Вверх по Потемкинской лестнице

LIVE

All races 10-11 років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 669 Ексаренко Андрей 60 забіг 0:00:22.14
2 572 Кузьмінський Тимофій Одеса 05 забіг 0:00:22.68
3 580 Чамлай Катерина Одеса 05 забіг 0:00:23.29
4 582 Марущак Ілля Одеса 06 забіг 0:00:23.63
5 114 Марусіч Костянтин ДЮСШ 9 08 забіг 0:00:24.17
6 309 Духневич Маша Вадим КДЮСШ 3 13 забіг 0:00:24.27
7 419 Ворончук Ілля КДЮСШ 5 08 забіг 0:00:26.07
8 301 Сенів Ілля КДЮСШ 3 13 забіг 0:00:26.13
9 314 Мулькоманова Даша Ромоз КДЮСШ 3 14 забіг 0:00:26.74
10 198 Лєдніков Нестор КДЮСШ 12 04 забіг 0:00:27.55
11 566 Кикоть Марія Одеса 04 забіг 0:00:27.69
12 418 Трач Роман КДЮСШ 5 07 забіг 0:00:28.32
13 172 Босаджи Маргарита КДЮСШ 1 11 забіг 0:00:28.47
14 357 Бондар Іван КДЮСШ 4 08 забіг 0:00:29.06
15 164 Апчел Дария КДЮСШ 1 06 забіг 0:00:29.27
16 297 Максименко Оля Єва КДЮСШ 3 10 забіг 0:00:29.33
17 650 Дорота Вероніка СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 04 забіг 0:00:29.68
18 656 Пехалюк Анастасія СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 09 забіг 0:00:30.15
19 671 Зизар Игорь 60 забіг 0:00:30.18
20 112 Кучеренко Єгор ДЮСШ 9 08 забіг 0:00:30.25
21 571 Кирилова Наталія Одеса 05 забіг 0:00:30.44
22 355 Романюк Петро КДЮСШ 4 04 забіг 0:00:30.95
23 238 Курин Андрій КДЮСШ 16 03 забіг 0:00:31.00
24 109 Іванов Олег ДЮСШ 9 03 забіг 0:00:31.30
25 562 Гоцько Одеса 04 забіг 0:00:31.75
26 296 Бимбас Дарья Єва КДЮСШ 3 10 забіг 0:00:31.78
27 655 Діордиця Дар`я СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 09 забіг 0:00:31.87
28 120 Бонар Дмитро ДЮСШ 9 12 забіг 0:00:32.00
29 240 Хачатрян Тігран КДЮСШ 16 03 забіг 0:00:32.00
30 311 Пастушенко Вероніка Дениз КДЮСШ 3 13 забіг 0:00:32.18
31 310 Щур Олександра Ромоз КДЮСШ 3 13 забіг 0:00:32.20
32 102 Валяренко Олексій ДЮСШ 9 03 забіг 0:00:32.20
33 106 Бурлака Кирило ДЮСШ 9 03 забіг 0:00:32.30
34 670 Горбачев Тимур 60 забіг 0:00:32.32
35 113 Шкуренков Валерій ДЮСШ 9 08 забіг 0:00:32.77
36 675 Сменечко Аделина 61 забіг 0:00:32.94
37 586 Чукланова Анастасія Одеса 06 забіг 0:00:33.64
38 115 Попов Дмитро ДЮСШ 9 08 забіг 0:00:34.87
39 648 Боцоєва Єлизавета СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 04 забіг 0:00:35.26
40 318 Возіян Руслан КДЮСШ 3 14 забіг 0:00:36.60
41 283 Чабан Артем КДЮСШ 3 07 забіг 0:00:37.05
42 649 Виходець Лілія СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 04 забіг 0:00:38.95
43 239 Фаюк Никита КДЮСШ 16 03 забіг 0:00:41.00
44 674 Бубче Маша 61 забіг 0:02:16.85
45 581 Чамлай Андрій Одеса 05 забіг 0:05:54.02
46 295 Кіхай Марія КДЮСШ 3 10 забіг 0:09:07.07
47 315 Солоненко Маргарита КДЮСШ 3 14 забіг
48 681 Солоненко Дмитро 48 забіг
49 682 Ільченко Маргарита 48 забіг
50 683 Апарімова Тетяна 48 забіг
51 688 Білорусов Марія 48 забіг
52 693 Ионов Даниил 48 забіг
DQ 200 Осипенко Марк КДЮСШ 12 11 забіг
DQ 119 Фетісов Тимур ДЮСШ 9 12 забіг
DQ 202 Петровський Арсеній КДЮСШ 12 12 забіг
DQ 282 Бозаджи Тетяна КДЮСШ 3 02 забіг
DQ 241 Вербицький Герман КДЮСШ 16 08 забіг
DQ 290 Роєнко Юлія Софія КДЮСШ 3 07 забіг
DQ 577 Савицька Вероніка Одеса 05 забіг
DQ 569 Дмитрієва Орина Одеса 05 забіг
DNS 116 Волянський Матвій ДЮСШ 9 10 забіг
DNS 117 Белоченко Андрій ДЮСШ 9 10 забіг
DNS 293 Кожевникова Ангелина КДЮСШ 3 10 забіг
DNS 294 Горягина Єва КДЮСШ 3 10 забіг
DNS 367 Бондар Валентин КДЮСШ 4 10 забіг
DNS 368 Леуський Дмитро КДЮСШ 4 10 забіг
DNS 369 Боривський Тимур КДЮСШ 4 10 забіг
DNS 370 Тисовський Максим КДЮСШ 4 10 забіг
DNS 371 Жежеря Артем КДЮСШ 4 10 забіг
DNS 372 Врублевський Тимур КДЮСШ 4 10 забіг
DNS 420 Бобровний Данило КДЮСШ 5 10 забіг
DNS 421 Мамикін Максим КДЮСШ 5 10 забіг
DNS 173 Кроль Натаніель КДЮСШ 1 11 забіг
DNS 174 Кроль Давид КДЮСШ 1 11 забіг
DNS 175 Схоморохов Олександра КДЮСШ 1 11 забіг
DNS 176 Волков Тимур КДЮСШ 1 11 забіг
DNS 186 Савченко Вікторія КДЮСШ 10 11 забіг
DNS 199 Ювченко Анастасія КДЮСШ 12 11 забіг
DNS 373 Половинка Кирило КДЮСШ 4 11 забіг
DNS 618 Дишли Кирило СДЮСШОР 14 11 забіг
DNS 619 Дишли Микита СДЮСШОР 14 11 забіг
DNS 620 Киосся Тимофій СДЮСШОР 14 11 забіг
DNS 621 Кюлафли Андрій СДЮСШОР 14 11 забіг
DNS 622 Міржан Ельдар СДЮСШОР 14 11 забіг
DNS 623 Дишли Богдан СДЮСШОР 14 11 забіг
DNS 118 Хлєвний Євгеній ДЮСШ 9 12 забіг
DNS 121 Регулян Філіп ДЮСШ 9 12 забіг
DNS 201 Балабай Вячеслав КДЮСШ 12 12 забіг
DNS 298 Черкас Олена КДЮСШ 3 12 забіг
DNS 299 Черкас Костянтин КДЮСШ 3 12 забіг
DNS 300 Белищук Софія КДЮСШ 3 12 забіг
DNS 374 Берлін Давид КДЮСШ 4 12 забіг
DNS 375 Штогрін Герман КДЮСШ 4 12 забіг
DNS 376 Тисовський Андрій КДЮСШ 4 12 забіг
DNS 377 Юрчук Лев КДЮСШ 4 12 забіг
DNS 624 Табун Олексій СДЮСШОР 14 12 забіг
DNS 625 Георгиєв Тимур СДЮСШОР 14 12 забіг
DNS 302 Максименко Вадим КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 303 Башбога Ромоз КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 304 Башбога Дениз КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 305 Конопенко Єва КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 306 Луцкер Ганна КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 307 Мухіна Мілана КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 308 Логвиненко Влада КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 312 Калиновська Лізавета Єва КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 313 Листопад Олександра Вадим КДЮСШ 3 13 забіг
DNS 626 Георгиєв Артем СДЮСШОР 14 13 забіг
DNS 122 Кич Олексій ДЮСШ 9 14 забіг
DNS 123 Багалян Павло ДЮСШ 9 14 забіг
DNS 124 Смажченко Володимир ДЮСШ 9 14 забіг
DNS 125 Рибаченко Іван ДЮСШ 9 14 забіг
DNS 126 Бекеров Давид ДЮСШ 9 14 забіг
DNS 127 Смаглий Ілля ДЮСШ 9 14 забіг
DNS 316 Солоненко Ганна КДЮСШ 3 14 забіг
DNS 317 Дяченко Генадій КДЮСШ 3 14 забіг
DNS 587 Синявская Анна Одеса 14 забіг
DNS 588 Кривченко Роман Одеса 14 забіг
DNS 25 Олійник Павло Джинестра 01 забіг
DNS 26 Рагулін Микита Джинестра 01 забіг
DNS 27 Кучерявий Алекс Джинестра 01 забіг
DNS 28 Гвоздев Денис Джинестра 01 забіг
DNS 29 Груздев Олександр Джинестра 01 забіг
DNS 30 Дарда Савелій Джинестра 01 забіг
DNS 31 Ветров Владислав Джинестра 01 забіг
DNS 32 Шпорт Ростислав Джинестра 01 забіг
DNS 33 Чернецкий Богдан Джинестра 01 забіг
DNS 34 Гингуляк Михайло Джинестра 01 забіг
DNS 35 Гаврилюк Егор Джинестра 01 забіг
DNS 36 Богорош Давід Джинестра 01 забіг
DNS 37 Глущенко Тімур Джинестра 01 забіг
DNS 38 Фомин Артем Джинестра 01 забіг
DNS 39 Горбенко Олександр Джинестра 01 забіг
DNS 40 Манофа Кіріл Джинестра 02 забіг
DNS 41 Колодій Нікіта Джинестра 02 забіг
DNS 42 Колодій Ілля Джинестра 02 забіг
DNS 43 Санько Андрій Джинестра 02 забіг
DNS 160 Ващаєва Сюзанна КДЮСШ 1 02 забіг
DNS 181 Халяпіна Катерина КДЮСШ 10 02 забіг
DNS 278 Попандопуло Ксенія КДЮСШ 3 02 забіг
DNS 279 Швидка Ліліанна КДЮСШ 3 02 забіг
DNS 280 Галушкіна Каріна КДЮСШ 3 02 забіг
DNS 281 Дяченко Софія КДЮСШ 3 02 забіг
DNS 412 Білоусова Марія КДЮСШ 5 02 забіг
DNS 413 Бублій Іван КДЮСШ 5 02 забіг
DNS 414 Шишкін Ілля КДЮСШ 5 02 забіг
DNS 467 Вознюк Маргарита КДЮСШ 6 02 забіг
DNS 468 Паскалов Влад КДЮСШ 6 02 забіг
DNS 103 Войнолович Гліб ДЮСШ 9 03 забіг
DNS 104 Войнолович Ілля ДЮСШ 9 03 забіг
DNS 105 Продан Валентин ДЮСШ 9 03 забіг
DNS 107 Кальчук Владислав ДЮСШ 9 03 забіг
DNS 108 Новіков Родіон ДЮСШ 9 03 забіг
DNS 110 Носоченко Артем ДЮСШ 9 03 забіг
DNS 352 Суханік Матвій КДЮСШ 4 03 забіг
DNS 353 Азізов Ємір КДЮСШ 4 03 забіг
DNS 469 Полєтаєва Віка КДЮСШ 6 03 забіг
DNS 111 Погорєлов Ілля ДЮСШ 9 08 забіг
DNS 358 Пілипенко Денис КДЮСШ 4 08 забіг
DNS 359 Найденова Мілана КДЮСШ 4 08 забіг
DNS 470 Антонюк Данило КДЮСШ 6 08 забіг
DNS 471 Осадчий Марк КДЮСШ 6 08 забіг
DNS 472 Федоренко Марія КДЮСШ 6 08 забіг
DNS 473 Паскалов Богдан КДЮСШ 6 08 забіг
DNS 505 Куклев Ярослав КДЮСШ 8 08 забіг
DNS 161 Малєєв Святослав КДЮСШ 1 06 забіг
DNS 162 Ворсобина София КДЮСШ 1 06 забіг
DNS 163 Макар'єва Тетяна КДЮСШ 1 06 забіг
DNS 182 Гліба Юлія КДЮСШ 10 06 забіг
DNS 183 Откаленко Лада КДЮСШ 10 06 забіг
DNS 184 Лінчевська Аліна КДЮСШ 10 06 забіг
DNS 185 Середа Аліна КДЮСШ 10 06 забіг
DNS 583 Терзи-Руссу Кирило Одеса 06 забіг
DNS 584 Останіна Анна Одеса 06 забіг
DNS 585 Останіна Олександра Одеса 06 забіг
DNS 617 Лазимов Ібрагім СДЮСШОР 14 06 забіг
DNS 165 Пустовит Марія КДЮСШ 1 07 забіг
DNS 166 Куліш Валерія КДЮСШ 1 07 забіг
DNS 167 Кузенко Соф'я КДЮСШ 1 07 забіг
DNS 284 Демірова Таісія КДЮСШ 3 07 забіг
DNS 285 Ільматова Анфіса КДЮСШ 3 07 забіг
DNS 286 Коновалова Ульяна КДЮСШ 3 07 забіг
DNS 287 Жак Софія КДЮСШ 3 07 забіг
DNS 288 Цуркан Вікторія КДЮСШ 3 07 забіг
DNS 289 Колесникова Серафіма КДЮСШ 3 07 забіг
DNS 291 Крилова Віктория Вікторія КДЮСШ 3 07 забіг
DNS 415 Бершадський Влад КДЮСШ 5 07 забіг
DNS 416 Гауер Борис КДЮСШ 5 07 забіг
DNS 417 Ротарь Ігор КДЮСШ 5 07 забіг
DNS 168 Нестеренко Лілія КДЮСШ 1 09 забіг
DNS 169 Cиняговська Софія КДЮСШ 1 09 забіг
DNS 170 Шевченко Анастасія КДЮСШ 1 09 забіг
DNS 171 Дубровський Марк КДЮСШ 1 09 забіг
DNS 292 Орел Єва КДЮСШ 3 09 забіг
DNS 360 Завадський Кирило КДЮСШ 4 09 забіг
DNS 361 Юрчук Платон КДЮСШ 4 09 забіг
DNS 362 Ткач Дмитро КДЮСШ 4 09 забіг
DNS 363 Кулешова Анастасія КДЮСШ 4 09 забіг
DNS 364 Дмитров Денис КДЮСШ 4 09 забіг
DNS 365 Панченко Максим КДЮСШ 4 09 забіг
DNS 366 Щепанський Тимофій КДЮСШ 4 09 забіг
DNS 654 Бендяк Віталіна СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 09 забіг
DNS 354 Моторний Семен КДЮСШ 4 04 забіг
DNS 356 Руссу Іван КДЮСШ 4 04 забіг
DNS 563 Цикош Андрій Одеса 04 забіг
DNS 564 Крикленко Марія Одеса 04 забіг
DNS 565 Спину Варвара Одеса 04 забіг
DNS 651 Бернік Поліна СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 04 забіг
DNS 652 Фуртіна Єлизавета СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 04 забіг
DNS 653 Ґлукьянова Мілана СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 04 забіг
DNS 567 Кузьмінський Тимофій Одеса 05 забіг
DNS 568 Крикленко Марія Одеса 05 забіг
DNS 570 Варшавский Анатолій Одеса 05 забіг
DNS 573 Унгурян Іван Одеса 05 забіг
DNS 574 Унгурян Микита Одеса 05 забіг
DNS 575 Мальнєв Ігор Одеса 05 забіг
DNS 576 Солоненко Алла Одеса 05 забіг
DNS 578 Штефан Тимур Одеса 05 забіг
DNS 579 Солоненко Олена Одеса 05 забіг

All races 12-13 років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 453 Бочковський Ярослав КДЮСШ 6 23 забіг 0:00:19.59
2 667 Колесник Ярослав 60 забіг 0:00:19.60
3 450 Сергійчук Тимофій КДЮСШ 6 16 забіг 0:00:20.23
4 666 Дьяченко Миша 60 забіг 0:00:20.26
5 69 Козаченко Максим ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:20.91
6 553 Рогозі Назар Одеса 18 забіг 0:00:21.18
7 537 Дмитрієв Максим Одеса 19 забіг 0:00:21.36
8 616 Колесник Віталій Подільськ 18 забіг 0:00:22.28
9 459 Солоденко Валерій КДЮСШ 6 24 забіг 0:00:22.41
10 232 Лахін Микола КДЮСШ 16 17 забіг 0:00:22.51
11 46 Шестаков Дмитро ДЮСШ 11 20 забіг 0:00:22.57
12 557 Кікоть Анна Анна Одеса 18 забіг 0:00:22.97
13 154 Гусак Ельдар КДЮСШ 1 15 забіг 0:00:23.02
14 255 Волосенко Златослава КДЮСШ 17 25 забіг 0:00:23.33
15 254 Моднов Даніїл КДЮСШ 17 25 забіг 0:00:23.36
16 52 Алахвердов Артур ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:23.41
17 457 Марков Олександр КДЮСШ 6 23 забіг 0:00:23.54
18 67 Байрамов Тимур ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:24.06
19 65 Каплин Данило ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:24.10
20 233 Каракаш Ілля КДЮСШ 16 17 забіг 0:00:24.15
21 344 Васілинич Кирило КДЮСШ 4 25 забіг 0:00:24.30
22 58 Сич Владислав ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:24.33
23 55 Дроздецький Костянтин ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:24.55
24 68 Юдов Віталій ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:24.57
25 668 Худяков Сава 61 забіг 0:00:24.60
26 51 Кутуєв Дмитро ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:24.69
27 408 Сайчук Дмитро КДЮСШ 5 23 забіг 0:00:25.43
28 50 Дудник Михайло ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:25.52
29 56 Соколов Дмитро ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:25.57
30 237 Нігрей Святослав КДЮСШ 16 25 забіг 0:00:25.76
31 256 Волосенко Анастасія КДЮСШ 17 25 забіг 0:00:25.85
32 71 Чікінов Владислав ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:25.90
33 62 Таранюк Олексій ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:26.16
34 75 Карпюк Назарій ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:26.19
35 72 Гарчев Олександр ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:26.31
36 49 Хшефі Ільяз ДЮСШ 11 20 забіг 0:00:26.77
37 76 Граб Іван ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:26.86
38 594 Реньгач Дария Одеса 26 забіг 0:00:26.87
39 267 Станкова Таісія КДЮСШ 3 15 забіг 0:00:27.15
40 48 Радченко Данило ДЮСШ 11 20 забіг 0:00:27.20
41 54 Бальжик Анатолій ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:27.25
42 591 Тотлебен Анастасия Одеса 26 забіг 0:00:27.30
43 66 Димитріу Кирило ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:27.42
44 455 Козаченко Андрій КДЮСШ 6 23 забіг 0:00:27.65
45 672 Ефимович Ангелина 61 забіг 0:00:27.66
46 271 Хиль Світлана КДЮСШ 3 22 забіг 0:00:27.96
47 673 Горбачева Тина 61 забіг 0:00:28.13
48 339 Молокан Микита КДЮСШ 4 17 забіг 0:00:28.42
49 44 Левченко Микита ДЮСШ 11 20 забіг 0:00:28.71
50 460 Оганнисян Марк КДЮСШ 6 24 забіг 0:00:28.72
51 266 Руда Кіра КДЮСШ 3 15 забіг 0:00:29.17
52 60 Любимов Глеб ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:29.24
53 340 Борисов Дмитро КДЮСШ 4 17 забіг 0:00:29.43
54 61 Васіліогло Євген ДЮСШ 11 21 забіг 0:00:29.59
55 555 Чукланов Роман Одеса 18 забіг 0:00:29.61
56 265 Руда Олександра КДЮСШ 3 15 забіг 0:00:30.22
57 234 Єпіфанов Костянтин КДЮСШ 16 17 забіг 0:00:30.49
58 158 Ковалів Даніїл КДЮСШ 1 22 забіг 0:00:30.92
59 74 Босенко Богдан ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:30.94
60 558 Нахалов Тігран Одеса 18 забіг 0:00:30.99
61 554 Карагіаур Костянтин Одеса 18 забіг 0:00:31.09
62 100 Бурлака Данило ДЮСШ 9 24 забіг 0:00:31.23
63 70 Хаджаєв Тимур ДЮСШ 11 22 забіг 0:00:31.26
64 159 Ищенко Таисия КДЮСШ 1 22 забіг 0:00:31.30
65 451 Жилкін Іван КДЮСШ 6 16 забіг 0:00:31.43
66 274 Пенчанська Дарья КДЮСШ 3 23 забіг 0:00:31.97
67 197 Козловський Герман КДЮСШ 12 26 забіг 0:00:32.36
68 196 Крисько Єлізавета КДЮСШ 12 26 забіг 0:00:32.52
69 151 Янкул Ірина КДЮСШ 1 15 забіг 0:00:33.70
70 592 Данилюк Олександра Одеса 26 забіг 0:00:34.08
71 454 Вахновський Олександр КДЮСШ 6 23 забіг 0:00:36.82
72 193 Пельовіна Ніна КДЮСШ 12 18 забіг 0:00:38.22
73 703 Каргальцева Полина 47 забіг 0:00:49.01
74 706 Стоянова Марина 47 забіг 0:00:59.73
75 702 Кирчева Виктория 47 забіг 0:01:02.70
76 705 Древова Эльвира 47 забіг 0:01:08.35
77 704 Чуприна Дарина 47 забіг 0:01:20.67
78 231 Соборов Микола КДЮСШ 16 16 забіг 0:09:59.16
79 680 Фролов Олександр 47 забіг 0:10:54.68
80 677 Якубець Гліб 47 забіг 0:10:57.27
81 156 Деревцова Мирра КДЮСШ 1 15 забіг
82 270 Фесик Аліна Анфіса КДЮСШ 3 15 забіг
83 556 Крикленко Микола Одеса 18 забіг
84 3 Гунько Артем Джинестра 19 забіг
85 9 Ульянов Віталій Джинестра 19 забіг
86 11 Жук Данило Джинестра 19 забіг
87 73 Чмихалов Микита ДЮСШ 11 22 забіг
88 273 Цветух Сіма КДЮСШ 3 23 забіг
89 236 Дойчев Дмитро КДЮСШ 16 25 забіг
90 645 Андрієвич Анастасія СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 26 забіг
91 678 Карпова Олександра 47 забіг
92 689 Слободенюк Ян 47 забіг
93 716 Глобдив Дмитрий 47 забіг
94 722 Иванов Денис 47 забіг
95 726 Слива Яна 47 забіг
96 729 Литовкин Владислав 47 забіг
97 735 Вероника Чайка 47 забіг
DQ 152 Гордієнко Дмитро КДЮСШ 1 15 забіг
DQ 405 Біляєва Дар’я КДЮСШ 5 15 забіг
DQ 404 Мартинова Єва КДЮСШ 5 15 забіг
DQ 406 Оніщук Кіра КДЮСШ 5 16 забіг
DQ 252 Казновський Володимир КДЮСШ 17 17 забіг
DQ 194 Сніжко Єгор КДЮСШ 12 18 забіг
DQ 47 Бурлак Дмитро ДЮСШ 11 20 забіг
DQ 63 Лозенко Владислав ДЮСШ 11 21 забіг
DQ 59 Скляренко Арсен ДЮСШ 11 21 забіг
DQ 57 Сомов Станислав ДЮСШ 11 21 забіг
DQ 276 Пуздрач Софія Сіма КДЮСШ 3 23 забіг
DQ 235 Пастернак Микола КДЮСШ 16 25 забіг
DQ 195 Попроцький Ярослав КДЮСШ 12 26 забіг
DQ 679 Бублік Маргарита 47 забіг
DNS 153 Середенко Вікторія КДЮСШ 1 15 забіг
DNS 155 Бондаренко Михайло КДЮСШ 1 15 забіг
DNS 157 Мархайчук Кіра КДЮСШ 1 15 забіг
DNS 268 Лобанова Софія КДЮСШ 3 15 забіг
DNS 269 Мехеєва Анфіса КДЮСШ 3 15 забіг
DNS 98 Кочуль Генадій ДЮСШ 9 16 забіг
DNS 210 Телятнік Даниіїл КДЮСШ 15 16 забіг
DNS 230 Кухар Всеволод КДЮСШ 16 16 забіг
DNS 407 Луцкер Єлизавета КДЮСШ 5 16 забіг
DNS 446 Осадчий Давид КДЮСШ 6 16 забіг
DNS 447 Продан Георгій КДЮСШ 6 16 забіг
DNS 448 Братков Владислав КДЮСШ 6 16 забіг
DNS 449 Воловик Ілля КДЮСШ 6 16 забіг
DNS 452 Полєтаєв Єгор КДЮСШ 6 16 забіг
DNS 501 Моройко Арсеній КДЮСШ 8 16 забіг
DNS 502 Карпов Іван КДЮСШ 8 16 забіг
DNS 333 Чешенко Юрій КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 334 Каніковська Валерія КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 335 Спірін Микита КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 336 Доредоренко Марія КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 337 Радулов Георгій КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 338 Черненко Артем КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 341 Бойчук Нікіта КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 342 Саламатов Всеволод КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 343 Дмитров Дмитро КДЮСШ 4 17 забіг
DNS 192 Мандєв Костянтин КДЮСШ 12 18 забіг
DNS 551 Шурінова Дар‘я Одеса 18 забіг
DNS 552 Реклизон Софія Одеса 18 забіг
DNS 559 Матін Дорофій Одеса 18 забіг
DNS 560 Тотлебен Анастасія Одеса 18 забіг
DNS 4 Хваль Герман Джинестра 19 забіг
DNS 5 Третьяк Сергій Джинестра 19 забіг
DNS 6 Купревич Микола Джинестра 19 забіг
DNS 7 Адамидис Нікос Джинестра 19 забіг
DNS 8 Неледва Василь Джинестра 19 забіг
DNS 10 Бомазюк Владислав Джинестра 19 забіг
DNS 12 Федінов Дмитро Джинестра 19 забіг
DNS 13 Зубко Дмитро Джинестра 19 забіг
DNS 14 Соханевич Єфім Джинестра 19 забіг
DNS 15 Чернов Арсеній Джинестра 19 забіг
DNS 16 Куташев Нікіта Джинестра 19 забіг
DNS 17 Бобров Ілля Джинестра 20 забіг
DNS 18 Ковальов Артем Джинестра 20 забіг
DNS 19 Алексейчук Ренат Джинестра 20 забіг
DNS 20 Груздев Олександр Джинестра 20 забіг
DNS 21 Крименецький Данило Джинестра 20 забіг
DNS 22 Юревич Олексій Джинестра 20 забіг
DNS 23 Стасюк Семен Джинестра 20 забіг
DNS 24 Кормаков Олександр Джинестра 20 забіг
DNS 45 Кондратюк Дарій ДЮСШ 11 20 забіг
DNS 180 Сотнікова Анна КДЮСШ 10 20 забіг
DNS 53 Ніколаєв Микита ДЮСШ 11 21 забіг
DNS 64 Павловський Олег ДЮСШ 11 21 забіг
DNS 272 Сновидца Юлія КДЮСШ 3 23 забіг
DNS 275 Шоробура Надія КДЮСШ 3 23 забіг
DNS 277 Чекан Валерія Сіма КДЮСШ 3 23 забіг
DNS 409 Котлов Дмитро КДЮСШ 5 23 забіг
DNS 410 Мельничук Лілія КДЮСШ 5 23 забіг
DNS 411 Кузьмін Іван КДЮСШ 5 23 забіг
DNS 456 Ляпустин Олександр КДЮСШ 6 23 забіг
DNS 99 Єремчук Андрій ДЮСШ 9 24 забіг
DNS 101 Кріворот Олексій ДЮСШ 9 24 забіг
DNS 211 Есавелюк Михаил КДЮСШ 15 24 забіг
DNS 458 Малярчук Дмитро КДЮСШ 6 24 забіг
DNS 461 Бебек Костянтин КДЮСШ 6 24 забіг
DNS 462 Грейман Давид КДЮСШ 6 24 забіг
DNS 463 Волович Максим КДЮСШ 6 24 забіг
DNS 464 Иорданов Максим КДЮСШ 6 24 забіг
DNS 465 Полевой Максим КДЮСШ 6 24 забіг
DNS 466 Хмелевський Ілля КДЮСШ 6 24 забіг
DNS 503 Мазур Артем КДЮСШ 8 24 забіг
DNS 504 Батрак Тігран КДЮСШ 8 24 забіг
DNS 212 Точилкін Даниіїл КДЮСШ 15 25 забіг
DNS 253 Мелешко Костянтин КДЮСШ 17 25 забіг
DNS 345 Гуляєв Георгій КДЮСШ 4 25 забіг
DNS 346 Скотикайло Іван КДЮСШ 4 25 забіг
DNS 347 Орлієвський Іван КДЮСШ 4 25 забіг
DNS 348 Орлієвський Данило КДЮСШ 4 25 забіг
DNS 349 Руссу Назар КДЮСШ 4 25 забіг
DNS 350 Самородін Володимир КДЮСШ 4 25 забіг
DNS 351 Морозов Марк КДЮСШ 4 26 забіг
DNS 561 Рекецкий Радомир Одеса 26 забіг
DNS 589 Тотлебен Анастасии Одеса 26 забіг
DNS 590 Синявская Ксения Одеса 26 забіг
DNS 593 Корніенко Матвій Одеса 26 забіг
DNS 642 Макарченко Аліна СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 26 забіг
DNS 643 Біленко Софія СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 26 забіг
DNS 644 Васильєва Вікторія СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 26 забіг
DNS 646 Серебрякова Поліна СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 26 забіг
DNS 647 Хмеляк Аріна СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 26 забіг

All races 14-15 років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 223 Орлов Вадим КДЮСШ 16 30 забіг 0:00:15.62
2 709 Пономаренко Назар 49 забіг 0:00:30.29
3 699 Ворник Дмитрий 49 забіг 0:00:31.66
4 640 Краснов Руслан СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 36 забіг 0:00:32.78
5 229 Студенкова Дар'я КДЮСШ 16 35 забіг 0:00:34.57
6 686 Малиновська Микола 49 забіг 0:00:35.05
7 545 Сатановська Карина Одеса 31 забіг 0:00:35.48
8 189 Іванов Дмитро КДЮСШ 12 36 забіг 0:00:35.50
9 630 Мохов Платон СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг 0:00:35.97
10 684 Плотнік Олексій 49 забіг 0:00:36.51
11 708 Попов Саша 49 забіг 0:00:36.97
12 707 Живобрицкий Андрей 49 забіг 0:00:37.94
13 327 Кудренко Гліб КДЮСШ 4 36 забіг 0:00:38.55
14 390 Воронцов Денис КДЮСШ 5 27 забіг 0:00:38.87
15 629 Волошин Дмитро СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг 0:00:39.04
16 636 Коновалов Кирило СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг 0:00:39.30
17 251 Козирев Дмитро КДЮСШ 17 35 забіг 0:00:39.54
18 632 Тертичний Роман СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг 0:00:40.48
19 727 Морозова Анастасия 49 забіг 0:00:40.62
20 685 Піроговська Анастасія 49 забіг 0:00:40.86
21 249 Лукашук Єгор КДЮСШ 17 30 забіг 0:00:40.92
22 190 Лоза-Верлан Олександр КДЮСШ 12 36 забіг 0:00:42.36
23 631 Петухов Микита СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг 0:00:42.68
24 694 Черникова Лиля 49 забіг 0:00:43.20
25 326 Піпер Вероніка КДЮСШ 4 31 забіг 0:00:43.21
26 260 Хиль Станіслав КДЮСШ 3 32 забіг 0:00:43.35
27 387 Чекал – Гуцул Микита КДЮСШ 5 27 забіг 0:00:43.86
28 547 Бабiй Олена Одеса 32 забіг 0:00:43.99
29 721 Анецких Ярослав 49 забіг 0:00:44.41
30 324 Птушкін Євген КДЮСШ 4 31 забіг 0:00:44.89
31 228 Студенков Ілля КДЮСШ 16 35 забіг 0:00:45.17
32 492 Степанюченко Марія КДЮСШ 8 34 забіг 0:00:47.14
33 614 Руснак Діана Подільськ 31 забіг 0:00:47.24
34 224 Князева Маріам КДЮСШ 16 30 забіг 0:00:48.21
35 148 Рассолова Юліана КДЮСШ 1 32 забіг 0:00:48.24
36 687 Білорусов Іван 49 забіг 0:00:49.04
37 143 Ковязіна Маргарита КДЮСШ 1 27 забіг 0:00:50.92
38 149 Джумаєва Валерія КДЮСШ 1 32 забіг 0:00:53.69
39 496 Циберман Олександра КДЮСШ 8 34 забіг 0:00:54.16
40 142 Ричило Вікторія КДЮСШ 1 27 забіг 0:00:54.30
41 493 Скрипнік Анастасія КДЮСШ 8 34 забіг 0:00:54.92
42 204 Дели Андрій КДЮСШ 15 30 забіг 0:00:55.07
43 546 Крикленко Поліна Одеса 32 забіг 0:00:55.78
44 701 Нагрибецкая Лина 49 забіг 0:00:56.74
45 487 Крецул Владислава КДЮСШ 8 30 забіг 0:00:57.00
46 488 Кайдаш Валерія КДЮСШ 8 30 забіг 0:00:57.44
47 147 Радзівілова Богдана КДЮСШ 1 32 забіг 0:00:58.21
48 150 Аріфова Мирослава КДЮСШ 1 32 забіг 0:01:00.98
49 486 Шульженко Аліса КДЮСШ 8 30 забіг 0:01:01.39
50 398 Брусова Ольга КДЮСШ 5 33 забіг 0:01:08.48
51 139 Сєбова Діана КДЮСШ 1 27 забіг 0:01:11.84
52 489 Заставніченко Яна КДЮСШ 8 30 забіг 0:01:15.91
53 637 Попов Олександр СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг 0:18:54.59
54 88 Карпенко Тимур ДЮСШ 9 34 забіг 0:25:03.49
55 259 Козак Олексій КДЮСШ 3 27 забіг
56 77 Гоминюк Данил ДЮСШ 9 29 забіг
57 78 Фурман Олександр ДЮСШ 9 29 забіг
58 79 Петросян Карен ДЮСШ 9 29 забіг
59 80 Бузина Павел ДЮСШ 9 29 забіг
60 81 Ромадінов Дмитро ДЮСШ 9 29 забіг
61 82 Чумаєв Микита ДЮСШ 9 29 забіг
62 434 Широков Вадим КДЮСШ 6 29 забіг
63 435 Голубовський Кирило КДЮСШ 6 29 забіг
64 436 Медведь Андрій КДЮСШ 6 29 забіг
65 437 Фериме Микита КДЮСШ 6 29 забіг
66 438 Сергійчук Іван КДЮСШ 6 29 забіг
67 439 Шкурупський Максим КДЮСШ 6 29 забіг
68 440 Аршакян Максим КДЮСШ 6 29 забіг
69 441 Мазуренко Артур КДЮСШ 6 29 забіг
70 635 Шуляр Сергій СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг
71 261 Якуба Кирило КДЮСШ 3 32 забіг
72 262 Чеховський Глеб КДЮСШ 3 32 забіг
73 87 Бибик Іван ДЮСШ 9 33 забіг
74 264 Бозаджи Софія КДЮСШ 3 33 забіг
75 402 Лапонов Арсеній КДЮСШ 5 33 забіг
76 93 Зуган Дамірель ДЮСШ 9 34 забіг
77 94 Пономаренко Вячеслав ДЮСШ 9 34 забіг
78 95 Ворническу Богдан ДЮСШ 9 34 забіг
79 97 Тріфонов Артем ДЮСШ 9 34 забіг
80 225 Інюткин Владислав КДЮСШ 16 35 забіг
81 226 Пономорева Соня КДЮСШ 16 35 забіг
82 227 Зенковська Варвара КДЮСШ 16 35 забіг
83 250 Лукашук Матвій КДЮСШ 17 35 забіг
84 331 Подимов Владислав КДЮСШ 4 36 забіг
85 550 Вірич Владислав Одеса 36 забіг
86 715 Ничуговский Ян 49 забіг
87 717 Карнов Дмитрий 49 забіг
DQ 84 Буряк Богдан ДЮСШ 9 30 забіг
DQ 397 Паламарчук Андрій КДЮСШ 5 33 забіг
DQ 86 Запорожець Дар'я ДЮСШ 9 33 забіг
DNS 140 Химченко Каміла КДЮСШ 1 27 забіг
DNS 141 Рачицька Аліна КДЮСШ 1 27 забіг
DNS 144 Кожекіна Анастасія КДЮСШ 1 27 забіг
DNS 178 Доленко Марія КДЮСШ 10 27 забіг
DNS 179 Комар Влада КДЮСШ 10 27 забіг
DNS 258 Матвієнко Алла КДЮСШ 3 27 забіг
DNS 388 Баташан Максим Максим КДЮСШ 5 27 забіг
DNS 389 Воронцов Данило КДЮСШ 5 27 забіг
DNS 391 Капустинська Олександра КДЮСШ 5 27 забіг
DNS 392 Проноза Дар’я КДЮСШ 5 28 забіг
DNS 393 Равніст Валерія КДЮСШ 5 28 забіг
DNS 394 Татаренко Даяна КДЮСШ 5 28 забіг
DNS 395 Шкільнюк Єлизавета КДЮСШ 5 28 забіг
DNS 423 Новосьолов Роман КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 424 Богдан Микита КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 425 Волковський Владислав КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 426 Полянський Даніель КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 427 Сикорський Данило КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 428 Савинський Сава КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 429 Франчку Максим КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 430 Жданов Іван КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 431 Мазуренко Олександр КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 432 Радьо Роман КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 433 Курятенко Михайло КДЮСШ 6 28 забіг
DNS 83 Борта Артем ДЮСШ 9 30 забіг
DNS 85 Гомонюк Дмитро ДЮСШ 9 30 забіг
DNS 205 Васильев Вячеслав КДЮСШ 15 30 забіг
DNS 222 Діденко Микита КДЮСШ 16 30 забіг
DNS 490 Чернега Олександр КДЮСШ 8 30 забіг
DNS 491 Тагієв Тагієв КДЮСШ 8 30 забіг
DNS 188 Очеретний Олександр КДЮСШ 12 31 забіг
DNS 325 Войділо Софія КДЮСШ 4 31 забіг
DNS 633 Тукмаков Артем СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг
DNS 634 Чукан Тимур СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 31 забіг
DNS 145 Гай Назар КДЮСШ 1 32 забіг
DNS 146 Дробінін Єгор КДЮСШ 1 32 забіг
DNS 263 Головенко Максим КДЮСШ 3 32 забіг
DNS 548 Бабій Олена Одеса 32 забіг
DNS 549 Одуд Григорій Одеса 32 забіг
DNS 615 Каразейська Валерія Подільськ 32 забіг
DNS 396 Галушко Казимир КДЮСШ 5 33 забіг
DNS 399 Еркан Євгенія КДЮСШ 5 33 забіг
DNS 400 Личак Марія КДЮСШ 5 33 забіг
DNS 401 Скворцов Михайло КДЮСШ 5 33 забіг
DNS 403 Цветус Миколай КДЮСШ 5 33 забіг
DNS 442 Якобчук Альбіна КДЮСШ 6 33 забіг
DNS 443 Плакущій Валентин КДЮСШ 6 33 забіг
DNS 444 Приходченко Дмитро КДЮСШ 6 33 забіг
DNS 445 Солоров Влад КДЮСШ 6 33 забіг
DNS 89 Карпенко Георгій ДЮСШ 9 34 забіг
DNS 90 Федоренко Станислав ДЮСШ 9 34 забіг
DNS 91 Врагалев Олександр ДЮСШ 9 34 забіг
DNS 92 Притула Владислав ДЮСШ 9 34 забіг
DNS 96 Власюк Михайло ДЮСШ 9 34 забіг
DNS 494 Кіріяк Софія КДЮСШ 8 34 забіг
DNS 495 Гапонова Ангеліна КДЮСШ 8 34 забіг
DNS 206 Береза Марія КДЮСШ 15 35 забіг
DNS 207 Лупенко Ірина КДЮСШ 15 35 забіг
DNS 208 Бурда Ілля КДЮСШ 15 35 забіг
DNS 209 Джикурашвіллі Кірілл КДЮСШ 15 35 забіг
DNS 497 Громик Микита КДЮСШ 8 35 забіг
DNS 498 Нориндашвілі Ніко КДЮСШ 8 35 забіг
DNS 499 Белоусов Артур КДЮСШ 8 35 забіг
DNS 500 Кюрпек Богдан КДЮСШ 8 35 забіг
DNS 191 Мороз Максиміліан КДЮСШ 12 36 забіг
DNS 328 Ростя Андрій КДЮСШ 4 36 забіг
DNS 329 Ковальджі Давид КДЮСШ 4 36 забіг
DNS 330 Рускевич Олексій КДЮСШ 4 36 забіг
DNS 332 Демчук Георгій КДЮСШ 4 36 забіг
DNS 595 Одуд Григорiй Одеса 36 забіг
DNS 638 Акімов Богдан СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 36 забіг
DNS 639 Ананьєв Сергій СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 36 забіг
DNS 641 Мюльберг Миколай СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 36 забіг

All races 16-17 років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 539 Гаврилов Ярослав Одеса 38 забіг 0:00:30.76
2 218 Бабаджанян Геворг КДЮСШ 16 39 забіг 0:00:30.76
3 697 Задорожній Ілля 40 забіг 0:00:32.18
4 731 Нягу Виктор 50 забіг 0:00:32.51
5 597 Демидов Богдан Одеса 40 забіг 0:00:32.93
6 730 Сула Дмитро 50 забіг 0:00:33.11
7 613 Зоріна Юлія Подільськ 37 забіг 0:00:34.61
8 700 Гуценко Виктор 39 забіг 0:00:35.94
9 732 Енегеев Алексей 50 забіг 0:00:36.65
10 136 Кілівнік Максим КДЮСШ 1 37 забіг 0:00:37.02
11 718 Петренко Андрей 50 забіг 0:00:37.22
12 599 Порванов Кирилл Одеса 40 забіг 0:00:38.15
13 744 Шеремет 51 забіг 0:00:38.29
14 221 Островська Дар'я КДЮСШ 16 39 забіг 0:00:38.84
15 540 Жураківська Яна Одеса 38 забіг 0:00:38.88
16 482 Самчук Дарина КДЮСШ 8 39 забіг 0:00:40.04
17 692 Неплюєва Катерина 40 забіг 0:00:40.76
18 220 Баранов Андрій КДЮСШ 16 39 забіг 0:00:40.89
19 627 Дібров Олексій СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 40 забіг 0:00:41.12
20 743 Тарнавський 51 забіг 0:00:43.93
21 480 Нояченко Олена КДЮСШ 8 39 забіг 0:00:47.72
22 481 Кара Анастасія КДЮСШ 8 39 забіг 0:00:48.81
23 248 Співак Арина КДЮСШ 17 39 забіг 0:00:49.04
24 478 Величко Марія КДЮСШ 8 38 забіг 0:00:49.45
25 745 Пуздрач 51 забіг 0:00:50.59
26 741 Етнарович 51 забіг 0:00:50.60
27 742 Брендак 51 забіг 0:00:51.26
28 217 Москун Микита КДЮСШ 16 37 забіг 0:00:52.31
29 601 Татарченко Ганна Одеса 40 забіг 0:01:02.35
30 479 Костромська Альбіна КДЮСШ 8 38 забіг 0:01:02.62
31 719 Заболотнева Анастасия 50 забіг 0:01:17.29
32 386 Бондаренко Михайло КДЮСШ 5 38 забіг
33 543 Медвецкий Арсеній Одеса 38 забіг
34 628 Тімошенко Віктор СДЮСШОР ім Літвака Б.Д. 40 забіг
35 712 Сугак Валерия 50 забіг
36 713 Зулей Анна 50 забіг
37 714 Бурлак Назар 50 забіг
DQ 321 Головатий Максим КДЮСШ 4 39 забіг
DNS 135 Мінаєв Максим КДЮСШ 1 37 забіг
DNS 137 Гапончук Анастасія КДЮСШ 1 37 забіг
DNS 187 Нехаєнко Ланіта КДЮСШ 12 37 забіг
DNS 246 Ушкалов Нікіта КДЮСШ 17 37 забіг
DNS 319 Топалов Артем КДЮСШ 4 37 забіг
DNS 380 Авраменко Руслана КДЮСШ 5 37 забіг
DNS 381 Автушко Анна КДЮСШ 5 37 забіг
DNS 382 Балан Ізабелла КДЮСШ 5 37 забіг
DNS 383 Сорока Ізабелла КДЮСШ 5 37 забіг
DNS 476 Гончарук Владислав КДЮСШ 8 37 забіг
DNS 477 Малюта Микита КДЮСШ 8 37 забіг
DNS 538 Коваленко Діана Одеса 37 забіг
DNS 138 Грейліх Марія КДЮСШ 1 38 забіг
DNS 177 Савченко Марія КДЮСШ 10 38 забіг
DNS 257 Огняна Валерія КДЮСШ 3 38 забіг
DNS 384 Веліадзе Денис КДЮСШ 5 38 забіг
DNS 385 Зварич Надія КДЮСШ 5 38 забіг
DNS 422 Голдіна Євгенія КДЮСШ 6 38 забіг
DNS 541 Малова Анастасія Одеса 38 забіг
DNS 542 Малова Анастасія Одеса 38 забіг
DNS 544 Демидов Богдан Одеса 38 забіг
DNS 203 Атанасов Олексей КДЮСШ 15 39 забіг
DNS 219 Бабаджанян Єдвард КДЮСШ 16 39 забіг
DNS 247 Долгий Василь КДЮСШ 17 39 забіг
DNS 320 Соломонов Артем КДЮСШ 4 39 забіг
DNS 483 Лебедєв Едуард КДЮСШ 8 39 забіг
DNS 484 Кудрявцев Денис КДЮСШ 8 39 забіг
DNS 485 Лисий Олександр КДЮСШ 8 39 забіг
DNS 322 Стасюк Олександра КДЮСШ 4 40 забіг
DNS 323 Доредоренко Артем КДЮСШ 4 40 забіг
DNS 596 Медвецкий Арсеній Одеса 40 забіг
DNS 598 Кирильчук Дмитро Одеса 40 забіг
DNS 600 Стеценко Анастасії Одеса 40 забіг

All races 18-23 років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 131 Лящук Артем КДЮСШ 1 41 забіг 0:00:31.77
2 691 Швець Ярослав 42 забіг 0:00:32.20
3 214 Мкртичян Альберт КДЮСШ 16 42 забіг 0:00:33.24
4 245 Калюжний Андрій КДЮСШ 17 42 забіг 0:00:35.41
5 535 Гаврилова Катерина Одеса 41 забіг 0:00:46.48
6 664 Чернец Олександра Цитрус 53 забіг 0:00:47.67
7 133 Пилипчук Діана КДЮСШ 1 41 забіг 0:01:02.98
8 509 Кузнєцов Євген Кривий ріг 42 забіг 0:13:50.39
9 215 Євчев Дмитро КДЮСШ 16 42 забіг
10 216 Нестеренко Дмитрій КДЮСШ 16 42 забіг
11 475 Юдін Данило КДЮСШ 8 42 забіг
DNS 132 Матвієнко Олександра КДЮСШ 1 41 забіг
DNS 134 Сторожева Валерія КДЮСШ 1 41 забіг
DNS 242 Долгая Катерина КДЮСШ 17 41 забіг
DNS 243 Семанюк Віктор КДЮСШ 17 41 забіг
DNS 244 Бишляга Денис КДЮСШ 17 41 забіг
DNS 378 Вишневська Ангеліна КДЮСШ 5 41 забіг
DNS 379 Каліта Анастасія КДЮСШ 5 41 забіг
DNS 474 Муратов Януш КДЮСШ 8 41 забіг
DNS 534 Матін Матвій Одеса 41 забіг
DNS 536 Кичук Ольга Одеса 41 забіг

All races 24-35 років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 746 Райский Леонид 52 забіг 0:00:31.36
2 733 Сушко Максим 43 забіг 0:00:31.89
3 2 Мангул Дмитро Білгород-Дністровський 43 забіг 0:00:32.57
4 739 Срибный Костя 52 забіг 0:00:33.08
5 530 Савченко Владислав Одеса 43 забіг 0:00:34.11
6 734 Еременко Андрей 43 забіг 0:00:38.35
7 658 Гразьон Олександр Цитрус 53 забіг 0:00:39.09
8 723 Тарасова Юля 43 забіг 0:00:40.91
9 605 Bondarenko Viktoriia Одеса 45 забіг 0:00:42.29
10 676 Ченшова Олександра 44 забіг 0:00:44.25
11 529 Кривко Маргарита Одеса 43 забіг 0:00:45.59
12 663 Жукова Катерина Цитрус 53 забіг 0:00:52.96
13 660 Зелінський Андрій Цитрус 53 забіг 0:00:53.89
14 659 Ізюмова Інга Цитрус 53 забіг 0:01:12.91
15 662 Березянська Аліна Цитрус 53 забіг 0:01:28.01
16 661 Колодинцева Христина Цитрус 53 забіг 0:01:28.62
17 698 Ботець Олександр 43 забіг 0:18:27.66
18 129 Шизик Запоріжжя 43 забіг
19 213 Авакова Анна КДЮСШ 16 43 забіг
20 507 Ткаченко Антон Київ 43 забіг
21 528 Савич Віталій Одеса 43 забіг
22 531 Єременко Андрій Одеса 43 забіг
23 532 Ботец Олександр Одеса 43 забіг
24 665 Маркевич Максим Чорноморськ 43 забіг
DNS 533 Куценко Артем Одеса 44 забіг
DNS 602 Савич Віталій Одеса 44 забіг
DNS 603 Куценко Артем Одеса 44 забіг
DNS 604 Надія Гарагуля Одеса 44 забіг

All races 36-49 років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 506 Бородін Сергій Київ 45 забіг 0:00:28.59
2 696 Коваль Євген 45 забіг 0:00:33.52
3 130 Зверев Дмитро Івано-Франківськ 44 забіг 0:00:37.24
4 526 Романовський Сергій Одеса 45 забіг 0:00:37.32
5 724 Лугін Дмитро 45 забіг 0:00:39.73
6 695 Запорожець Сергій 45 забіг 0:00:40.72
7 728 Прищепа Саша 45 забіг 0:00:42.27
8 521 Кикоть Лилия Одеса 45 забіг 0:00:44.99
9 611 Граждан Ірина Одеса 45 забіг 0:00:46.75
10 519 Гоцько Ірина Одеса 44 забіг 0:00:48.19
11 736 Гуленко Павел 45 забіг 0:00:49.41
12 516 Зюбрицький Сергій Одеса 44 забіг 0:00:51.40
13 527 Качур Валерія Одеса 45 забіг 0:00:52.29
14 609 Пласка Анна Одеса 45 забіг 0:00:54.48
15 720 Волкова Виктория 45 забіг 0:01:06.84
16 657 Фалькова Анна Цитрус 53 забіг 0:01:28.45
17 128 Тарчинець Олег Житомир 45 забіг
18 520 Гавриленко Руслан Одеса 45 забіг
19 522 Гостева Наталія Одеса 45 забіг
20 523 Шевченко Олена Одеса 45 забіг
21 524 Присяжнюк Вероніка Одеса 45 забіг
22 525 Романовська Альона Одеса 45 забіг
23 606 Качур Валерия Одеса 45 забіг
24 607 Плакса Одеса 45 забіг
25 608 Васильченко Наталья Одеса 45 забіг
26 610 Данилюк Андрій Одеса 45 забіг
27 710 Понамернко Виктория 45 забіг
DNS 1 Цуканова-Неверова Людмила Аккерман 44 забіг
DNS 508 Шеремета Володимир Красносілка 44 забіг
DNS 517 Тищук Марина Одеса 44 забіг
DNS 518 Коваленко Олександр Одеса 44 забіг

All races 50 + років

Pos # Атлет Команда Забіг Gap Результат
1 725 Канубриков Андрей 46 забіг 0:00:20.71
2 711 Пономаренко Юрий 46 забіг 0:00:22.70
3 690 Левдіков Володимир 46 забіг 0:00:22.85
4 512 Кірільонков Володимир Одеса 46 забіг 0:00:25.42
5 511 Юрченко Аеліта Одеса 46 забіг 0:00:29.32
6 514 Листашкин Генадій Одеса 46 забіг 0:00:38.49
7 510 Сараєва Світлана Одеса 46 забіг 0:01:01.69
8 513 Андреєв Анатолій Одеса 46 забіг
9 515 Брусенцєв Сергій Одеса 46 забіг
10 612 Брусенцєв Сергій Одеса 46 забіг


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag