Русский военный корабль, иди нах*й!

10.8 км

10,8 км Ж

Місце Атлет Вік Клуб Місто 2.7 km 5.4 km 8.1 km Темп Результат
1 34 Анна Коваленко 24 Херсон 0:11:32 0:22:58 0:34:43 4:14 0:45:51
2 11 Лилия Горбатенко 38 Киев 0:11:37 0:23:44 0:35:37 4:24 0:47:43
3 18 Ксенія Федорових 25 - Київ 0:13:31 0:27:35 0:41:35 5:01 0:54:20
4 39 Тетяна Любченко 64 Київ 0:14:14 0:28:28 0:42:50 5:15 0:56:52
5 41 Ірина Сидорова 42 Киев 0:14:23 0:29:06 0:43:52 5:25 0:58:40
6 31 Валентина Оберемчук 51 Основа бігу Київ 0:14:22 0:29:28 0:44:32 5:31 0:59:43
7 36 Тетяна Папулова 62 Киев 0:15:32 0:31:18 0:47:37 5:54 1:03:56
8 22 Вікторія Шуліка 34 Киев 0:16:09 0:32:17 0:48:40 5:58 1:04:41
9 25 Олена Коротчук 45 Орден Святого Кросівка Київ 0:16:15 0:33:42 0:51:27 6:24 1:09:17
10 7 Nina Chyhrina 36 SHYPSHYNA RUN CLUB Lviv

10,8 км Ч

Місце Атлет Вік Клуб Місто 2.7 km 5.4 km 8.1 km Темп Результат
1 30 Aleksandr Kostiushko 37 ThunderBird Runners Kyiv 0:09:41 0:19:32 0:29:27 3:39 0:39:27
2 21 Виталий Чуян 34 adidas Runners Kyiv Буча 0:09:32 0:19:30 0:29:26 3:39 0:39:29
3 33 Павел Заболотный 48 Бровары 0:09:42 0:19:45 0:29:54 3:42 0:39:58
4 23 Ihor Sakhanda 54 Київ 0:10:17 0:20:55 0:31:38 3:54 0:42:12
5 5 Ігор Карук 47 Орден Святого Кросівка Київ 0:10:16 0:20:58 0:31:54 3:56 0:42:39
6 32 Андрій Бригіда 45 ONRIDE Київ 0:10:40 0:21:21 0:32:05 3:58 0:42:56
7 42 Олексій Лихацький 31 Згурівка 0:10:21 0:21:19 0:32:30 4:01 0:43:34
8 26 Юрій Ігнатенко 35 Бровари 0:10:53 0:22:01 0:33:09 4:05 0:44:18
9 9 Андрій Мельниченко 47 Київ (Київ) 0:11:12 0:22:26 0:33:45 4:09 0:44:58
10 10 Игорь Цветенко 52 Киев 0:11:24 0:22:50 0:34:17 4:12 0:45:35
11 38 Yuriy Yakimenko 43 Kiev 0:11:33 0:22:58 0:34:25 4:13 0:45:38
12 6 Іван Рипілевський 35 Run Base Kyiv Київ 0:11:33 0:22:59 0:34:44 4:15 0:46:06
13 3 Andrii Hurbyk 58 Running club Scientist Kyiv 0:11:41 0:23:26 0:35:15 4:20 0:46:58
14 15 Денис Романов 38 Squad UA Runners Київ 0:11:56 0:23:54 0:36:06 4:26 0:47:59
15 14 Олександр Сушко 28 Спортивний клуб Сібумі Київ 0:11:33 0:23:37 0:35:59 4:27 0:48:06
16 27 Борис Михайлов 60 ДМКГармонія, АБУ. Бахмач 0:12:07 0:24:10 0:36:14 4:28 0:48:16
17 12 Sergio Filimonov 42 Побігли Kiev 0:11:38 0:23:51 0:36:25 4:34 0:49:22
18 20 Олександр Кадькало 64 Київ 0:12:45 0:25:06 0:37:17 4:34 0:49:28
19 19 Данило Борисенко 39 Бородянка 0:13:40 0:27:08 0:40:31 4:56 0:53:23
20 17 Павло Жуйков 38 Nike Run Kyiv Київ 0:13:31 0:27:11 0:41:35 5:07 0:55:27
21 35 Валентин Кузенков 47 Киев 0:14:18 0:28:35 0:42:54 5:18 0:57:19
22 2 Дмитрій Лебедєв 80 Running club Scientist Київ 0:15:04 0:29:36 0:44:05 5:22 0:58:13
23 40 Va Tsap 33 ППБ 0:14:27 0:28:57 0:43:44 5:24 0:58:25
24 4 Микола Плюйко 75 Топранерс Київ 0:15:03 0:29:35 0:44:05 5:26 0:58:54
25 28 Євген Смирнов 47 Kyiv 0:14:18 0:28:50 0:43:54 5:29 0:59:16
26 29 Iгор Свириденко 52 Вишневе 0:15:12 0:30:24 0:45:22 5:31 0:59:37
27 13 Леонід Михайленко 71 Top Runners Київ 0:15:04 0:29:59 0:45:26 5:37 1:00:50
28 37 Ярослав Кондратенко 29 Київ 0:17:27 0:35:31 0:53:56 6:40 1:12:09
29 1 Тимофій Золотоголовий 39 ПО Kiyv
30 16 Андрій Барановський 40 KMRC / IRC Kyiv
31 24 Андрій Сухаревський 32 Київ


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag