Русский военный корабль, иди нах*й!

Білоцерківський марафон 2021

Півмарафон -
Text UA

Півмарафон Ж

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1253 Марія Ходаківська 27 Ж смт Терезине 0:19:54 0:40:18 1:01:33 1:23:22 3:57 1:23:22 1:23:22
2 1056 Ivanna Melnyk 30 Ж Київ KM Running Ciub 0:21:51 0:43:18 1:04:40 1:25:29 4:03 1:25:40 1:25:29
3 1274 Анна Малекіна 37 Ж Київ ПУШЕБ 0:23:31 0:47:21 1:11:44 1:35:35 4:31 1:35:39 1:35:35
4 1267 Alena Negrutsa 29 Ж Odesa 0:24:33 0:48:49 1:12:57 1:36:25 4:34 1:36:31 1:36:25
5 1129 Євгенія Годун 32 Ж Київ KM Running Club 0:24:05 0:47:47 1:12:28 1:37:38 4:37 1:37:52 1:37:38
6 1169 Каринэ Григорян 38 Ж Одеса Stayer Run Odessa 0:24:50 0:49:24 1:14:05 1:38:30 4:40 1:38:41 1:38:30
7 1046 Светлана Маковоз 42 Ж Dnepr 0:24:25 0:49:15 1:15:03 1:40:48 4:46 1:40:48 1:40:48
8 1036 Катерина Мигул 22 Ж Львів 0:26:10 0:50:56 1:15:56 1:41:22 4:48 1:41:26 1:41:22
9 1012 Олена Смик 29 Ж Біла Церква 0:24:51 0:49:56 1:15:23 1:41:11 4:47 1:41:31 1:41:11
10 1237 Людмила Мироненко 42 Ж Київ FitnessLusya 0:25:39 0:51:00 1:17:00 1:42:56 4:52 1:42:56 1:42:56
11 1067 Марія Москалець 28 Ж Київ Bila Tserkva Marathon 0:25:53 0:51:39 1:17:28 1:42:54 4:52 1:43:01 1:42:54
12 1069 Ніна Іваровська 60 Ж Чернігівська область Ветеранська десятка 0:25:45 0:51:44 1:17:55 1:44:39 4:57 1:44:39 1:44:39
13 310 Черевічна Людміла Володіміривна 40 Ж 0:25:17 0:51:54 1:18:50 1:45:33 5:00 1:45:37 1:45:33
14 1042 Viktoria Okseniuk 33 Ж Київ 0:26:13 0:52:11 1:18:29 1:45:30 5:00 1:45:42 1:45:30
15 1024 Яна Колмогорова 31 Ж Полтава 0:25:37 0:51:14 1:17:44 1:45:36 5:00 1:45:52 1:45:36
16 1020 Марія Власова 40 Ж Полтава 0:25:37 0:51:14 1:17:44 1:46:10 5:02 1:46:27 1:46:10
17 1147 ALEXANDRA LEU 60 Ж RMoldova Kisinau Kisinau 0:26:44 0:53:30 1:19:54 1:46:19 5:02 1:46:37 1:46:19
18 1214 Анна Коцел 41 Ж Біла Церква 0:26:34 0:53:07 1:19:35 1:46:31 5:02 1:46:51 1:46:31
19 1099 Леся Яковенко 27 Ж Київ 0:26:06 0:52:43 1:19:46 1:46:38 5:03 1:46:53 1:46:38
20 1271 Анастасія Альохіна 23 Ж Київ 0:25:29 0:52:40 1:20:37 1:48:28 5:08 1:48:49 1:48:28
21 1014 Наталія Бадіон 42 Ж Біла Церква 0:26:19 0:53:30 1:21:12 1:48:42 5:09 1:48:50 1:48:42
22 1047 Олена Мельник 33 Ж Харків Cyclo-Sport 0:26:52 0:54:09 1:21:58 1:50:18 5:13 1:50:22 1:50:18
23 1183 Інна Козуб 59 Ж Novomoskovsk 0:26:41 0:54:00 1:22:20 1:50:41 5:14 1:50:51 1:50:41
24 1062 Оксана Гаєва 26 Ж Біла Церква 0:25:47 0:53:20 1:21:49 1:51:20 5:16 1:51:36 1:51:20
25 1118 Мар`яна Швець 32 Ж Умань UmanRunnersClub 0:25:14 0:52:37 1:21:58 1:53:15 5:22 1:53:21 1:53:15
26 1005 Катерина Єлістратова 39 Ж Київ 0:28:45 0:57:56 1:26:26 1:54:15 5:24 1:54:32 1:54:15
27 1219 Валерія Довбиш 24 Ж Київ 0:27:35 0:55:41 1:24:49 1:54:44 5:26 1:55:01 1:54:44
28 1124 Наталія Максимчук 28 Ж Біла Церква 0:27:12 0:55:07 1:23:52 1:55:02 5:27 1:55:19 1:55:02
29 1113 Альона Гудзовська 29 Ж Умань UmanRunnersClub 0:27:45 0:56:31 1:25:50 1:56:14 5:30 1:56:20 1:56:14
30 1114 Вікторія Марченко 39 Ж Умань UmanRunnersClub 0:25:37 0:54:25 1:24:31 1:57:26 5:34 1:57:33 1:57:26
31 1050 Наталія Суржина 34 Ж Полтава 0:29:36 0:59:09 1:29:01 1:58:17 5:36 1:58:33 1:58:17
32 1038 Liliia Naumiak 31 Ж Київ 0:30:27 1:00:32 1:30:55 2:00:11 5:41 2:00:31 2:00:11
33 1189 Ірина Рубцова 36 Ж Київ 0:30:14 1:00:01 1:31:29 2:01:26 5:45 2:01:47 2:01:26
34 1075 Альона Коновальчук 29 Ж Київ 0:28:47 0:59:02 1:30:02 2:01:40 5:46 2:01:53 2:01:40
35 1087 Ірина Фединець 29 Ж Київ 0:28:46 0:59:00 1:29:56 2:01:43 5:46 2:01:56 2:01:43
36 1191 Діана Абдурашідова 24 Ж Київ Run21 0:31:16 1:01:30 1:32:11 2:03:11 5:50 2:03:21 2:03:11
37 1103 Олена Бірученко 38 Ж Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:28:31 0:58:51 1:30:24 2:03:29 5:51 2:03:41 2:03:29
38 1116 Альона Животівська 23 Ж Умань UmanRunnersClub 0:29:40 1:00:17 1:30:50 2:03:44 5:51 2:03:52 2:03:44
39 1108 Яна Вовк 36 Ж Умань UmanRunnersClub 0:29:43 1:00:16 1:32:09 2:05:13 5:56 2:05:22 2:05:13
40 1039 Ірина Коршак 33 Ж Чернігів LifeСПОРТ, Біговий Чернігів 0:30:59 1:02:07 1:33:52 2:05:16 5:56 2:05:38 2:05:16
41 1190 Оксана Попова 34 Ж Біла Церква Run-Up Nation 0:31:12 1:02:44 1:34:29 2:06:18 5:59 2:06:30 2:06:18
42 1146 Оксана Ситнік 46 Ж Харків Cyclo-sport 0:30:27 1:01:09 1:34:08 2:06:56 6:01 2:07:01 2:06:56
43 1212 Ольга Антонюк 33 Ж Київ Ланет RUN 0:31:42 1:03:30 1:35:16 2:07:00 6:01 2:07:15 2:07:00
44 1226 Анастасія Бехтер 24 Ж Київ 0:31:50 1:04:05 1:36:28 2:08:45 6:06 2:08:55 2:08:45
45 1230 Tanya Nakonechna 35 Ж Київ Dimteam 0:33:32 1:06:37 1:38:22 2:10:14 6:10 2:10:31 2:10:14
46 1269 Юлія Довжик 34 Ж Біла Церква 0:31:17 1:02:56 1:36:08 2:11:32 6:14 2:11:50 2:11:32
47 1077 Наталія Бондарчук 36 Ж Житомир 0:33:39 1:06:50 1:40:01 2:12:43 6:17 2:13:04 2:12:43
48 1117 Вікторія Ромасевич 34 Ж Умань UmanRunnersClub 0:31:05 1:03:36 1:37:41 2:13:24 6:19 2:13:31 2:13:24
49 1115 Юлія Красновид 38 Ж Умань UmanRunnersClub 0:31:44 1:05:09 1:40:08 2:15:14 6:24 2:15:22 2:15:14
50 1063 Людмила Лисун 33 Ж Біла Церква 0:31:38 1:05:05 1:40:07 2:15:31 6:25 2:15:39 2:15:31
51 1272 Надія Беднарчук 46 Ж Броди - 0:33:48 1:06:58 1:41:15 2:15:51 6:26 2:16:08 2:15:51
52 1136 Оксана Тишко 48 Ж Київ СК Науковець 0:31:58 1:06:55 1:42:27 2:19:41 6:37 2:19:51 2:19:41
53 1164 Катерина Зінченко 28 Ж Полтава 0:29:45 1:02:46 1:39:50 2:20:21 6:39 2:20:28 2:20:21
54 1027 Юлія Лукьянчикова 33 Ж Полтава 0:29:53 1:02:53 1:39:57 2:20:28 6:39 2:20:28 2:20:28
55 1070 Светлана Качур 52 Ж Біла Церква Run up nation 0:33:38 1:07:56 1:44:11 2:20:54 6:40 2:21:06 2:20:54
56 1101 Олена Бортнік 51 Ж Київ Runday Obolon 0:33:11 1:07:36 1:42:31 2:20:57 6:40 2:21:07 2:20:57
57 1182 Анна Федченко 31 Ж Біла Церква Run- Up Nation 0:31:40 1:06:39 1:45:23 2:24:41 6:51 2:24:46 2:24:41
58 1001 Іра Волкова 32 Ж Бровари 0:35:38 1:11:29 1:47:55 2:26:21 6:56 2:26:34 2:26:21
59 1025 Наталія Білик 28 Ж Біла Церква 0:36:15 1:13:09 1:50:23 2:28:44 7:03 2:28:58 2:28:44
60 1204 Євгенія Семенюк 24 Ж Біла Церква 72 ОМБр 0:30:42
61 1008 Мария Крутоус 24 Ж Белая Церковь
62 1018 Альона Кохно 41 Ж Київ
63 1029 Marina Komarova 36 Ж Київ
64 1064 Вікторія Баслик 20 Ж Київ
65 1181 Valérie Tournigand 46 Ж KIEV

Півмарафон Ч

Місце Атлет Вік Стать Місто Клуб 1 коло 2 коло 3 коло 4 коло Темп Результат Chip Time
1 1268 Андрій Гриценко 27 Ч Київ Salomon Running Club Ukraine 0:19:01 0:37:55 0:57:00 1:15:43 3:35 1:15:45 1:15:43
2 1241 Олександр Шерстюк 46 Ч Біла Церква Стимул 0:18:59 0:37:51 0:56:58 1:16:09 3:36 1:16:13 1:16:09
3 1068 Андрій Таргоній 34 Ч Бровари 0:19:13 0:38:39 0:58:22 1:18:10 3:42 1:18:17 1:18:10
4 1187 Vitalii Kovalov 34 Ч Kyiv Track and Speed 0:19:23 0:39:01 0:58:48 1:18:23 3:42 1:18:26 1:18:23
5 1252 Микола Богданець 38 Ч Рокитне Особисто 0:19:40 0:39:22 0:59:09 1:19:10 3:45 1:19:13 1:19:10
6 331 Нанаки Дмитрий 35 Ч 0:19:45 0:39:40 0:59:46 1:19:52 3:47 1:19:56 1:19:52
7 1215 Буц Олександр 41 Ч Ірпінь Основа бігу 0:30:26 1:01:04 1:19:57 3:47 1:20:03 1:19:57
8 1073 Павел Заболотный 48 Ч Бровары 0:19:33 0:39:17 0:59:36 1:20:36 3:49 1:20:39 1:20:36
9 1163 Коверник Олексій 46 Ч Олешки 0:19:44 0:39:42 1:00:06 1:20:52 3:50 1:20:54 1:20:52
10 1165 Олександр Вікторов 31 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:20:32 0:40:55 1:00:57 1:21:10 3:50 1:21:10 1:21:10
11 1161 Игорь Губенко 43 Ч Запорожье SigmaRun 0:20:05 0:40:32 1:01:26 1:22:40 3:55 1:22:43 1:22:40
12 1157 Володимир Крепосняк 41 Ч Київ AeroStar-TeamOne 0:20:30 0:41:03 1:01:44 1:22:52 3:55 1:22:55 1:22:52
13 1105 Олександр Хоменко 33 Ч Миколаїв 0:20:45 0:41:24 1:02:31 1:23:15 3:56 1:23:18 1:23:15
14 1078 Андрій Фатєєв 38 Ч Brovary БІГ в Броварах 0:21:26 0:42:26 1:03:11 1:23:23 3:57 1:23:32 1:23:23
15 1111 Віталій Вовк 45 Ч Умань UmanRunnersClub 0:19:49 0:40:22 1:01:36 1:23:31 3:57 1:23:36 1:23:31
16 1084 Заi'ка Олександр 37 Ч Бровари Бiг в Броварах 0:20:03 0:41:04 1:02:53 1:23:32 3:57 1:23:36 1:23:32
17 1071 Дмитро Сидорчук 39 Ч Нова Каховка NK-run 0:21:13 0:42:03 1:03:11 1:23:51 3:58 1:23:54 1:23:51
18 1242 Василь Возненко 60 Ч Біла Церква АБУ 0:20:45 0:41:29 1:02:41 1:24:33 4:00 1:24:39 1:24:33
19 1031 Віталій Волошин 34 Ч Киів 0:21:47 0:43:25 1:04:48 1:25:27 4:03 1:25:30 1:25:27
20 1192 Валерій Караульний 53 Ч Київ 0:21:14 0:42:30 1:04:06 1:25:43 4:03 1:25:55 1:25:43
21 1143 Олександр Костенко 28 Ч Умань UmanRunnersClub 0:20:58 0:42:09 1:04:10 1:26:08 4:05 1:26:15 1:26:08
22 1198 Максим Рябоконь 26 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon/TribeX 0:20:46 0:42:10 1:03:58 1:26:33 4:06 1:26:37 1:26:33
23 1079 Євгеній Щербак 31 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:21:12 0:42:38 1:04:36 1:26:36 4:06 1:26:41 1:26:36
24 1148 Артем Христін 28 Ч Одеса Stayer Run Odessa 0:21:10 0:42:38 1:04:42 1:27:03 4:07 1:27:08 1:27:03
25 1188 oleg tserkovnyy 31 Ч odessa PROJECT13 0:22:04 0:43:53 1:05:47 1:27:05 4:07 1:27:11 1:27:05
26 1125 Артур Кравець 34 Ч Умань UmanRunnersClub 0:22:08 0:43:51 1:05:45 1:27:10 4:07 1:27:16 1:27:10
27 1275 Roman Nesteruk 37 Ч Бровари BIG 0:20:39 0:42:09 1:04:27 1:27:46 4:09 1:27:50 1:27:46
28 1232 Ihor Sakhanda 54 Ч Київ URA, RCS 0:21:22 0:43:05 1:05:11 1:27:50 4:09 1:27:54 1:27:50
29 1258 Iгор Рихлюк 53 Ч Житомир 0:21:04 0:42:27 1:04:44 1:27:59 4:10 1:28:04 1:27:59
30 1011 Сергій Васильєв 41 Ч Київ 0:22:17 0:44:29 1:06:26 1:27:50 4:09 1:28:11 1:27:50
31 1040 Serhii Zinovchenko 38 Ч Kyiv 0:21:23 0:43:51 1:06:33 1:28:53 4:12 1:28:57 1:28:53
32 1086 Віталій Нестеренко 37 Ч Біла Церква run-up nation 0:22:20 0:44:31 1:06:50 1:29:01 4:13 1:29:01 1:29:01
33 1049 Іван Бабенко 34 Ч Ірпінь 0:22:11 0:44:27 1:06:48 1:29:00 4:13 1:29:21 1:29:00
34 1088 Дмитро Демянів 38 Ч Біла церква Run up nation 0:23:54 0:46:15 1:08:20 1:29:57 4:15 1:30:05 1:29:57
35 1220 Дмитро Бурмістренко 40 Ч Київ KM Running club 0:22:53 0:45:23 1:07:51 1:29:58 4:15 1:30:13 1:29:58
36 1179 Дмитрий Колесник 36 Ч Киев Run21 0:22:35 0:44:53 1:07:22 1:30:06 4:16 1:30:15 1:30:06
37 1251 iгор кутовий 54 Ч Біла Церква Арсенал,А.Б.У. 0:21:28 0:43:47 1:06:36 1:30:34 4:17 1:30:40 1:30:34
38 1130 Антон Сікора 42 Ч Київ Основа Бігу 0:22:53 0:45:30 1:07:59 1:30:36 4:17 1:30:43 1:30:36
39 1007 Олександр Фесенко 32 Ч Суми 0:22:10 0:44:40 1:07:28 1:30:38 4:17 1:30:56 1:30:38
40 1200 Роман Староселець 32 Ч Львів ShypShynaRunClub 0:22:19 0:44:33 1:07:18 1:31:03 4:18 1:31:07 1:31:03
41 1185 Илья Сикач 28 Ч Киев Adidas runners kyiv 0:21:35 0:43:40 1:06:55 1:30:55 4:18 1:31:15 1:30:55
42 1016 Ігор Биханов 36 Ч Соледар 0:22:46 0:45:35 1:08:36 1:31:49 4:21 1:31:59 1:31:49
43 1238 Roman Mandziuk 41 Ч Запорожье 0:23:17 0:46:31 1:09:23 1:31:55 4:21 1:32:00 1:31:55
44 1186 Максим Синенко 31 Ч Житомир СК Полісся UA 0:23:03 0:46:11 1:09:21 1:32:00 4:21 1:32:05 1:32:00
45 1010 Володимир Воронін 45 Ч Ukraine, Soledar 0:22:47 0:45:36 1:08:37 1:32:02 4:21 1:32:11 1:32:02
46 1085 Віктор Молчанов 56 Ч Кремінна 0:22:15 0:44:44 1:08:32 1:31:59 4:21 1:32:17 1:31:59
47 1170 Игорь Сидоренко 38 Ч Одеса Stayer Run Odessa 0:23:21 0:46:26 1:09:27 1:32:31 4:23 1:32:44 1:32:31
48 1223 Андрей Резник 40 Ч Одесса Project13 0:23:08 0:46:30 1:09:38 1:32:50 4:24 1:32:55 1:32:50
49 1270 Андрій Кравець 36 Ч Киів 0:22:21 0:45:22 1:08:38 1:33:23 4:25 1:33:29 1:33:23
50 1120 Сергій Опалко 47 Ч Умань UmanRunnersClub 0:22:08 0:45:05 1:09:14 1:33:36 4:26 1:33:42 1:33:36
51 1227 Alex Halushko 37 Ч киев ArmorMe 0:21:41 0:44:57 1:09:04 1:33:40 4:26 1:34:05 1:33:40
52 1006 Станіслав Єрко 48 Ч Київ 0:23:21 0:47:11 1:11:34 1:34:41 4:29 1:34:56 1:34:41
53 1256 Андрій Масич 47 Ч Київ #Побігли 0:24:05 0:47:48 1:11:43 1:35:58 4:32 1:36:11 1:35:58
54 1107 Павло Браціло 30 Ч Умань UmanRunnersClub 0:21:37 0:45:38 1:10:45 1:36:08 4:33 1:36:13 1:36:08
55 1155 Михаил Третяк 43 Ч Харьков МК Харьков 0:25:00 0:48:16 1:11:57 1:36:02 4:33 1:36:21 1:36:02
56 1151 Геннадий Ястребный 34 Ч Одесса Stayer Run Odessa 0:24:32 0:48:48 1:12:57 1:36:25 4:34 1:36:31 1:36:25
57 1076 Андрій Пугаков 35 Ч Житомир 0:23:36 0:46:50 1:11:17 1:36:11 4:33 1:36:32 1:36:11
58 1021 Олег Бойко 40 Ч Біла Церква 0:23:59 0:47:56 1:12:12 1:36:48 4:35 1:36:55 1:36:48
59 1225 Баграт Хубашвілі 48 Ч Київ KM Running Club 0:22:53 0:45:22 1:08:05 1:36:41 4:35 1:36:56 1:36:41
60 1235 Сергій Хіміч 35 Ч Київ 0:23:30 0:47:21 1:11:45 1:36:52 4:35 1:36:57 1:36:52
61 1048 Александр Панов 42 Ч Харьков Cyclo-Sport 0:24:28 0:48:44 1:13:19 1:37:12 4:36 1:37:17 1:37:12
62 1096 Рома Марченко 33 Ч Киев Victory Team 0:23:53 0:48:00 1:12:24 1:37:25 4:37 1:37:40 1:37:25
63 1233 Andrey Aleksandrov 36 Ч Київ 0:24:03 0:48:13 1:12:58 1:37:34 4:37 1:37:49 1:37:34
64 1162 Євгген Кайнара 31 Ч Біла Церква 0:23:03 0:47:13 1:12:00 1:37:27 4:37 1:37:51 1:37:27
65 1091 Денис Мись 19 Ч Біла Церква Трібо 0:22:17 0:46:15 1:10:46 1:37:51 4:38 1:37:55 1:37:51
66 1083 Александр Шевченко 40 Ч Одесса https://www.bc-marathon.org.ua/ru/ 0:23:09 0:47:03 1:11:45 1:37:48 4:38 1:38:07 1:37:48
67 1072 Олександр Емайкін 52 Ч Нова Каховка NK-run 0:22:40 0:46:31 1:11:36 1:38:07 4:39 1:38:10 1:38:07
68 1229 Stati Ion O. MDA CHISINĂU 65 Ч 1 Bizon 0:23:55 0:48:09 1:12:49 1:38:06 4:39 1:38:17 1:38:06
69 1202 Вадим Тарасенко 26 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:24:47 0:48:56 1:13:15 1:38:23 4:39 1:38:34 1:38:23
70 1142 Олександр Герасимчук 31 Ч Жмеринка 0:25:30 0:50:34 1:14:46 1:38:30 4:40 1:38:41 1:38:30
71 1243 Андрій Кузьменко 32 Ч Вінниця 0:24:05 0:48:33 1:13:21 1:38:36 4:40 1:38:47 1:38:36
72 1221 Олександр Шрайтель 29 Ч Полтава GOrynych 0:25:23 0:50:02 1:14:07 1:38:33 4:40 1:38:48 1:38:33
73 1178 Артем Суров 30 Ч Київ RUN21 0:24:30 0:48:57 1:14:07 1:38:40 4:40 1:38:49 1:38:40
74 1131 Олександр Сагура 40 Ч Київ 0:25:47 0:51:38 1:15:52 1:38:50 4:41 1:38:59 1:38:50
75 1250 Артем Денделєв 29 Ч Киев Славутич-Стар 0:25:09 0:49:59 1:14:22 1:38:45 4:40 1:39:07 1:38:45
76 1209 Олександр Осика 42 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:25:36 0:51:07 1:16:18 1:39:02 4:41 1:39:13 1:39:02
77 1167 Serhii Blakyta 35 Ч Обухів Victory Team 0:23:54 0:48:00 1:13:21 1:39:04 4:41 1:39:19 1:39:04
78 1201 Роман Назаренко 31 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:24:37 0:49:37 1:14:13 1:39:21 4:42 1:39:28 1:39:21
79 1259 Микола Бочаров 32 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:24:44 0:49:43 1:14:19 1:39:28 4:42 1:39:28 1:39:28
80 1098 Олег Кліщ 45 Ч Біла Церква Білоцерківський марафон 0:24:06 0:48:49 1:13:58 1:39:33 4:43 1:39:41 1:39:33
81 1058 Дмитро Блащук 32 Ч Фастів 0:24:48 0:49:59 1:15:18 1:39:45 4:43 1:39:45 1:39:45
82 1055 Семишкур Ігор 38 Ч 0:25:05 0:49:19 1:14:21 1:39:25 4:42 1:39:46 1:39:25
83 1051 Yurii Novikov 35 Ч Kyiv 0:25:32 0:50:43 1:15:29 1:39:42 4:43 1:40:00 1:39:42
84 1092 Олексій Бут 45 Ч Белая Церковь 0:24:35 0:48:58 1:13:55 1:40:18 4:45 1:40:23 1:40:18
85 1173 Олександр Гончаренко 38 Ч одесса Project13 0:24:32 0:48:49 1:14:02 1:40:31 4:45 1:40:36 1:40:31
86 1022 Станіслав Черначук 35 Ч Біла Церква 0:25:03 0:49:55 1:14:37 1:40:25 4:45 1:40:41 1:40:25
87 1104 Володимир Андрусик 26 Ч Київ VICTORYTEAM 0:23:53 0:48:15 1:14:08 1:40:35 4:46 1:40:51 1:40:35
88 1100 Олександр Прокопенко 31 Ч С. Фастівка 0:23:04 0:47:29 1:13:59 1:40:57 4:47 1:41:05 1:40:57
89 1119 Андрій Деной 36 Ч Умань UmanRunnersClub 0:25:30 0:50:45 1:16:22 1:40:56 4:47 1:41:07 1:40:56
90 1094 Євген Степаненко 54 Ч Кам'янське Дніпропетровська область 0:25:51 0:52:00 1:17:00 1:41:04 4:47 1:41:15 1:41:04
91 1224 Ярослав Мельник 38 Ч Київ 0:25:51 0:51:49 1:16:44 1:41:03 4:47 1:41:24 1:41:03
92 1254 Володимир Шаблей 33 Ч Біла Церква 0:24:01 0:49:28 1:15:20 1:41:14 4:47 1:41:29 1:41:14
93 1097 Віталій Смик 29 Ч Біла Церква Трібо 0:24:52 0:49:57 1:15:23 1:41:11 4:47 1:41:32 1:41:11
94 1160 Дмитро Норенко 45 Ч Миколаїв 0:25:57 0:51:14 1:16:21 1:41:26 4:48 1:41:33 1:41:26
95 1255 Артур Марциновський 30 Ч Київ KM Running Club 0:25:49 0:51:48 1:16:43 1:41:21 4:48 1:41:43 1:41:21
96 1276 Роман Карасьов 55 Ч Біла Церква Дурдом Веселка 0:24:26 0:49:41 1:15:34 1:41:39 4:49 1:41:51 1:41:39
97 1023 Александр Крощенко 44 Ч Gjknfdf 0:25:21 0:50:02 1:15:31 1:41:51 4:49 1:42:08 1:41:51
98 1060 Володимир Рудник 66 Ч Львів 0:26:00 0:51:34 1:17:01 1:42:14 4:50 1:42:21 1:42:14
99 1197 Олег Дімітрієв 57 Ч Біла Церква Арсенал 0:23:28 0:47:51 1:13:25 1:42:33 4:51 1:42:53 1:42:33
100 1168 Андрій Мельник 37 Ч Київ 0:25:58 0:52:14 1:18:36 1:43:23 4:54 1:43:39 1:43:23
101 1003 Ігор Хоменко 31 Ч Біла Церква 0:23:49 0:48:19 1:14:24 1:43:31 4:54 1:43:41 1:43:31
102 1106 Ігор Туркевич 30 Ч Київ KuzinTeam 0:26:02 0:51:53 1:18:01 1:43:42 4:54 1:43:42 1:43:42
103 1216 Дмитро Редька 23 Ч Біла Церква 0:24:37 0:52:10 1:19:16 1:43:38 4:54 1:43:52 1:43:38
104 1053 Микола Олійник 53 Ч Біла Церква 0:24:08 0:50:26 1:17:00 1:43:47 4:55 1:43:52 1:43:47
105 1159 Oleksandr Lishchuk 57 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:26:42 0:53:22 1:18:58 1:43:51 4:55 1:43:59 1:43:51
106 1066 Віктор Кучерявий 53 Ч Біла Церква 0:24:52 0:50:07 1:16:12 1:44:00 4:55 1:44:12 1:44:00
107 1260 Сергій Прокопенко 34 Ч с Фастівка 0:22:43 0:48:00 1:14:52 1:44:01 4:55 1:44:17 1:44:01
108 1140 Роман Мачульський 25 Ч Біла Церка 0:27:56 0:54:13 1:19:19 1:44:45 4:57 1:45:03 1:44:45
109 1231 Костянтин Божко 44 Ч Киев KM Running club 0:25:50 0:51:51 1:18:16 1:44:53 4:58 1:45:14 1:44:53
110 1234 Олександр Головченко 44 Ч Київ KM running club 0:26:12 0:52:11 1:18:28 1:45:30 5:00 1:45:43 1:45:30
111 1266 Сергей Амелько 45 Ч Каменское Инваспорт 0:25:01 0:51:21 1:18:14 1:45:52 5:01 1:45:55 1:45:52
112 1112 РЕЗЕРВ 21/ч Ч 0:26:23 0:52:41 1:18:52 1:45:57 5:01 1:46:17 1:45:57
113 1194 Павло Фільварковий 37 Ч Первомайськ Stayer Run Odessa 0:26:20 0:53:03 1:19:11 1:45:58 5:01 1:46:18 1:45:58
114 1248 Георгій Нестеренко 40 Ч Біла Церква Run up nation 0:26:02 0:52:41 1:19:34 1:46:16 5:02 1:46:24 1:46:16
115 1244 Дмитро Кеба 32 Ч Київ 0:26:38 0:52:43 1:18:57 1:46:07 5:01 1:46:25 1:46:07
116 1122 Анатолій Медведев 22 Ч Умань UmanRunnersClub 0:24:18 0:50:42 1:17:20 1:46:38 5:03 1:46:45 1:46:38
117 1028 Петро Савчук 67 Ч Вишневе 0:24:42 0:50:26 1:17:17 1:46:38 5:03 1:46:50 1:46:38
118 1261 Микола Ратошнюк 40 Ч Біла Церква 0:24:35 0:50:09 1:16:40 1:46:45 5:03 1:46:53 1:46:45
119 1102 Сергій Алексієнко 63 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:25:11 0:51:12 1:18:12 1:46:50 5:03 1:47:03 1:46:50
120 1166 Руслан Андрущенко 44 Ч Киев Victory Team 0:25:57 0:52:16 1:19:16 1:47:08 5:04 1:47:24 1:47:08
121 1035 Євген Марців 38 Ч Львів 0:28:33 0:55:33 1:21:57 1:47:29 5:05 1:47:40 1:47:29
122 1026 Василь Пикалюк 35 Ч Біла Церква 0:25:06 0:50:57 1:17:39 1:47:15 5:05 1:47:40 1:47:15
123 1236 Игорь Черненко 56 Ч Киев 0:25:09 0:50:50 1:17:16 1:47:29 5:05 1:47:47 1:47:29
124 1127 Віктор Лі 31 Ч Южне Южний бежит 0:27:54 0:53:55 1:20:35 1:48:17 5:08 1:48:40 1:48:17
125 1213 Віктор Катеринич 37 Ч Київ Victory Team 0:26:20 0:53:41 1:21:27 1:48:54 5:09 1:49:00 1:48:54
126 1196 Andrii Androshchuk 34 Ч Kyiv hobo.run 0:25:23 0:51:28 1:18:37 1:48:52 5:09 1:49:10 1:48:52
127 1239 Олександр Дмитруха 34 Ч Київ 0:26:49 0:53:30 1:20:30 1:49:09 5:10 1:49:28 1:49:09
128 1240 Виталий Сахно 40 Ч Киев Saucony Run Club 0:26:46 0:53:56 1:21:42 1:49:14 5:10 1:49:31 1:49:14
129 1277 Микола Дзюнь 54 Ч Біла Церква Арсенал 0:25:35 0:52:07 1:19:33 1:49:23 5:11 1:49:33 1:49:23
130 1044 Игорь Васильчук 46 Ч Белая Церковь 0:27:59 0:55:25 1:22:27 1:49:40 5:11 1:50:05 1:49:40
131 1144 Михайло Смілян 31 Ч Біла Церква Run-Up Nation 0:27:53 0:55:11 1:22:32 1:49:55 5:12 1:50:09 1:49:55
132 1247 Юрий Гричковский 40 Ч Запорожье ТриСпорт 0:24:39 0:52:12 1:21:02 1:50:41 5:14 1:50:48 1:50:41
133 1061 Martini Davide 50 Ч Kyiv Nike Running Club 0:28:08 0:56:37 1:24:30 1:50:52 5:15 1:51:03 1:50:52
134 1171 Леонид Нишко 50 Ч Одеса 0:23:46 0:48:28 1:21:11 1:51:03 5:15 1:51:08 1:51:03
135 1015 Віталій Краєвський 28 Ч Біла Церква 0:23:57 0:50:11 1:19:36 1:51:19 5:16 1:51:24 1:51:19
136 1145 Яків Карпенко 69 Ч с. Краснопілка 0:27:44 0:55:46 1:23:57 1:51:40 5:17 1:51:49 1:51:40
137 1184 Денис Тюрин 44 Ч г. Одесса Stayer Run Odessa 0:28:57 0:57:03 1:24:41 1:51:46 5:17 1:52:07 1:51:46
138 1080 Уманський Сергій 43 Ч Одеса Stayer Run Odessa 0:26:53 0:54:04 1:22:49 1:52:09 5:19 1:52:09 1:52:09
139 1090 Владимир Тринько 38 Ч Николаев 0:27:08 0:54:43 1:22:50 1:52:12 5:19 1:52:23 1:52:12
140 1054 Кирило Гончарук 34 Ч Вінниця Air fitness 365 0:27:46 0:55:57 1:23:49 1:52:50 5:20 1:52:50 1:52:50
141 1195 Сергей Бондаренко 42 Ч Бровары Б.І.Г Бровари 0:25:20 0:52:09 1:21:41 1:52:48 5:20 1:53:06 1:52:48
142 1081 Володимир Іванов 64 Ч Вінниця Колос 0:25:43 0:53:16 1:21:59 1:53:09 5:21 1:53:10 1:53:09
143 1249 Александр Соломатин 39 Ч Житомир 0:28:41 0:56:34 1:24:53 1:53:27 5:22 1:53:47 1:53:27
144 1199 Zarytskyi Oleksii 46 Ч Київ 0:29:03 0:58:25 1:25:00 1:53:30 5:22 1:53:52 1:53:30
145 1208 Владислав Вовк 25 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:28:11 0:55:52 1:24:21 1:53:37 5:23 1:53:54 1:53:37
146 1045 Лысенко Александр 45 Ч Киев 0:29:27 0:58:38 1:28:30 1:54:36 5:25 1:54:54 1:54:36
147 1009 Микола Сахно 31 Ч Біла Церква 0:25:27 0:52:00 1:21:34 1:54:43 5:26 1:54:58 1:54:43
148 1013 Саша Соляник 32 Ч Біла Церква 0:28:43 0:57:06 1:25:02 1:54:57 5:26 1:55:05 1:54:57
149 1177 Роман Пикалюк 37 Ч Кропивницький 0:27:37 0:56:15 1:25:37 1:55:43 5:29 1:56:01 1:55:43
150 1041 Volodymyr Pylypenko 49 Ч Kyiv 0:25:05 0:52:09 1:21:35 1:56:15 5:30 1:56:33 1:56:15
151 1203 Ярослав Крилов 25 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:26:47 0:53:07 1:22:18 1:56:59 5:32 1:57:08 1:56:59
152 1153 Руслан Капітоненко 43 Ч Біла церква 0:28:49 0:57:40 1:27:11 1:57:04 5:32 1:57:18 1:57:04
153 1246 Вячеслав Василенко 19 Ч М.Біла Церква 0:24:32 0:52:10 1:23:32 1:57:33 5:34 1:57:48 1:57:33
154 1057 Володимир Говор 66 Ч Харьков МК Харків 0:27:51 0:56:53 1:26:40 1:57:32 5:34 1:57:51 1:57:32
155 1110 Юрій Красновид 46 Ч Умань UmanRunnersClub 0:28:55 0:58:15 1:28:45 1:58:16 5:36 1:58:23 1:58:16
156 1095 Роман Чорненький 43 Ч Київ ELKO Running Club 0:28:08 0:56:28 1:26:10 1:58:53 5:38 1:59:12 1:58:53
157 1032 Тарас Руденко 35 Ч Белая Церковь 0:29:42 0:59:09 1:27:56 1:59:05 5:38 1:59:18 1:59:05
158 1257 Василий Червонок 29 Ч Киев BANDA 0:27:37 0:56:17 1:26:13 1:59:24 5:39 1:59:34 1:59:24
159 1141 Сергій Тульєв 43 Ч Біла Церква 0:30:00 1:00:04 1:29:25 1:59:26 5:39 1:59:45 1:59:26
160 1180 Леонід Комашко 56 Ч Радомишль Victory Team 0:29:52 0:59:53 1:29:42 1:59:39 5:40 1:59:55 1:59:39
161 1132 Евген Негробов 40 Ч Київ 0:28:55 0:57:50 1:27:44 2:00:14 5:42 2:00:14 2:00:14
162 1149 Руслан Ганжук 30 Ч Донецьк Happy Run 0:30:27 1:00:31 1:30:55 2:00:11 5:41 2:00:31 2:00:11
163 1228 Вячеслав Борончук 43 Ч Кишинев 0:28:39 0:58:05 1:28:51 2:00:50 5:43 2:01:12 2:00:50
164 1211 Тимур Ніколайонок 20 Ч Біла Церква 1129 ЗРП 0:28:57 0:57:47 1:29:03 2:01:21 5:45 2:01:33 2:01:21
165 1205 Данило Солтівський 21 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:28:12 0:55:52 1:26:33 2:01:27 5:45 2:01:45 2:01:27
166 1034 Юрий Воронов 36 Ч Soledar 0:26:46 0:54:45 1:25:09 2:01:59 5:46 2:02:09 2:01:59
167 1273 Максим Бубирєв 40 Ч Белая Церковь 0:27:34 0:56:03 1:26:25 2:03:03 5:50 2:03:03 2:03:03
168 1176 Григорій Ладунський 29 Ч Васильків 0:25:24 0:54:49 1:27:01 2:03:06 5:50 2:03:09 2:03:06
169 1037 Андрій Бондаренко 34 Ч Біла церква 0:27:46 0:58:06 1:30:27 2:03:18 5:50 2:03:23 2:03:18
170 1218 Анатолій Варченко 70 Ч Біла Церква Bila Tserkva Marathon 0:28:56 0:58:45 1:29:57 2:03:49 5:52 2:03:49 2:03:49
171 1121 Микола Махневич 34 Ч Умань UmanRunnersClub 0:30:56 1:01:28 1:31:57 2:03:51 5:52 2:04:05 2:03:51
172 1156 Владислав Фесенко 22 Ч Kyiv Victory Team 0:29:52 0:59:54 1:30:13 2:03:54 5:52 2:04:10 2:03:54
173 1245 Дмитро Петрик 19 Ч Біла Церква 0:24:32 0:52:09 1:23:33 2:04:07 5:53 2:04:22 2:04:07
174 1222 Влад Гейленко 22 Ч Біла Церква 0:26:00 0:53:11 1:23:27 2:04:44 5:54 2:04:58 2:04:44
175 1138 Денис Скрибка 26 Ч Біла Церква Добро 0:30:58 1:01:32 1:32:50 2:06:04 5:58 2:06:21 2:06:04
176 1207 Олексій Бобилєв 35 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:28:11 0:57:36 1:31:42 2:07:15 6:01 2:07:27 2:07:15
177 1065 Олександр Боровицький 45 Ч Вінниця Air Fitness 365 0:30:10 1:00:39 1:33:06 2:07:47 6:03 2:08:02 2:07:47
178 1033 Євген Смирнов 47 Ч Kyiv 0:28:28 0:58:07 1:31:55 2:10:23 6:10 2:10:43 2:10:23
179 1059 Георгій Фастівський 21 Ч Біла Церква 0:33:46 1:06:28 1:39:06 2:12:01 6:15 2:12:19 2:12:01
180 1172 Ян Паламарчук 38 Ч Бровари БІГ Бровари 0:30:05 1:01:31 1:35:40 2:12:09 6:15 2:12:26 2:12:09
181 1263 Олексій Діомідов 57 Ч Київ SC Marlin 0:30:14 1:02:32 1:36:25 2:12:47 6:17 2:13:10 2:12:47
182 1002 Роман Горобець 34 Ч Киев 0:35:40 1:11:32 1:47:56 2:13:24 6:19 2:13:34 2:13:24
183 1043 Іван Ростовський 80 Ч Харків МК Харків 0:33:27 1:06:30 1:39:36 2:14:08 6:21 2:14:29 2:14:08
184 1193 Олег Слюсар 31 Ч Київ 0:30:25 1:02:40 1:38:48 2:14:34 6:22 2:14:47 2:14:34
185 1093 Олександр Цюзь 50 Ч Жмеринка 0:32:10 1:04:27 1:38:59 2:15:37 6:25 2:16:03 2:15:37
186 1206 Андрій Лозінський 27 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:29:35 1:02:36 1:38:21 2:18:21 6:33 2:18:39 2:18:21
187 1210 Серафим Чертополох 22 Ч Біла Церква 72 ОМБр 0:28:14 0:58:18 1:35:10 2:18:34 6:34 2:18:52 2:18:34
188 1152 Андрій Худолей 37 Ч Полтава GOrynych 0:29:46 1:02:47 1:39:51 2:19:55 6:37 2:20:02 2:19:55
189 1154 Михайло Шилов 38 Ч Біла Церква 0:31:04 1:05:06 1:41:58 2:21:21 6:42 2:21:37 2:21:21
190 1139 Володимир Гільчук 69 Ч Ніжин 0:33:10 1:08:41 1:45:38 2:22:59 6:46 2:23:02 2:22:59
191 1000 Олександр Волков 34 Ч Бровари 0:35:40 1:11:32 1:47:57 2:26:24 6:56 2:26:34 2:26:24
192 1262 Вячеслав Бульківський 36 Ч Біла Церква BULKOVSKIY 0:32:21 1:08:04 1:46:53 2:31:24 7:10 2:31:32 2:31:24
193 1175 Роман Павленко 45 Ч Суми ACS 0:20:06 0:40:49 1:01:42
194 333 Юрескул Валерій 43 Ч 0:28:00 0:58:40
195 1217 Oleksandr Rolskyi 30 Ч Київ 0:23:28
196 1004 Богдан Скрипник 28 Ч Біла Церква
197 1017 Андрій Поляк 32 Ч Волочиськ
198 1019 Вадім Кохно 43 Ч Київ
199 1030 Dmytro Lykhosherstyi 31 Ч Kiev
200 1074 Юрий Карташов 36 Ч Киев  RUN VS
201 1082 Олексій Назаренко 29 Ч Kiev RUN VS
202 1089 Руслан Гурський 25 Ч Біла Церква СКК «Дайтан»
203 1109 Олександр Бурлака 33 Ч Умань UmanRunnersClub
204 1123 Сергій Лисиця 29 Ч Біла Церква
205 1126 Владислав Корольов 38 Ч Kiev Run Base Kyiv
206 1128 Олег Федченко 39 Ч Вінниця Airfitnes
207 1133 Артем Віннічук 32 Ч Киев
208 1134 Дмитро Оспіщев 27 Ч Київ
209 1135 Андрей Мищанин 28 Ч Киев Happy Tri Friends
210 1150 Artem Gorovenko 27 Ч Kyiv Victory Club
211 1158 Ігор Широкий 31 Ч Київ Aerostar-TeamOne
212 1174 Олександр Пилипенко 44 Ч Вінниця
213 1264 Олександр Лємєнов 32 Ч Київ Run-Up Nation


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag