Крос 2 км Дівчата U18

Крос 2 км Дівчата U18

Місце Атлет Вік Область Команда 1км Темп Gap Результат
1 264 РАЧИНСЬКА Уляна 16 Рівненська КОЛІФКС Рвн 0:03:32 3:24 0:06:58
2 261 ОКСЕНЮК Тетяна 16 м. Київ КДЮСШ Юний динамівець Київ 0:03:26 3:29 0:07:08
3 256 ЩАСЛИВА Світлана 16 Вінницька ДЮСШ м.Жмеринка 0:03:31 3:31 0:07:13
4 266 ОСМАН Емілія 16 Харкiвська КЗ КДЮСШ ХТЗ Хрк 0:03:38 3:34 0:07:19
5 269 ЧЕПУРА Марія 16 Волинська ДЮСШ Ківерцівська Влн 0:03:41 3:36 0:07:23
6 246 ВАСИЛЕНКО Анна 16 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:41 3:38 0:07:27
7 254 ЛУКАШУК Марія 17 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:45 3:38 0:07:28
8 250 СИДОРЕНКО Тетяна 17 м. Київ КДЮСШ Юний динамівець Київ 0:03:39 3:41 0:07:34
9 241 БОРОВЕЦЬ Яна 17 Рівненська КОЛІФКС Рвн 0:03:42 3:41 0:07:34
10 258 ПОВОРЗНИК Надія 16 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:03:47 3:41 0:07:35
11 147 КРАВЧЕНКО Валерія 17 Сумська ДЮСШ м.Ромни 0:03:47 3:43 0:07:37
12 253 ПРОДАНЧУК Анна 16 Івано-Франківська ДЮСШ Калуш Ів-Фр 0:03:44 3:47 0:07:45
13 242 СОФІЙЧЕНКО Анна 17 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр 0:03:43 3:47 0:07:47
14 263 ГЕРУН Віра 17 Кіровоградська КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв 0:03:55 3:48 0:07:49
15 243 СЕМЬОНОВА Олеся 17 Луганська ЛОЛІФКС 0:03:52 3:48 0:07:49
16 244 КОЛЕСНИКОВА Владислава 16 Житомирська ЖСДЮСШОР Жтм 0:04:04 3:53 0:07:58
17 247 ВАСИЛЕНКО Олена 16 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:03:59 3:54 0:08:00
18 267 МОК Тетяна 16 Херсонська ХВУФК 0:03:59 3:57 0:08:06
19 262 КІНАШ Софія 16 Львiвська ДЮСШ №2 Львів 0:03:59 4:01 0:08:14
20 245 БОНДАР Анжела 16 Хмельницька ДЮСШ Полонська Хмл 0:04:09 4:04 0:08:21
21 252 ДЕНЬКОВИЧ Оксана 16 Луганська ДЮСШ Старобільськ Луг 0:04:05 4:04 0:08:22
22 265 ЗАПША Марія 16 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв 0:04:08 4:05 0:08:23
23 255 МАЛЬЦЕВА Ангеліна 16 Луганська ДЮСШ Лисичанськ 0:04:05 4:08 0:08:30
24 260 ОПАНАСИК Марія 16 Рівненська ОКДЮСШ Авангард Рвн 0:04:01 4:10 0:08:34
25 249 ГОСПОДІНКО Соломія-Ольга 16 Львiвська ДЮСШ м. Кам’янка-Бузька Льв 0:04:20 4:21 0:08:55
26 268 ГУК Софія 17 Вінницька МДЮСШ №1 Він 0:04:22 4:31 0:09:16
27 248 ЛИСЯНА Анна 16 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 0:04:26 4:39 0:09:32
28 257 ЩАСЛИВА Валентина 16 Вінницька ДЮСШ Жмеринська 0:03:44
29 259 ГРИГОР'ЄВА Єлізавета 16 м. Київ ДЮСШ Старт Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag