Русский военный корабль, иди нах*й!

Вело-вікенд Kyiv Fall Edelburg Cup

SPORT (Вікові категорії)

Sport (F) F1

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 159 Дяченко Єлизавета F1 Echelon Kyiv Fall Cup 2:31:01.2
2 150 Осадча Ірина F1 PrideBikes Kyiv Fall Cup 2:31:02.0
3 127 Петрушенко Валентина F1 Hoods and Drops Racing Kyiv Fall Cup 2:31:03.1
4 156 Романец Анастасия F1 echelon Kyiv Fall Cup 2:31:03.3
5 142 Nakonechna Alona F1 VinRC Kyiv Fall Cup 2:32:49.1
6 137 Каддах Сільвана F1 VeloGo Kyiv Cycling Team Kyiv Fall Cup 2:35:06.9

Sport (F) F2

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 143 Ящук Ольга F2 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:22:06.3
2 139 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F2 VeloGO Kyiv Cycling Team Kyiv Fall Cup 2:22:06.8
3 120 Bondarenko Viktoriia F2 Arcadia Kyiv Fall Cup 2:22:07.2
4 174 Akhmetshyna Olena F2 Sigma Software - Unicorn 2:32:49.2
5 154 Качалова Мария F2 YATAGARASU Kyiv Fall Cup 2:32:53.2

Sport (F) F3

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 146 Ковалевська Наталія F3 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:22:01.9
2 129 Шалигіна Ганна F3 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:22:07.9
3 138 Васильєва Ірина F3 VeloGo Kyiv Cycling Team Kyiv Fall Cup 2:32:50.3
4 182 Водоп'янова Євгенія F3 VeloOnline 3:37:20.8

Sport (M) M1

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 107 Воловод Дмитро M1 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:52:25.4
2 126 Vasylevskyi Oleksandr M1 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:52:26.0
3 152 Мисник Олександр M1 Velobazar-Cadence90 Kyiv Fall Cup 2:52:27.3
4 148 Denysenko Andrii M1 BFCC Kyiv Fall Cup 2:52:28.1
5 151 Гарбар Костянтин M1 VeloGO Kyiv Cycling Team Kyiv Fall Cup 2:55:21.9
6 168 Корчак Андрій M1 2:56:59.8
7 191 Stupka Kyrylo M1 3:17:36.7

Sport (M) M2

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 124 Калатай Віктор M2 Leader Citron Team Kyiv Fall Cup 2:52:26.9
2 183 Лахтадир Дмитро M2 Velobazar-Cadence90 2:52:27.0
3 163 Карапась Микола M2 Eurocar GRAWE Ukraine 2:52:27.2
4 131 Чорноус Богдан M2 echelon Kyiv Fall Cup 2:52:27.6
5 161 Александров Егор M2 echelon Kyiv Fall Cup 2:52:27.7
6 128 Kovalenko Dmitry M2 Velobazar-Cadence90 Kyiv Fall Cup 2:52:27.8
7 108 Новосад Евгений M2 echelon Kyiv Fall Cup 2:52:27.9
8 140 Veriho Arsenii M2 Polaris Cycling Team Kyiv Fall Cup 2:52:31.0
9 184 Кащенко Дмитро M2 Velobazar-Cadence90 2:52:31.3
10 121 Filin Yevhen M2 BFCC Kyiv Fall Cup 2:52:36.7
11 188 Іванюк Олексій M2 Velobazar-Cadence90 2:55:32.4
12 175 Сошенко Александр M2 Polaris 2:57:39.4
13 157 Sharov Dmitry M2 Happy TRI Friends Kyiv Fall Cup 3:12:00.9
14 111 Koretskii Oleksii M2 Hoods and Drops Racing Kyiv Fall Cup
15 115 Titov Maksym M2 Arcadia Kyiv Fall Cup
16 171 Хилько Михайло M2 Velobazar-Cadence90

Sport (M) M3

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 162 Huzov Viktor M3 Eurocar GRAWE Ukraine 2:52:25.6
2 102 Петров Дмитро M3 echelon Kyiv Fall Cup 2:52:26.0
3 106 Бакуринський Борис M3 Eurocar GRAWE Ukraine Kyiv Fall Cup 2:52:26.2
4 144 Ураткин Алексей M3 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:52:27.5
5 176 Олександр Дзюба M3 Velobazar-Cadence90 2:52:27.6
6 125 Skoryi Andrii M3 BFCC Kyiv Fall Cup 2:52:27.9
7 149 Тимощук Максим M3 Pridebikes Kyiv Fall Cup 2:52:28.9
8 122 Dolzhykov Glib M3 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:52:29.5
9 145 Чемерис Максим M3 Polaris Kyiv Fall Cup 2:52:29.7
10 164 Храпін Сергій M3 echelon 2:52:29.8
11 136 Leontiev Hlib M3 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup 2:52:30.9
12 104 Денека Костянтин M3 Leader Citron Team Kyiv Fall Cup 2:52:34.2
13 177 Єфіменко Павло M3 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:52:38.0
14 113 Фурсов Антон M3 BFCC Kyiv Fall Cup 2:56:50.6
15 123 Шевцов Юрій M3 Leader Citron Team Kyiv Fall Cup 3:01:49.3
16 186 Цуканов Олександр M3 DneprMasters 3:05:14.4
17 167 Гудима Вадим M3 VeloGo Kyiv Cycling Team 3:06:11.0
18 130 Лазебний Микола M3 Kyiv Fall Cup

Sport (M) M40

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 103 Батюхов Денис M40 Leader Citron Team Kyiv Fall Cup 2:52:25.6
2 112 Озюнал Мустафа M40 BFCC Kyiv Fall Cup 2:52:26.1
3 116 Дубинець Тарас M40 Dnepr Masters cycling Kyiv Fall Cup 2:52:26.4
4 110 Savchuk Ruslan M40 VeloGo Kyiv Cycling Team Kyiv Fall Cup 2:52:26.5
5 105 Литвиненко Александр M40 Leader Citron Team Kyiv Fall Cup 2:52:27.0
6 141 Романець Лев M40 epiq Kyiv Fall Cup 2:52:27.4
7 134 Яценко Владимир M40 Eurocar GRAWE Ukraine Kyiv Fall Cup 2:52:28.0
8 169 Гречин Сергей M40 Dnepr Master 2:52:32.7
9 189 Щербань Андрій M40 echelon 2:54:49.0
10 192 Верман Сергій M40 2:54:49.2
11 114 Мадін Дмитро M40 Hoods & Drops Kyiv Fall Cup 2:56:27.0
12 166 Стефуранчин Олександр M40 VinRC 2:57:01.5
13 187 Левцов Валерий M40 BFCC 2:57:39.4
14 155 Махно Андрей M40 Eurocar GRAWE Ukraine Kyiv Fall Cup 3:07:44.5
15 185 Добринюк Игорь M40 DneprMasters 3:12:00.9
16 153 Шамардін Андрій M40 VeloOnline Kyiv Fall Cup 3:17:22.3
17 178 Пономаренко Володимир M40 Sigma Software - Unicorn 3:45:22.9
18 181 Троценко Євген M40 Lenovo Team
19 190 Чагарний Олексій M40 Victory Cycling Club

Sport (M) M5

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 109 Козаченко Андрій M5 VeloGO Kyiv Cycling Team Kyiv Fall Cup 2:52:25.8
2 118 Филин Дмитрий M5 BFCC Kyiv Fall Cup 2:52:27.2
3 133 Грушецький Олександр M5 Eurocar GRAWE Ukraine Kyiv Fall Cup 2:52:27.4
4 179 Лактіонов Олександр M5 digicom cycling team 3:17:29.6
5 160 Дяченко Сергій M5 U TRI Kyiv Fall Cup 3:18:11.3
6 135 Kovalenko Vitalii M5 Sigma Software-Unicorn Kyiv Fall Cup 3:29:23.2
7 147 Попов Сергій M5 Sigma Software - Unicorn Kyiv Fall Cup
8 158 Шурупов Святослав M5 BFCC Kyiv Fall Cup
9 165 Сікора Євген M5
10 172 Мітянін Ігор M5 Dnepr Masters
11 173 Луцишин Валентин M5 Dnepr Masters cycling

Sport (M6) M6

Місце Атлет Група Команда Kyiv Fall Cup Gap Результат
1 119 Нарижний Валерій M6 Запоріжжя-MASTERS Kyiv Fall Cup 2:22:38.9
2 101 Кузьменко Олександр M6 Dnepr Masters Kyiv Fall Cup 2:22:39.8
3 117 Шевельов Віктор M6 Kyiv Fall Cup 2:22:42.6
4 132 Бондар Віктор M6 Kyiv Fall Cup 2:32:51.8
5 198 Hennadii Romanov M6


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag