Кубок Гетьмана зі скандинавської ходи та бігу на 6 км

Скандинавська хода 4км

Скандинавська хода 4км

Місце Атлет Стать Вік Город Клуб 2км Темп ChipTime Gap Результат
1 23 Андрій Блануца Ч 40 Петропавлівська-Борщагівка Running club Scientist, Trekking Team 0:12:10 6:08 0:24:33 0:24:33
2 17 Сергій Щербак Ч 34 Kyiv Life Balance Club 0:12:41 6:30 0:26:03 0:26:03
3 6 Євген Мельник Ч 35 Бровари BIG 0:12:43 6:31 0:26:07 0:26:08
4 69 Пищиков Андрій Ч 46 Київ Let's Go 0:13:10 6:41 0:26:46 0:26:46
5 46 Гнилоскуренко Святослав Ч 50 Київ Running club Scientist 0:13:46 6:45 0:27:00 0:27:01
6 41 Кононенко Василь Ч 35 Київ Running club Scientist 0:13:36 6:45 0:27:01 0:27:02
7 35 Білик Олексій Ч 19 київ NWclub GraleUp 0:13:54 6:49 0:27:18 0:27:21
8 28 Володимир Комісаренко Ч 69 Київ 5Елемент 0:13:44 6:54 0:27:39 0:27:39
9 62 Боговіс Віталій Ч 56 Київ Nordik Fan 0:14:38 7:11 0:28:47 0:28:53
10 11 Лев Кудрявцев Ч 14 Борисполь UNWF Борисполь 0:14:29 7:13 0:28:55 0:28:57
11 47 Тетяна Іванова Ж 55 Киев Українська Федерація 0:14:29 7:14 0:28:57 0:28:57
12 68 Кірянова Анжеліка Ж 29 Київ Let's Go 0:14:32 7:14 0:28:58 0:28:58
13 2 Нікітенко Людмила Ж 38 Бровари КСХ 'Економіст' 0:14:34 7:15 0:29:02 0:29:05
14 24 Світлана Либа Ж 33 Київ 0:14:31 7:20 0:29:22 0:29:22
15 21 Кирило Колодій Ч 36 Борисполь UNWF Борисполь 0:14:36 7:21 0:29:27 0:29:30
16 10 Сергей Кузьмич Ч 52 Борисполь UNWF г.Борисполь 0:14:49 7:30 0:30:03 0:30:03
17 31 Гординська Валентина Ж 60 київ NWclub GraleUp 0:15:00 7:28 0:29:55 0:30:05
18 25 Яніна Прунцева Ж 40 смт. Чабани NWclub GradeUp 0:15:00 7:42 0:30:49 0:30:49
19 1 Коваль Людмила Ж 44 Київ КСХ 'Економіст' 0:15:14 7:41 0:30:45 0:30:49
20 12 Елена Кудрявцева Ж 48 Борисполь UNWF Борисполь 0:15:24 7:42 0:30:50 0:30:52
21 33 Гріневич Олена Ж 55 київ NWclub GraleUp 0:15:28 7:44 0:30:56 0:30:56
22 8 Сидоренко Марина Ж 36 Буча КСХ 'Економіст' 0:15:37 7:46 0:31:07 0:31:11
23 4 Садовник Олександр Ч 40 Київ КСХ 'Економіст' 0:15:43 7:46 0:31:07 0:31:17
24 48 Нина Денисова Ж 60 БОРИСПОЛЬ 0:15:27 7:50 0:31:22 0:31:22
25 13 Левківська Юля Ж 31 Київ КСХ'Економіст' 0:15:24 7:50 0:31:20 0:31:27
26 9 Пелепейко Ірина Ж 53 Київ КСХ 'Економіст' 0:15:57 7:57 0:31:51 0:32:00
27 67 Левчук Наталія Ж 51 Київ Nordik Fan 0:16:03 8:06 0:32:24 0:32:26
28 26 Смолянченко Ольга Ж 58 гомель Падарожнік' Білорусія 0:16:10 8:05 0:32:21 0:32:28
29 22 Мирослава Дараган Ж 13 Бориспoль UNWF Борисполь 0:15:57 8:07 0:32:29 0:32:29
30 76 Легкобіт Ірина Ж 55 Київ Let's Go 0:16:17 8:09 0:32:39 0:32:39
31 18 Оксана Ямненко Ж 51 Киев Life Heppy 0:16:06 8:07 0:32:31 0:32:39
32 77 Прунцев Михайло Ч 12 Чабани 0:16:43 8:12 0:32:48 0:32:56
33 54 Щербак Олена Ж 54 Київ Nordik Fan 0:16:23 8:16 0:33:05 0:33:08
34 64 Лисенко Олена Ж 49 Київ Nordik Fan 0:16:32 8:17 0:33:10 0:33:10
35 45 Світлана Солодко Ж 53 Київ Nordik Fan 0:16:38 8:17 0:33:11 0:33:19
36 49 Щербань Ніна Ж 50 Київ Nordik Fan 0:17:12 8:15 0:33:01 0:33:21
37 59 Самойленко Ліза Ж 32 Київ Nordik Fan 0:16:49 8:23 0:33:35 0:33:37
38 51 Вишницька Юля Ж 47 Київ Nordik Fan 0:16:51 8:24 0:33:39 0:33:42
39 72 Ковальова Ірина Ж 57 Гомель Білорусія/Падарожнік 0:17:00 8:27 0:33:51 0:33:59
40 73 Мілевська Світлана Ж 57 Київ Nordik Fan 0:17:44 8:31 0:34:04 0:34:15
41 57 Клименко Людмила Ж 59 Київ Nordik Fan 0:17:20 8:35 0:34:20 0:34:24
42 55 Милованова Тамара Ж 62 Київ Nordik Fan 0:17:35 8:45 0:35:03 0:35:07
43 34 Кравченко Надія Ж 50 вишневе NWclub GraleUp 0:17:43 8:44 0:34:58 0:35:07
44 29 Natalya Komisarenko Ж 72 Київ 5Елемент 0:17:37 8:47 0:35:08 0:35:11
45 43 Людмила Чайка Ж 60 КИЕВ Nordic Fan 0:17:26 8:47 0:35:09 0:35:14
46 56 Нестеренко Світлана Ж 46 Київ Nordik Fan 0:17:41 8:53 0:35:35 0:35:37
47 44 Лариса Власюк Ж 36 Киев 0:17:55 8:56 0:35:46 0:35:50
48 30 Бондаренко Наталія Ж 39 чабани NWclub GraleUp 0:18:28 8:59 0:35:59 0:36:09
49 63 Боговіс Жанна Ж 55 Київ Nordik Fan 0:18:36 9:02 0:36:08 0:36:14
50 53 Шеремет Юля Ж 37 Київ Nordik Fan 0:18:28 9:02 0:36:09 0:36:18
51 7 Кириленко Олена Ж 35 Київ КСХ 'Економіст' 0:18:18 9:01 0:36:06 0:36:19
52 52 Перелома Олена Ж 41 Київ Nordik Fan 0:18:29 9:03 0:36:14 0:36:22
53 15 Павловська Лідія Ж 55 Київ КСХ'Економіст' 0:18:23 9:06 0:36:27 0:36:33
54 20 Ольга Савченко Ж 62 Киів Life Heppy 0:18:41 9:09 0:36:38 0:36:47
55 58 Козловська Людмила Ж 61 Київ Nordik Fan 0:18:21 9:11 0:36:45 0:36:51
56 66 Волошина Валентина Ж 64 Київ Nordik Fan 0:18:23 9:11 0:36:46 0:36:51
57 36 Рябцев Юрій Ч 19 київ NWclub GraleUp 0:19:36 9:25 0:37:43 0:37:43
58 14 Чадронцева Лариса Ж 59 Київ КСХ'Економіст' 0:19:09 9:25 0:37:43 0:37:49
59 5 Павлюк Оксана Ж 45 Київ КСХ 'Економіст' 0:19:02 9:26 0:37:44 0:37:50
60 70 Боровик Марія Ж 63 Київ Nordik Fan 0:19:06 9:31 0:38:04 0:38:10
61 19 Лідія Олійник Ж 70 Киів LifeHappi 0:18:55 9:33 0:38:12 0:38:24
62 42 Пришляк Григорій Ч 62 тернопіль Running club Scientist 0:19:12 9:35 0:38:20 0:38:26
63 65 Назарова Галина Ж 56 Київ Nordik Fan 0:19:25 9:41 0:38:46 0:38:51
64 50 Желтенко Ірина Ж 57 Київ Nordik Fan 0:19:14 9:44 0:38:58 0:39:01
65 39 Козлова Оксана Ж 44 київ NWclub GraleUp 0:19:33 9:47 0:39:10 0:39:18
66 60 Воронюк Світлана Ж 60 Київ Nordik Fan 0:19:44 9:48 0:39:14 0:39:18
67 40 Рябцева Станіслава Ж 49 київ NWclub GraleUp 0:19:36 9:47 0:39:11 0:39:19
68 74 Денисенко Лілія Ж 50 Київ Nordik Fan 0:19:52 9:54 0:39:39 0:39:48
69 61 Козак Олена Ж 61 Київ Nordik Fan 0:37:35 10:05 0:40:22 0:40:26
70 71 Клебанова Лариса Ж 46 Київ Nordik Fan 0:20:15 10:06 0:40:26 0:40:30
71 37 Рябцева Софія Ж 25 київ NWclub GraleUp 0:39:19
72 16 Якубишин Борис Ч 57 Бердичів FamilyRunClub
73 27 Сергій Поліщук Ч 52 Київ Nordic Fan
74 32 Деркач Ольга Ж 40 київ NWclub GraleUp
75 38 Остапенко Світлана Ж 49 кременчук NWclub GraleUp
76 75 Сбітнєв Валерій Ч 48 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag