Весняний кубок «Дніпровська десятка»

10.8км Жінки
Шановний учасник!LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

10,8км Ж

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 2.7км 5.4км 8.1км Темп ChipTime Gap Результат
1 107 Соляник Тетяна 12 38 Київ СК Науковець 0:10:28 0:21:11 0:31:54 3:56 0:42:29 0:42:29
2 62 Горбатенко Лілія 22 36 Київ Гайдай П. З. 0:11:23 0:22:53 0:34:40 4:18 0:46:35 0:46:38
3 117 Шевченко Олена 24 29 Одеса Trekking Team 0:11:12 0:23:01 0:35:10 4:21 0:47:07 0:47:08
4 95 Згурська Ірина 26 40 Яготин 0:11:22 0:23:18 0:35:33 4:24 0:47:37 0:47:39
5 42 Оленєва Леніна 34 61 Київ СК 'Науковець' 0:11:44 0:24:13 0:36:53 4:36 0:49:44 0:49:44
6 12 Тимченко Наталія 36 44 Київ Бакланов М.М. 0:11:45 0:24:17 0:37:22 4:38 0:50:07 0:50:08
7 108 Чучкалова Євгенія 44 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:21 0:25:13 0:38:24 4:46 0:51:37 0:51:39
8 72 Кучер Олена 47 42 Дніпро INTERPIPE 0:12:25 0:25:29 0:39:04 4:49 0:52:09 0:52:09
9 101 Ніколаєнко Світлана 54 36 Київ 0:12:30 0:25:52 0:39:37 4:56 0:53:17 0:53:24
10 58 Гацко Олена 58 46 Київ СК 'Науковець' 0:12:56 0:26:42 0:40:17 4:59 0:53:56 0:53:59
11 94 Половченко Татьяна 59 37 Киеа Run base 0:12:57 0:26:38 0:40:43 5:03 0:54:42 0:54:45
12 11 Петренко Наталія 60 45 Київ 0:12:56 0:26:38 0:40:48 5:07 0:55:20 0:55:22
13 90 Дорош Тетяна 68 30 Київ AC_Panda 0:14:15 0:29:03 0:44:04 5:26 0:58:45 0:58:48
14 73 Єфремова Людмила 70 45 Київ KuzinTeam / MC 'TarasBulba' 0:14:13 0:28:46 0:43:46 5:26 0:58:45 0:58:52
15 13 Левченко Наталья 72 36 Бровари БІГ 0:15:21 0:30:39 0:45:49 5:36 1:00:31 1:00:38
16 14 Шевченко Тетяна 73 37 Бровари Будокан 0:15:20 0:30:40 0:45:49 5:36 1:00:33 1:00:38
17 17 Кравченко Инна 75 39 Київ 0:14:21 0:29:42 0:45:34 5:42 1:01:42 1:01:52
18 76 Голобородько Настя 77 32 Киев 0:15:32 0:31:18 0:47:21 5:50 1:03:03 1:03:15
19 82 Оленєва Віра 80 27 Київ Running Club Scientist 0:14:54 0:30:23 0:47:01 5:55 1:03:56 1:03:58
20 25 Боголюбова Тетяна 82 36 Київ 0:16:05 0:32:17 0:48:38 5:58 1:04:28 1:04:34
21 96 Березникова Людмила 85 47 Київ 0:15:02 0:31:22 0:48:50 6:03 1:05:29 1:05:35
22 91 Drevytska Anna 89 38 Київ 0:17:07 0:34:43 0:51:29 6:10 1:06:40 1:06:46
23 2 Нікончук Наталія 90 48 Київ 0:15:23 0:32:15 0:49:53 6:12 1:07:05 1:07:06
24 7 Тишко Оксана 93 46 Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:16:09 0:32:46 0:50:43 6:22 1:08:54 1:09:05
25 27 Рольська Анна 95 25 Київ 0:15:59 0:33:24 0:51:50 6:28 1:09:51 1:10:03
26 50 Шевченко Світлана 96 48 Київ 0:16:12 0:33:12 0:52:28 6:29 1:10:07 1:10:16
27 55 Otmorska Kateryna 98 35 Київ 0:17:18 0:35:19 0:53:10 6:34 1:11:02 1:11:10
28 9 Фофонова Катерина 100 28 Київ 0:17:44 0:36:08 0:55:21 6:49 1:13:39 1:13:47
29 40 Першенко Олена 101 32 Київ 0:18:13 0:37:29 0:58:08 7:17 1:18:42 1:18:43
30 4 Павлусь Александра (Анастасия) 104 26 Киев TRIBE10 0:13:00 0:29:22
31 57 Коль Астрід 105 50 Київ Run Lebedev Academy 0:14:55 0:30:38
32 18 Бєлоусова Ірина 109 35 Київ
33 59 Осадча Тетяна 111 32 Київ СК «Науковець»


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag