Білоцерківський марафон 2019

Напівмарафон - Чоловіки Вікові категорії

Півмарафон 18-39 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1347 Григорій Хомич 1 31 Луцьк Lkb Rudnik SK Kovel 0:17:37 0:35:50 0:54:11 3:27 1:12:52 1:12:52
2 1234 Paul Bonwich 4 38 Port Orchard Pepper P Runners 0:18:45 0:37:24 0:56:06 3:33 1:15:07 1:15:10
3 1333 Ярослав Воронкевич 6 28 Харьков МК Харьков 0:18:30 0:37:49 0:56:48 3:37 1:16:30 1:16:30
4 1153 Денис Остроушко 7 30 Киев Saucony Running Club 0:20:16 0:39:13 0:57:56 3:37 1:16:38 1:16:41
5 1338 дмитрий гусев 8 35 житомир 0:19:17 0:38:28 0:57:49 3:39 1:17:08 1:17:10
6 1278 Максим Самсонов 10 23 Белозерское Явір ( Суми) 0:20:06 0:40:12 1:00:22 3:48 1:20:10 1:20:12
7 1074 Андрій Сотніков 12 39 Київ Saucony running club 0:20:46 0:40:47 1:00:53 3:48 1:20:29 1:20:33
8 1332 Богдан Крыжний 13 26 Київ 0:20:51 0:41:15 1:01:40 3:49 1:20:43 1:20:51
9 1035 Дмитро Ліщук 14 30 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:20:10 0:40:18 1:00:58 3:51 1:21:18 1:21:21
10 1268 Олександр Воронин 15 38 Киев Victory team 0:20:52 0:41:16 1:01:30 3:51 1:21:21 1:21:25
11 1285 Віталій Яковк 16 30 Мукачево VICTORY team 0:20:52 0:41:16 1:01:31 3:51 1:21:21 1:21:25
12 1032 Vitalii Kovalov 17 32 Kyiv Nike+ Run Club 0:21:10 0:41:29 1:01:36 3:51 1:21:30 1:21:35
13 1114 Алексей Алексеенко 18 37 Киев 0:20:50 0:41:16 1:01:40 3:54 1:22:19 1:22:19
14 1231 Євген Воронов 20 36 Донецьк 0:20:53 0:41:45 1:02:31 3:55 1:22:42 1:22:47
15 1257 Дмитро Бадивський 22 37 Київ 0:21:19 0:41:57 1:02:49 3:57 1:23:32 1:23:44
16 1292 Дмитро Мельников 23 30 Киев 0:21:30 0:42:32 1:03:17 3:58 1:23:45 1:23:48
17 1326 Дмитро Рижко 24 34 Киев Спарта 0:41:20 1:02:57 4:00 1:24:27 1:24:27
18 1110 Віхтюк Микола 25 24 Киев 0:21:18 0:42:33 1:03:57 4:01 1:24:54 1:24:59
19 1323 Едуард Грисюк 26 18 Пирятин 0:20:00 0:40:52 1:02:49 4:01 1:25:03 1:25:07
20 1117 Oleg Volodymyrenko 28 34 Kiev Victory team 0:21:05 0:42:24 1:04:24 4:05 1:26:16 1:26:19
21 1351 Сергій Якимчук 29 37 Київ NO burpees 0:21:56 0:44:02 1:05:47 4:06 1:26:38 1:26:43
22 1022 Ігор Биханов 32 34 Соледар 0:21:58 0:43:31 1:05:23 4:06 1:26:47 1:26:57
23 1112 Евген Славний 37 38 Киёв Team One 0:22:30 0:44:34 1:06:27 4:08 1:27:33 1:27:53
24 1193 Дрьомов Данил 38 32 Київ AeroStar 0:22:38 0:44:40 1:06:42 4:09 1:27:41 1:27:59
25 1034 Вікторов Олександр 39 29 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:22:25 0:44:31 1:06:51 4:10 1:28:03 1:28:20
26 1075 ОЛЕГ ЯКОВЛЕВ 41 35 КИЕВ БЕГВЕБЕНЯХ 0:20:18 0:42:03 1:06:05 4:12 1:28:42 1:28:42
27 1327 Ігор Лимар 42 26 КиЇв 0:22:51 0:45:01 1:06:53 4:12 1:28:39 1:28:45
28 1197 Максим Рябоконь 43 24 Крюківщина Tribe10 0:22:07 0:44:32 1:06:52 4:13 1:28:58 1:28:59
29 1116 Назар Вежичанін 44 21 Рокитне 0:22:17 0:44:32 1:06:52 4:15 1:29:58 1:29:58
30 1007 Льоша Аврамчук 48 32 Киïв Nike Run Club 0:23:43 0:46:16 1:08:36 4:17 1:30:36 1:30:36
31 1126 Aleksandr kovalskyy 49 36 Kiev Victory team 0:23:00 0:45:38 1:08:09 4:17 1:30:33 1:30:38
32 1218 Микита Прус 51 21 Lviv RUN4U 0:22:56 0:45:36 1:08:09 4:18 1:31:00 1:31:08
33 1328 Artem Gvozdetskiy 53 28 Kyiv 0:22:50 0:45:16 1:08:32 4:19 1:31:23 1:31:34
34 1023 Дем'янів Дмитро 54 36 Біла Церква RUN UP NATION 0:21:49 0:44:46 1:08:01 4:20 1:31:41 1:31:44
35 1078 Анатолій Педько 55 28 Київ Squad UA Runners 0:23:10 0:45:57 1:08:44 4:22 1:32:09 1:32:09
36 1026 Микола Кузнєцов 56 24 Київ Nike run club 0:21:56 0:44:44 1:08:11 4:22 1:32:12 1:32:16
37 1152 Oleksandr Nedoruba 58 32 Київ Nedoruba`s Team 0:23:37 0:46:17 1:09:22 4:22 1:32:22 1:32:27
38 1330 Микола Ратошнюк 59 38 Біла Церква 0:21:49 0:44:55 1:08:37 4:22 1:32:24 1:32:28
39 1295 Олег Водоп'янов 60 31 Житомир Полісся UA 0:23:44 0:47:14 1:10:43 4:24 1:32:51 1:32:51
40 1203 Євген Іванишин 61 31 Київ 0:23:44 0:47:14 1:10:42 4:25 1:33:13 1:33:21
41 1303 Maksym Soloviov 63 25 Киев Nike Run Club 0:24:17 0:47:42 1:11:02 4:27 1:34:04 1:34:10
42 1016 Віталій Нестеренко 65 35 Біла Церква Run Up National 0:24:25 0:48:08 1:11:44 4:28 1:34:24 1:34:28
43 1086 Андрей Александров 66 34 Киев Squad UA 0:23:11 0:46:24 1:10:30 4:27 1:34:07 1:34:32
44 1131 Виталий Провоторов 67 35 Kyiv Artamonov Team 0:23:59 0:46:58 1:10:11 4:27 1:34:09 1:34:32
45 1348 Дмитро Яценко 71 33 Біла Церква Run Up-National 0:24:54 0:49:09 1:12:28 4:29 1:34:48 1:34:53
46 1072 Євгеній Шарий 73 24 Київ 0:25:24 0:48:28 1:11:32 4:32 1:35:38 1:35:56
47 1160 Тимофій Анікеєв 74 22 Київ Saucony Running Club 0:26:28 0:49:14 1:12:35 4:32 1:35:49 1:36:03
48 1091 Олексій Аніщенко 75 34 Біла Церква Run-up nation 0:23:41 0:47:20 1:11:23 4:33 1:36:17 1:36:19
49 1048 БОГДАН Кушнірук 76 39 Біла Церква 0:23:00 0:46:54 1:11:38 4:34 1:36:24 1:36:24
50 1319 Андрій Гулька 77 33 Шепетівка 0:23:20 0:47:20 1:11:30 4:34 1:36:21 1:36:31
51 1199 Андрій Цицкун 79 33 Немирів 0:23:04 0:46:20 1:10:20 4:34 1:36:39 1:36:54
52 1311 Юрій Ващук 81 32 Луцьк СК VIKING 0:25:22 0:49:28 1:13:10 4:35 1:36:48 1:37:02
53 1092 Роман Дудар 82 35 Хмельницький 0:23:54 0:47:10 1:10:28 4:35 1:37:01 1:37:17
54 1273 Владислав Марченко 84 33 Київ 0:24:33 0:48:52 1:13:17 4:37 1:37:24 1:37:34
55 1229 В‘ячеслав Сліпченко 87 29 Глеваха Білоцерківський марафон 0:23:22 0:47:21 1:12:31 4:39 1:38:11 1:38:19
56 1324 Сергей Резцов 88 31 Южный 0:24:23 0:48:59 1:13:53 4:38 1:38:00 1:38:23
57 1316 Віталій Хиля 89 39 Малин Hammers 0:25:00 0:49:10 1:13:36 4:40 1:38:27 1:38:27
58 1124 Євген Єрьомін 91 30 Київ 0:24:31 0:48:57 1:14:05 4:42 1:39:17 1:39:22
59 1167 Дмитрий Павловский 93 36 Киев ArmourMe 0:24:07 0:48:16 1:13:53 4:43 1:39:31 1:39:42
60 1271 Денис Шишко 95 38 Біла Церква 0:24:53 0:49:25 1:14:00 4:44 1:39:53 1:39:53
61 1263 Андрій Палійчук 96 35 Бровари 0:24:52 0:49:09 1:14:06 4:43 1:39:32 1:39:53
62 1251 Віталій Сущук 97 32 Київ Ткг 0:24:21 0:49:03 1:14:49 4:44 1:39:58 1:40:03
63 1314 Сергій Кокіаурі 98 32 Київ НГУ 0:25:53 0:50:45 1:15:44 4:43 1:39:43 1:40:05
64 1322 Сергій Чураков 99 31 Львів 0:24:32 0:49:23 1:14:48 4:44 1:39:56 1:40:15
65 1258 Ренат Носов 100 38 Белая Церковь фитнес клуб 'Актив' 0:25:53 0:50:57 1:16:06 4:44 1:40:00 1:40:27
66 1119 Станислав Комашко 101 30 Киев 0:25:07 0:49:52 1:15:12 4:46 1:40:34 1:40:34
67 1045 Ігор Герей-Запопадний 102 37 Нові Петрівці 0:25:36 0:50:56 1:16:59 4:45 1:40:19 1:40:35
68 1242 Ілля Расахацький 104 21 Київ Saucony Running Club 0:26:28 0:51:39 1:16:42 4:46 1:40:49 1:41:02
69 1024 Дмитро Щербаков 105 39 марiуполь 0:23:51 0:48:18 1:14:15 4:47 1:41:01 1:41:05
70 1076 Андрей Василенко 107 33 Киев Бегвебенях 0:24:20 0:49:13 1:15:06 4:49 1:41:37 1:41:37
71 1107 Данило Малишев 108 31 Київ 0:27:33 0:52:08 1:17:10 4:49 1:41:54 1:41:54
72 1317 Дмитро Липпа 111 37 Kyiv Metivest 0:25:30 0:50:40 1:16:05 4:49 1:41:41 1:41:58
73 1233 Ярослав Покровский 112 31 Киев 0:26:06 0:51:32 1:16:55 4:49 1:41:56 1:42:14
74 1156 Микола Ткаченко 117 34 Київ Armour ME 0:26:28 0:52:06 1:17:17 4:51 1:42:25 1:42:35
75 1120 Анатолій Миолайчук 118 39 Київ Armour Me 0:26:29 0:52:06 1:17:17 4:51 1:42:26 1:42:36
76 1186 Иван Кравченко 125 34 Киев 0:27:10 0:53:58 1:19:24 4:56 1:44:07 1:44:23
77 1139 Andrii Kalyta 128 39 Kyiv Saucony Running Club Ukraine 0:25:32 0:51:23 1:17:51 4:59 1:45:10 1:45:23
78 1029 Сергій Листопад 131 26 Київ Toprunners 0:26:34 0:53:03 1:19:21 5:00 1:45:47 1:45:52
79 1151 Maksym Zhuravlov 135 34 Kyiv Kyiv Metinvest 0:27:07 0:53:38 1:19:57 5:01 1:45:58 1:46:17
80 1219 Кравець Артур 137 32 Умань 0:27:27 0:54:32 1:21:09 5:02 1:46:15 1:46:31
81 1213 Юрій Чорноруцький 138 29 Біла Церква 0:26:24 0:52:00 1:18:14 5:02 1:46:25 1:46:34
82 1122 Юрий Христянович 142 36 Киев Метинвест 0:33:18 1:04:57 1:26:01 5:02 1:46:29 1:46:52
83 1198 Maksym Zembytskyi 143 29 Київ AEROSTAR 0:25:24 0:51:42 1:19:14 5:03 1:46:47 1:47:06
84 1095 Юрій Пилипчук 144 34 Київ Kuzin Team 0:27:14 0:53:44 1:20:37 5:03 1:46:49 1:47:07
85 1132 Єгор Семіков 151 33 kyiv ArmourMe 0:26:43 0:53:09 1:20:02 5:08 1:48:37 1:48:47
86 1087 Станіслав Черначук 153 33 Біла Церква 0:27:30 0:54:27 1:21:25 5:10 1:49:01 1:49:01
87 1239 Руслан Ганжук 155 28 Киев Happy run 0:28:19 0:55:55 1:23:13 5:10 1:49:08 1:49:25
88 1166 Чорнобривець Евген 156 35 Кропивницький 0:28:47 0:55:35 1:22:22 5:10 1:49:13 1:49:38
89 1178 Сергій Риндюк 158 29 Вінниця 0:25:10 0:52:00 1:20:00 5:11 1:49:28 1:49:41
90 1056 Олександр Новак 160 34 Київ 0:29:12 0:56:17 1:22:48 5:11 1:49:25 1:49:45
91 1176 Тимофіюк Олексій 161 38 Київ 0:28:53 0:57:08 1:24:16 5:12 1:49:44 1:49:55
92 1057 Дмитро Мекеда 162 27 Вишневе 0:26:02 0:52:48 1:20:23 5:14 1:50:34 1:50:52
93 1073 Yurii Novikov 164 33 Kiev Saucony running club 0:27:49 0:55:27 1:22:45 5:15 1:50:50 1:51:04
94 1042 Ігор Хоменко 166 29 Біла Церква 0:29:28 0:56:43 1:23:48 5:16 1:51:15 1:51:37
95 1264 Евген Негробов 168 38 Киев 0:27:27 0:54:31 1:22:07 5:17 1:51:33 1:51:44
96 1038 Микола Жуков 172 35 Київ 0:31:00 0:58:26 1:25:05 5:17 1:51:45 1:52:08
97 1300 Александр Соломатин 174 37 Житомир 0:29:23 0:58:00 1:25:57 5:19 1:52:17 1:52:41
98 1352 Александр Галушко 176 35 Киев ArmorMe 0:26:52 0:54:23 1:23:11 5:21 1:53:11 1:53:22
99 1065 Василь Пикалюк 177 33 Біла Церква 0:27:40 0:55:31 1:24:20 5:21 1:53:05 1:53:28
100 1196 Ігор Спільніченко 179 34 Київ R-Running 0:31:11 1:00:19 1:27:44 5:23 1:53:40 1:54:05
101 1336 Олександр Бессараб 180 36 Киев ArmourMe 0:27:15 0:55:17 1:24:15 5:24 1:54:07 1:54:07
102 1214 Павло Михайлюк 182 34 Первомайск 0:28:32 0:57:00 1:25:52 5:25 1:54:17 1:54:29
103 1286 Антон Паламарчук 183 26 Київ BEER RANNING CLUB 0:31:00 0:59:27 1:27:30 5:26 1:54:41 1:54:41
104 1304 Martin Dawson 184 37 Batley, United Kingdom BEER RUNNING CLUB 0:31:00 0:59:27 1:27:30 5:26 1:54:42 1:54:42
105 1012 Євген Бут 189 30 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:30:29 1:00:22 1:29:06 5:27 1:55:16 1:55:33
106 1172 Дмитрий Соколенко 190 35 Біла Церква 0:31:39 1:01:12 1:28:54 5:27 1:55:11 1:55:38
107 1125 Petro Petrakov 191 18 Bila Tserkva 0:31:06 1:02:12 1:29:09 5:28 1:55:23 1:55:44
108 1343 Юра Гершук 192 29 Біла Церква Run Up Nation 0:29:41 0:58:54 1:27:58 5:28 1:55:37 1:55:48
109 1148 Олександр Вет 193 25 Київ О-Клуб 0:28:55 0:58:28 1:27:38 5:29 1:55:42 1:55:50
110 1226 Ярослав Мацелюх 194 29 Київ 0:29:42 0:58:55 1:27:58 5:28 1:55:28 1:55:51
111 1227 Віталій Мацелюх 195 34 Київ 0:29:42 0:58:54 1:27:58 5:28 1:55:28 1:55:51
112 1053 Володимир Туркевич 196 37 Ірпінь 0:29:00 0:57:35 1:26:57 5:28 1:55:35 1:55:58
113 1115 Ярослав Шрамко 197 23 Киев Метинвест 0:26:30 0:54:38 1:25:01 5:30 1:56:02 1:56:02
114 1341 Олег Невойт 198 28 Ірпінь 0:27:53 0:55:33 1:25:33 5:30 1:56:06 1:56:27
115 1315 Ярослав Татомир 202 28 Житомир 0:30:27 1:00:00 1:29:01 5:32 1:57:02 1:57:02
116 1339 Торлоп Дмитро 204 29 Ірпінь 0:27:52 0:55:34 1:25:36 5:32 1:56:57 1:57:18
117 1340 Микола Могилка 205 25 Ірпінь 0:27:52 0:55:33 1:25:35 5:32 1:56:58 1:57:18
118 1320 Євгеній Борисюк 209 36 Київ 0:30:37 1:00:25 1:29:16 5:33 1:57:24 1:57:49
119 1249 Павло Батуро 211 19 Вінниця 0:30:31 0:58:59 1:26:23 5:33 1:57:26 1:57:54
120 1313 Богдан Подольский 212 25 Шостка ШКИД 0:29:18 0:57:36 1:24:55 5:35 1:57:58 1:57:58
121 1270 Ярослав Мельник 215 36 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:30:38 1:00:25 1:29:16 5:36 1:58:28 1:58:54
122 1244 Макс Редька 218 18 Біла Церква 0:30:48 0:59:58 1:28:44 5:37 1:58:37 1:58:59
123 1161 Віталій Харченко 219 35 Біла Церква 0:28:25 0:57:38 1:28:07 5:37 1:58:50 1:59:18
124 1232 Микола Твердохліб 220 28 Охтирка 0:29:13 0:57:37 1:26:20 5:39 1:59:27 1:59:27
125 1173 Іван Григорович 221 25 Київ гRUNь 0:31:08 1:02:18 1:31:57 5:39 1:59:22 1:59:49
126 1005 Сергій Головко 222 24 Київ Г.RuN’ 0:31:09 1:02:18 1:31:57 5:39 1:59:22 1:59:49
127 1031 Юрій Яндульський 223 34 Новоукраїнка Трудові резерви 0:30:25 0:59:57 1:29:57 5:40 1:59:35 2:00:01
128 1254 Влад Шевченко 225 24 Київ 0:29:08 0:58:04 1:28:04 5:41 1:59:56 2:00:16
129 1098 Олександр Соляник 227 30 Біла Церква Run Up Nation 0:30:28 1:00:41 1:31:22 5:43 2:00:56 2:01:10
130 1052 Віктор Батигін 229 30 Біла Церква 0:29:28 0:56:43 1:26:57 5:44 2:01:12 2:01:35
131 1261 Александр Вязовский 230 30 Киев 0:31:10 1:02:16 1:32:06 5:45 2:01:32 2:01:39
132 1260 Петро Федоренко 231 29 Гребінки 0:31:10 1:02:15 1:32:07 5:45 2:01:32 2:01:39
133 1181 Ярослав Олексієнко 232 29 Київ 0:30:29 0:59:35 1:29:22 5:45 2:01:39 2:01:47
134 1158 Олександр Натяганчук 235 37 Бородянка Anex Club 0:28:43 0:58:38 1:29:57 5:50 2:03:20 2:03:25
135 1310 Денис Скрибка 236 24 Біла Церква Добро 0:28:12 0:57:39 1:28:48 5:52 2:03:49 2:04:01
136 1221 Євген Семехін 237 33 Макіївка, Донецької обл. PeaceDA team 0:29:25 0:58:20 1:29:03 5:52 2:04:04 2:04:22
137 1191 Ігор Гуменюк 238 33 Харків 0:29:25 0:58:18 1:29:02 5:52 2:04:05 2:04:23
138 1021 Шеховцов Артем 239 33 Соледар 0:28:46 0:58:03 1:29:08 5:55 2:05:10 2:05:20
139 1058 Сергій Олійник 241 28 Бохоники 0:28:29 0:56:33 1:26:49 5:57 2:05:44 2:06:00
140 1070 Роман Пикалюк 242 35 Кропивницький KroRunClub 0:30:09 1:01:23 1:33:36 5:57 2:05:40 2:06:03
141 1150 Андрій Желязо 244 31 Київ Метінвест 0:31:42 1:03:04 1:34:14 5:58 2:05:53 2:06:13
142 1256 Максим Мяконький 250 33 Боярка Veko Home Run Club 0:30:54 1:02:23 1:34:27 6:00 2:06:52 2:07:22
143 1189 Денис Буличов 252 29 м. Київ Aerostar 0:29:53 0:59:57 1:31:55 6:03 2:07:52 2:08:11
144 1279 Юрій Зарудний 255 39 Кіев 0:31:23 1:03:15 1:35:24 6:05 2:08:34 2:08:34
145 1159 Олександр Коробов 258 26 Київ 0:32:20 1:04:17 1:36:57 6:09 2:09:55 2:10:17
146 1014 Антон Духин 259 34 Харьков 0:30:28 1:00:33 1:32:40 6:10 2:10:21 2:10:21
147 1228 Роман Павлюк 261 34 Київ 0:31:52 1:03:54 1:37:05 6:09 2:10:00 2:10:25
148 1200 Руслан Колеснік 262 27 Біла Церква Ветеранська десятка 0:31:06 1:02:11 1:35:37 6:10 2:10:19 2:10:44
149 1001 Василь Березнюк 266 36 Біла Церква 0:30:36 1:00:34 1:32:19 6:13 2:11:29 2:11:56
150 1255 Евген Денисенко 269 24 Київ 0:26:15 0:58:36 1:34:47 6:20 2:13:45 2:13:50
151 1220 Олександр Сем'янівський 276 25 Біла Церква 0:30:23 1:03:20 1:38:06 6:25 2:15:34 2:15:43
152 1247 Stanislav Fedorov 289 39 Київ 0:31:17 1:06:18 1:44:10 6:51 2:24:45 2:24:53
153 1011 Євген Мельник 290 35 Бровари BIG 0:32:40 1:06:49 1:45:19 6:57 2:26:38 2:26:57
154 1043 Олександр Московка 294 31 Київ 0:37:17 1:16:26 1:58:23 7:34 2:39:50 2:39:57
155 1079 Богдан Смирнов 295 20 Кривой Рог Krivbassrunclub 0:22:31 0:44:52 1:06:52 8:24 2:57:23 2:57:30
156 1274 Юрій Рейда 297 34 Біла Церква 0:26:53 0:54:03
157 1013 Саган Олександр 299 32 Малин Hammers Run
158 1019 Олег Якименко 301 23 Харьков
159 1030 Yuriy Konstantinovskiy 302 33 Київ Adidas Runners
160 1041 Антон Сокуренко 305 26 Киев
161 1055 Нікіта Антонов 306 30 Київ
162 1069 Ярослав Топал 308 27 Одесса Nike Run Club
163 1077 Іван Стасів 309 20 Вінниця
164 1090 Артем Хоменко 314 36 Біла Церква Run-Up-Nation
165 1093 Руслан Педченко 315 34 Обухів Ybegy
166 1103 Євген Яровий 316 31 Біла Церква
167 1104 Вячеслав Папченко 317 31 Біла Церква
168 1128 Anton Yemets 320 34 Kyiv R-Running
169 1130 Сергій Мозоль 321 22 Київ
170 1137 Игорь Тонев 322 37 Киев Метинвест
171 1154 Андрей Табачников 326 38 Киев
172 1177 Дмитро Ванджура 330 26 Чернівці
173 1201 Андрій Кулик 334 28 м.Біла Церква
174 1246 Олександр Шкаревський 337 25 Київ
175 1265 Владислав Зеленюк 339 22 Киев hh
176 1287 Юрій Офіцеров 340 38 Київ CapitalTRI

Півмарафон 40-44 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1337 Олександр Шерстюк 2 44 Біла Церква IDEA 0:18:52 0:37:23 0:55:56 3:31 1:14:21 1:14:21
2 1346 Алексей Рыбальченко 3 43 Мариуполь United Sport Community 0:18:35 0:37:09 0:55:55 3:32 1:14:47 1:14:47
3 1071 Алексей Коверник 11 44 Олешки 0:19:28 0:39:30 0:59:51 3:48 1:20:10 1:20:15
4 1121 Андрій Квачук 34 42 Київ 0:21:08 0:42:52 1:05:04 4:08 1:27:23 1:27:28
5 1096 Сергій Анцупов 36 43 Київ Aerostar 0:22:25 0:44:31 1:06:26 4:09 1:27:37 1:27:49
6 1028 Володимир Мазуренко 40 40 Біла Церква RunUpNation 0:21:43 0:43:24 1:05:50 4:11 1:28:25 1:28:27
7 1342 Сергій Єрмак 62 44 Київ ПБП'Лев' 0:23:14 0:46:31 1:10:02 4:25 1:33:29 1:33:29
8 1133 Олександр Ковалик 78 40 Біла Церква 0:21:33 0:45:15 1:10:02 4:34 1:36:37 1:36:44
9 1308 Антон Юрковський 86 43 Київ Aerostar 0:24:06 0:47:57 1:13:17 4:37 1:37:34 1:37:57
10 1353 Вячеслав Лобода 116 41 Кременчук 0:26:19 0:51:40 1:17:12 4:50 1:42:10 1:42:34
11 1129 Ярослав Бегас 130 40 с. Могилівка 0:26:51 0:52:27 1:19:06 4:59 1:45:20 1:45:36
12 1182 Руслан Андрущенко 134 42 Киев VICTORY TEAM 0:26:49 0:53:07 1:19:21 5:01 1:45:59 1:46:07
13 1118 Максим Рабинович 139 40 Киев 0:27:24 0:54:25 1:21:23 5:03 1:46:40 1:46:49
14 1297 Алексей Бут 146 43 Белая Церковь 0:27:06 0:54:27 1:21:24 5:04 1:47:04 1:47:10
15 1309 Фурсенко Микола 152 40 Біла Церква 0:28:36 0:56:05 1:23:11 5:09 1:48:49 1:49:01
16 1230 Артем Сергачов 181 42 Київ 0:26:09 0:53:40 1:21:59 5:25 1:54:19 1:54:26
17 1162 дмитро шукшин 200 40 Кропивницкий 0:28:47 0:56:42 1:26:27 5:30 1:56:14 1:56:39
18 1216 Сергій Кисельов 201 43 Київ 0:30:09 0:59:25 1:28:24 5:30 1:56:14 1:56:44
19 1269 Олексій Зарицький 214 44 Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:30:36 1:00:26 1:29:16 5:36 1:58:28 1:58:53
20 1102 Юрій Красновид 281 44 Умань 0:34:09 1:09:06 1:44:45 6:34 2:18:40 2:19:09
21 1291 Геннадій Морєв 293 41 Київ 0:37:54 1:15:47 1:56:36 7:32 2:39:15 2:39:44
22 1123 Володимир Яворський 319 43 Київ СК Науковець
23 1138 Дмитрий Николаенко 323 44 Киев Метинвест
24 1141 Вадим Задорожний 324 41 Київ Saucony Running Club
25 1350 Вячеслав Стасенко 342 42 Київ Run-up Nation

Півмарафон 45-49 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1018 Александр Васильев 9 45 0:18:16 0:37:34 0:57:33 3:40 1:17:30 1:17:32
2 1325 Сергій Бежевець 19 49 Житомир ZernoVita, SCS 'Sport club 'Scientist' 0:20:51 0:41:17 1:01:40 3:54 1:22:35 1:22:35
3 1205 Микола Воробей 33 48 Нововодинськ 0:21:30 0:43:18 1:05:26 4:07 1:27:11 1:27:15
4 1188 Виктор Болсун 45 46 Молодечно Регион 0:22:53 0:44:58 1:07:19 4:16 1:30:14 1:30:14
5 1276 Davide Martini 47 48 Kyiv Nike+ Kyiv 0:22:50 0:45:34 1:08:09 4:17 1:30:28 1:30:36
6 1277 Владислав Кураев 70 47 Kyiv 0:23:25 0:46:28 1:09:57 4:29 1:34:42 1:34:45
7 1190 Олександр Зільберман 72 45 Київ KM Running Club 0:22:57 0:45:54 1:10:04 4:29 1:34:41 1:34:54
8 1140 Олександр Денисов 103 46 Киев 0:25:07 0:49:54 1:15:11 4:45 1:40:32 1:40:41
9 1061 Павло Биченок 115 45 Чернігів Біговий Чернігів 0:24:51 0:49:24 1:15:33 4:50 1:42:06 1:42:26
10 1064 Едуард Бейгельзімер 119 47 Одеса Nike Run Club 0:25:08 0:50:50 1:16:57 4:52 1:42:54 1:42:56
11 1008 Віктор Кісельов 124 49 Житомир СК 'Полісся UA' 0:26:37 0:52:21 1:18:09 4:55 1:43:56 1:44:08
12 1194 Юрій Гриценко 127 48 Тальне УКРТРАНСГАЗ 0:26:27 0:52:23 1:18:49 4:56 1:44:23 1:44:45
13 1331 Валерій Цупрун 132 47 Біла Церква 0:23:53 0:49:52 1:16:48 5:01 1:45:57 1:45:57
14 1002 Євген Смирнов 159 45 Київ ПУШЕБ 0:25:46 0:51:56 1:19:58 5:11 1:49:24 1:49:43
15 1240 Сергій Шевчук 228 47 Київ 0:31:37 1:02:05 1:31:34 5:44 2:01:01 2:01:23
16 1259 Виталий Барило 233 49 Днiпро 0:29:21 0:59:54 1:31:05 5:48 2:02:23 2:02:38
17 1017 Олександр Лісецький 300 49 Бровари Б.І.Г. Бровари
18 1179 Алексей Громаков 331 45 Киев Метинвест
19 1241 Михайло Сверчков 336 46 Київ
20 1253 Олександр Іваницький 338 48 Київ Топ Раннерс

Півмарафон 50-54 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1020 Павло Шутенко 5 50 с. Любарці АБУ, RC Scientist 0:18:52 0:37:24 0:56:10 3:35 1:15:41 1:15:45
2 1298 Ігор Рихлюк 35 51 Житомир Полісся UA 0:20:33 0:41:18 1:03:16 4:08 1:27:32 1:27:34
3 1051 Олійник Микола 145 51 Біла церква 0:24:30 0:50:44 1:18:15 5:04 1:47:03 1:47:09
4 1345 Микола Дзюнь 178 52 Біла Церква IDEA 0:26:51 0:54:42 1:23:32 5:23 1:53:41 1:53:53
5 1068 Олександр Емайкін 199 50 м.Нова Каховка NK-run 0:30:58 1:01:20 1:28:40 5:30 1:56:12 1:56:36
6 1170 Рой Павло 213 50 Полтава Бегущие хромые 0:28:49 0:58:21 1:28:11 5:37 1:58:36 1:58:43
7 1081 Леонід Комашко 246 54 Радомышль 0:29:45 1:00:06 1:32:41 5:58 2:06:11 2:06:22
8 1025 Олег Римарович 251 50 Кам'янець-Подільський CrossBox KP 0:31:06 1:02:13 1:34:42 6:01 2:07:00 2:07:25
9 1284 Віктор Кришмару 274 50 Чернівці 0:31:48 1:04:58 1:39:36 6:23 2:14:46 2:14:54

Півмарафон 55-59 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1180 Володимир Синенко 30 57 Житомир CK 'Полiсся UA' 0:21:30 0:42:52 1:04:37 4:06 1:26:47 1:26:47
2 1044 Василь Возненко 31 58 Біла Церква Арсенал Абу 0:21:05 0:42:12 1:04:09 4:06 1:26:47 1:26:52
3 1306 Борис Михайлов 50 58 Бахмач ДМК “Гармонця»/АБУ 0:22:49 0:45:16 1:07:58 4:18 1:30:51 1:30:56
4 1212 Борис Матвєєв 68 58 Херсон TOP RUNNERS 0:22:36 0:46:08 1:10:11 4:28 1:34:27 1:34:34
5 1183 Василь Рога 109 59 Гусятин Тернопільської області - 0:25:03 0:50:22 1:16:02 4:49 1:41:46 1:41:55
6 1149 Микола Маценко 110 58 Киев 0:24:22 0:49:49 1:15:39 4:49 1:41:48 1:41:56
7 1243 Володимир Ясьмо 206 55 Київ 0:24:06 0:48:43 1:15:16 5:33 1:57:11 1:57:28
8 1184 Петро Головач 260 55 Киів KMRC 0:29:32 0:59:50 1:33:18 6:10 2:10:10 2:10:23
9 1282 Євгеній Могилко 263 59 Сміла 0:30:34 1:02:40 1:36:11 6:11 2:10:39 2:10:52
10 1215 Олексій Діомідов 268 55 Київ 0:34:06 1:06:45 1:39:32 6:19 2:13:16 2:13:46
11 1192 Сергій Марченко 332 57 Прилуки

Півмарафон 60-64 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1349 Василь Лашкул 27 60 Олександрія 0:20:52 0:41:17 1:02:03 4:03 1:25:32 1:25:34
2 1054 Василий Горобей 113 60 Бровары Панацея 0:24:17 0:49:43 1:16:11 4:50 1:42:10 1:42:14
3 1225 Сергей Алексеенко 123 61 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:25:46 0:51:51 1:17:44 4:54 1:43:38 1:44:01
4 1165 Жук Иван 140 64 Умань 0:25:43 0:51:38 1:18:40 5:02 1:46:28 1:46:49
5 1344 Олег Мельниченко 240 61 Київ 0:28:51 1:01:07 1:32:30 5:58 2:05:54 2:05:57
6 1223 Василь Савчук 253 60 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:29:45 1:00:04 1:32:39 6:04 2:08:14 2:08:29
7 1185 Василь Гордієнко 296 62 Біла Церква 0:43:05 1:29:54 2:23:39 9:26 3:19:10 3:19:25

Півмарафон 65-69 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1171 Петро Савчук 83 65 а.Вишневе тренер Альошина Лідія Іванівна 0:22:50 0:46:09 1:10:31 4:36 1:37:12 1:37:33
2 1224 Серафім Челюбєєв 121 65 Біла Церква Білоцерківський марафон 0:25:46 0:51:50 1:17:44 4:54 1:43:25 1:43:25
3 1302 Яків Карпенко 249 67 с. Краснопілка 0:30:24 1:01:58 1:34:46 6:01 2:06:58 2:07:17
4 1039 Анатолій Варченко 303 68 Біла Церква Білоцерківський марафон

Півмарафон 70-74 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1217 Петро Бортнік 167 72 Сарни 0:26:14 0:53:31 1:22:29 5:17 1:51:41 1:51:41
2 1262 Петро Христенко 170 74 Жовті Води Ритм 0:27:15 0:55:20 1:23:36 5:18 1:51:56 1:51:56
3 1050 Василь Кричун 256 72 Івано-Франківськ КМЛА Івано-Франківської області 0:28:07 0:59:13 1:32:52 6:06 2:08:58 2:08:58

Півмарафон 75-79 років

Місце Атлет Абсолют Вік Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Темп Chip Time Gap Результат
1 1047 Александр Нищук 248 77 Киев 0:28:54 0:59:57 1:32:06 6:01 2:07:02 2:07:06
2 1168 Дмитро Лебедєв 328 78 Киів Науковець


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag