UCAB RUN 2019

3км Жінки

3км Жінки

Місце Атлет Абсолют Місто Організація Темп Chip Time Gap Результат
1 40 Вовченко Вікторія 22 Київ IMMER Group 5:24 0:16:14 0:16:16
2 78 Єфанова Дарія 23 Київ 5:24 0:16:13 0:16:19
3 270 Цуман Наталія 24 Київ Bayer 5:28 0:16:26 0:16:26
4 72 Довгопол Юлія 31 Київ Corteva 5:42 0:17:08 0:17:10
5 150 Магльована Ірина 38 Київ Syngenta 5:49 0:17:29 0:17:35
6 73 Довгоп'ята Ірина 39 Київ Corteva 5:53 0:17:39 0:17:39
7 157 Маринкевич Людмила 40 Київ Syngenta 5:54 0:17:43 0:17:47
8 45 Воробйова Надія 41 Київ Corteva 5:56 0:17:48 0:17:49
9 65 Дармограй Олена 42 Київ Corteva 5:57 0:17:53 0:17:53
10 173 Мусієнко Анна 43 Київ Syngenta 5:59 0:17:58 0:18:05
11 36 Висоцька Ірина 44 Глеваха УКАБ 6:03 0:18:09 0:18:16
12 32 Бровченко Альона 45 Київ ATH Company 6:08 0:18:25 0:18:25
13 116 Кравченко Інна 48 Київ Corteva 6:13 0:18:41 0:18:42
14 16 Безпала Олена 51 Київ Август Україна 6:12 0:18:36 0:18:47
15 221 Святенко Наталія 55 Черкаси Bayer 6:25 0:19:15 0:19:19
16 212 Рибченко Тетяна 58 Київ Bayer 6:29 0:19:27 0:19:27
17 230 Собіпан Юлія 59 Київ Corteva 6:29 0:19:29 0:19:29
18 282 Шевченко Юлія 60 Київ Syngenta 6:30 0:19:31 0:19:34
19 216 Савченко Юлія 61 Київ Gals Agro 6:31 0:19:34 0:19:36
20 305 Лемішко Соня 62 Київ 6:32 0:19:37 0:19:37
21 178 Недоступ Яна 63 Київ BKW Group 6:32 0:19:37 0:19:37
22 246 Токарєва Олена 65 Київ Лімагрейн Україна 6:29 0:19:27 0:19:39
23 144 Литвин Олена 66 Київ BKW Group 6:33 0:19:41 0:19:41
24 7 Андрющенко Ганна 67 Бровари 6:33 0:19:41 0:19:41
25 260 Форіна Анастасія 68 Київ Corteva 6:35 0:19:46 0:19:46
26 253 Удод Олена 69 Обухів ATH Company 6:38 0:19:56 0:19:56
27 9 Аніщенко Ганна 71 Біла Церква Bayer 6:43 0:20:11 0:20:15
28 227 Слободенюк Ольга 72 Київ Bayer 6:44 0:20:13 0:20:17
29 46 Воронцова Оля 73 Київ СмартФармінг 6:46 0:20:19 0:20:26
30 299 Миронова Алла 77 Київ 6:53 0:20:41 0:20:41
31 264 Хільченко Анастасія 78 Київ BKW Group 6:56 0:20:48 0:20:48
32 58 Гриценко Дар'я 79 Київ УКАБ 6:54 0:20:42 0:20:51
33 184 Озарчук Анна 80 Київ УКАБ 6:56 0:20:48 0:20:56
34 164 Мієнко Олена 82 Логвин Gals Agro 6:59 0:20:58 0:21:01
35 50 Гайдукевич Анна 84 Київ Syngenta 6:58 0:20:55 0:21:03
36 229 Снітко Мирослава 85 Володарка Gals Agro 7:01 0:21:03 0:21:05
37 129 Кропивко Валентина 86 Київ УКАБ 7:00 0:21:01 0:21:08
38 248 Трикоз Тетяна 88 Київ IMMER Group 7:15 0:21:46 0:21:47
39 211 Резнікова Анфія 89 Київ 7:16 0:21:50 0:22:06
40 236 Терещенко Оксана 90 Київ Август Україна 7:19 0:21:57 0:22:09
41 168 Мірошнікова Ганна 91 Київ Август Україна 7:19 0:21:59 0:22:09
42 92 Калькутіна Оксана 92 Київ IMMER Group 7:28 0:22:24 0:22:24
43 70 Десятова Наталія 93 Київ IMMER Group 7:28 0:22:26 0:22:26
44 123 Кривша Олена 94 Київ Лімагрейн Україна 7:48 0:23:26 0:23:34
45 111 Коновалова Анастасія 95 Київ Bayer 7:57 0:23:52 0:23:55
46 4 Амбарцумян Олеся 96 Київ ТОВ «Хазера Україна» 7:56 0:23:48 0:23:56
47 98 Кашуба Ірина 98 Київ ТОВ «Хазера Україна» 7:58 0:23:54 0:24:00
48 203 Полосенко Вікторія 100 Київ Bayer 8:09 0:24:27 0:24:27
49 185 Осипчук Катерина 101 Київ ТОВ «Хазера Україна» 8:11 0:24:33 0:24:42
50 56 Грабар Валентина 105 Київ Corteva 9:19 0:27:57 0:27:58
51 110 Кожухар  Катерина 106 Київ Bayer 9:47 0:29:23 0:29:23
52 288 Щур Валентина 107 Київ Bayer 9:48 0:29:24 0:29:24
53 87 Іващенко    Оксана    115 Київ Лімагрейн Україна
54 89 Ілейко Ірина 116 Київ Август Україна
55 100 Кичата Анна 117 Київ Bayer
56 127 Крижановська Альона 119 Київ BKW Group
57 132 Крук Оксана 120 Київ УКАБ
58 160 Мендиграл Ірина 122 Бориспіль КET Україна
59 161 Миронова Катерина 123 Київ BKW Group
60 165 Мірненко Антоніна 124 Бориспіль КET Україна
61 182 Нечаєва Марта 125 Київ Bayer
62 242 Товкач Анна 127 Київ Syngenta
63 254 Українець Ганна 128 Київ
64 276 Чорна Дарія 130 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag