Masters (шосе та крос) від 18 до 34 років Жінки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11083 | Кристина Конвісарова | 29 | Київ | Ghost bikes Ukraine | 3:01:40 | 2:46:38 | |
2 | 11045 | Ольга Ящук | 30 | Одеса | Cycling Team Palmyra | Cycling Team Palmyra | 3:04:29 | 2:49:22 |
3 | 11057 | Оксана Сугакова | 30 | Київ | echelon | echelon | 3:07:03 | 2:51:58 |
4 | 11068 | Olena Garkava | 34 | Kiev | 3:15:51 | 3:00:47 | ||
5 | 11035 | Олена Ахметшина | 32 | Київ | AEROSTAR-UNICORN | AEROSTAR-UNICORN | 3:17:54 | 3:02:50 |
6 | 11012 | Юлія Стасюк | 26 | Київ | Cadence 90 | 3:41:45 | 3:26:38 | |
7 | 11014 | Софія Любарська | 19 | Київ | 3:48:00 | 3:32:58 | ||
8 | 11034 | Анастасія Коваль | 27 | Київ | Roadbook/ВелоХайп | |||
9 | 11063 | Anna Pilipenko | 34 | Kyiv | DataGroup |
Masters (шосе та крос) від 40 до 44 років Жінки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11001 | IRENA VASILEVSKAYA | 40 | КИЕВ | VASILEVSKAYA TEAM | 3:33:11 | 3:18:12 | |
2 | 11021 | Вікторія Нестерова | 44 | Київ | 3:43:03 | 3:27:58 |
Masters (шосе та крос) від 45 до 49 років Жінки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11022 | Tanya Nesterchuk | 49 | Житомир | 3:55:31 | 3:39:21 | ||
2 | 11025 | Наталья Радушинская | 48 | Житомир | 5:38:29 | 5:20:43 |
Masters (шосе та крос) від 50 до 54 років Жінки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11005 | Наталия Курзанова | 51 | Запорiжжя | 3:01:54 | 2:46:53 |
Masters (шосе та крос) від 18 до 34 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11004 | Борис Бакуринский | 32 | Київ | SkyFitness - GRAWE cycling team | SkyFitness - GRAWE cycling team | 2:47:14 | 2:32:14 |
2 | 11074 | Oleksandr Katsimon | 31 | Novi Petrivtsi | REMMERS CYCLING TEAM | 2:47:14 | 2:32:12 | |
3 | 11087 | Ігор Єременко | 34 | Київ | SkyFitness - GRAWE cycling team | SkyFitness - GRAWE cycling team | 2:47:15 | 2:47:15 |
4 | 11020 | Георгій Єгіазарян | 30 | Київ | Вело-Хайп | 2:48:27 | 2:48:27 | |
5 | 11049 | Артем Орлов | 27 | Киів | SkyFitness - GRAWE cycling team | SkyFitness - GRAWE cycling team | 2:48:28 | 2:33:31 |
6 | 11085 | Анатолий Тодоров | 25 | Киев | 2:48:28 | 2:33:31 | ||
7 | 11039 | Дмитро Петров | 32 | Київ | echelon | echelon | 2:48:28 | 2:33:25 |
8 | 11082 | Bruno Boudewijn Bobbink | 31 | Нідерланди | Київська Сотка | Київська Сотка | 2:48:30 | 2:33:32 |
9 | 11046 | Дмитрий Касперович | 31 | Одесса | Cycling Team Palmyra | Cycling Team Palmyra | 2:49:57 | 2:34:56 |
10 | 11032 | Дмитрий Нанаки | 32 | Одесса | Cycling Team Palmyra | 2:50:45 | 2:35:47 | |
11 | 11066 | Михайло Хилько | 28 | Нові Петрівці | Remmers cycling team | 2:51:48 | 2:36:48 | |
12 | 11076 | Андрій Люткевич | 29 | Нові Петрівці | Remmers cycling team | 2:51:48 | 2:51:48 | |
13 | 11015 | Serhii Karpishin | 29 | Slavutych | 2:54:46 | 2:39:44 | ||
14 | 11078 | Дмитрий Воловод | 26 | Киев | AEROSTAR-UNICORN | AEROSTAR-UNICORN | 2:55:07 | 2:40:07 |
15 | 11019 | Anton Fursov | 32 | Киев | 2:55:10 | 2:40:10 | ||
16 | 11017 | Єгор Панченко | 32 | Київ | Cycling Brothers | 2:58:40 | 2:43:41 | |
17 | 11011 | Дмитро Гордєєв | 30 | Київ | Cadence 90 | 3:00:16 | 2:45:09 | |
18 | 11080 | Гліб Леонтьєв | 32 | Київ | AEROSTAR-UNICORN | AEROSTAR-UNICORN | 3:04:28 | 2:49:30 |
19 | 11056 | Максим Белоглазов | 28 | Одесса | 3:22:32 | 3:07:26 | ||
20 | 11008 | Максим Дробот | 25 | Київ | 3:51:46 | 3:36:41 | ||
21 | 11044 | тарас жеребецький | 29 | київ | 4:39:21 | 4:24:14 | ||
22 | 11027 | Сергей Стасюк | 28 | Киев | Cadence90 | 4:52:50 | 4:35:12 | |
23 | 11010 | Osypchuk Oleksandr | 33 | Бобриця | 5element | 5element | 4:53:41 | 4:21:44 |
Masters (шосе та крос) від 35 до 39 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11071 | Денис Батюхов | 38 | Донецьк | Tacx, Leader, Khs | 2:47:14 | 2:32:18 | |
2 | 11043 | Виталий Драган | 37 | Запорожье | 2:55:11 | 2:40:09 | ||
3 | 11013 | Vitaliy Chernyakov | 37 | Kyiv | Tour-de-Trux | UNITY-BARS | 3:01:26 | 3:01:26 |
4 | 11037 | Сергій Верман | 37 | Kiev | 3:04:27 | 2:49:26 | ||
5 | 11067 | Олексій Катасонов | 36 | Київ | echelon | echelon | 3:07:02 | 3:07:02 |
6 | 11031 | Алексей Коневич | 38 | Харьков | 3:15:49 | 3:00:42 | ||
7 | 11003 | Berezovoy Yuriy | 35 | Київ | VeloHype cycling club | 4:02:41 | 3:47:39 | |
8 | 11069 | Alex Lutkevich | 38 | Kyiv | Volovod ROAD Training | 4:24:09 | 4:00:59 | |
9 | 11060 | Мустафа ОЗЮНАЛ | 37 | Киев | Турция | |||
10 | 11062 | Serhii Sova | 36 | Kyiv | ||||
11 | 11073 | Роман Макарчук | 36 | Київ |
Masters (шосе та крос) від 40 до 44 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11070 | Тарас Дубинець | 41 | ОрджоКиев | 2:47:14 | 2:32:17 | ||
2 | 11072 | Andrii Makhno | 42 | Kiev | 2:54:46 | 2:39:46 | ||
3 | 11036 | Андрій Щербань | 40 | Kiev | 3:04:28 | 2:49:26 | ||
4 | 11058 | Тимофій Седінкін | 41 | Хмельницький | 3:07:38 | 2:52:39 | ||
5 | 11051 | Андрій Щербина | 42 | Київ | 3:44:56 | 3:29:57 | ||
6 | 11018 | Тарас Колодько | 44 | Київ | 4:04:15 | 3:49:07 | ||
7 | 11065 | Алексей Фурцев | 42 | Київ | 4:15:21 | 3:54:31 | ||
8 | 11028 | Евгений Коровяков | 43 | Киев | GYMFIT | 4:41:37 | 4:23:51 | |
9 | 11052 | Юрiй Марушевський | 44 | Київ | ||||
10 | 11055 | Литвиненко Віктор | 42 | Київ |
Masters (шосе та крос) від 45 до 49 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11081 | Leon Hendrik Jan van Bon | 46 | Raalte | Київська Сотка | Київська Сотка | 2:48:19 | 2:48:19 |
2 | 11054 | Андріі Козаченко | 48 | Дніпро | 2:48:26 | 2:33:28 | ||
3 | 11084 | Валентин Луцишин | 47 | Вишгород | Dnepr Masters cycling | Dnepr Masters | 2:50:04 | 2:50:04 |
4 | 11006 | Анатолий Карпенко | 49 | Київ | 2:55:13 | 2:40:16 | ||
5 | 11048 | Виталий Площадный | 45 | Харьков | 3:07:01 | 2:51:59 | ||
6 | 11007 | Дмитрий Пионтковский | 48 | Киев | ДЮСШ №8 | 3:10:49 | 2:55:52 | |
7 | 11050 | Володимир Каштанов | 48 | Київ | 3:27:30 | 3:12:24 | ||
8 | 11053 | Юрій Опанасюк | 48 | Бориспіль | cadence 90 | 3:34:53 | 3:19:52 | |
9 | 11047 | Сергей Желтоног | 45 | Харьков | 3:36:09 | 3:21:07 | ||
10 | 11002 | Константин Гуз | 48 | Киев | 4:10:02 | 3:54:55 |
Masters (шосе та крос) від 50 до 54 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11061 | Дмитро Філін | 50 | Київ | ТRЕК | 2:47:13 | 2:32:16 | |
2 | 11038 | Вiктор Федоров | 50 | Днiпро | Dnepr Cycling | Dnepr Masters | 2:48:27 | 2:33:29 |
3 | 11088 | Олег Близнюк | 50 | Дніпро | Dnepr Cycling | Dnepr Masters | 2:55:10 | 2:40:10 |
4 | 11079 | Вячеслав Шурупов | 51 | Киев | 2:55:12 | 2:40:12 | ||
5 | 11086 | Ігор Ганжа | 50 | Вітебськ, Бєларусь | Велобаза Вітебськ | 3:24:00 | 3:08:52 | |
6 | 11040 | Ігор Тімков | 53 | Київ | 3:33:35 | 3:18:37 | ||
7 | 11009 | Віктор Антоневський | 54 | Житомир | 4:12:57 | 3:57:52 | ||
8 | 11059 | Игорь Митянин | 50 | Dnipro | Dnepr Masters | Dnepr Masters | ||
9 | 11064 | Василь Заіка | 50 | Київ | Лідер | Leader Tacx KHS |
Masters (шосе та крос) від 55 до 59 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11029 | Iгор Гримайло | 57 | Харкiв | Харьков - Мастерс | 2:55:09 | 2:40:11 | |
2 | 11075 | Олександр Кузьменко | 57 | Днiпро | Dnepr Cycling | Dnepr Masters | 2:55:09 | 2:40:11 |
3 | 11041 | Юрий Доценко | 55 | Киев | 3:10:02 | 2:55:05 | ||
4 | 11042 | Виталий Бойко | 56 | Киев | 3:16:38 | 3:01:39 | ||
5 | 11024 | Юрий Янчиков | 59 | Житомир | 3:17:55 | 3:02:56 | ||
6 | 11026 | Юрий Кислов | 59 | Житомир | 3:30:28 | 3:15:28 | ||
7 | 11033 | Віктор Язенок | 57 | Київ | Sportlife |
Masters (шосе та крос) від 60 до 64 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11089 | Сергей Суровец | 60 | Киев | Merida-Kiev | 3:04:27 | 2:49:24 |
Masters (шосе та крос) від 65 до 69 років Чоловіки |
||||||||
Місце | Номер | Атлет | Вік | Місто | Клуб | Команда | Результат | Chip Time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11030 | Станiслав Титаренко | 65 | Харкiв | Харьков-Мастерс | 2:55:08 | 2:40:10 | |
2 | 11023 | Петро Троп | 67 | Житомир | 4:53:38 | 4:38:34 | ||
3 | 11077 | Йосиф Пазяк | 65 | Львів | Тандем |
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag
Результат участника:
✕
Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag