Русский военный корабль, иди нах*й!

Вело-вікенд Kyiv Fall Edelburg Cup

Kyiv Fall Edelburg Cup

Sport (F)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 146 Ковалевська Наталія F3 Sigma Software - Unicorn 2:22:01.9
2 143 Ящук Ольга F2 Sigma Software - Unicorn 2:22:06.3
3 139 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F2 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:22:06.8
4 120 Bondarenko Viktoriia F2 Arcadia 2:22:07.2
5 129 Шалигіна Ганна F3 Sigma Software - Unicorn 2:22:07.9
6 159 Дяченко Єлизавета F1 Echelon 2:31:01.2
7 150 Осадча Ірина F1 PrideBikes 2:31:02.0
8 127 Петрушенко Валентина F1 Hoods and Drops Racing 2:31:03.1
9 156 Романец Анастасия F1 echelon 2:31:03.3
10 142 Nakonechna Alona F1 VinRC 2:32:49.1
11 138 Васильєва Ірина F3 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:32:50.3
12 154 Качалова Мария F2 YATAGARASU 2:32:53.2
13 137 Каддах Сільвана F1 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:35:06.9

Sport (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 107 Воловод Дмитро M1 Sigma Software - Unicorn 2:52:25.4
2 103 Батюхов Денис M40 Leader Citron Team 2:52:25.6
3 109 Козаченко Андрій M5 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:52:25.8
4 126 Vasylevskyi Oleksandr M1 Sigma Software - Unicorn 2:52:26.0
5 102 Петров Дмитро M3 echelon 2:52:26.0
6 112 Озюнал Мустафа M40 BFCC 2:52:26.1
7 106 Бакуринський Борис M3 Eurocar GRAWE Ukraine 2:52:26.2
8 116 Дубинець Тарас M40 Dnepr Masters cycling 2:52:26.4
9 110 Savchuk Ruslan M40 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:52:26.5
10 124 Калатай Віктор M2 Leader Citron Team 2:52:26.9
11 105 Литвиненко Александр M40 Leader Citron Team 2:52:27.0
12 118 Филин Дмитрий M5 BFCC 2:52:27.2
13 152 Мисник Олександр M1 Velobazar-Cadence90 2:52:27.3
14 141 Романець Лев M40 epiq 2:52:27.4
15 133 Грушецький Олександр M5 Eurocar GRAWE Ukraine 2:52:27.4
16 144 Ураткин Алексей M3 Sigma Software - Unicorn 2:52:27.5
17 131 Чорноус Богдан M2 echelon 2:52:27.6
18 161 Александров Егор M2 echelon 2:52:27.7
19 128 Kovalenko Dmitry M2 Velobazar-Cadence90 2:52:27.8
20 125 Skoryi Andrii M3 BFCC 2:52:27.9
21 108 Новосад Евгений M2 echelon 2:52:27.9
22 134 Яценко Владимир M40 Eurocar GRAWE Ukraine 2:52:28.0
23 148 Denysenko Andrii M1 BFCC 2:52:28.1
24 149 Тимощук Максим M3 Pridebikes 2:52:28.9
25 122 Dolzhykov Glib M3 Sigma Software - Unicorn 2:52:29.5
26 145 Чемерис Максим M3 Polaris 2:52:29.7
27 136 Leontiev Hlib M3 Sigma Software - Unicorn 2:52:30.9
28 140 Veriho Arsenii M2 Polaris Cycling Team 2:52:31.0
29 104 Денека Костянтин M3 Leader Citron Team 2:52:34.2
30 121 Filin Yevhen M2 BFCC 2:52:36.7
31 151 Гарбар Костянтин M1 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:55:21.9
32 114 Мадін Дмитро M40 Hoods & Drops 2:56:27.0
33 113 Фурсов Антон M3 BFCC 2:56:50.6
34 123 Шевцов Юрій M3 Leader Citron Team 3:01:49.3
35 155 Махно Андрей M40 Eurocar GRAWE Ukraine 3:07:44.5
36 157 Sharov Dmitry M2 Happy TRI Friends 3:12:00.9
37 153 Шамардін Андрій M40 VeloOnline 3:17:22.3
38 160 Дяченко Сергій M5 U TRI 3:18:11.3
39 135 Kovalenko Vitalii M5 Sigma Software-Unicorn 3:29:23.2
40 111 Koretskii Oleksii M2 Hoods and Drops Racing
41 115 Titov Maksym M2 Arcadia
42 130 Лазебний Микола M3
43 147 Попов Сергій M5 Sigma Software - Unicorn
44 158 Шурупов Святослав M5 BFCC

Sport (M6)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 119 Нарижний Валерій M6 Запоріжжя-MASTERS 2:22:38.9
2 101 Кузьменко Олександр M6 Dnepr Masters 2:22:39.8
3 117 Шевельов Віктор M6 2:22:42.6
4 132 Бондар Віктор M6 2:32:51.8


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag