Весняний кубок «Дніпровська десятка»

10.8км
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10,8км

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 31 Шутенко Павло Ч 50 Любарці АБУ, СК 'НАУКОВЕЦЬ' 0:09:15 0:18:39 0:28:00 3:29 0:37:39 0:37:40
2 100 Гриценко Андрій Ч 25 Київська область 0:09:16 0:18:41 0:28:37 3:34 0:38:36 0:38:37
3 75 Куцман Микола Ч 28 Бровари 0:09:35 0:19:18 0:29:03 3:36 0:38:52 0:38:53
4 39 Костромицький Дмитро Ч 33 Київ Adidas Runners Kyiv 0:07:35 0:17:08 0:26:56 3:38 0:39:16 0:39:16
5 56 Саханда Ігор Ч 52 Київ URA, RCS, 'Trekking Team' 0:09:40 0:19:42 0:30:00 3:42 0:40:08 0:40:08
6 52 Бондар Сергій Ч 36 Київ Nike+ Running Club 0:09:35 0:19:29 0:29:53 3:44 0:40:22 0:40:23
7 105 Яременко Вадим Ч 25 Брусилов suricat 0:09:58 0:20:16 0:30:47 3:46 0:40:48 0:40:52
8 102 Крамаров Олександр Ч 31 Київ Sapik team 0:09:42 0:20:02 0:30:33 3:47 0:40:55 0:40:58
9 61 Сахно Володимир Ч 49 Ніжин SC Scientist 0:09:52 0:20:06 0:30:39 3:48 0:41:03 0:41:05
10 89 Бригіда Андрій Ч 43 Київ ONRIDE 0:09:51 0:20:06 0:30:48 3:51 0:41:43 0:41:47
11 53 Дергачов Максим Ч 29 Київ відсутній 0:10:12 0:20:56 0:31:52 3:54 0:42:11 0:42:12
12 107 Соляник Тетяна Ж 38 Київ СК Науковець 0:10:28 0:21:11 0:31:54 3:56 0:42:29 0:42:29
13 67 Тимошенко Сергій Ч 57 Петропавлівська Борщагівка URA, 'Trekking Team', RCS 0:10:29 0:21:11 0:31:54 3:56 0:42:39 0:42:39
14 33 Карук Ігор Ч 45 Київ Орден Святого Кроссівка 0:09:54 0:20:31 0:31:42 3:57 0:42:49 0:42:51
15 93 Майорко Сергей Ч 35 Киев Mayorko Running Cub 0:12:49 0:24:49 0:37:04 3:59 0:43:10 0:43:21
16 79 Кокун Олег Ч 51 Київ 0:10:38 0:21:39 0:32:52 4:03 0:43:54 0:43:57
17 1 Шкурко Юрій Ч 39 Бориспіль 0:10:48 0:21:57 0:33:15 4:06 0:44:16 0:44:20
18 99 Роговой Віктор Ч 54 Київ Науковець,АБУ 0:09:16 0:18:39 0:28:04 4:11 0:45:19 0:45:20
19 38 Гуменчук Андрій Ч 27 Київ 0:10:44 0:22:20 0:34:29 4:14 0:45:51 0:45:54
20 44 Кадькало Олександр Ч 62 Київ SC 'Scientist' 0:11:23 0:22:58 0:34:39 4:16 0:46:10 0:46:12
21 69 Михайлов Борис Ч 58 Бахмач ДМК 'Гармонія', АБУ 0:11:43 0:23:18 0:35:00 4:17 0:46:21 0:46:31
22 62 Горбатенко Лілія Ж 36 Київ Гайдай П. З. 0:11:23 0:22:53 0:34:40 4:18 0:46:35 0:46:38
23 41 Hauptman Maksym Ч 40 Kharkiv 0:10:58 0:22:49 0:35:01 4:19 0:46:46 0:46:53
24 117 Шевченко Олена Ж 29 Одеса Trekking Team 0:11:12 0:23:01 0:35:10 4:21 0:47:07 0:47:08
25 24 Бардовський Денис Ч 23 Київ 0:11:11 0:23:00 0:35:12 4:22 0:47:09 0:47:14
26 95 Згурська Ірина Ж 40 Яготин 0:11:22 0:23:18 0:35:33 4:24 0:47:37 0:47:39
27 86 Круковский Алексей Ч 43 Киев - 0:11:14 0:23:24 0:35:59 4:30 0:48:38 0:48:46
28 29 Рева Віталій Ч 35 Kyiv AlfaSport Club 0:11:43 0:23:57 0:36:36 4:31 0:48:48 0:48:51
29 113 Кларк Едмунд Ч 27 Лондон 0:11:25 0:23:20 0:36:13 4:31 0:48:55 0:48:59
30 70 Пулінець Сергій Ч 59 Батурин ДМК'Гармонія', АБУ 0:11:54 0:24:13 0:36:40 4:33 0:49:08 0:49:10
31 78 Чуряк Евгений Ч 43 Киев #БЕГ10Х 0:11:30 0:23:53 0:36:47 4:33 0:49:13 0:49:14
32 97 Петрик Сергей Ч 35 Киев Mayorko Running Cub 0:12:48 0:24:49 0:37:03 4:32 0:49:03 0:49:15
33 85 Пулінець Максим Ч 32 Київ Полюс 0:12:22 0:24:50 0:37:21 4:33 0:49:10 0:49:15
34 42 Оленєва Леніна Ж 61 Київ СК 'Науковець' 0:11:44 0:24:13 0:36:53 4:36 0:49:44 0:49:44
35 112 Гурбик Андрій Ч 56 Київ СК Науковець 0:11:54 0:24:30 0:37:20 4:37 0:50:00 0:50:01
36 12 Тимченко Наталія Ж 44 Київ Бакланов М.М. 0:11:45 0:24:17 0:37:22 4:38 0:50:07 0:50:08
37 3 Ворончак Василь Ч 28 Ternopil 0:10:44 0:22:50 0:36:19 4:38 0:50:11 0:50:20
38 28 Сергій Генюта Ч 34 Київ SCS 'Sport club 'Scientist', Squad UA Runners 0:12:16 0:24:29 0:37:37 4:39 0:50:21 0:50:46
39 66 Насєка Юрій Ч 35 Київ SC 'Scientist' 0:11:58 0:24:37 0:37:50 4:41 0:50:45 0:50:50
40 110 Стасюк Олександр Ч 40 Київ SC Scientist 0:12:44 0:25:26 0:38:22 4:44 0:51:16 0:51:19
41 88 Синянський Тимофій Ч 32 Ірпінь 0:12:26 0:25:12 0:38:18 4:45 0:51:21 0:51:26
42 111 Снимщиков Анатолий Ч 50 Киев Беговой клуб «Науковець» 0:11:39 0:24:33 0:38:15 4:45 0:51:25 0:51:28
43 16 Олійник Андрій Ч 34 Київ 0:12:32 0:25:15 0:38:02 4:45 0:51:22 0:51:31
44 108 Чучкалова Євгенія Ж 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:21 0:25:13 0:38:24 4:46 0:51:37 0:51:39
45 87 Сергієнко Анатолій Ч 71 Киев Runing Club Scientist 0:13:18 0:26:21 0:39:35 4:48 0:51:55 0:52:00
46 47 Кеч Андрій Ч 33 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:14:09 0:28:05 0:39:50 4:48 0:51:53 0:52:00
47 72 Кучер Олена Ж 42 Дніпро INTERPIPE 0:12:25 0:25:29 0:39:04 4:49 0:52:09 0:52:09
48 106 Мельниченко Андрій Ч 45 Київ SPORTMASTER 0:13:13 0:26:00 0:39:08 4:49 0:52:08 0:52:12
49 22 Мочалов Олександр Ч 33 Киев Олимп 0:12:18 0:25:12 0:39:09 4:51 0:52:31 0:52:35
50 35 Максименко Максим Ч 35 Київ 0:14:02 0:27:00 0:40:00 4:53 0:52:46 0:52:58
51 34 Чернишов Андрій Ч 45 Київ 0:14:02 0:27:00 0:40:01 4:53 0:52:45 0:52:59
52 20 Лі Юрій Ч 31 Київ 0:12:22 0:25:29 0:39:08 4:54 0:53:01 0:53:05
53 30 василюк володимир Ч 62 Івано-Франківськ 0:12:52 0:26:17 0:39:45 4:55 0:53:13 0:53:18
54 101 Ніколаєнко Світлана Ж 36 Київ 0:12:30 0:25:52 0:39:37 4:56 0:53:17 0:53:24
55 36 Колесніков В'ячеслав Ч 41 Київ 0:12:44 0:26:08 0:40:01 4:58 0:53:38 0:53:48
56 19 Гольфамід Назар Ч 29 Київ 0:12:23 0:25:31 0:39:31 4:58 0:53:46 0:53:50
57 64 Лебедєв Дмитрій Ч 78 Київ СК 'Науковець' 0:13:28 0:26:54 0:40:31 4:58 0:53:45 0:53:56
58 58 Гацко Олена Ж 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:56 0:26:42 0:40:17 4:59 0:53:56 0:53:59
59 94 Половченко Татьяна Ж 37 Киеа Run base 0:12:57 0:26:38 0:40:43 5:03 0:54:42 0:54:45
60 11 Петренко Наталія Ж 45 Київ 0:12:56 0:26:38 0:40:48 5:07 0:55:20 0:55:22
61 46 Вовненко Олександр Ч 39 Київ 0:12:23 0:25:26 0:39:19 5:07 0:55:19 0:55:23
62 37 Glushkov Valentin Ч 18 Киев 0:14:03 0:28:00 0:42:12 5:10 0:55:53 0:56:23
63 71 Пилипчук Юрій Ч 34 Київ Kuzin Team 0:14:08 0:28:15 0:42:13 5:14 0:56:33 0:56:41
64 103 Дмитро Янович Ч 29 Київ Aparat.ua 0:15:12 0:29:18 0:43:27 5:06 0:55:07 0:56:42
65 8 Гетьман Матвій Ч 36 Київ GETMAN RUN CLUB 0:13:52 0:27:55 0:42:25 5:16 0:57:03 0:57:11
66 109 Котенко Сергій Ч 33 Київ 0:13:00 0:27:29 0:42:23 5:19 0:57:29 0:57:33
67 104 Цапий Дмитрий Ч 21 Киев 0:14:02 0:28:08 0:43:25 5:22 0:58:02 0:58:13
68 90 Дорош Тетяна Ж 30 Київ AC_Panda 0:14:15 0:29:03 0:44:04 5:26 0:58:45 0:58:48
69 45 Хоц Олексій Ч 37 Київ 0:15:46 0:30:42 0:44:55 5:26 0:58:40 0:58:52
70 73 Єфремова Людмила Ж 45 Київ KuzinTeam / MC 'TarasBulba' 0:14:13 0:28:46 0:43:46 5:26 0:58:45 0:58:52
71 92 Несвицкий Руслан Ч 31 Київ Mayorko Running Cub 0:15:23 0:30:42 0:45:55 5:32 0:59:50 1:00:01
72 13 Левченко Наталья Ж 36 Бровари БІГ 0:15:21 0:30:39 0:45:49 5:36 1:00:31 1:00:38
73 14 Шевченко Тетяна Ж 37 Бровари Будокан 0:15:20 0:30:40 0:45:49 5:36 1:00:33 1:00:38
74 77 Хандусь Дмитро Ч 36 Киев 0:15:02 0:30:25 0:46:07 5:41 1:01:31 1:01:40
75 17 Кравченко Инна Ж 39 Київ 0:14:21 0:29:42 0:45:34 5:42 1:01:42 1:01:52
76 98 Шеремет Віталій Ч 37 Київ 0:15:52 0:31:21 0:47:25 5:49 1:02:56 1:03:06
77 76 Голобородько Настя Ж 32 Киев 0:15:32 0:31:18 0:47:21 5:50 1:03:03 1:03:15
78 10 Твардієвич Станіслав Ч 77 Боярка АБУ 0:15:49 0:31:21 0:47:28 5:51 1:03:21 1:03:27
79 83 Рульов Віталій Ч 34 Київ 0:14:53 0:30:23 0:47:02 5:55 1:03:55 1:03:57
80 82 Оленєва Віра Ж 27 Київ Running Club Scientist 0:14:54 0:30:23 0:47:01 5:55 1:03:56 1:03:58
