Напівмарафон 18-39 Жінки

Місце Загальна позиція Номер Атлет Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Результат Chip Time
1 10 1125 Lilia Fiskovici Тирасполь 0:17:44 0:35:42 0:53:55 1:11:36 1:11:36
2 11 1152 Виктория Калюжна Бахмут NIKE 0:17:44 0:35:41 0:53:55 1:11:50 1:11:50
3 12 1162 Євгенія Прокоф’єва Київ 0:17:44 0:35:41 0:53:55 1:12:14 1:12:13
4 15 1130 Виктория Хапилина Мелитополь 0:18:05 0:36:41 0:55:44 1:15:07 1:15:07
5 16 1270 Олександра Шафар 0:18:32 0:37:50 0:56:57 1:16:05 1:16:05
6 17 1275 Валентина Килярская Сосновка 0:18:26 0:37:26 0:57:03 1:17:28 1:17:28
7 33 1166 Тетяна Солник 0:20:46 0:41:50 1:03:29 1:25:45 1:25:45
8 87 1208 Пасєчко Ольга Київ Nike+ Run Club 0:24:15 0:48:17 1:12:47 1:38:19 1:38:16
9 98 1313 Светлана Маковоз Запорожье MC RunOk 0:25:00 0:49:55 1:15:16 1:40:19 1:40:14
10 101 1131 Вікторія Самойленко 0:22:16 0:45:53 1:10:46 1:40:54 1:40:52
11 114 1009 Маріанна Шевченко Київ Saucony Running Club 0:25:23 0:50:38 1:16:19 1:42:56 1:42:51
12 125 1249 Юлия Потопальская Киев Toprunners 0:25:43 0:50:45 1:17:16 1:43:38 1:43:34
13 134 1505 Яна Легейда Київ KUZIN TEAM/ MC 'TARAS BULBA' 0:27:05 0:53:41 1:20:22 1:46:00 1:45:56
14 135 1262 Наталия Колосок Киев РатникЪ 0:25:46 0:52:16 1:18:51 1:46:21 1:46:20
15 147 1388 Alёna Kravchenko Kyiv КЛБ 'Белоцерковский марафон' 0:26:30 0:52:59 1:20:15 1:47:43 1:47:37
16 149 1243 Валентина Ильницкая 0:25:09 0:50:59 1:18:22 1:48:32 1:48:29
17 150 1281 Яшна Світлана Київ Nike+Run Club 0:26:14 0:53:05 1:20:45 1:48:36 1:48:30
18 151 1494 Катерина Дмитрієва Київ Nike+ Run Club 0:26:55 0:53:43 1:21:04 1:48:37 1:48:31
19 153 1098 Ольга Сімонова Тараща 0:25:53 0:52:28 1:20:36 1:49:09 1:49:04
20 162 1207 Наталія Приймачук Київ TOP Runners 0:27:56 0:55:11 1:22:43 1:50:50 1:50:47
21 166 1351 Анна Бадьор Київ Saucony running club 0:27:18 0:55:18 1:23:40 1:51:30 1:51:26
22 172 1095 Оксана Ковальчук Bila Tserkva RunUpNation 0:27:01 0:55:44 1:24:17 1:52:44 1:52:40
23 175 1156 Тетяна Герасимчук Житомир СК 'Полісся UA' 0:27:04 0:54:39 1:23:08 1:52:56 1:52:50
24 179 1029 Наталья Напрасникова Киев ВІЛО УКРАЇНА 0:26:08 0:53:22 1:22:47 1:53:24 1:53:18
25 180 1201 Дария Дидык Киев ПУШЕБ 0:26:49 0:54:48 1:24:20 1:53:40 1:53:35
26 182 1228 Юлия Букреева Харьков OPENMIND 0:28:01 0:56:26 1:24:55 1:53:46 1:53:43
27 183 1115 Головко Оксана Киев 0:26:19 0:54:13 1:23:12 1:53:47 1:53:43
28 184 1224 Светлана Ковалева Харьков OPENMIND 0:28:01 0:56:26 1:24:55 1:53:49 1:53:43
29 185 1189 Кунчий Анастасія Київ Nike+ Run Club 0:26:45 0:54:32 1:23:49 1:54:05 1:54:00
30 190 1139 Юля Фастовець Біла Церква Run-Up Nation 0:27:01 0:55:45 1:24:46 1:55:06 1:55:02
31 192 1155 GANNA CHYZHYK Вишгород SC Scientist'; 'Kinosura' 0:25:45 0:53:49 1:24:19 1:55:14 1:55:11
32 194 1011 Дар'я Циванюк Київ 0:30:02 0:58:53 1:27:26 1:56:03 1:55:59
33 195 1137 Світлана Нестеренко Біла Церква Run-Up Nation 0:28:02 0:56:45 1:26:44 1:56:05 1:55:59
34 196 1005 Алиса Покровская Киев Команда МКС 0:27:30 0:56:51 1:26:44 1:56:14 1:56:11
35 200 1503 Оксана Крижановська Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 0:28:20 0:57:08 1:26:57 1:56:37 1:56:33
36 206 1108 Киркина Оксана Одесса Nike+RunClub 0:27:56 0:57:27 1:27:47 1:58:12 1:58:08
37 215 1165 ИРИНА ВАСИЛЕВСКАЯ Киев VASILEVSKAYA TEAM 0:29:04 0:59:53 1:31:36 2:00:23 2:00:20
38 218 1245 Ольга Немченко Киев KM Running Club 0:29:36 0:59:33 1:30:28 2:00:51 2:00:48
39 222 1106 Инна Ручьёва Одесса Nike+Run Club 0:29:44 0:59:57 1:31:06 2:02:34 2:02:34
40 223 1199 Катерина Сыраева Киев 0:28:20 0:58:01 1:29:43 2:02:42 2:02:38
41 226 1464 Світлана Новікова Київ 0:28:44 0:59:07 1:30:57 2:04:27 2:04:24
42 231 1345 Nataliia Kovalchuk Київ 0:27:54 0:59:32 1:33:48 2:08:06 2:08:06
43 232 1200 Polina Sadonova Киев 0:29:57 1:01:09 1:33:59 2:08:25 2:08:22
44 235 1051 Olya Mykhalova Кривой Рог 0:32:03 1:03:37 1:36:18 2:09:28 2:09:23
45 240 1264 карина лачинова киев мишка 14 0:31:17 1:03:54 1:36:50 2:10:04 2:09:58
46 241 1248 Ангелина Бирюкова 0:33:57 1:07:43 1:39:45 2:11:42 2:11:39
47 242 1141 Анна Крайлюк Київ 0:31:27 1:03:46 1:36:07 2:11:42 2:11:37
48 244 1040 Екатерина Жукова Киев 0:30:54 1:03:18 1:37:05 2:12:13 2:12:08
49 245 1184 Міхаела Єрмак 0:31:52 1:04:30 1:38:16 2:13:24 2:13:20
50 249 1081 Світлана Сергієнко Пирятин 0:31:18 1:05:21 1:38:50 2:15:12 2:15:06
51 252 1176 Татьяна Павленко Киев 0:30:59 1:04:16 1:39:27 2:16:22 2:16:17
52 253 1072 Каролина Янко Киев Nike+ Run Club 0:33:34 1:07:32 1:42:02 2:16:23 2:16:19
53 256 1289 Вікторія Шевченко Хмельницький 0:32:20 1:06:23 1:41:02 2:16:31 2:16:25
54 257 1218 Виктория Фурс Киев 0:32:02 1:05:30 1:40:47 2:17:20 2:17:14
55 261 1215 Юлия Костюк Шериф 0:29:29 1:03:45 1:40:58 2:23:13 2:23:07
56 263 1016 Юлія Красновид Умань 0:34:50 1:09:49 1:46:42 2:24:23 2:24:19
57 265 1067 Альона Кохно Київ 0:34:16 1:10:11 1:47:44 2:26:01 2:25:57
58 270 1014 Юлія Тацій 0:33:27 1:08:39 1:48:09 2:29:47 2:29:42
59 286 1006 Тетяна Пасова Київ KM running club
60 298 1111 Яна Чорна Львів
61 299 1112 Юлія Гріффен Nike+ Run Club
62 301 1120 Віра Луценко Новий Буг Top Runners
63 303 1129 Mariia Kalachova Kyiv KuzinTeam
64 304 1151 Виктория Марченко Умань UA Runners
65 308 1191 Инна Ручьёва Одесса Nike+Run Club
66 309 1197 Александра Соловей Киев
67 310 1203 Анна Карлаш Київ
68 317 1317 Вера Михеева Харьков
69 318 1414 Ганна Лангова Bila Tserkva Run-up nation

Напівмарафон 60-64 Жінки

Місце Загальна позиція Номер Атлет Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Результат Chip Time
1 167 1126 ТЕТЯНА ЛЮБЧЕНКО Київ KM Running Club 0:27:45 0:55:11 1:23:13 1:51:31 1:51:27

Напівмарафон 55-59 Жінки

Місце Загальна позиція Номер Атлет Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Результат Chip Time
1 272 1035 ТЕТЯНА ПАПУЛОВА Київ - 0:32:48 1:10:15 1:52:38 2:34:42 2:34:36

Напівмарафон 45-49 Жінки

Місце Загальна позиція Номер Атлет Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Результат Chip Time
1 204 1271 Олена Дяченко Полтава 0:27:42 0:56:24 1:26:38 1:57:36 1:57:31

Напівмарафон 40-44 Жінки

Місце Загальна позиція Номер Атлет Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Результат Chip Time
1 157 1099 Александра Артамонова Херсон 0:28:00 0:55:08 1:22:34 1:49:44 1:49:39
2 269 1012 Оксана Тышко Киев 0:32:38 1:08:30 1:47:40 2:29:01 2:28:55
3 285 1001 Анжела Чорна Львів
4 302 1122 Светлана Юхта Киев UP Club

Напівмарафон 50-54 Жінки

Місце Загальна позиція Номер Атлет Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km Результат Chip Time
1 288 1010 Oksana Tudui Kyiv Up Club
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag