І лісовий трейл «Мишоловка 2021»

5 км Скандинавська ходьба Вікові категорії

5 км Скандинавська ходьба 18-29 Жінки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 720 6 Кунцевич Полина Ж 7:38 0:38:10 0:38:10
2 718 7 Анна Думчева Ж Киев ISAKOV TEAM 7:39 0:38:18 0:38:18
3 707 14 Мария Яременко Ж Киев 8:02 0:40:12 0:40:13
4 710 16 Ирина Щербук Ж Киев ISAKOV TEAM 8:19 0:41:39 0:41:39

5 км Скандинавська ходьба 30-39 Жінки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 722 9 Olga Reveka Ж Kyiv VITA VERDE 7:46 0:38:51 0:38:51
2 719 10 Юлия Барковская Ж Киев ISAKOV TEAM 7:51 0:39:16 0:39:16
3 709 15 Наталия Сорокина Ж Боярка Boyarka run 8:19 0:41:37 0:41:37
4 712 17 Валентина Радецька Ж Київ Науковець 8:21 0:41:48 0:41:49
5 717 19 Юлія Левківська Ж Київ КСХ Економіст 8:33 0:42:49 0:42:49
6 724 20 Юлія Тихонова Ж Київ ISAKOV TEAM 8:41 0:43:26 0:43:26
7 33 22 Ермаченкова Карина Ж Киев 8:45 0:43:48 0:43:49
8 12 23 Данилова Алиса Ж Киев 8:46 0:43:50 0:43:51
9 701 25 Наталія Олійник Ж Київ ТОІ ТОІ 9:00 0:45:03 0:45:04
10 726 30 Наталья Барановская Ж Киев -

5 км Скандинавська ходьба 30-39 Чоловіки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 721 4 Тарас Коломійченко Ч 7:37 0:38:05 0:38:05
2 702 21 Іван Ісаков Ч Київ ISAKOV TEAM 8:44 0:43:43 0:43:43
3 706 28 Федір Ковальов Ч Київ

5 км Скандинавська ходьба 40-49 Жінки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 703 11 Валентина Данилова Ж Киев 7:52 0:39:22 0:39:22
2 715 12 Людмила Нікітенко Ж Бровари КСХ Економіст 7:55 0:39:38 0:39:38
3 713 13 Наталья Гудзенко Ж Kiev 7:57 0:39:47 0:39:47
4 723 26 Світлана Кузора Ж Київ 9:26 0:47:11 0:47:11

5 км Скандинавська ходьба 40-49 Чоловіки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 700 1 Андрій Блануца Ч Петропавлівська Борщагівка Running club Scientist 7:05 0:35:27 0:35:27
2 725 29 Aleksandr Stetsenko Ч киев

5 км Скандинавська ходьба 50-59 Жінки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 716 24 Ірина Пелепейко Ж Київ КСХ Економіст 8:50 0:44:11 0:44:11
2 704 27 Вікторія Зінько Ж Бровари 10:18 0:51:32 0:51:32

5 км Скандинавська ходьба 50-59 Чоловіки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 727 2 Святослав Гнилоскуренко Ч Киев RC Scientist 7:29 0:37:25 0:37:25
2 711 8 Олег Жмуро Ч Kиїв Науковець 7:39 0:38:19 0:38:21
3 705 18 Сергей Коноваленко Ч Київ і область Науковець 8:32 0:42:40 0:42:41

5 км Скандинавська ходьба 60+ Жінки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 708 5 Татьяна Сорокина Ж Боярка БояркаRunАБУ 7:37 0:38:07 0:38:07

5 км Скандинавська ходьба 60+ Чоловіки

Місце Абсолют Атлет Стать Місто Клуб Темп Chip Time Gap Результат
1 714 3 Микола Зарицький Ч Київ КСХ Економіст 7:35 0:37:59 0:37:59


Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag