Русский военный корабль, иди нах*й!

Забіг у вишиванках 2021 - Одеса

*Официальная информация
  • 10км
  • 5км

24-го серпня, на День Незалежності, в Одесі та ще 5+ містах України відбудється найпатріотичніша бігова подія – «Забіг у вишиванках».

Професійні спортсмени та бігуни-початківці, вбрані у вишиванки, будуть долати обрані дистанції: 5 км або 10 км. Всі учасники отримують пам'ятні медалі та вишиванки, а найшвидші партіоти будуть нагороджені на урочистому закритті змагань.

«Забіг у вишиванках» - для усіх!До участі у забігу на дистанції 5 км допускаються всі бажаючі від 14 років (на 10 км — від 16 років) і старші, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даному забігу.

Щоб відсвяткувати День Незалежності разом з нами, вам потрібно:
1. Зареєструватися (це можна зробити на цій сторінці, перейшовши по червоній кнопці "Зареєструватися");
2. 24 серпня отримати стартовий пакет з вишиванкою, розім'ятися як слід і з пострілом пістолета рівно о 8:00 побігти з ще 400+ учасниками забігу.

Щоб провести цей захід у Одесі, об'єднали свої сили засновник функціональної студії Ivashkov FS Сергій Івашкoв й засновник біговoї команди Kryzhrun Team Олександр Крижевич. Забіг відбудеться із дотриманням усіх карантинних норм на території Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка.

Більше деталей про забіг та наші цінности ви зможете знайти в нашому Instagram: https://www.instagram.com/VyshyvankaRunOD/

Вартість реєстрації:
300 грн
Информация отсутствует
Информация отсутствует
10 км
5 км