Русский военный корабль, иди нах*й!

Білоцерківський марафон 2021

5 verst - Вікові категорії
Text UA

5 verst 18-39 Ж

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2091 Наталія Стребкова 26 0:08:15 3:08 0:16:36 0:16:33
2 2141 Анна Мищенко 38 USC 0:08:54 3:25 0:18:03 0:18:03
3 2107 Дар’я Вдовиченко 22 0:08:58 3:26 0:18:10 0:18:08
4 2132 Вікторія Шкурко 24 0:09:05 3:32 0:18:40 0:18:40
5 2042 Катерина Коверник 31 Таврія - Степ 0:09:32 3:39 0:19:23 0:19:19
6 2090 Marianna Shevchenko 39 Saucony Run Club 0:10:24 3:59 0:21:06 0:21:02
7 2058 Марта Забусова 34 0:11:26 4:24 0:23:21 0:23:15
8 2147 Наталя Сердобінцева 33 0983242625 0:12:06 4:36 0:24:24 0:24:15
9 2059 Катя Канєвська 33 Run-Up Nation 0:12:35 4:49 0:25:34 0:25:27
10 2169 Анна Чужа 36 Дикі Лосі 0:12:31 4:51 0:25:43 0:25:38
11 2140 Анна Морська 38 0:13:22 4:54 0:26:01 0:25:55
12 2072 Олександра Пройдисвіт 24 72 ОМБр 0:13:08 4:59 0:26:32 0:26:20
13 2129 Олена Тищенко 34 Трібо 0:13:28 5:03 0:27:03 0:26:41
14 2001 Ольга Давиденко 22 0:13:26 5:09 0:27:17 0:27:11
15 2137 Таня Кревська 29 Run-Up Nation 0:13:37 5:16 0:27:53 0:27:46
16 2066 Юлія Костюк 23 72 ОМБр 0:13:46 5:27 0:28:56 0:28:45
17 2173 Наталія Єфанова 37 FAN RUN 0:14:00 5:30 0:29:18 0:29:02
18 2099 Наталія Волівецька 39 Трібо 0:14:47 5:33 0:29:41 0:29:18
19 2086 Наталія Швень 31 Run-Up Nation 0:14:46 5:35 0:29:43 0:29:31
20 2056 Оксана Лой 28 Victory Team 0:15:02 5:39 0:30:07 0:29:52
21 2050 Дарья Скидан 22 Victory team 0:15:54 5:43 0:30:30 0:30:13
22 2052 Надія Пасічнюк 28 0:15:30 5:43 0:30:34 0:30:10
23 2053 Олеся Руда 31 Victory Team 0:15:54 5:44 0:30:34 0:30:18
24 2014 Юлія Бевз 32 Air Fitness 365 0:15:14 5:48 0:30:53 0:30:39
25 2049 Anna Blakyta 32 Victory Team 0:16:12 5:52 0:31:17 0:31:01
26 2155 Таня Макаревська 23 Run-Up Nation 0:15:28 5:58 0:31:37 0:31:30
27 2057 Оксана Фурлет 35 СК Полісся UA 0:14:13 5:59 0:31:39 0:31:34
28 2073 Ніна Кваша 23 72 ОМБр 0:15:19 6:01 0:31:54 0:31:44
29 2139 Олена Нестеренко 35 0:14:58 6:08 0:32:31 0:32:23
30 2005 Светлана Воронова 37 0:16:26 6:10 0:32:44 0:32:33
31 2013 Любов Биханова 36 0:16:26 6:10 0:32:44 0:32:34
32 2084 Валентина Ільніцька 38 0:17:13 6:12 0:33:01 0:32:42
33 312 Поліщук Юлія 25 0:16:26 6:14 0:33:09 0:32:57
34 2165 Masha Vynogradova 36 Run21 0:16:55 6:20 0:33:36 0:33:25
35 2143 Анна Трунова 29 METINVEST 0:16:57 6:28 0:34:21 0:34:07
36 2145 Юлия Быкова 29 METINVEST 0:16:56 6:28 0:34:22 0:34:07
37 2018 Олеся Кобялко 30 Air Fitness 365 0:16:21 6:28 0:34:23 0:34:10
38 2025 Ірина Коваль 26 UmanRunnersClub 0:16:25 6:32 0:34:40 0:34:31
39 2021 Ірина Дріпа 32 Bila Tserkva Marathon 0:17:32 6:44 0:35:46 0:35:32
40 2019 Віра Кононова 34 0:17:52 6:47 0:36:19 0:35:50
41 2130 Катерина Шкляренко 31 Трібо 0:19:29 7:27 0:39:43 0:39:21
42 2003 Лідія Пикалюк 33 0:21:09 8:06 0:43:10 0:42:44
43 2158 Ольга Нагорна 36 БМР 0:18:38
44 2002 Юлія Мороз 33
45 2007 Елена Шишова 29 Бегущий Орёл
46 2027 Марина Тарасенко 26
47 2031 Анастасия Голобородько 34 Klim team
48 2034 Марина Оспіщева 37
49 2043 Ірина Степаник 38
50 2092 Валерія Кривошеїна 28 Bila Tserkva Marathon
51 2103 Анастасія Васенко 30 Victory Team
52 2117 Ганна-Мілена Нечай 33 KMRC
53 2122 Дар'я Паршук 30 Трібо

5 verst 18-39 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2138 Дмитро Сірук 30 0:07:50 2:59 0:15:47 0:15:45
2 2168 Сергій Рибак 35 Saucony team Ukraine 0:07:53 3:01 0:15:58 0:15:58
3 2171 Вадим Рогозовський 32 Saucony Run Club/Saucony Ukraine Team 0:08:08 3:06 0:16:23 0:16:23
4 2124 Анікеєв Тимофій 24 Saucony Run Club 0:09:20 3:33 0:18:47 0:18:44
5 2024 Владимир Дудниченко 30 0:09:46 3:39 0:19:15 0:19:15
6 2061 Олександр Тарасов 33 RUN21 0:10:12 3:51 0:20:24 0:20:20
7 2006 АНТОН ЖУКОВ 31 0:10:49 4:04 0:21:38 0:21:31
8 2065 Владислав Павлик 25 72 ОМБр 0:10:14 4:07 0:21:51 0:21:43
9 2119 Андрій Оверченко 27 Трібо 0:11:16 4:06 0:22:02 0:21:42
10 2087 Владислав Шкребень 28 0:11:30 4:12 0:22:16 0:22:10
11 2121 ЮРІЙ ДЯЧЕНКО 39 Run-Up Nation 0:11:14 4:13 0:22:22 0:22:17
12 2015 Андрій Шевченко 19 0:11:38 4:27 0:23:37 0:23:30
13 2166 Дмитрий Авакин 37 МК Харьков 0:11:27 4:25 0:23:39 0:23:21
14 2126 Руслан Пономаренко 35 Трібо 0:11:21 4:29 0:23:49 0:23:42
15 2070 Андрій Бельзецький 21 72 ОМБр 0:12:30 4:29 0:23:50 0:23:38
16 2062 Володимир Родіонов 22 0:11:40 4:29 0:24:00 0:23:43
17 2060 Гліб Канєвський 32 Run-Up Nation 0:11:51 4:34 0:24:14 0:24:06
18 2083 Виталий Ільніцький 36 0:12:49 4:36 0:24:17 0:24:17
19 2115 Роман Мамчур 36 Трібо 0:13:29 4:40 0:24:38 0:24:38
20 2149 Олег Роговенко 32 0:12:42 4:36 0:24:39 0:24:19
21 2075 Костянтин Кучерук 25 72 ОМБр 0:11:46 4:40 0:24:45 0:24:37
22 2068 Андрій Зіновєв 22 72 ОМБр 0:11:51 4:45 0:25:13 0:25:06
23 2079 Андрій Тритенко 19 1129 ЗРП 0:11:33 4:45 0:25:20 0:25:08
24 2118 Єгор Москаленко 28 Трібо 0:13:02 4:46 0:25:33 0:25:10
25 2071 Віталій Мілецький 21 72 ОМБр 0:12:36 4:49 0:25:33 0:25:25
26 2074 Віталій Нікандров 26 72 ОМБр 0:12:34 4:49 0:25:44 0:25:26
27 2036 Олег Маліцький 37 Run up nation 0:13:26 4:58 0:26:19 0:26:12
28 2017 Руслан Долгіх 30 0:13:05 4:57 0:26:23 0:26:11
29 2067 Олексій Обратенко 26 72 ОМБр 0:13:25 5:04 0:26:58 0:26:47
30 2080 Олексій Гузинець 19 1129 ЗРП 0:13:35 5:05 0:27:04 0:26:52
31 2045 Іван Герасімов 31 Bila Tserkva Marathon 0:14:46 5:08 0:27:07 0:27:07
32 2093 Дмитро Герасімов 30 Bila Tserkva Marathon 0:14:34 5:06 0:27:07 0:26:54
33 2094 Автандил Джибладзе 29 Bila Tserkva Marathon 0:13:36 5:04 0:27:14 0:26:43
34 2112 Андрій Зінченко 25 Трібо 0:13:42 5:07 0:27:23 0:27:02
35 2011 Костянтин Кузьменко 28 0:13:51 5:10 0:27:33 0:27:15
36 2125 Констянтин Поліщук 24 Трібо 0:13:30 5:10 0:27:38 0:27:16
37 2114 Михайло Крутоус 37 Трібо 0:14:10 5:12 0:27:51 0:27:30
38 2135 Андрій Савчук 38 0:13:54 5:16 0:27:58 0:27:47
39 2081 Олег Чарупа 26 1129 ЗРП 0:14:29 5:19 0:28:05 0:28:05
40 2146 Дмитрий Клименко 28 METINVEST 0:14:40 5:22 0:28:19 0:28:19
41 2142 Дмитрий Ченский 39 METINVEST 0:14:14 5:23 0:28:31 0:28:27
42 2108 Олександр Даценко 31 Трібо 0:14:15 5:23 0:28:46 0:28:24
43 2111 Андрій Загурський 30 Трібо 0:14:41 5:24 0:28:50 0:28:29
44 2098 Дмитро Бублій 32 Трібо 0:14:32 5:26 0:29:05 0:28:42
45 2082 Олександр Грузинець 19 1129 ЗРП 0:14:30 5:28 0:29:06 0:28:53
46 2102 Максим Гоц 23 Трібо 0:14:16 5:27 0:29:10 0:28:48
47 2120 Микола Павлюк 33 Трібо 0:14:33 5:28 0:29:13 0:28:51
48 2076 Владислав Гудзь 28 1129 ЗРП 0:14:13 5:33 0:29:29 0:29:16
49 2046 Олег Романенко 31 Bila Tserkva Marathon 0:14:57 5:35 0:29:31 0:29:31
50 2110 Дмитро Дудленко 29 Трібо 0:14:55 5:37 0:29:59 0:29:40
51 2153 Микола Гопайнич 39 БМР 0:14:12 5:48 0:30:45 0:30:35
52 2097 Ярослав Бабич 25 Трібо 0:15:48 6:04 0:32:22 0:32:02
53 2010 Ерік Дамс 26 Трібо 0:15:45 6:08 0:32:49 0:32:25
54 2123 Антон Пилипенко 30 Трібо 0:15:46 6:12 0:33:08 0:32:45
55 2128 Вячеслав Сапєгов 25 Трібо 0:14:51 6:13 0:33:15 0:32:51
56 2152 Максим Коноплястий 35 БМР 0:16:51 6:20 0:33:37 0:33:25
57 2041 Назар Коваленко 34 Run Up Nation 0:16:53 6:27 0:34:10 0:34:01
58 2144 Богдан Беденюк 36 METINVEST 0:16:56 6:27 0:34:20 0:34:05
59 2109 Олександр Довгий 34 Трібо 0:16:45 6:42 0:35:43 0:35:21
60 2095 Олексій Кашпур 34 Bila Tserkva Marathon 0:22:35 6:52 0:36:17 0:36:17
61 311 Абакумов Олександр Вікторовіч 33 0:17:52 6:48 0:36:20 0:35:52
62 2044 Ілля Співак 31 Bila Tserkva Marathon 0:18:45 7:22 0:39:09 0:38:56
63 2096 Володимир Ящук 32 Bila Tserkva Marathon 0:22:27 7:38 0:40:17 0:40:17
64 2009 Ivan Lishchuk 22 BilaTserkvaMarathon 51:46 4:33:02 4:33:02
65 2069 Ілля Дудник 25 72 ОМБр 0:12:44
66 2004 Ігор Коча 36
67 2008 Андрій Гриненко 27
68 2033 Павло Шульга 30 Victory Team
69 2037 Дмитро Бойко 38
70 2039 Константин Чернецов 35
71 2040 Алексей Герасимов 31
72 2106 Игорь Панченко 22
73 2116 Олександр Матвійчук 29 Трібо
74 2127 Артем Рябушенко Артем 23 Трібо
75 2148 Олександр Гончарук 33

5 verst 40-44 Ж

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2154 Татьяна Татарінцева 40 БМР 0:12:59 4:56 0:26:07 0:26:01
2 2105 Jekaterina Boldovenko 42 Latvian ultramarathon team 0:13:37 5:11 0:27:44 0:27:24
3 2172 Валерия БОНДАРЕНКО 40 0:13:21 5:18 0:28:05 0:27:59
4 2054 Оксана Кучерява 42 0:14:22 5:23 0:28:45 0:28:28
5 2088 Антоніна Букач 43 0:16:08 5:54 0:31:29 0:31:11
6 2026 Юлія Жмуденко 40 UmanRunnersClub 0:15:25 6:01 0:31:52 0:31:44
7 2151 Юлія Місевра 40 БМР 0:16:51 6:20 0:33:37 0:33:26
8 2150 Олена Фастівська 44 БМР 0:16:51 6:26 0:34:10 0:33:59

5 verst 40-44 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2055 Viktor Lets 40 Let's Go 0:10:44 4:03 0:21:29 0:21:24
2 2134 Дмитро Ратошнюк 41 0:13:01 4:43 0:25:06 0:24:55
3 2113 Ярослав Камінський 41 Трібо 0:13:19 4:56 0:26:26 0:26:06
4 2035 Артем Волокита 40 0:13:36 5:11 0:27:35 0:27:21
5 2077 Микола Мартиненко 44 1129 ЗРП 0:14:16 5:17 0:28:05 0:27:52
6 2161 Сергій Сириця 40 БМР 0:14:24 5:23 0:28:34 0:28:25
7 2016 Олександр Семенов 40 0:13:54 5:24 0:28:38 0:28:32
8 2030 Павло Слободянюк 43 Технорс 0:14:29 5:36 0:29:57 0:29:32
9 2064 Олександр Вдовиченко 40 72 ОМБр 0:16:12 6:19 0:33:33 0:33:22
10 2063 Федір Голос 44 Bila Tserkva Marathon

5 verst 45-49 Ж

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2032 Олена Моісеєнко 49 0:12:53 5:07 0:27:06 0:27:01
2 2051 Илона Андрущенко 45 Victory team 0:14:45 5:30 0:29:19 0:29:04
3 2012 Наталія Раєвська 47 0:15:42 6:01 0:32:00 0:31:44
4 2028 Наталія Казаненко 48 0:17:21 6:39 0:35:15 0:35:08
5 2131 Наталья Мартини 49 0:17:28 7:00 0:37:11 0:36:59
6 2029 Альона Столяренко 46 0:20:58 8:10 0:43:13 0:43:06

5 verst 45-49 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2020 Сергій Кривда 48 Runday Obolon 0:09:10 3:40 0:19:21 0:19:21
2 2160 Сергій Масюк 45 БМР 0:13:58 5:03 0:26:47 0:26:39
3 2157 Андрій Король 47 БМР 0:13:56 5:02 0:26:47 0:26:37
4 2162 Анатолій Ляшенко 46 БМР 0:14:24 5:23 0:28:35 0:28:26
5 2089 Дмитро Букач 46 0:16:09 6:15 0:33:19 0:33:01
6 2101 Сергій Гончар 46 Трібо

5 verst 50-54 Ж

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2156 Оксана Сахарова 52 БМР 0:16:51 6:26 0:34:10 0:33:59
2 2136 Алла Животова 54 0:18:09 7:06 0:37:43 0:37:29

5 verst 50-54 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2170 Борис Бєлопольський 52 Полісся UA я Житомир 0:11:30 4:27 0:23:32 0:23:28
2 2078 Володимир Тимченко 52 1129 ЗРП 0:14:16 5:24 0:28:46 0:28:33
3 2085 Сергій Стіренко 53 SCS Scientist

5 verst 55-59 Ж

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2104 Лєна Вихристенко 55 Run-Up Nation 0:13:09 4:59 0:26:29 0:26:18

5 verst 55-59 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2000 Сергій Бочаров 55 Bila Tserkva Marathon 0:14:14 5:23 0:28:31 0:28:28
2 2133 Євгеній Приймаченко 57 0:18:01 7:05 0:37:39 0:37:24
3 2048 Анатолій Черненко 58 Bila Tserkva Marathon

5 verst 60-64 Ж

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2100 Тетяна Гирявець 60 Трібо 0:17:46 6:47 0:35:54 0:35:46
2 2163 Людмила Гордієнко 63 Happy Family 0:21:23 8:07 0:43:05 0:42:48

5 verst 60-64 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2022 Василій Савчук 62 Bila Tserkva Marathon 0:14:58 5:40 0:30:08 0:29:55
2 2164 Василь Гордієнко 64 Happy Family 0:21:23 8:07 0:43:06 0:42:50

5 verst 65-69 Ж

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2047 Тетяна Маркова 65 МК Харків 0:12:34 4:46 0:25:27 0:25:08

5 verst 65-69 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2023 Серафим Челюбеєв 67 Bila Tserkva Marathon 0:13:21 5:06 0:27:09 0:26:56

5 verst 75-79 Ч

Pos Атлет Вік Стать Клуб 2.6 км Темп Результат Chip Time
1 2038 Анатолій Степаненко 75 0:21:41 8:40 0:46:09 0:45:45


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag