Групова гонка W1-W8

W1-W8

Місце # Атлет Вік Категорія - Країна Місто Команда 40¨km Speed(km/h) Відст. Результат
1 700 Дяченко Єлизавета Сергіївна 20 18-34 W1 Полтава echelon girls 1:07:19.0 33,17 2:24:41.2
2 725 Bondarenko Viktoriia Volodymyrivna 34 18-34 W1 Odessa VeloGo KCT Arcadia 1:07:18.1 33,17 2:24:41.4
3 723 Ящук Ольга Андріївна 33 18-34 W1 Київ Sigma - Unicorn Ladies 1:07:19.8 32,59 2:27:15.8
4 810 Ковалевська Наталя 42 35+ W2-4 Київ Sigma - Unicorn Ladies 1:09:40.6 31,76 2:31:06.2
5 706 Сердюк Ярослава 26 18-34 W1 Київ echelon girls 1:09:41.4 31,76 2:31:06.8
6 716 Natalya Tarnavchyk-Chuhuievets 31 18-34 W1 Lviv VeloGo KCT Arcadia 1:09:38.7 31,76 2:31:07.6
7 718 Питомець Анна Сергіївна 31 18-34 W1 Харків Nutrixxion Palmyra mix 1:09:39.9 31,76 2:31:08.2
8 809 Ткаченко Ганна Миколаївна 39 35+ W2-4 Вознесенськ Birds 1:09:37.2 31,64 2:31:42.8
9 727 Качалова Мария Александровна 34 18-34 W1 Киев VeloGo KCT Arcadia 1:09:41.9 31,31 2:33:18.8
10 808 Марина Кизилова Викторовна 38 35+ W2-4 Киев echelon girls 1:11:25.4 31,00 2:34:50.6
11 701 Курило Євгенія Вікторівна 22 18-34 W1 Харкiв Cycling Chicks 1:11:25.9 30,88 2:35:24.8
12 811 Аржанова Ілона Володимирівна 43 35+ W2-4 Лиман Sigma - Unicorn Ladies 1:12:42.7 30,73 2:36:09.8
13 709 Романец Анастасия Владимировна 29 18-34 W1 Киев echelon girls 1:11:24.6 30,61 2:36:48.0
14 812 Шалигіна Ганна Іванівна 43 35+ W2-4 Киів Sigma - Unicorn Ladies 1:11:27.6 30,56 2:37:04.7
15 712 Орлова Ірина Миколаївна 30 18-34 W1 Львів Birds 1:11:22.3 30,39 2:37:54.8
16 715 Шевченко Мария Александровна 31 18-34 W1 Киев Sigma - Unicorn Ladies 1:11:26.3 29,95 2:40:14.3
17 719 Cotiga Tatiana 32 18-34 W1 Chisinau Ноу Нэйм Тим 1:11:29.1 29,92 2:40:23.5
18 804 Родина Анна Евгеньевна 35 35+ W2-4 Chisinau Ноу Нэйм Тим 1:13:26.2 28,87 2:46:14.1
19 708 Білоган Ірина Михайлівна 27 18-34 W1 Lviv Birds 1:12:43.7 28,81 2:46:36.2
20 705 Осадча Ірина Юріївна 25 18-34 W1 Київ Cycling Chicks 1:19:22.2 28,08 2:50:57.3
21 703 Наконечна Альона Володимирівна 25 18-34 W1 Вінниця Ноу Нэйм Тим 1:19:25.7 28,07 2:50:57.8
22 726 Бандрівська Катерина Миколаївна 34 18-34 W1 Одеса Nutrixxion Palmyra mix 1:19:21.1 28,07 2:50:57.8
23 800 Федорова Катерина Олександрівна 35 35+ W2-4 Полтава Nutrixxion Palmyra mix 1:19:30.3 27,74 2:53:01.9
24 724 Рангаєва Ганна Олександрівна 33 18-34 W1 Чорноморськ 1:19:26.6 27,72 2:53:09.7
25 714 Нагорна Вікторія Сергіївна 31 18-34 W1 Ірпінь Ноу Нэйм Тим 1:19:27.4 27,67 2:53:29.2
26 713 Гудима Вікторія Борисівна 30 18-34 W1 Kyiv Nutrixxion Palmyra mix 1:19:23.3 27,50 2:54:33.6
27 803 Ахметшина Олена Рауфівна 35 35+ W2-4 Київ Sigma - Unicorn Ladies 1:19:28.1 27,24 2:56:12.4
28 801 Зотова Марина Олександрівна 35 35+ W2-4 Київ echelon girls 1:19:24.6 27,08 2:57:14.5
29 813 Васильєва Ірина Володимирівна 48 35+ W2-4 Боярка VeloGo KCT Arcadia 1:21:43.3 26,95 2:58:05.3
30 728 Frantsina Olha 34 18-34 W1 Kyiv Ноу Нэйм Тим 1:21:46.3 26,94 2:58:08.0
31 720 Воронченко Надежда Михайловна 32 18-34 W1 Kiev Ноу Нэйм Тим 1:21:50.2 26,94 2:58:09.5
32 806 Гарькава Олена Вадимівна 37 35+ W2-4 Київ VeloGo KCT Arcadia 1:21:42.5 26,94 2:58:09.5
33 707 Каддах Сільвана Фадіївна 27 18-34 W1 Київ VeloGo KCT Arcadia 1:21:45.2 26,70 2:59:47.3
34 721 Гіль Анастасія Артемівна 32 18-34 W1 Kyiv Cycling Chicks 1:21:47.3 26,04 3:04:18.2
35 704 Кедис Наталія Віталіївна 25 18-34 W1 Київ Cycling Chicks 1:22:06.4 24,72 3:14:11.2
36 805 Вибач Марія Іванівна 36 35+ W2-4 Львів Birds 1:28:53.8 24,32 3:17:21.1
37 711 Лавренець Євгенія Ігорівна 30 18-34 W1 Київ Cycling Chicks 1:32:39.9 23,50 3:24:12.4
38 717 Пожиганова Вікторія Вікторівна 31 18-34 W1 Киів Nutrixxion Palmyra mix
39 722 Дідур Юлія Ігорівна 33 18-34 W1 Odessa
40 807 Смірнова Юлія 38 35+ W2-4 Київ Birds
DNF 702 Коломієць Вікторія Анатоліївна 24 18-34 W1 Київ Birds
DNF 802 Поляк Яна ВАлерьевна 35 35+ W2-4 киев echelon girls


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag