький Дмитро Ч 49 Донецьк 40,78 2:27:09
2 1184 Козаченко Андрій Ч 49 Дніпро 40,75 2:27:18
3 1198 Бабченко Сергій Ч 51 Нікополь 40,71 2:27:22
4 1192 Курзанова Наталія Ж 62 Запоріжжя 36,58 2:44:02

3. Cadence90 - 7:22:12

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 47 Artem Shcherbyna Ч 27 Kyiv 40,74 2:27:22
2 48 Віктор Калатай Ч 32 Київ 40,73 2:27:23
3 37 Сергій Шелест Ч 47 Київ 40,70 2:27:27
4 1182 Antoni Mis Ч 36 Jaroslaw (Poland) 38,26 2:36:55
5 41 Олександр Шевчук Ч 29 Київ 37,37 2:40:46
6 49 Аркадій Руденко Ч 32 Київ 35,56 2:48:53
7 43 Олексій Костецький Ч 42 Rb]d 35,55 2:48:55
8 38 Руслан Атаманів Ч 45 Київ 32,88 3:02:34
9 35 Віра Красуля Ж 27 Київ 32,90 3:02:35
10 46 Артем Мельніченко Ч 31 Обухів 26,05 3:50:35
11 77 Андрій Репко Ч 28 Київ 25,74 3:53:15
12 27 Антон Башловка Ч 37 Київ 24,33 4:06:57

4. Sigma Software-Unicorn - 7:43:34

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1179 Дмитрий Воловод Ч 27 Киев 40,78 2:27:17
2 24 Сергій Аржанов Ч 58 Лиман 40,75 2:27:23
3 23 Ілона Аржанова Ж 41 Лиман 35,56 2:48:55

5. Kyiv Cycling Team - 7:43:37

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 50 Єгіаразян Георгій Ч 31 Київ 40,74 2:27:20
2 1155 Руслан Мікаєлян Ч 28 Київ 40,72 2:27:23
3 8 Наталя Тарнавчик Ж 29 Lviv 35,52 2:48:55
4 1156 Вікторія Нагорна Ж 29 Киъв 30,06 3:19:41

6. Sigma Software - Unicorn - 7:43:50

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1160 Євгеній Бачинський Ч 32 Київ 40,73 2:27:24
2 1058 Glib Leontiev Ч 33 Bila Tserkva 40,66 2:27:33
3 1157 Olena Akhmetshyna Ж 33 Kyiv 35,56 2:48:54
4 1159 Олександр Нагорний Ч 33 Київ 35,56 2:48:56
5 1158 Glib Leontiev Ч 33 Bila Tserkva

7. Велоцентр Харьков - 8:26:06

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1187 Тітаренко Станіслав Ч 66 Харків 40,71 2:27:24
2 1183 Гримайло Ігор Ч 58 Харьков 40,70 2:27:24
3 64 Марина Желтоног Ж 44 Харьков 28,44 3:31:20

8. Cherry Sport Club - 9:26:21

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 537 Андрей Сухинин Ч 28 Вишневе 32,95 3:02:06
2 515 Сергей Бровкин Ч 30 Киев 32,47 3:04:48
3 510 Александр Пономаренко Ч 37 Вишнёвое 30,08 3:19:28
4 1 Максим Покрепа Ч 39 Вишневе 28,67 3:29:27
5 512 Надежда Потетнева Ж 33 Вишневе 24,58 4:04:10
6 513 Максим Потетнев Ч 37 Вишневе 24,58 4:04:11
7 502 Юрій Кресан Ч 32 Вишневе

9. CYCLING MAN - 10:33:57

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 34 Антон Альошин Ч 21 Біла Церква 28,51 3:30:50
2 528 Антон Рєзніков Ч 32 Біла Церква 28,38 3:31:33
3 525 Володимир Мулько Ч 36 Біла Церква 28,38 3:31:35
4 524 Віталій Петрашевський Ч 36 Белая Церковь 28,35 3:31:36
5 529 Евгений Казьмин Ч 34 Біла Церква 26,43 3:47:07
6 527 Пімчонок Дмитро Ч 23 Біла Церква 26,37 3:47:32
7 520 Наталія Петух Ж 26 Шкарівка 24,19 4:08:12
8 526 Вадим Микитюк Ч 35 Біла Церква 23,65 4:13:46
9 521 Марина Томченко Ж 21 Шкарівка 23,61 4:14:09
10 523 Андрей Каспрук Ч 33 Белая Церковь 23,12 4:19:43
11 601 Сергій Кубашевський Ч 44 Біла Церква 20,83 4:48:06
12 522 Руслан Пенькас Ч 32 Біла Церква 20,78 4:48:46

10. МЖК-БУД - 12:19:10

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 560 Євген Яровий Ч 31 Біла Церква 24,98 4:00:29
2 586 Артур Крюченко Ч 32 Біла Церква 24,45 4:05:29
3 570 Віктор Яровий Ч 61 Біла Церква 23,73 4:13:12
4 572 В'ячеслав Папченко Ч 31 Біла Церква 22,73 4:24:17
5 569 Михайло Чернов Ч 61 Біла Церква 22,29 4:29:36
6 571 Олексій Кашуба Ч 42 Біла Церква 19,69 5:05:02
7 615 Віталік Ткач Ч 36 Біла Церква 17,78 5:37:42
8 568 Віталій Сухорук Ч 30 Біла Церква
9 573 Олександр Люлька Ч 32 Біла Церква
10 574 Андрій Черкас Ч 30 Біла Церква
11 575 Федір Федоренко Ч 39 Біла Церква
12 587 Олександр Кубарський Ч 33 Біла Церква
13 591 Вадим Ільницький Ч 29 Біла Церква

11. Vulkan Team - 12:23:12

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 17 Olexandr Bakkalinskiy Ч 35 Київ 31,86 3:08:31
2 535 Andriy Martian Ч 37 Kyiv 27,72 3:36:36
3 544 Володимир Шведченко Ч 42 Київ 17,75 5:38:05

12. Клуб4Коня - 13:12:55

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 530 Григорій Ковбасюк Ч 34 Біла Церква 23,24 4:18:23
2 532 Нагребецький Ігор Ч 53 Біла Церква 22,88 4:22:21
3 531 Беляєв Володимир Ч 44 Біла Церква 22,04 4:32:11

13. In Velo Veritas - 13:30:59

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 45 Ярослав Токаренко Ч 46 Б iла Церква 25,06 3:59:44
2 61 Валерій Цупрун Ч 47 Біла Церква 21,02 4:45:38
3 60 Оксана Цупрун Ж 43 Біла Церква 21,02 4:45:38
4 42 Констянтин Полищук Ч 22 Біла Церква 20,33 4:55:20
5 562 Вікторія Бірюкова Ж 29 Біла Церква 19,74 5:03:54

- -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 10 Максим Співак Ч 26 Київ 28,47 3:30:59

2A Studio -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 584 Анастасія Соколова Ж 27 Київ

Aerostar -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1164 Денис Дзядух Ч 32 Киев 36,80 2:43:01
2 1173 Антон Юрковський Ч 43 Киев
3 1175 Данил Дрьомов Ч 32 Київ

BC Fixed Crew -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 6 Ярослав Замичковський Ч 28 Біла Церква 31,42 3:11:09

Bcfixedcrew -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 2080 Іван Комодзинский Ч 24 Біла Церква 22,59 4:25:35

Cycling Team Palmyra -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1167 Кирило Хрiненко Ч 30 Одеса 35,53 2:48:59

ELKO Cycling Club -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1174 Bogdan Pilganchuk Ч 36 Сквира 32,33 3:05:51

Echelon -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 578 Демченко Евгений Ч 24 Київ 36,59 2:44:02

Franko Bicycle Club -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 554 Marian Bobalik Ч 24 Ivano-Frankivsk 27,93 3:34:59
2 559 Роман Король Ч 46 Івано-Франківськ 27,81 3:35:53

Leader-Tacx-KHS -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1152 Антон Фурсов Ч 33 Киев 40,99 2:26:32
2 1176 Денис Батюхов Ч 39 Донецьк 40,73 2:27:17

Lenovo Team -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 29 Сергей Односумов Ч 47 Kiev 35,56 2:48:58
2 28 Євген ТРОЦЕНКО Ч 39 Київ
3 30 Володимир Доброгорський Ч 36 Киiв

Lider- Tacs-KHS -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 2089 Денека Костянтин Ч 36 Київ 41,49 2:24:41

London -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 81 Simon Cottrell Ч 56 bristol 20,26 5:00:16
2 82 Cathy Cottrell Ж 56 Horsham 20,26 5:00:19

Makeba -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1151 Степан Матвіїв Ч 29 Буськ 40,76 2:27:26

Mountain Wind -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 2088 Боднар Денис Ч 25 Київ 32,96 3:02:07

PIZZA CELENTANO -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 580 Цермолонська Оксана Ж 19 Біла Церква 17,98 5:34:08
2 579 Світлана Горбенко Ж 38 Біла Церква 17,51 5:42:58

Palmyra Cycling Team -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1168 Олексій Корецький Ч 28 Одеса 40,74 2:27:23

Randonneurs.ck -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1162 Алексей Головань Ч 65 Черкассы 23,55 4:14:55

Rzity Nomads -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 539 Геннадій Тарасенко Ч 41 Ржищів

Sapik team -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 2090 Басилкевич Максим Ч 31 с.Салівонки 27,09 3:41:41

Shostka-Velo Team -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 21 Bohdan Remnov Ч 25 Shostka

SkyFitness-GRAWE -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1177 Кацімон Олександр Ч 32 Нові Петрівці 40,96 2:26:37

SkyFitness-GRAWE cycling team -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1178 Ігор Єременко Ч 35 Київ

SkyFitness-Grawe cycling team -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1196 Касьянов Олексій Ч 27 Київ 42,20 2:22:26
2 78 Микола Карапась Ч 31 Київ 40,77 2:27:21

VeloFamily -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 553 Артём Федченко Ч 30 Обухов 28,10 3:33:43

VeloGO -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 59 Миша Ломака Ч 24 Киев 40,73 2:27:23
2 58 Максим Рабаев Ч 26 Киев 36,61 2:43:59

Vinnytsia cycling squad -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 2083 Наконечна Альона Ж 23 Вінниця 29,64 3:22:33
2 1163 Leonid Kalinovskyi Ч 34 Kyiv

digicom cycling team -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1150 Oleksandr Laktionov Ч 56 Kherson 34,83 2:52:23

echelon -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 65 Юрій Шевцов Ч 35 Київ 40,72 2:27:24
2 1071 Сергей Бойко Ч 30 Киев 40,71 2:27:29
3 1170 Дмитро Петров Ч 33 Київ
4 1171 Сергей Бойко Ч 30 Киев

in velo Veritas -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 519 Вячеслав Хмельницький Ч 43 Біла Церква 22,12 4:31:36

Арсенал -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 51 Oleg Dimitriev Ч 55 Біла Церква 24,79 4:02:22

Брутальні Байциклісти -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 26 Олексій Бурда Ч 44 Обухів 28,66 3:29:43

Біла Церква туристична -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 52 Вадим Фастівський Ч 44 Біла Церква 28,10 3:33:42
2 2079 Олег Лебединцев Ч 59 Біла Церква 23,41 4:16:28

Вело Обухів -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 20 Володимир Савченко Ч 25 селище Поліське 30,23 3:18:52
2 609 Ольга Пожарська Ж 37 Обухів 23,54 4:15:07

Вело-Обухів -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 541 Олексій Ткачов Ч 27 Обухів 29,49 3:23:42

ВелоГОП -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 589 Богдан Кравченко Ч 33 Киев 26,31 3:48:04
2 590 Виталий Щербаков Ч 39 Киев 26,34 3:48:04

Велосалон-Олімпія -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 22 Станіслав Житіньов Ч 47 Харків 35,53 2:49:07
2 7 Анна Талейкіна Ж 43 Харків 25,93 3:51:43

Вираж -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 5 Микола Курафєєв Ч 78 Біла Церква 25,29 3:57:35

Вікторія -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 12 Володимир Дишлюк Ч 34 Біла Церква 23,73 4:13:13

Віраж -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1197 Піонтковський Дмитро Ч 49 Київ 35,52 2:48:55

Древляне -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1185 Торяник Євген Ч 59 Коростень 40,70 2:27:24

Ексвело -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1199 Мінін Вячеслав Ч 71 Крим 36,57 2:44:04

КЛБ 'Білоцерківський марафон' -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 561 Олександр Дріпа Ч 34 Біла Церква 25,16 3:58:46

Кочегарка -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1190 Пакулов Юрій Ч 61 Горловка 40,70 2:27:26

Мультики -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 545 Олександр Кабула Ч 28 м. Біла Церква 23,61 4:14:09

Наша Эпоха -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 557 Катерина Верещак Ж 38 Київ

Редвіг -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 501 Чеботарьов Вадим Ч 44 Біла Церква 26,83 3:43:55

Самостійно -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 576 Андрій Саленко Ч 36 Київ 26,98 3:42:29

Сокол -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 509 Volodymyr Udovychenko Ч 35 Київ 20,94 4:46:29

ТРОЄ -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 76 Олексій Самойлов Ч 36 Київ 28,07 3:34:02

Троє -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 607 Юрій Поляновський Ч 36 Київ 28,36 3:31:39

Хімік -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 1188 Кривко Євген Ч 74 Сєвєродонецьк 32,26 3:06:02

немае -

Місце Атлет Стать Вік Місто km/h Результат
1 11 Игорь Демченко Ч 33 Одесса


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag