Русский военный корабль, иди нах*й!

Вело-вікенд Kyiv Fall Edelburg Cup

Dirt (М)

Dirt (M)

Місце Athlete Група Команда Gap Результат
1 4 Шилов Евгений M30-39 deepcycling 1:53:51.9
2 67 Кресан Юрій M30-39 Cherry Sport Club 1:53:52.0
3 Hrudetskyi Yevhen M18-29 1:53:52.7
4 1 Навроцький Андрій M40+ Меріда на Висоті 1:53:53.1
5 69 Гуральський Євгеній M30-39 1:53:54.1
6 57 Konovets Mykola M30-39 1:54:07.2
7 15 Музика Ярослав M30-39 Каштан 1:57:13.8
8 23 Гусарев Петр M18-29 1:57:27.3
9 79 Макаренко Віктор M18-29 1:57:46.5
10 32 Беренгер Олексій M18-29 VELOFARA.COM 1:59:46.0
11 59 Повійчук Андрій M30-39 1:59:46.0
12 55 Шатохин Денис M18-29 ATCX 2:00:10.6
13 2 Бабенко Антон M30-39 Velobazar-Cadence90 2:01:41.6
14 6 Diachuk Igor M30-39 2:03:04.0
15 26 Гриневич Юрій M30-39 VELO-STRANA.COM 2:03:04.3
16 39 Єрмоленко Юрій M18-29 2:06:51.8
17 10 Семенюта Олександр M18-29 Bike L.A.B 2:09:59.5
18 17 Брусенцов Евгений M30-39 Anyway cycling team 2:09:59.8
19 80 Гумен Сергій M18-29 2:10:06.0
20 16 Камлук Олег M30-39 2:10:09.2
21 82 Грищенко Денис M30-39 2:11:53.4
22 35 Kramarenko Illia M30-39 2:14:06.7
23 11 Радченко Алексей M18-29 Kyiv Bicycle Club 2:14:41.6
24 65 Шеремет Дмитро M30-39 Kharkiv XC Team 2:15:13.2
25 70 Сатиров Алексей M30-39 2:15:34.7
26 21 Онищенко Олексій M30-39 2:17:15.2
27 25 Галайда Богдан M18-29 EPOHA 2:17:44.0
28 41 Денисенко Юрій M30-39 2:18:27.5
29 52 Мелимука Володимир M30-39 Escape 2:19:07.1
30 40 Кошовий Віталій M18-29 Каштан 2:19:33.9
31 24 Шеховцов Сергій M40+ 2:20:23.5
32 19 Лямець Олексій M30-39 2:20:35.4
33 46 Омельченко Олексій M30-39 2:22:10.6
34 50 Василенко Андрей M30-39 2:23:08.1
35 20 Voitenko Maksym M30-39 Kashtan CC 2:23:45.7
36 77 Лавриненко Роман M40+ Bike L.A.B 2:24:31.2
37 51 Баранов Артем M40+ Велострана 2:24:42.3
38 58 Гнездицький Андрій M30-39 2:25:56.0
39 64 Самотіс Степан M18-29 Bike L.A.B. 2:26:17.6
40 49 Литвиненко Олександр M30-39 velo-strana.com 2:26:24.6
41 60 Зіняр Денис M18-29 2:26:27.6
42 22 Panasevych Eduard M18-29 2:30:54.9
43 61 Городецький Леонід M40+ 2:35:15.4
44 27 Бабій Юрій M40+ 2:36:44.5
45 73 Kузiн Iгор M30-39 Happy TRI Friends 2:39:20.5
46 34 Butenko Pavel M40+ Велострана 2:39:35.1
47 48 Табаков Дмитро M30-39 VELOOnline 2:40:25.1
48 43 Висоцький Віктор M18-29 2:40:48.5
49 14 Швець Володимир M30-39 2:40:52.6
50 56 Лівий Іван M30-39 6-systems 2:46:41.2
51 28 Lototskyi Igor M40+ Porsche Zahid 2:50:22.7
52 45 Богатов Ігор M40+ 2:51:30.8
53 8 Волченков Євгеній M30-39 2:51:34.9
54 12 Muskeyev Anton M30-39 2:51:47.4
55 74 Василенко Олександр M18-29 2:56:17.4
56 Вальков Володимир M30-39 3:00:13.9
57 63 Зибин Владимир M30-39 Огненный Дракон 3:01:48.4
58 54 Демидюк Тарас M18-29 Pride Crew 3:07:04.7
59 7 Ніжинський Владислав M30-39 3:21:43.0
60 44 Рачек Виктор M30-39 probike.ukraine 3:22:26.1
61 53 Пеньковський Віталій M40+ 3:25:51.3
62 33 Сiнiцин Артем M30-39 3:27:44.2
63 3 Чорний Андрій M30-39 Happy TRI Friends 3:27:45.5
DNF 29 Pryshchepa Mykola M30-39
DNF 38 Kazachek Kyrylo M30-39
DNF 47 Каширін Костянтин M18-29
DNF 78 Глібов Влад M30-39 anyway cycling team
DNS 36 Гожий Віктор M18-29
DNS 37 Куліш Назар M18-29 Gravel Dogs
DNS 42 Шилюк Ігор M40+
DNS 62 Андрійчук Максим M30-39


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag