Русский военный корабль, иди нах*й!

Вело-вікенд Kyiv Fall Edelburg Cup

Ride (M) Вікові категорії

Ride OPEN M18-34 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 817 Yushko Vladyslav M18-34 YATAGARASU 2:14:43.1
2 775 Зінченко Анатолій M18-34 City Ride 2:14:43.2
3 712 KULIKALOV DENYS M18-34 Happy TRI Friends 2:14:45.1
4 816 Братащук Андрій M18-34 SportUnite 2:14:45.6
5 711 Сова Владимир M18-34 Happy TRI Friends 2:14:45.7
6 832 Biletskiy Evgeniy M18-34 Viyar Bike Team 2:14:45.9
7 847 Маслюк Євгеній M18-34 2:14:47.0
8 776 Морозов Олексій M18-34 Kyiv Bicycle Club 2:14:47.7
9 708 Цибульський Артур M18-34 2:16:53.6
10 702 Yurii Zhdanov M18-34 Cadence90 2:17:07.9
11 720 Ovsjannikov Olexandr M18-34 Happy TRI Friends 2:18:46.4
12 801 Зурашвілі Альберт M18-34 КЕК 2:20:42.7
13 820 Grinik Ievgen M18-34 BFCC 2:20:45.8
14 812 Горбановский Александр M18-34 Arcadia Pick-time 2:25:40.0
15 787 Nagirniak Vadim M18-34 2:25:41.6
16 792 Царіковський Сергій M18-34 echelon 2:26:33.1
17 709 Сергієнко Дмитро M18-34 echelon 2:26:35.5
18 797 Панасюк Ярослав M18-34 2:26:47.9
19 790 Коломійцев Леонід M18-34 echelon 2:28:17.2
20 808 Гапон Максим M18-34 2:31:15.5
21 742 Попович Іван M18-34 Cyclo_cats 2:32:26.1
22 798 Колесниченко Александр M18-34 Echelon 2:32:59.2
23 830 Хорошун Дмитро M18-34 Happy TRI Friends 2:37:09.8
24 739 Semak Maksym M18-34 Велочумаки 2:37:32.8
25 828 Дурбак Андрвй M18-34 Trilab 2:37:32.9
26 750 Шугалій Олександр M18-34 Chernihiv Cycling Club 2:37:33.3
27 768 Лінєвич Павло M18-34 Underwood Cycling Gang 2:41:18.0
28 741 Малишев Данило M18-34 Sigma Software - Unicorn 2:41:48.4
29 822 Бойчук Орест M18-34 2:41:52.8
30 751 Ivanov Oleksii M18-34 2:43:18.5
31 755 Дзюбенко Евгений M18-34 Gentlemen's cycling club 2:44:06.9
32 786 Sikorskyi Oleksii M18-34 2:48:21.9
33 793 Школа Влад M18-34 echelon 2:49:03.5
34 811 KATRICHENKO TARAS M18-34 2:56:12.9
35 766 Тарасенко Микола M18-34 2:58:21.8
36 809 гришко алексей M18-34 Клуб 3:01:32.0
37 836 Писаренко Євгеній M18-34 3:01:32.1
38 806 Данченко Максим M18-34 3:07:46.1
39 845 Решетняк Юрій M18-34 3:10:45.5
40 819 Кабаченко Володимир M18-34 3:11:42.4
41 825 Petrov Egor M18-34 3:14:33.3
42 810 Михалець Андрій M18-34 Могилянка 3:19:16.4
43 777 Яковлєв Артем M18-34 3:21:34.2
44 844 Волков Микита M18-34 3:22:21.4
45 771 Гурін Олександр M18-34 3:23:48.1
46 841 Карпенко Ярослав M18-34 3:24:53.3
47 800 Піка Роман M18-34 3:27:34.3
48 752 Біляк Денис M18-34 Gentlemen’s Cycling Club 3:43:39.7
49 754 Темченко Олександр M18-34 3:53:13.3
DNF 837 Горбань Евгений M18-34
DNS 732 Аксьонов Руслан M18-34 Cadence 90
DNS 733 Гусєв Артем M18-34
DNS 746 Саранцев Денис M18-34 Viyar Bike Team
DNS 784 Безлюдько Данило M18-34
DNS 788 Данилов Родион M18-34
DNS 805 панасюк іван M18-34
DNS 839 Галета Владислав M18-34

Ride OPEN M2 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 170 Гома Александр M2 BFCC 2:32:56.2

Ride OPEN M35-39 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 737 Китченко Николай M35-39 CADENCE90 2:14:44.4
2 785 Прокопюк Євгеній M35-39 Cadence90 2:14:45.3
3 803 Недря Дмитро M35-39 КЕК 2:14:45.4
4 704 Коваль Олександр M35-39 2:14:47.0
5 846 Каліновський Леонід M35-39 VinRC 2:14:55.5
6 703 Пінчук Іван M35-39 2:15:35.2
7 802 Вознюк Алексей M35-39 КЕК 2:20:21.1
8 730 Корзун Михайло M35-39 2:20:47.2
9 773 Kryshtal Taras M35-39 echelon 2:20:53.8
10 835 Федоров Євгеній M35-39 2:22:11.6
11 710 Поляновський Юрій M35-39 Sigma Software - Unicorn 2:25:40.8
12 743 Панкевич Анатолій M35-39 Echelon 2:25:41.4
13 717 Пичик Євгеній M35-39 2:26:29.2
14 791 Марченко Юрій M35-39 echelon 2:26:29.5
15 760 Pastushchen Volodymyr M35-39 Kyiv Bicycle Club 2:26:32.0
16 707 Бурлаченко Павло M35-39 Київський велотрек 2:26:32.5
17 829 Самойлов Олексій M35-39 Sigma Software - Unicorn 2:26:32.7
18 794 Корбут Микола M35-39 echelon 2:26:33.3
19 807 Корчагін Дмитро M35-39 Cadence 90 2:26:33.5
20 778 Мордовець Дмитро M35-39 2:27:11.3
21 722 Pylypchuk Oleksii M35-39 2:31:14.5
22 726 Rushkovskyi Mykhailo M35-39 Novi Bezradychi Cycling 2:31:14.8
23 705 Сахно Ігор M35-39 2:31:15.7
24 821 Шмонин Сергей M35-39 2:31:16.2
25 714 Степаниця Олександр M35-39 Echelon 2:32:52.8
26 823 Шевченко Геннадий M35-39 KEK 2:33:18.7
27 840 Поляновський Андрій M35-39 Sigma Software - Unicorn 2:36:58.0
28 789 Славінський Антон M35-39 TEAM EXIM 2:40:04.6
29 770 Bakkalinskyi Oleksandr M35-39 Cadence90 2:41:53.1
30 713 Сергієнко Андрій M35-39 Sigma Software - Unicorn 2:43:16.0
31 725 Volovyk Dmytro M35-39 Novi Bezradychi Cycling 2:45:55.9
32 747 Грунін Сергій M35-39 2:55:43.7
33 728 Монтрезор Володимир M35-39 2:56:42.2
34 736 Кокозей Михайло M35-39 Viyar Bike Team 3:03:38.5
35 734 Шкода Александр M35-39 3:13:03.6
36 780 Чернюк Андрій M35-39 3:19:09.9
37 813 Фастєєв Максим M35-39 3:19:16.0
38 761 Шадура Василь M35-39 3:22:48.9
39 735 Святенький Ярослав M35-39 3:25:59.3
40 756 Дерев’янко Євген M35-39 19 3:43:34.3
41 850 Шинкаренко Іван M35-39 3:49:07.5
42 834 Денисов Максим M35-39 4:06:20.5
DNF 765 Куценко Володимир M35-39
DNF 826 Надточей Василь M35-39
DNS 701 Доброгорський Володимир M35-39 Lenovo Team
DNS 727 VYGRANENKO OLEKSANDR M35-39 Viyar Bike Team
DNS 738 Сотніченко Володимир M35-39 ЖМЕНЬКА - Ясные Зори
DNS 763 Потоцький Ігор M35-39 Kyiv Bicycle Club
DNS 831 Осіян Олег M35-39

Ride OPEN M40-44 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 804 Ковальчук Віталій M40-44 2:14:44.7
2 783 Деуль Володимир M40-44 SportUnite 2:14:48.6
3 744 Брайко Ярослав M40-44 echelon 2:20:47.5
4 833 Ящук Юрій M40-44 Happy TRI Friends 2:26:32.0
5 838 Mironov Aleksei M40-44 Echelon 2:26:32.3
6 824 Руденко Юрій M40-44 Escape 2:30:11.6
7 795 Степаненко Максим M40-44 Dnepr Masters 2:37:32.8
8 814 Ситько Олексій M40-44 2:44:51.2
9 749 Усатенко Денис M40-44 Velo-strana.com 2:47:17.0
DNS 774 Хиленко Кирило M40-44 Cadence90
DNS 799 Григорчук Микола M40-44 Echelon

Ride OPEN M45-49 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 716 Маланюк Богдан M45-49 Bike L.A.B. 2:26:32.2
2 719 Вініченко Олексій M45-49 2:29:51.9
3 796 Дзюбенко Антон M45-49 echelon 2:41:49.6
4 843 Ніколаєнко Віталій M45-49 Velo Hype 2:49:25.0
5 753 Кукулінський Олександр M45-49 Cadence 90 2:56:56.0
6 758 BUBELA VOLODYMYR M45-49 3:16:36.5
7 729 Костецький Богдан M45-49 Коні Педальні 3:43:03.4
8 772 Анохін Юрій M45-49 Kyiv Bicycle Club 3:51:01.7
DNS 731 Сердюк Богдан M45-49

Ride OPEN M50-54 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 723 Левченко Сергій M50-54 2:14:45.1
2 757 Дзюбенко Генадій M50-54 Gentelmen`s Cycling Club 2:32:57.9
3 762 Гуз Константин M50-54 2:42:16.2
4 818 Феднин Владимир M50-54 2:53:12.6
5 782 Вареник Юрій M50-54 3:05:04.2
6 715 Васильєв Євген M50-54 KyivBicycleClub 3:39:26.4
DNS 706 Погрібний Андрій M50-54

Ride OPEN M55-59 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 759 Foster Chris M55-59 River Valley Cycling 3:17:15.9

Ride OPEN M60-64 (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 842 Карпенко Валентин M60-64 3:18:30.3

Ride OPEN M65+ (M)

Місце Атлет Група Команда Gap Результат
1 718 Москалець Сергій M65+ Hаppy TRI Friends 2:44:09.2


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag