Результати змагань
Run the World. Львівська десятка
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.
10км Чоловіки |
||||||||||
Місце | № | Атлет | UAF | Місто | Клуб | 5км | Темп | ChipTime | Gap | Результат |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Дмитро СІРУК | M | Рівненська | ШВСМ Рвн | 0:14:49 | 2:59 | 0:29:58 | 0:29:58 | |
2 | 13 | Василь КОВАЛЬ | M | Житомирська | ШВСМ Жтм | 0:14:48 | 3:00 | 0:30:04 | 0:30:04 | |
3 | 29 | Дмитро МУСІЯТЧЕНКО | M | Полтавська | ПОШВСМ | 0:14:45 | 3:01 | 0:30:11 | 0:30:11 | |
4 | 17 | Дмитро ДІДОВОДЮК | M | Івано-Франківська | ШВСМ І-Ф | 0:14:48 | 3:01 | 0:30:18 | 0:30:18 | |
5 | 37 | В'ячеслав АНТОНЮК | M | Чернівецька | ШВСМ Чрн | 0:14:49 | 3:02 | 0:30:29 | 0:30:29 | |
6 | 6 | Ілля СОСНИЦЬКИЙ | U23 | Вінницька | ВСДЮСШОР Внц | 0:14:50 | 3:04 | 0:30:42 | 0:30:44 | |
7 | 1 | Андрій КРАКОВЕЦЬКИЙ | U20 | Вінницька | МДЮСШ №1 Він | 0:14:51 | 3:05 | 0:30:56 | 0:30:58 | |
8 | 32 | Олексій ОБУХОВСЬКИЙ | M | Харкiвська | ШВСМ з л/а | 0:14:51 | 3:07 | 0:31:17 | 0:31:17 | |
9 | 14 | Юрій КУЗІНСЬКИЙ | U20 | Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм | 0:15:18 | 3:09 | 0:31:35 | 0:31:36 | |
10 | 8 | Сергій БЕРЕЗЮК | M | Волинська | ШВСМ Вол | 0:15:38 | 3:10 | 0:31:41 | 0:31:41 | |
11 | 15 | В'ячеслав ОЛІШЕВСЬКИЙ | M | Житомирська | 0:15:15 | 3:11 | 0:31:53 | 0:31:53 | ||
12 | 44 | Роман ЗОЗУЛЯ | U20 | м. Київ | СДЮШОР №6 Київ | 0:15:19 | 3:11 | 0:31:54 | 0:31:54 | |
13 | 39 | Орест МАЛОВАНЮК | U23 | Чернівецька | ШВСМ Чрн | 0:15:37 | 3:13 | 0:32:11 | 0:32:13 | |
14 | 41 | Віталій БАДУН | U23 | м. Київ | ЦШВСМ МОНУ | 0:15:32 | 3:13 | 0:32:14 | 0:32:16 | |
15 | 35 | Владислав МАРТИНЮК | U23 | Хмельницька | ОДЮСШ Хмельницька | 0:15:20 | 3:14 | 0:32:20 | 0:32:22 | |
16 | 31 | Валерій БУЯН | U23 | Сумська | МДЮСШ Колос Сум | 0:15:52 | 3:15 | 0:32:34 | 0:32:34 | |
17 | 49 | Владислав КОВАЛЕНКО | U23 | Донецька | ШВСМ Днц | 0:15:52 | 3:15 | 0:32:33 | 0:32:35 | |
18 | 3 | Олександр ВУЙКО | U23 | Вінницька | ВСДЮСШОР Внц | 0:15:35 | 3:15 | 0:32:39 | 0:32:41 | |
19 | 47 | Василь САБУНЯК | U20 | м. Київ | КДЮСШ Юний динамівець Київ | 0:15:38 | 3:16 | 0:32:42 | 0:32:43 | |
20 | 45 | Дмитро ІВАНЧУК | U23 | м. Київ | КДЮСШ Юний динамівець Київ | 0:15:39 | 3:17 | 0:32:57 | 0:32:58 | |
21 | 24 | Богдан ДОБРАНСЬКИЙ | M | Львiвська | ОТГ Зимна Вода | 0:16:23 | 3:20 | 0:33:21 | 0:33:23 | |
22 | 46 | Юрій КРАСТ | M | м. Київ | 0:16:23 | 3:22 | 0:33:46 | 0:33:46 | ||
23 | 43 | Дмитро ДОНЕНКО | U23 | м. Київ | СДЮШОР м.Києва з л/а | 0:16:24 | 3:23 | 0:33:53 | 0:33:53 | |
24 | 36 | Сергій ЛИТВИНЧУК | U20 | Черкаська | ОСДЮСШОР Чрк | 0:16:28 | 3:23 | 0:33:53 | 0:33:55 | |
25 | 26 | Назарій ЧАПЛЯ | U23 | Львiвська | ДЮСШ №2 Львів | 0:16:25 | 3:23 | 0:33:58 | 0:33:59 | |
26 | 40 | Іван ПАВЛЮК | U20 | Чернівецька | ШВСМ Чрн | 0:16:00 | 3:24 | 0:34:05 | 0:34:07 | |
27 | 2 | Олег КОМЕНЧУК | U23 | Вінницька | МДЮСШ №1 Він | 0:16:25 | 3:25 | 0:34:12 | 0:34:13 | |
28 | 5 | Ілля СИДОРОВ | U23 | Вінницька | ВСДЮСШОР Внц | 0:16:32 | 3:25 | 0:34:19 | 0:34:20 | |
29 | 22 | Михайло ВИХРЕНКО | U23 | Київська | КОЦОП | 0:16:19 | 3:26 | 0:34:27 | 0:34:27 | |
30 | 7 | Микола ПАРАСКІВ | U20 | Вінницька | ВСДЮСШОР Внц | 0:16:38 | 3:27 | 0:34:31 | 0:34:32 | |
31 | 4 | Вадим ПІДРУЧНИЙ | U20 | Вінницька | МДЮСШ №1 Він | 0:16:35 | 3:27 | 0:34:32 | 0:34:34 | |
32 | 33 | Володимир БРЮХАНЬ | U20 | Херсонська | ХВУФК | 0:16:46 | 3:28 | 0:34:49 | 0:34:49 | |
33 | 34 | Олександр МАСТЮК | U20 | Херсонська | ХВУФК | 0:16:41 | 3:30 | 0:35:03 | 0:35:03 | |
34 | 21 | Богдан МИКИТЮК | U20 | Івано-Франківська | ДЮСШ Колос І-Ф | 0:16:37 | 3:30 | 0:35:05 | 0:35:06 | |
35 | 25 | Станислав КОЗАК | U23 | Львiвська | ДЮСШ №10 Львів | 0:17:54 | 3:33 | 0:35:32 | 0:35:32 | |
36 | 9 | Едуард КОМЯК | U20 | Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн | 0:16:36 | 3:35 | 0:35:57 | 0:36:00 | |
37 | 11 | Андрій СИНДЮК | U23 | Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн | 0:17:58 | 3:40 | 0:36:47 | 0:36:49 | |
38 | 18 | Мар'ян ІВАСИК | U20 | Івано-Франківська | ДЮСШ Колос І-Ф | 0:19:13 | 3:44 | 0:37:25 | 0:37:25 | |
39 | 10 | Дмитро МЕДВЕДЮК | U20 | Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн | 0:18:10 | 3:44 | 0:37:28 | 0:37:32 | |
40 | 42 | Андрій БОРИСЕВИЧ | M | м. Київ | 0:18:49 | 3:53 | 0:38:57 | 0:38:59 | ||
41 | 28 | Дмитро ТОЛОЧНИЙ | U20 | Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв | 0:19:15 | 3:54 | 0:39:07 | 0:39:24 | |
42 | 12 | Владислав ШИТЛЮК | U23 | Волинська | ДЮСШ Любешівська Влн | 0:20:24 | 4:15 | 0:42:31 | 0:42:34 | |
43 | 16 | В'ячеслав ДЯКУЛИЧ | U20 | Закарпатська | 0:21:40 | 4:25 | 0:44:12 | 0:44:14 | ||
44 | 38 | Сергій ДУГАН | M | Чернівецька | ШВСМ Чрн | 0:15:29 | ||||
45 | 19 | Василь КРИЧУН | M | Івано-Франківська | ||||||
46 | 20 | Денис МАРЧУК | U20 | Івано-Франківська | ДЮСШ №1 І-Ф | |||||
47 | 23 | Павло ПРОКОФ'ЄВ | U23 | Київська | КОШВСМ | |||||
48 | 27 | Олександр ЧЕНІКАЛО | M | Львiвська | ОТГ Зимна Вода | |||||
49 | 48 | Олександр КРИЖЕВИЧ | M | Одеська | СДЮСШОР Динамо Одеса |
✕