81 26 Коцан Володимир Ч 31 Київ Любитель 0:14:12 0:30:32 0:47:42 5:56 1:04:14 1:04:20
82 25 Боголюбова Тетяна Ж 36 Київ 0:16:05 0:32:17 0:48:38 5:58 1:04:28 1:04:34
83 49 Курчинський Ігор Ч 38 Київ 0:16:28 0:32:43 0:49:24 6:00 1:04:54 1:05:07
84 84 Курса Костянтин Ч 35 Київ 0:16:25 0:32:44 0:49:25 6:00 1:04:55 1:05:07
85 96 Березникова Людмила Ж 47 Київ 0:15:02 0:31:22 0:48:50 6:03 1:05:29 1:05:35
86 74 Аненко Максим Ч 28 Киев LeadGen 0:14:56 0:31:09 0:48:46 6:09 1:06:32 1:06:34
87 68 Кузніченко Валерій Ч 35 Бровари 0:17:59 0:34:02 0:51:08 6:09 1:06:32 1:06:39
88 15 Кучерина Олександр Ч 27 Київ 0:14:19 0:31:16 0:49:04 6:10 1:06:40 1:06:42
89 91 Drevytska Anna Ж 38 Київ 0:17:07 0:34:43 0:51:29 6:10 1:06:40 1:06:46
90 2 Нікончук Наталія Ж 48 Київ 0:15:23 0:32:15 0:49:53 6:12 1:07:05 1:07:06
91 23 Савкін Олексій Ч 30 Киев 0:12:15 0:26:06 1:00:11 6:21 1:08:44 1:08:48
92 21 Ткачов Ігор Ч 33 Київ 0:15:44 0:32:48 0:51:01 6:22 1:08:51 1:09:01
93 7 Тишко Оксана Ж 46 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:16:09 0:32:46 0:50:43 6:22 1:08:54 1:09:05
94 65 Вольський Олександр Ч 79 Киев Науковец 0:16:20 0:33:58 0:51:30 6:24 1:09:08 1:09:11
95 27 Рольська Анна Ж 25 Київ 0:15:59 0:33:24 0:51:50 6:28 1:09:51 1:10:03
96 50 Шевченко Світлана Ж 48 Київ 0:16:12 0:33:12 0:52:28 6:29 1:10:07 1:10:16
97 51 Volkov Oleksandr Ч 56 Kyiv Obolon Runday, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:16:12 0:33:13 0:52:28 6:29 1:10:11 1:10:17
98 55 Otmorska Kateryna Ж 35 Київ 0:17:18 0:35:19 0:53:10 6:34 1:11:02 1:11:10
99 80 Шкуров Володимир Ч 61 Київ СК 'Науковець' 0:16:25 0:34:04 0:52:53 6:39 1:11:57 1:12:05
100 9 Фофонова Катерина Ж 28 Київ 0:17:44 0:36:08 0:55:21 6:49 1:13:39 1:13:47
101 40 Першенко Олена Ж 32 Київ 0:18:13 0:37:29 0:58:08 7:17 1:18:42 1:18:43
102 48 Ліпейко Андрій Ч 22 Ніжин СК 'Науковець' 0:15:13 0:28:04 0:37:21
103 43 Якименко Юрій Ч 41 Київ 0:10:29 0:21:12
104 4 Павлусь Александра (Анастасия) Ж 26 Киев TRIBE10 0:13:00 0:29:22
105 57 Коль Астрід Ж 50 Київ Run Lebedev Academy 0:14:55 0:30:38
106 54 Tsalenchuk igor Ч 51 КИев LIVE.LOVE 0:18:17 0:35:42
107 5 Кравець Віталій Ч 31 Київ
108 6 Дідок Андрій Ч 45 Боярка -
109 18 Бєлоусова Ірина Ж 35 Київ
110 32 Савчук Вадим Ч 48 ГЛЕВАХА Scientist
111 59 Осадча Тетяна Ж 32 Київ СК «Науковець»
112 60 Осадчий Олександр Ч 33 Київ СК 'Науковець'
113 63 Болсун Виктор Ч 46 Молодечно Регион
114 81 Гребельський Віктор Ч 36 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag