І лісовий трейл «Мишоловка 2021»

15 км Вікові категорії

15 км 18-29 Жінки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 44 63 Марія Кокшайкина Ж 24 Київ 0:33:15 1:09:00 6:56 1:44:04 1:44:06
2 51 80 Софія Левицька Ж 21 Львів ЛДУФК

15 км 18-29 Чоловіки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 69 1 Поруцький Любомир Ч 29 Житомир Salomon Running Club Ukraine 0:19:14 0:39:21 4:00 1:00:02 1:00:02
2 35 20 Олександр Сушко Ч 28 Киев СК Сібумі 0:24:28 0:49:20 4:54 1:13:42 1:13:44
3 71 45 Пётр Дятель Ч 22 Киев 0:28:41 0:57:38 5:53 1:28:28 1:28:34
4 64 58 Артём Колесов Ч 29 Киев High Runners Club 0:30:15 1:01:06 6:11 1:32:57 1:33:00

15 км 30-39 Жінки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 13 36 Лилия Горбатенко Ж 38 Киев 0:25:32 0:52:32 5:21 1:20:25 1:20:26
2 43 41 Анастасія Безверха Ж 39 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:27:52 0:56:09 5:35 1:23:59 1:24:06
3 24 49 Тетяна Осадча Ж 34 Київ 0:29:29 0:59:46 5:57 1:29:23 1:29:30
4 67 56 Світлана Ніколаєнко Ж 38 Київ 0:29:54 1:00:33 6:10 1:32:41 1:32:46
5 63 65 Наталья Гончарова Ж 39 Киев 0:34:33 1:08:37 6:58 1:44:41 1:44:45
6 40 66 Татьяна Ищенко Ж 30 Киев 0:34:55 1:10:00 7:01 1:45:17 1:45:20
7 27 75 Вікторія Гадомська Ж 30 Хмільник Family Run Club
8 48 79 Вікторія Гудима Ж 30 Kyiv Victory Cycling Club

15 км 30-39 Чоловіки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 42 3 Юрий Скидан Ч 39 Киев Salomon RCU 0:20:29 0:41:28 4:11 1:02:50 1:02:50
2 78 9 Віктор Гребельський Ч 38 Київ 0:21:13 0:43:33 4:24 1:06:00 1:06:00
3 16 10 Владимир Грибов Ч 36 Київ adidas Runners Kyiv 0:22:13 0:44:06 4:25 1:06:23 1:06:25
4 31 11 Віталій Степанчук Ч 38 Киев Salomon Running Club Ukraine 0:21:34 0:44:11 4:27 1:06:51 1:06:51
5 38 14 Олександр Баліцький Ч 38 Баришівка Науковець 0:22:00 0:45:15 4:33 1:08:24 1:08:24
6 81 18 Виталий Чуян Ч 34 Буча adidas Runners Kyiv 0:22:42 0:46:53 4:45 1:11:20 1:11:21
7 20 23 Олександр Артемчук Ч 37 Баришівка Scientist 0:24:12 0:49:42 4:59 1:14:57 1:15:02
8 10 25 Андрій Потриденний Ч 35 Kyiv 0:26:13 0:52:00 5:05 1:16:26 1:16:32
9 65 30 Олександр Король Ч 37 Бориспіль 0:25:43 0:52:00 5:14 1:18:37 1:18:41
10 57 35 Євген Воробєй Ч 32 Київ 0:26:03 0:53:46 5:21 1:20:20 1:20:21
11 25 48 Олександр Осадчий Ч 35 Київ 0:29:27 0:59:48 5:57 1:29:22 1:29:30
12 85 54 Vadym Tsapok Ч 33 Kyiv 0:28:57 0:59:55 6:08 1:32:13 1:32:18
13 75 59 Ян Паламарчук Ч 38 Бровары БИГ 0:31:46 1:04:04 6:35 1:38:50 1:38:56
14 58 60 Vitaliy Reva Ч 37 Kyiv 0:31:47 1:05:57 6:42 1:40:42 1:40:46
15 59 61 Сергій Заіка Ч 37 Київ Alfasportclub 0:31:47 1:05:57 6:42 1:40:42 1:40:46
16 17 62 Станіслав Кулик Ч 38 Київ 0:32:22 1:10:14 6:54 1:43:40 1:43:47
17 11 73 Віталій Овчинка Ч 38 Київ Running corps
18 15 74 Володимир Барков Ч 32 Київ
19 41 77 Максим Масюк Ч 32 Киев
20 45 78 Антон Ель-Хурі-Ханна Ч 31 Київ Salomon Running Club Ukraine

15 км 40-49 Жінки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 55 16 Тетяна Соляник Ж 40 Киев Running club Scientist 0:23:10 0:46:21 4:40 1:10:09 1:10:09
2 83 33 Наталья Гиренко Ж 42 Кривой Рог UBF RUN 0:25:01 0:51:43 5:15 1:18:50 1:18:50
3 72 43 Виктория Шарова Ж 40 Боярка Боярка run 0:27:40 0:57:30 5:46 1:26:44 1:26:46
4 62 68 Олександра Смольнікова Ж 49 Kyiv 0:38:16 1:13:03 7:15 1:48:51 1:48:56

15 км 40-49 Чоловіки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 80 4 Виктор Добровольский Ч 46 Киев adidas Runners Kyiv 0:20:30 0:41:39 4:12 1:03:05 1:03:05
2 52 6 Черевичний Василь Ч 44 Киев 0:20:56 0:42:20 4:13 1:03:27 1:03:27
3 21 8 Євген Денисов Ч 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:20:45 0:42:34 4:18 1:04:40 1:04:41
4 47 12 Юрій Шкурко Ч 41 Бориспіль 0:22:13 0:45:16 4:33 1:08:17 1:08:17
5 34 15 Андрій Бригіда Ч 45 Kyiv ONRIDE 0:21:45 0:45:38 4:38 1:09:35 1:09:37
6 84 19 Сергій Безпалов Ч 41 Київ 0:24:02 0:48:41 4:50 1:12:41 1:12:43
7 7 21 Олександр Вовненко Ч 41 Київ KMRC 0:23:14 0:47:27 4:54 1:13:44 1:13:45
8 39 22 Dmytro Rastrihin Ч 40 Kyiv 0:23:19 0:48:50 4:55 1:13:56 1:13:57
9 76 26 Андрій Палахай Ч 47 Баришівка Scientist 0:25:00 0:51:01 5:09 1:17:21 1:17:26
10 61 29 Олександр Смольніков Ч 47 Kyiv AlfaSportClub 0:25:01 0:51:15 5:13 1:18:19 1:18:22
11 68 34 Oleksandr Kutsenko Ч 48 Kyiv 0:24:48 0:51:55 5:16 1:19:11 1:19:14
12 74 37 Дмитро Пизюк Ч 42 Київ - 0:26:25 0:52:59 5:22 1:20:32 1:20:36
13 1 39 Станіслав Єрко Ч 48 Київ RC Scientist 0:26:18 0:53:57 5:28 1:22:12 1:22:16
14 70 40 Сергій Монайло Ч 40 село Морозівка 0:27:26 0:55:43 5:34 1:23:41 1:23:41
15 23 42 Едуард Габай Ч 42 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:28:09 0:56:42 5:36 1:24:07 1:24:10
16 18 46 Сергей Бондаренко Ч 42 Бровары БІГ Бровари 0:27:24 0:57:31 5:55 1:28:59 1:29:05
17 9 51 Евгений Ворушило Ч 41 Чайки село Adidas runners 0:28:41 0:59:38 6:03 1:30:49 1:30:50
18 14 55 Сергій Ведміцький Ч 48 Прилуки KOZAK RACE 0:28:43 1:00:33 6:10 1:32:41 1:32:46
19 60 64 Костянтин Мітченко Ч 42 Київ AlfaSportClub 0:34:31 1:08:31 6:57 1:44:22 1:44:26
20 2 70 Андрій Колоша Ч 41 Київ SCientist
21 4 71 Ігор Карук Ч 47 Київ Орден Святого Кроссівка
22 36 76 Marcin Zagata Ч 42 Warsaw
23 79 82 Андрей Барановский Ч 40 Киев IRC

15 км 50-59 Чоловіки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 50 2 Віктор Роговой Ч 56 Бориспіль Running club Scientist, АБУ 0:19:49 0:40:52 4:08 1:02:03 1:02:03
2 32 5 Володимир Сахно Ч 51 Ніжин Науковець-АБУ 0:20:29 0:41:40 4:13 1:03:17 1:03:17
3 3 7 Павло Шутенко Ч 52 Любарці Running club Scientist, АБУ 0:20:21 0:41:47 4:17 1:04:22 1:04:23
4 28 24 ИГОРЬ ТРУХАН Ч 59 КИЕВ О_КЛУБ 0:24:11 0:48:59 5:02 1:15:31 1:15:32
5 46 27 Andrii Hurbyk Ч 58 Kyiv RC Scientist 0:25:03 0:51:22 5:10 1:17:43 1:17:44
6 8 31 Ігор Саханда Ч 54 Київська обл. RCS, URA -22:-41:-11 1:18:47
7 5 32 Сергій Тимошенко Ч 59 Київська обл. RC Scientist, URA -22:-41:-11 1:18:47
8 73 44 Владислав Мазунін Ч 51 Вишгород КвінтА 0:28:41 0:57:38 5:47 1:26:56 1:27:00
9 37 47 Володимир Музика Ч 54 Березань Науковець 0:27:41 0:57:30 5:57 1:29:17 1:29:21
10 77 52 Віктор Кухарчук Ч 59 Вишгород КВІНТ-А 0:29:52 1:00:29 6:04 1:31:06 1:31:11
11 6 72 Martini Davide Ч 50 Kyiv Nike Running Club
12 66 81 Іван Кушнір Ч 51 Київ

15 км 60-69 Чоловіки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 56 13 Василь Возненко Ч 60 Біла Церква Арсенал ,АБУ. 0:21:48 0:44:44 4:33 1:08:21 1:08:21
2 26 17 Олександр Кадькало Ч 64 Київ SCS Sport club Scientist 0:23:28 0:47:07 4:42 1:10:33 1:10:33
3 82 28 Lev Valov Ч 62 Кривой Рог UBF Run 0:24:27 0:50:59 5:13 1:18:16 1:18:17
4 49 38 Василь Мищенко Ч 61 Баришівка Науковець 0:26:30 0:54:03 5:27 1:21:54 1:21:58

15 км 70-79 Чоловіки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 30 50 Микола Плюйко Ч 75 Київ Топранерс 0:30:04 1:00:00 5:58 1:29:38 1:29:42
2 29 57 Леонід Михайленко Ч 71 Київ Топранерс 0:30:16 1:01:06 6:11 1:32:58 1:33:00

15 км 80+ Чоловіки

Місце # Абсолют Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 54 53 Дмитрій Лебедєв Ч 80 Киев Running club Scientist 0:30:01 1:00:53 6:08 1:32:03 1:32:06
2 53 69 Олександр Вольський Ч 81 Киев СК НАУКОВЕЦ 0:38:28 1:20:04 8:08 2:02:03 2:02:04


Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag