Русский военный корабль, иди нах*й!

Indoor Open Water (1-2 Етап)

1000 м

1000 м 1 1

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 30м 130м 230м 330м 430м 530м 630м 730м 830м 930м Результат
1 316 Леонтьев Глеб Ч 37 Киев Triatman 0:00:26.2 0:01:07.7 0:01:24.4 0:01:30.6 0:01:27.6 0:01:30.2 0:01:27.8 0:01:29.1 0:01:31.2 0:01:31.3 0:14:53.4
2 315 Шундрий Ярослава Ж 21 Киев СК 0:00:28.2 0:01:30.0 0:01:44.3 0:01:42.5 0:01:53.7 0:01:42.7 0:01:39.3 0:01:42.9 0:01:42.1 0:01:44.1 0:17:19.9
3 301 Идоятова Евгения Ж 38 Киев Golden Manta swimming team 0:00:31.5 0:01:33.7 0:01:41.5 0:01:43.9 0:01:41.5 0:01:41.9 0:01:40.8 0:01:43.6 0:01:42.2 0:01:43.7 0:17:23.7
4 313 Немкова Елена Ж 43 Украинка ASwim 0:00:28.1 0:01:42.3 0:01:52.9 0:01:58.7 0:01:56.4 0:01:57.2 0:01:54.4 0:01:52.9 0:01:52.8 0:01:54.6 0:19:19.3
5 305 Прокопенко Катерина Ж 26 Київ 0:00:34.1 0:01:40.9 0:02:02.0 0:02:03.2 0:01:58.9 0:02:02.4 0:02:01.0 0:01:57.2 0:01:58.8 0:01:56.8 0:20:10.2
6 308 Чаус Сергей Ч 40 Київ Триатман 0:00:40.6 0:01:46.3 0:01:52.2 0:02:06.6 0:02:03.8 0:02:00.8 0:02:06.0 0:02:03.9 0:01:58.5 0:02:01.7 0:20:39.4
7 306 Воронченко Алексей Ч 34 Киев 0:00:46.6 0:01:31.1 0:01:48.9 0:01:56.2 0:01:53.0 0:02:11.2 0:02:19.8 0:02:01.5 0:02:46.2 0:04:38.8 0:21:52.9
8 310 Золотая Кира Ж 34 Ирпень 0:00:37.2 0:01:49.9 0:02:06.4 0:02:18.1 0:02:13.4 0:02:06.6 0:02:23.8 0:02:10.3 0:02:21.1 0:02:17.7 0:22:34.4
9 309 Сергей Пивоваров Ч 45 Ирпень Боевая ЖаБА / Pulse365 0:00:30.4 0:01:35.0 0:02:16.7 0:02:14.2 0:02:30.2 0:02:22.6 0:02:24.3 0:02:25.3 0:02:15.9 0:02:12.2 0:23:03.4
10 304 Галилейская Александра Ж 33 Киев 0:00:38.9 0:02:13.2 0:02:25.5 0:02:33.9 0:02:23.9 0:02:27.7 0:02:27.7 0:02:26.3 0:02:15.1 0:02:09.9 0:24:10.6
11 307 Лысенко Илья М 13 Киев Академия плавания Б. Зенова
12 317 Бельский Артем Ч 33 Киев Wolfpack

1000 м 2 2

Місце Атлет Стать Вік Місто Клуб 30м 130м 230м 330м 430м 530м 630м 730м 830м 930м Результат
1 312 Кислов Никита Ч 13 Киев 0:00:25.7 0:00:48.9 0:01:27.2 0:01:31.1 0:01:33.8 0:01:37.8 0:01:34.7 0:01:38.3 0:01:38.7 0:01:39.3 0:15:33.3
2 314 Закаблук Данило Ч 10 Київ Spottrend 0:00:28.7 0:01:02.3 0:01:42.4 0:01:41.9 0:01:43.3 0:01:37.6 0:01:36.9 0:01:32.2 0:01:34.1 0:01:37.8 0:16:24.2
3 311 Влайков Иван М 12 Киев Академия плавания Б. Зенова 0:00:26.7 0:01:23.6 0:01:36.5 0:01:35.6 0:01:43.3 0:01:38.4 0:01:41.2 0:01:41.6 0:01:50.0 0:01:34.8 0:16:51.1
4 318 Исаенко Павел М 13 Киев Академия плавания Б. Зенова 0:00:28.3 0:01:36.7 0:01:53.2 0:01:48.1 0:01:49.5 0:01:47.2 0:01:43.6 0:01:55.7 0:01:46.5 0:01:41.4 0:18:14.7
5 303 Тимченко Даниил М 10 Киев Академия плавания Б. Зенова 0:00:30.2 0:01:41.6 0:01:50.7 0:01:50.9 0:01:45.7 0:01:54.5 0:01:47.4 0:01:46.2 0:01:46.7 0:01:46.5 0:18:23.2
6 319 Коновалова Алиса Ж 11 Киев Академия плавания Б. Зенова 0:00:28.7 0:01:40.3 0:01:52.0 0:01:54.2 0:01:50.5 0:01:54.9 0:01:50.6 0:01:53.6 0:01:51.0 0:01:54.1 0:18:57.4
7 302 Стукалов Семен Ч 9 Київ ATeam
8 320 Левченко Александр Ч 11 Киев Тайсон


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag