Академічний крос - 2021

10 км

10 км Ж

Місце Атлет Стать Вік Клуб Місто 5¨км Темп Gap Результат
1 28 Лилия Горбатенко Ж 38 Киев 0:22:01 4:29 0:44:57
2 31 Людмила Черевична Ж 40 SQUADUARUNNERS Київ 0:24:46 5:01 0:50:14
3 19 Тетяна Любченко Ж 64 Running Club Scientist Київ 0:26:08 5:13 0:52:13
4 20 Viktoriia Gudyma Ж 30 Victory Cycling Club Київ 0:34:34 6:54 1:09:10
5 19 Тетяна Любченко Ж 64 Running Club Scientist Київ
6 20 Viktoriia Gudyma Ж 30 Victory Cycling Club Київ
7 28 Лилия Горбатенко Ж 38 Киев
8 31 Людмила Черевична Ж 40 SQUADUARUNNERS Київ

10 км Ч

Місце Атлет Стать Вік Клуб Місто 5¨км Темп Gap Результат
1 24 Богдан Даниш Ч 18 SC “Scientist” Ніжин 0:18:13 3:39 0:36:31
2 29 Василь Черевичний Ч 44 SquadUARunners Київ 0:18:13 3:41 0:36:54
3 16 Павло Шутенко Ч 52 АБУ, SC Scientist с. Любарці Бориспільський район 0:18:25 3:46 0:37:48
4 22 Віктор Роговой Ч 56 Running club Scientist Київ 0:19:03 3:52 0:38:42
5 14 Володимир Сахно Ч 51 СК Науковець-АБУ Ніжин 0:19:03 3:55 0:39:17
6 3 Юрій Шкурко Ч 41 SC Scientist Бориспіль 0:20:27 4:09 0:41:34
7 7 Kalachov Oleksandr Ч 38 ThunderBird Runners Kиїв 0:21:20 4:11 0:41:54
8 4 Артем Шкурко Ч 18 Борисполь 0:20:33 4:13 0:42:10
9 13 Олександр Сушко Ч 28 КиЇВ 0:21:03 4:17 0:42:54
10 33 Генюта Сергій Ч 0:21:57 4:18 0:43:06
11 30 Yuriy Yakimenko Ч 43 Pivo Kiev 4:22 0:43:48
12 6 GILBERT KOUNDOUNO Ч 35 ThunderBird Runners Київ 0:22:04 4:23 0:43:58
13 12 Denys Bilohryvyi Ч 35 ThunderBird Runners Brovary 0:22:07 4:34 0:45:44
14 25 Сергій Божий Ч 35 Чат Сили Київ 0:23:07 4:38 0:46:29
15 15 Костянтин Бондарев Ч 60 АБУ Кожуховка 0:23:10 4:38 0:46:30
16 11 Сергій Березін Ч 37 ThunderBird Runners Київ 0:23:36 4:45 0:47:35
17 27 Юрій Насєка Ч 37 SC Scientist Київ 0:23:11 4:47 0:47:51
18 5 Aleksandr Kostiushko Ч 37 ThunderBird Runners Kyiv 0:23:36 4:47 0:47:55
19 32 Роман Марченко Ч 31 ThunderBird Runners Київ 0:22:29 4:54 0:49:07
20 23 Володимир Василюк Ч 64 СК Науковець-АБУ Ніжин 0:24:48 4:55 0:49:20
21 1 Станіслав Єрко Ч 48 Runday Київ 0:24:51 4:59 0:49:57
22 9 Сергей Сулаков Ч 31 Киев 0:24:42 5:11 0:51:56
23 10 Руслан Міщук Ч 30 м. Київ 0:24:54 5:22 0:53:43
24 18 Дмитрій Лебедєв Ч 80 Running club Scientist Київ 0:27:15 5:24 0:54:08
25 8 Sergiy Klimovych Ч 37 ThunderBird Runners Kyiv 0:27:56 5:56 0:59:22
26 26 Микола Магдич Ч 53 Київ 0:24:42
27 1 Станіслав Єрко Ч 48 Runday Київ
28 2 ІГОР САХАНДА Ч 54 URA, RCS Гостомель, Київська обл.
29 3 Юрій Шкурко Ч 41 SC Scientist Бориспіль
30 4 Артем Шкурко Ч 18 Борисполь
31 5 Aleksandr Kostiushko Ч 37 ThunderBird Runners Kyiv
32 6 GILBERT KOUNDOUNO Ч 35 ThunderBird Runners Київ
33 7 Kalachov Oleksandr Ч 38 ThunderBird Runners Kиїв
34 8 Sergiy Klimovych Ч 37 ThunderBird Runners Kyiv
35 9 Сергей Сулаков Ч 31 Киев
36 10 Руслан Міщук Ч 30 м. Київ
37 11 Сергій Березін Ч 37 ThunderBird Runners Київ
38 12 Denys Bilohryvyi Ч 35 ThunderBird Runners Brovary
39 13 Олександр Сушко Ч 28 КиЇВ
40 14 Володимир Сахно Ч 51 СК Науковець-АБУ Ніжин
41 15 Костянтин Бондарев Ч 60 АБУ Кожуховка
42 16 Павло Шутенко Ч 52 АБУ, SC Scientist с. Любарці Бориспільський район
43 18 Дмитрій Лебедєв Ч 80 Running club Scientist Київ
44 21 Андрій Павленко Ч 41 Чайки
45 22 Віктор Роговой Ч 56 Running club Scientist Київ
46 23 Володимир Василюк Ч 64 СК Науковець-АБУ Ніжин
47 24 Богдан Даниш Ч 18 SC “Scientist” Ніжин
48 25 Сергій Божий Ч 35 Чат Сили Київ
49 26 Микола Магдич Ч 53 Київ
50 27 Юрій Насєка Ч 37 SC Scientist Київ
51 29 Василь Черевичний Ч 44 SquadUARunners Київ
52 32 Роман Марченко Ч 31 ThunderBird Runners Київ
53 33 Генюта Сергій Ч


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag