Марафон

Місце Номер Атлет Стать Категорія Місто Клуб 5.274 km 10.548 km 15.822 km 21.097 km 26.37 km 31.644 km 36.918 km Результат Chip Time
1 189 Назарій Чигінь Ч 18-39 Львів 0:19:48 1:00:16 1:20:54 1:42:31 2:06:02 2:23:20 2:23:20
2 112 Андрей Олейник Ч 18-39 Харьков Adidas run club 0:19:27 0:39:00 0:58:45 1:18:31 1:38:48 1:59:44 2:21:40 2:44:53 2:44:52
3 575 Денис Остроушко Ч 18-39 Киев Saucony Running Club 0:21:04 0:41:39 1:02:27 1:23:18 1:44:36 2:06:26 2:29:05 2:52:04 2:52:03
4 103 Владимир Хандрюк Ч 18-39 Днепропетровск DneprRun 0:21:06 0:42:16 1:03:34 1:24:59 1:46:49 2:08:43 2:31:07 2:54:45 2:54:43
5 231 Олександр Шерстюк Ч 40-44 Біла Церква СК 'Арсенал' 0:19:32 0:39:00 0:58:45 1:18:22 1:38:35 2:01:46 2:27:40 2:55:06 2:55:04
6 239 Васильев Александр Ч 40-44 0:20:23 0:40:18 1:00:39 1:21:13 1:41:43 2:03:15 2:28:34 2:56:01 2:55:58
7 238 Євген Джадан Ч 18-39 Киев 0:20:50 0:41:26 1:02:34 1:23:55 1:45:38 2:07:54 2:31:15 2:56:08 2:56:06
8 312 Максим Коменотрус Ч 18-39 Белая Церковь 0:22:19 0:44:19 1:06:16 1:28:25 1:50:31 2:12:11 2:34:32 2:57:04 2:57:04
9 246 Володимир Томилець Ч 18-39 Чернігів Біговий Чернігів 0:21:44 0:43:39 1:05:44 1:28:06 1:50:11 2:13:06 2:35:50 2:58:45 2:58:42
10 250 Валерий Поливаный Ч 45-49 Харьков 0:21:59 0:44:17 1:06:32 1:28:49 1:51:12 2:13:42 2:36:36 2:59:01 2:59:01
11 212 Назар Вежичанін Ч 18-39 Рокитне Rokytne Runners 0:22:23 0:44:11 1:06:19 1:29:15 1:52:10 2:14:56 2:37:27 2:59:34 2:59:34
12 241 Anatolii Kryvosheiev Ч 18-39 Kyiv Salomon RC 0:22:22 0:43:59 1:05:38 1:27:43 1:50:03 2:13:00 2:37:19 3:00:11 3:00:09
13 122 Борис Платохін Ч 40-44 0:22:43 0:45:04 1:07:46 1:30:17 1:52:56 2:15:34 2:38:17 3:00:13 3:00:13
14 118 Вадим Евтушенко Ч 18-39 Нежин 0:21:27 0:42:17 1:03:31 1:25:23 1:47:53 2:11:16 2:35:48 3:00:58 3:00:58
15 274 Andrii Lytvyn Ч 18-39 - 0:23:12 0:45:39 1:07:24 1:29:31 1:52:09 2:14:54 2:37:35 3:01:08 3:01:08
16 170 Ручка Валерій Ч 18-39 Полтава Running club Poltava 0:20:35 0:41:34 1:02:54 1:24:39 1:47:14 2:10:40 2:35:41 3:01:51 3:01:48
17 113 Вячеслав Суботенко Ч 18-39 Вишневое KuzinTeam 0:21:45 0:43:39 1:05:44 1:28:06 1:50:11 2:13:43 2:38:50 3:03:44 3:03:38
18 141 Валерий Караульный Ч 45-49 Киев KM Running club RUN 0:22:50 0:45:01 1:07:42 1:30:37 1:53:15 2:16:10 2:40:01 3:04:18 3:04:12
19 191 Игорь Трухан Ч 55-59 Киев О-КЛУБ АБУ 0:22:18 0:44:28 1:06:52 1:29:31 1:52:04 2:15:15 2:39:24 3:04:32 3:04:28
20 182 Антон Греков Ч 18-39 Бровары Rockets 0:25:08 0:49:11 1:13:08 1:37:17 2:01:46 2:27:40 2:57:03 3:04:47 3:04:42
21 207 Олег Ковязин Ч 40-44 Киев 0:21:15 0:42:03 1:03:14 1:25:00 1:47:22 2:10:33 2:35:48 3:05:26 3:05:24
22 228 Павло Пелешатий Ч 18-39 Чернівці 0:23:31 0:46:20 1:09:11 1:32:09 1:55:38 2:19:21 2:42:45 3:06:45 3:06:40
23 139 Сергій Котолевський Ч 18-39 Краматорськ Running CLUB Poltava 0:20:35 0:41:34 1:02:54 1:24:39 1:47:14 2:16:38 2:42:56 3:07:21 3:07:19
24 188 Oleksandr Kramarov Ч 18-39 Kiev Sapik team 0:22:16 0:44:19 1:06:16 1:28:25 1:50:46 2:14:39 2:41:07 3:07:58 3:07:53
25 150 Nikita Marushkevich Ч 18-39 Kyiv 0:22:15 0:44:27 1:06:45 1:29:08 1:51:43 2:14:34 2:40:13 3:09:10 3:09:07
26 140 Иван Солодовник Ч 55-59 Полтава NewRun 0:23:31 0:46:19 1:09:19 1:32:30 1:56:13 2:20:35 2:45:20 3:09:47 3:09:44
27 444 Михайло Сидоренко Ч 45-49 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 0:23:21 0:46:53 1:10:39 1:35:11 1:59:35 2:22:51 2:46:30 3:09:57 3:09:52
28 253 Ruslan Marchenko Ч 40-44 Kyiv Fix Team 0:23:42 0:47:02 1:10:22 1:34:10 1:57:46 2:21:45 2:46:25 3:11:55 3:11:52
29 145 Дмитро Ревков Ч 18-39 Вінниця - 0:24:10 0:48:18 1:12:47 1:36:49 2:00:27 2:24:00 2:47:58 3:12:22 3:12:18
30 198 Костянтин Федоренко Ч 18-39 Київ KMRC 0:22:50 0:45:03 1:07:46 1:31:06 1:55:43 2:20:31 2:45:45 3:13:12 3:13:10
31 143 Виктор Молчанов Ч 50-54 Кременная 0:23:11 0:45:59 1:09:18 1:32:29 1:56:12 2:20:30 2:45:59 3:13:48 3:13:48
32 366 Дмитрий Сударев Ч 18-39 Киев Track&Speed Club 0:21:43 0:43:30 1:05:40 1:28:21 1:52:46 2:19:44 2:47:35 3:14:12 3:14:10
33 252 Vitalii Filipov Ч 18-39 Cherkasy 0:23:09 0:45:30 1:07:27 1:30:09 1:54:23 2:19:23 2:46:02 3:14:59 3:14:57
34 277 OLEG CHYZHYK Ч 18-39 Вишгород SC Scientist'; 'Kinosura' 0:22:25 0:45:12 1:08:14 1:31:47 1:56:42 2:22:25 2:48:53 3:15:13 3:15:13
35 197 Максим Попов Ч 18-39 Малин КЛБ Hammers 0:22:50 0:45:43 1:08:45 1:32:29 1:56:52 2:22:08 2:48:03 3:15:41 3:15:38
36 259 Сергій Васильєв Ч 18-39 Київ АГП 'Blisstour' 0:24:07 0:47:40 1:11:09 1:34:41 1:58:19 2:22:34 2:48:43 3:16:21 3:16:18
37 223 Олександр Пелешатий Ч 60-64 Чернівці 0:24:00 0:47:42 1:11:37 1:35:34 2:00:25 2:25:11 2:50:28 3:16:40 3:16:38
38 184 олежик яковлев Ч 18-39 киев лес 0:22:40 0:45:59 1:10:10 1:34:57 1:59:48 2:24:27 2:50:28 3:17:13 3:17:09
39 120 Юрій Садовський Ч 18-39 Київ 0:23:19 0:46:37 1:09:46 1:33:13 1:57:16 2:23:04 2:50:50 3:17:29 3:17:24
40 166 Olexander Malov Ч 18-39 Київ 0:21:40 0:43:54 1:06:39 1:29:43 1:52:55 2:18:15 2:47:32 3:18:08 3:18:05
41 278 Бежевець Сергій Ч 45-49 0:23:01 0:45:39 1:07:28 1:30:01 1:53:42 2:19:42 2:48:46 3:18:12 3:18:09
42 195 Ярослав Лященко Ч 18-39 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 0:24:48 0:49:33 1:14:16 1:38:44 2:03:39 2:29:00 2:54:56 3:19:31 3:19:29
43 505 Дмитро Троць Ч 18-39 Київ Coral Travel 0:23:20 0:46:57 1:10:57 1:35:17 2:00:15 2:26:16 2:53:09 3:19:52 3:19:50
44 219 Кузьмук Андрей Ч 18-39 Киев 0:21:46 0:44:09 1:06:37 1:30:12 1:54:46 2:20:31 2:49:02 3:20:42 3:20:39
45 171 Олег Слабченко Ч 18-39 с. Весёлое, Харьковский район МК 'Харьков' 0:21:40 0:43:26 1:05:03 1:27:28 1:51:24 2:16:47 2:51:05 3:22:39 3:22:35
46 224 Андрей Волошко Ч 18-39 Винница 0:21:06 0:42:00 1:04:08 1:27:10 1:51:52 2:20:18 2:51:06 3:23:03 3:22:58
47 127 Павел Филипьичев Ч 18-39 0:24:06 0:46:48 1:09:47 1:33:13 1:57:17 2:24:05 2:53:17 3:23:38 3:23:35
48 134 Олег Гирин Ч 18-39 Житомир 0:24:16 0:48:03 1:11:34 1:35:03 1:59:13 2:24:52 2:53:55 3:23:43 3:23:39
49 315 Александр Данилюк Ч 18-39 0:25:39 0:50:51 1:15:15 1:39:49 2:05:13 2:30:55 2:57:24 3:24:51 3:24:48
50 202 Костянтин Бондарев Ч 55-59 с. Кожуховка АБУ-IRC 0:24:16 0:49:01 1:13:18 1:38:37 2:04:49 2:31:36 2:59:24 3:25:20 3:25:17
51 206 Oleg Sudakov Ч 18-39 Новая Каховка Sport Club 'K2' 0:25:41 0:51:31 1:17:24 1:42:54 2:08:47 2:34:39 3:00:35 3:25:53 3:25:50
52 125 Анатолій Педько Ч 18-39 Kiev #пятьтридцать 0:25:38 0:49:41 1:13:47 1:37:59 2:02:50 2:28:00 2:59:23 3:26:24 3:26:21
53 151 Сергій Куцеконь Ч 50-54 Бровари АБУ 0:24:51 0:49:46 1:14:42 1:39:47 2:05:06 2:31:02 2:58:09 3:26:26 3:26:22
54 424 Дмитрий Марин Ч 40-44 Черкассы 0:23:09 0:45:39 1:07:27 1:30:09 1:56:12 2:29:01 2:58:51 3:27:12 3:27:10
55 521 Александр Борисюк Ч 40-44 Полтава RunningClubPoltava 0:25:13 0:50:10 1:15:07 1:40:30 2:05:57 2:32:30 3:00:19 3:28:13 3:28:09
56 222 Денис Гордієнков Ч 18-39 Біла Церква Команда МКС 0:22:54 0:46:14 1:10:06 1:34:54 2:00:16 2:27:37 2:56:59 3:28:32 3:28:28
57 211 Андрей Кореба Ч 18-39 с.Горностаевка Атлант-V2 0:22:16 0:44:20 1:06:16 1:28:25 1:52:31 2:18:39 2:51:17 3:28:52 3:28:48
58 260 Алексей Химочка Ч 18-39 Киев Nike+ Run Club 0:26:14 0:52:11 1:18:05 1:44:13 2:10:17 2:36:56 3:03:26 3:29:47 3:29:43
59 129 Андрій Александров Ч 18-39 Луганськ #пятьтридцать 0:25:37 0:49:40 1:13:46 1:37:58 2:03:36 2:30:56 3:00:01 3:30:09 3:30:05
60 148 Петро Медвідь Ч 50-54 Полтава 0:25:13 0:50:10 1:15:09 1:40:31 2:05:57 2:32:30 3:00:19 3:30:26 3:30:24
61 102 Mykola Stukalo Ч 18-39 Київ 0:22:57 0:46:18 1:10:23 1:35:13 2:01:59 2:30:20 3:00:15 3:31:10 3:31:08
62 422 Андрій Калинюк Ч 18-39 Кам'янське 0:21:30 0:43:24 1:05:49 1:29:05 1:55:28 2:31:50 3:01:41 3:31:37 3:31:34
63 175 Андрей Алейник Ч 40-44 Каменское 0:24:17 0:49:04 1:14:25 1:40:23 2:06:56 2:34:29 3:05:45 3:31:58 3:31:54
64 114 Onyshchenko Iuliia ж 18-39 Kiev KM Running Club 0:28:05 0:54:31 1:20:45 1:46:46 2:12:53 2:38:58 3:05:57 3:32:12 3:32:08
65 190 Дмитро Мельничук Ч 18-39 Полтава Running club Poltava 0:24:42 0:49:09 1:13:46 1:38:54 2:05:35 2:33:54 3:03:34 3:32:30 3:32:25
66 136 Володимир Яковенко Ч 50-54 Житомир Полісся UA 0:25:41 0:51:32 1:17:25 1:42:54 2:08:48 2:35:24 3:04:30 3:33:18 3:33:16
67 236 Максим Синенко Ч 18-39 Житомир СК 'Полісся UA' 0:25:41 0:51:32 1:17:25 1:42:55 2:08:48 2:35:24 3:04:30 3:33:19 3:33:14
68 160 Петро Мартинов Ч 18-39 Runday Lviv 0:24:21 0:49:43 1:14:33 1:39:20 2:06:39 2:33:27 3:03:31 3:33:54 3:33:51
69 208 александр мотылев Ч 50-54 кременчуг RC.KREMEN 0:27:28 0:53:10 1:18:49 1:44:38 2:10:29 2:36:57 3:05:30 3:35:48 3:35:44
70 273 0:25:39 0:49:41 1:13:48 1:37:59 2:03:29 2:30:55 3:00:01 3:37:04 3:37:01
71 227 Роман Карасьов Ч 50-54 Біла Церква Дурдом Веселка 0:24:55 0:50:15 1:16:34 1:43:04 2:10:15 2:38:27 3:07:57 3:37:09 3:37:04
72 555 Ігор Мрикало Ч 45-49 Тернопіль ГО 'Бігова Україна' 0:23:00 0:46:16 1:10:10 1:36:01 2:02:57 2:32:26 3:04:35 3:38:20 3:38:16
73 217 Татьяна Царицанская ж 18-39 Kharkiv Беганутые 0:26:24 0:53:19 1:20:38 1:48:27 2:15:59 2:42:59 3:10:54 3:38:22 3:38:22
74 235 Сергей Мандрігин Ч 45-49 Эсхар 0:26:24 0:53:19 1:20:38 1:48:27 2:15:59 2:42:59 3:10:54 3:38:22 3:38:22
75 109 Алексей Попов Ч 18-39 Вараш 0:24:32 0:48:57 1:13:46 1:40:30 2:08:39 2:37:44 3:07:53 3:38:28 3:38:24
76 240 Олександр Глухенький Ч 18-39 Біла Церква 0:28:13 0:55:27 1:23:13 1:51:05 2:17:36 2:44:02 3:10:46 3:38:32 3:38:30
77 200 Сергій Бобовников Ч 18-39 Алчевськ 0:25:21 0:51:53 1:18:38 1:45:43 2:13:27 2:41:32 3:10:17 3:38:53 3:38:48
78 146 Анна Маслова ж 40-44 Полтава Running CLUB Poltava 0:27:16 0:54:08 1:20:50 1:48:08 2:15:48 2:43:54 3:11:55 3:39:25 3:39:22
79 418 Олександр Пилип Ч 18-39 Kiev KM Running Club 0:25:24 0:50:39 1:15:52 1:40:58 2:06:10 2:32:54 3:02:55 3:39:47 3:39:42
80 185 Віктор Сидорчук Ч 18-39 Луцьк 0:26:19 0:52:26 1:18:45 1:44:38 2:10:29 2:37:05 3:07:34 3:40:17 3:40:13
81 157 Сергей Панченко Ч 18-39 Киев Saukony Running Club 0:25:22 0:50:37 1:16:20 1:42:56 2:08:50 2:36:58 3:06:17 3:40:21 3:40:17
82 232 Руслан Колесников Ч 45-49 Жмеринка клб Локомотив 0:24:46 0:50:29 1:16:47 1:43:34 2:10:35 2:38:17 3:08:17 3:41:38 3:41:36
83 311 Юрій Апостол Ч 18-39 Обухів Біжи, Обухів! 0:23:10 0:46:49 1:11:14 1:36:30 2:04:02 2:32:36 3:05:30 3:41:45 3:41:40
84 218 Гліб Канєвський Ч 18-39 Run-Up Nation 0:28:13 0:55:27 1:23:13 1:51:05 2:17:36 2:44:37 3:13:16 3:41:49 3:41:46
85 186 Володимир Черкашин Ч 50-54 Першотравенск КЛБ 0:29:00 0:57:27 1:25:20 1:52:56 2:19:39 2:46:08 3:14:08 3:42:04 3:41:59
86 234 Дмитро Остапенко Ч 18-39 Київ Арабіка 0:27:29 0:54:02 1:21:38 1:49:30 2:16:36 2:44:14 3:12:52 3:42:16 3:42:13
87 513 Сергій Кривов'яз Ч 18-39 Київ 0:28:15 0:55:24 1:21:59 1:47:34 2:14:13 2:42:18 3:12:34 3:42:21 3:42:19
88 115 Владимир Яворский Ч 40-44 Киев Saucony running club, SC Scientist 0:24:54 0:50:14 1:15:59 1:41:50 2:08:51 2:38:28 3:09:30 3:42:25 3:42:23
89 144 Тамара Ігуш ж 45-49 Полтава Running Club Poltava 0:27:41 0:55:24 1:22:50 1:50:59 2:19:00 2:47:14 3:15:33 3:43:31 3:43:28
90 245 IURII GORDIIENKO Ч 50-54 Kyiv SCS Scientist 0:03:48 0:28:35 0:53:32 1:18:45 1:44:45 2:11:57 2:41:27 3:43:39 3:43:36
91 161 Оксана Полових ж 45-49 POLTAVAA Running club Poltava 0:27:41 0:55:22 1:22:49 1:51:03 2:18:52 2:46:53 3:15:17 3:44:17 3:44:14
92 153 Артём Кардашов Ч 18-39 Киев 0:27:25 0:54:17 1:20:42 1:48:19 2:16:00 2:44:32 3:14:22 3:44:47 3:44:43
93 404 Юрій Крижановський Ч 18-39 Біла Церква КЛБ 'Білоцерківський марафон' 0:28:20 0:57:08 1:26:57 1:56:39 2:22:28 2:49:28 3:17:21 3:45:17 3:45:12
94 256 Вадим Бойко Ч 18-39 Белая Церковь 0:29:21 0:57:15 1:24:37 1:52:03 2:20:30 2:48:25 3:16:51 3:45:44 3:45:42
95 249 Аліса Діхтенко ж 18-39 0:27:21 0:55:26 1:23:24 1:51:52 2:20:26 2:48:59 3:17:39 3:45:47 3:45:43
96 488 Олег Пашин Ч 18-39 Київ 0:24:09 0:48:47 1:14:04 1:40:52 2:09:50 2:40:46 3:14:24 3:47:46 3:47:42
97 123 Руслан Шевцов Ч 18-39 Волочиськ SportTimeVolochysk 0:22:32 0:45:16 1:08:59 1:35:03 2:07:49 2:37:43 3:10:44 3:48:43 3:48:39
98 187 Коваленко Геннадій Ч 50-54 Полтава ГО 0:25:44 0:52:17 1:19:17 1:46:23 2:14:30 2:43:47 3:15:44 3:48:52 3:48:47
99 131 Виктор Черненко Ч 18-39 Буча SapikTeam 0:28:25 0:56:10 1:23:16 1:50:09 2:17:37 2:46:30 3:16:31 3:49:28 3:49:24
100 116 Оля Жаборовська ж 18-39 Київ Sparta 0:25:39 0:52:15 1:20:39 1:49:22 2:17:16 2:46:44 3:19:54 3:51:21 3:51:18
101 209 Ігор Бугрин Ч 50-54 Львів 0:26:48 0:53:22 1:20:22 1:47:54 2:16:12 2:45:59 3:18:03 3:51:27 3:51:25
102 310 Олег Сафін Ч 55-59 Соснівка ShypShyna RunClub 0:25:07 0:50:15 1:16:08 1:42:30 2:09:16 2:38:51 3:13:31 3:51:27 3:51:22
103 225 Сергій Тригубенко Ч 45-49 Бориспільський р-н Бориспільщина АВІА БРЦФЗН 'Спорт для всіх' 0:27:38 0:52:50 1:17:41 1:43:05 2:08:53 2:40:44 3:23:43 3:52:17 3:52:14
104 193 Игорь Маврин Ч 18-39 Полтава Running club Poltava 0:28:13 0:55:23 1:22:47 1:50:42 2:18:32 2:48:16 3:20:12 3:52:21 3:52:19
105 319 Олег Оніщенко Ч 18-39 Пирятин Пирятин 0:29:34 0:57:39 1:25:53 1:54:45 2:24:35 2:54:26 3:24:36 3:53:00 3:52:57
106 349 Петрик Володимир Ч 18-39 Пирятин 0:29:34 0:57:39 1:25:53 1:54:44 2:24:35 2:54:26 3:24:36 3:53:00 3:52:57
107 181 Костянтин Лук Ч 40-44 Полтава 0:23:38 0:47:27 1:11:34 1:36:22 2:05:07 2:37:33 3:13:56 3:53:33 3:53:28
108 172 Микола Плюйко Ч 70-74 Київ Топранерс 0:28:44 0:58:28 1:28:21 1:56:30 2:24:33 2:54:03 3:24:19 3:54:46 3:54:44
109 226 Сильвестр Фрунза Ч 40-44 Черновцы 0:24:51 0:51:02 1:18:58 1:48:20 2:18:54 2:51:09 3:24:30 3:55:01 3:54:58
110 126 Оксана Швед ж 18-39 Киев 0:26:57 0:53:27 1:20:21 1:47:52 2:16:35 2:46:42 3:19:26 3:55:05 3:55:03
111 128 Евгений Смирнов Ч 40-44 Киев ПУШЕБ 0:26:50 0:54:13 1:21:43 1:49:48 2:19:04 2:49:07 3:21:07 3:55:24 3:55:22
112 124 Марина Франчук ж 18-39 Полтава Running club Poltava 0:29:30 0:58:54 1:28:03 1:57:43 2:26:53 2:55:42 3:25:47 3:55:47 3:55:42
113 183 Сергій Кириленко Ч 55-59 Суми 0:27:26 0:55:08 1:23:16 1:52:48 2:22:16 2:52:32 3:24:05 3:57:03 3:57:01
114 229 Євгеній Прутян Ч 18-39 Київ 0:27:36 0:54:46 1:21:42 1:49:22 2:17:47 2:48:15 3:22:13 3:57:21 3:57:17
115 199 Александр Ена Ч 45-49 Харьков МК 'ХАРЬКОВ' 0:26:55 0:53:45 1:21:06 1:49:13 2:20:23 2:51:56 3:24:56 3:58:08 3:58:02
116 244 Павел Солошенко Ч 18-39 Киев 0:27:11 0:54:22 1:21:50 1:49:42 2:17:59 2:47:38 3:23:21 3:58:48 3:58:42
117 119 Леонід Костенко Ч 18-39 Киів 0:25:53 0:52:26 1:19:42 1:48:44 2:20:07 2:55:15 3:27:48 3:59:05 3:59:00
118 167 Юрий Полунин Ч 60-64 Харьков Родник 0:26:14 0:52:23 1:19:19 1:46:30 2:15:55 2:49:25 3:22:42 3:59:18 3:59:14
119 132 Ігор Патіюк Ч 18-39 Львів trafik 0:27:45 0:55:45 1:24:29 1:54:17 2:24:20 2:55:31 3:27:38 4:00:40 4:00:37
120 377 Олег Литвинов Ч 18-39 Черкассы 0:25:01 0:49:53 1:15:25 1:41:40 2:10:26 2:46:03 3:24:45 4:01:29 4:01:25
121 159 Геннадій Полових Ч 45-49 POLTAVAA Running club Poltava 0:27:40 0:55:22 1:22:48 1:51:03 2:19:30 2:52:10 3:26:12 4:01:51 4:01:45
122 121 Вячеслав Панасюк Ч 40-44 Полтава Running Club Poltava 0:28:14 0:55:23 1:22:48 1:50:42 2:18:32 2:48:16 3:20:12 4:02:27 4:02:22
123 178 Ольга Карпенко ж 18-39 0:27:42 0:55:52 1:24:33 1:54:16 2:25:06 2:56:59 3:30:25 4:02:43 4:02:39
124 242 Инна Грибан ж 18-39 Мелитополь 0:25:18 0:51:31 1:19:06 1:47:33 2:19:17 2:57:29 3:33:57 4:04:26 4:04:20
125 105 Наталия Швень ж 18-39 Белая Церковь 0:27:50 0:57:00 1:27:10 1:57:25 2:29:00 3:01:03 3:33:41 4:04:30 4:04:26
126 251 Оксана Платонова ж 40-44 Узин КЛБ 0:25:42 0:53:01 1:21:17 1:51:09 2:22:13 2:55:03 3:29:53 4:05:44 4:05:40
127 117 Кучерявый Виктор Ч 50-54 Белая Церковь 0:24:39 0:49:57 1:16:30 1:45:29 2:18:07 2:52:56 3:31:59 4:05:53 4:05:48
128 155 Ірина Коршак ж 18-39 Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець, Спортлайф 0:28:35 0:57:05 1:25:24 1:54:48 2:26:02 2:58:58 3:32:56 4:07:23 4:07:19
129 107 Тимур Мхитарян Ч 40-44 Полтава Running CLUB Poltava 0:29:31 0:58:56 1:28:04 1:57:44 2:28:31 3:01:36 3:36:22 4:08:12 4:08:08
130 545 Станіслав Сокур Ч 18-39 Київ KM Running club 0:25:29 0:51:45 1:18:54 1:46:26 2:16:18 2:51:45 3:32:01 4:08:35 4:08:29
131 147 Александр Игнатов Ч 18-39 Львов 0:29:32 0:58:55 1:28:03 1:57:44 2:27:42 2:59:40 3:33:17 4:10:00 4:09:55
132 165 Татьяна Маринова ж 45-49 Славянск Марафон 0:27:17 0:56:31 1:27:01 1:57:30 2:28:31 3:00:09 3:33:48 4:11:06 4:11:01
133 108 Вита Пугач ж 40-44 Полтава Running club Poltava 0:29:31 0:58:54 1:28:03 1:57:44 2:27:42 2:59:41 3:36:00 4:13:01 4:12:57
134 100 Максим Бражук Ч 18-39 Нетішин 0:31:37 1:01:26 1:30:27 1:59:37 2:29:46 3:01:37 3:36:30 4:13:02 4:12:56
135 104 Володимир Гільчук Ч 65-69 Київ Прометей 0:28:20 0:58:13 1:28:54 1:59:58 2:32:08 3:05:03 3:39:38 4:14:34 4:14:29
136 243 Инна Кузьмук ж 18-39 Киев 0:27:08 0:56:08 1:26:06 1:57:30 2:31:33 3:05:14 3:40:07 4:15:23 4:15:19
137 158 Віталій Глеваський Ч 18-39 С. Матюші 0:29:01 0:55:31 1:22:48 1:50:43 2:19:40 2:57:11 3:38:24 4:18:01 4:17:56
138 345 Віталій Новицький Ч 18-39 0:28:42 0:57:41 1:27:00 1:56:58 2:29:13 3:05:12 3:42:18 4:19:39 4:19:35
139 154 Владимир Сухоставский Ч 55-59 Вінниця - 0:26:28 0:53:29 1:20:56 1:51:06 2:24:25 3:00:22 3:40:40 4:24:17 4:24:13
140 519 Віталій Ступак Ч 18-39 Біла Церква Run-up nation 0:28:02 0:57:00 1:26:48 1:57:10 2:30:49 3:08:03 3:50:09 4:26:16 4:26:12
141 301 Андрей Спиридонов Ч 45-49 Полтава Running club Poltava 0:29:32 0:58:55 1:28:04 1:57:45 2:28:31 3:04:09 3:48:04 4:26:35 4:26:29
142 205 Валентин Шевчук Ч 18-39 Луцьк СК 'Гепард' 0:28:42 0:57:41 1:27:22 1:59:13 2:35:49 3:12:51 3:49:50 4:28:33 4:28:28
143 173 николай маценко Ч 55-59 киев Первая Украинская Школа Естественного Бега 0:29:20 0:58:03 1:27:33 1:58:48 2:30:58 3:06:11 3:50:09 4:29:53 4:29:49
144 176 Сергій Ноздрін Ч 40-44 Дніпро 0:30:35 1:00:42 1:31:56 2:04:44 2:38:44 3:13:55 3:51:46 4:29:59 4:29:53
145 257 Геннадій Логвиненко Ч 60-64 Ірпінь 0:27:51 0:57:08 1:27:54 1:59:46 2:36:12 3:12:20 3:51:29 4:32:03 4:31:59
146 149 Леонид Олефиренко Ч 18-39 Киев 0:26:53 0:53:49 1:21:57 1:51:34 2:24:46 3:04:28 3:48:14 4:32:09 4:32:05
147 400 Олег Лаврега Ч 18-39 Київ 0:28:49 0:58:33 1:28:55 2:00:17 2:34:08 3:12:34 3:52:06 4:32:19 4:32:13
148 110 Кричун Василь Ч 70-74 Івано-Франківськ КМЛА Івано-Франківщини 0:28:36 0:59:29 1:31:28 2:03:39 2:36:35 3:11:11 3:49:36 4:35:50 4:35:44
149 214 Владимир Иванов Ч 60-64 Винница Колос 0:26:23 0:54:22 1:23:19 1:53:31 2:26:02 3:03:57 3:50:24 4:36:49 4:36:44
150 192 Володимир Мальований Ч 65-69 Херсон Таврия 0:28:22 0:57:47 1:29:00 2:02:33 2:39:05 3:16:29 3:55:58 4:37:46 4:37:41
151 233 Тетяна Галка ж 18-39 Луцьк СК 'Гепард' 0:31:22 1:02:34 1:34:14 2:06:46 2:41:11 3:25:48 4:04:23 4:40:26 4:40:22
152 248 Святослав Кріцак Ч 18-39 Козова Runday Ternopil 0:29:35 0:59:36 1:31:28 2:05:17 2:42:22 3:16:09 4:08:33 4:40:34 4:40:28
153 272 Владимир Бондаренко Ч 40-44 Харьков Беганутые 0:28:07 0:56:33 1:25:16 1:56:02 2:31:18 3:11:53 4:03:42 4:43:46 4:43:41
154 436 Юрий Беседин Ч 18-39 Kharkiv @ua.beseda 0:25:27 0:51:36 1:18:45 1:46:58 2:18:28 3:13:19 4:04:59 4:46:29 4:46:24
155 255 Наталія Антонюк ж 18-39 Луцьк СК 'Гепард' 0:31:23 1:03:44 1:36:15 2:10:00 2:47:18 3:29:26 4:06:55 4:46:51 4:46:45
156 203 Василий Башинский Ч 40-44 Житомир 0:29:33 0:58:56 1:28:04 1:58:50 2:34:13 3:14:29 4:00:29 4:47:52 4:47:52
157 254 Мария Коваль ж 18-39 Киев 0:32:06 1:04:50 1:39:00 2:14:32 2:52:50 3:32:51 4:14:58 4:53:14 4:53:14
158 215 Александр Парфенюк Ч 60-64 0:32:39 1:06:20 1:41:29 2:18:14 2:56:35 3:36:15 4:18:00 4:59:01 4:58:57
159 135 Павло Рой Ч 45-49 Полтава 0:27:40 0:56:41 1:27:34 2:00:09 2:40:38 3:29:00 4:15:49 5:01:52 5:01:47
160 303 Сергій Цибульський Ч 18-39 0:37:03 1:14:20 1:53:10 2:32:21 3:12:22 3:49:58 4:30:14 5:09:29 5:09:23
161 179 Светлана Трубникова ж 45-49 Киев 0:31:28 1:05:15 1:42:44 2:20:46 3:02:30 3:46:39 4:31:56 5:13:08 5:13:02
162 106 Иван Ростовский Ч 75-79 Харьков МК Харьков 0:32:47 1:05:50 1:39:54 2:15:39 2:54:50 3:36:14 4:21:01 5:17:52 5:17:47
163 169 Юрій Гриценко Ч 45-49 Тальне Укртрансгаз 0:29:55 0:58:57 1:28:07 2:00:40 2:40:31 3:38:52 4:31:22 5:21:19 5:21:13
164 168 Sergii Odnosumov Ч 45-49 Kiev 0:27:34 0:54:11 1:21:41 1:50:06 2:20:28 2:54:17 3:37:25
165 201 Тарас Козлюк Ч 18-39 Ланівці(ТЕРНОПОЛЯНИН) тризуб 0:20:23 0:40:54 1:01:48 1:22:46 1:44:12 2:07:28
166 194 Богдан Клімович Ч 18-39 Луцьк СК 'Гепард' 0:25:45 0:51:12 1:16:26 1:41:53 2:07:54 2:39:42
167 142 Сергей Ткачук Ч 18-39 Киев 0:28:44 0:55:56 1:23:13 1:52:00 2:25:36 3:02:42
168 280 Рихлюк Ігор Ч 50-54 0:22:46 0:44:59 1:07:18 1:30:18 1:56:45 5:13:49
169 230 Ігор Слюсаренко Ч 18-39 Кременчук 0:19:27 0:39:12 0:59:03 1:19:07 1:39:37
170 156 Тарас Ткачук Ч 50-54 Івано-Франківськ 0:24:17 0:49:01 1:13:40 1:39:21 2:06:40
171 180 Олександр Маковейчук Ч 45-49 Львів Abto 0:31:04 1:02:30 1:35:10 2:10:18 2:48:23
172 279 0:37:04 1:14:20 1:53:10 2:32:21 3:12:22
173 321 Виталий Меркулов Ч 18-39 Волочиськ #RunBaseVolochysk 0:21:37 0:43:26 1:05:41 1:32:10 4:04:38
174 210 Константин Стрюков Ч 18-39 Донецк Capitaltri 0:23:08 0:44:54 1:06:40 1:28:57
175 221 сергей чирков Ч 45-49 гоголево веселые кеды 0:29:11 0:57:39 1:26:24 1:55:50
176 101 Віктор Чорний Ч 40-44 Рівне
177 111 Karen Avetysian Ч 18-39 Kyiv UP Club
178 133 Valeriia Spodarenko ж 18-39 Kryvyi Rig
179 137 Виталий Заливадный Ч 18-39 Киев
180 138 Олександр Чорний Ч 18-39 Гнівань
181 152 Дмитро Заполочний Ч 40-44 Богодухів
182 162 Владислав Сивак Ч 18-39 Біла Церква
183 163 Андрей Василенко Ч 18-39 Лес
184 164 Сергей Волобуев Ч 40-44 Изюм
185 177 Виктор Бондарь Ч 50-54 Біла Церква КЛБ 'Белоцерковский марафон'
186 196 Сергей Горкавенко Ч 40-44 Тверезий Житомир
187 220 Максим Хотіленко Ч 18-39 Київ 2+2
188 247 Юрій Гриценко Ч 45-49 Тальне Укртрансгаз
189 289 Андрій Литвин Ч 18-39 Львів
190 313 Виталий Краевский Ч 18-39 Белая Церковь
191 333 Volodymyr Demianovych Ч 18-39
192 369 Денис Гритчук Ч 18-39 Коломия НТУУ 'КПІ'
193 501 Андрей Склянко Ч 18-39
194 571 Павло Ушаков Ч 45-49 Київ KUZIN TEAM / MC 'TARAS BULBA'
195 577 Андрій Пелех Ч 18-39 Тернопіль
196237Володимир СиненкоЖитомирСК23:0045:381:07:461:31:401:59:102:30:13DQ
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag