І лісовий трейл «Мишоловка 2021»

15 км

15 км

Місце # Атлет Стать Вік Місто Клуб 5.0 km 10.0 km Темп Chip Time Gap Результат
1 69 Поруцький Любомир Ч 29 Житомир Salomon Running Club Ukraine 0:19:14 0:39:21 4:00 1:00:02 1:00:02
2 50 Віктор Роговой Ч 56 Бориспіль Running club Scientist, АБУ 0:19:49 0:40:52 4:08 1:02:03 1:02:03
3 42 Юрий Скидан Ч 39 Киев Salomon RCU 0:20:29 0:41:28 4:11 1:02:50 1:02:50
4 80 Виктор Добровольский Ч 46 Киев adidas Runners Kyiv 0:20:30 0:41:39 4:12 1:03:05 1:03:05
5 32 Володимир Сахно Ч 51 Ніжин Науковець-АБУ 0:20:29 0:41:40 4:13 1:03:17 1:03:17
6 52 Черевичний Василь Ч 44 Киев 0:20:56 0:42:20 4:13 1:03:27 1:03:27
7 3 Павло Шутенко Ч 52 Любарці Running club Scientist, АБУ 0:20:21 0:41:47 4:17 1:04:22 1:04:23
8 21 Євген Денисов Ч 40 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:20:45 0:42:34 4:18 1:04:40 1:04:41
9 78 Віктор Гребельський Ч 38 Київ 0:21:13 0:43:33 4:24 1:06:00 1:06:00
10 16 Владимир Грибов Ч 36 Київ adidas Runners Kyiv 0:22:13 0:44:06 4:25 1:06:23 1:06:25
11 31 Віталій Степанчук Ч 38 Киев Salomon Running Club Ukraine 0:21:34 0:44:11 4:27 1:06:51 1:06:51
12 47 Юрій Шкурко Ч 41 Бориспіль 0:22:13 0:45:16 4:33 1:08:17 1:08:17
13 56 Василь Возненко Ч 60 Біла Церква Арсенал ,АБУ. 0:21:48 0:44:44 4:33 1:08:21 1:08:21
14 38 Олександр Баліцький Ч 38 Баришівка Науковець 0:22:00 0:45:15 4:33 1:08:24 1:08:24
15 34 Андрій Бригіда Ч 45 Kyiv ONRIDE 0:21:45 0:45:38 4:38 1:09:35 1:09:37
16 55 Тетяна Соляник Ж 40 Киев Running club Scientist 0:23:10 0:46:21 4:40 1:10:09 1:10:09
17 26 Олександр Кадькало Ч 64 Київ SCS Sport club Scientist 0:23:28 0:47:07 4:42 1:10:33 1:10:33
18 81 Виталий Чуян Ч 34 Буча adidas Runners Kyiv 0:22:42 0:46:53 4:45 1:11:20 1:11:21
19 84 Сергій Безпалов Ч 41 Київ 0:24:02 0:48:41 4:50 1:12:41 1:12:43
20 35 Олександр Сушко Ч 28 Киев СК Сібумі 0:24:28 0:49:20 4:54 1:13:42 1:13:44
21 7 Олександр Вовненко Ч 41 Київ KMRC 0:23:14 0:47:27 4:54 1:13:44 1:13:45
22 39 Dmytro Rastrihin Ч 40 Kyiv 0:23:19 0:48:50 4:55 1:13:56 1:13:57
23 20 Олександр Артемчук Ч 37 Баришівка Scientist 0:24:12 0:49:42 4:59 1:14:57 1:15:02
24 28 ИГОРЬ ТРУХАН Ч 59 КИЕВ О_КЛУБ 0:24:11 0:48:59 5:02 1:15:31 1:15:32
25 10 Андрій Потриденний Ч 35 Kyiv 0:26:13 0:52:00 5:05 1:16:26 1:16:32
26 76 Андрій Палахай Ч 47 Баришівка Scientist 0:25:00 0:51:01 5:09 1:17:21 1:17:26
27 46 Andrii Hurbyk Ч 58 Kyiv RC Scientist 0:25:03 0:51:22 5:10 1:17:43 1:17:44
28 82 Lev Valov Ч 62 Кривой Рог UBF Run 0:24:27 0:50:59 5:13 1:18:16 1:18:17
29 61 Олександр Смольніков Ч 47 Kyiv AlfaSportClub 0:25:01 0:51:15 5:13 1:18:19 1:18:22
30 65 Олександр Король Ч 37 Бориспіль 0:25:43 0:52:00 5:14 1:18:37 1:18:41
31 8 Ігор Саханда Ч 54 Київська обл. RCS, URA -22:-41:-11 1:18:47
32 5 Сергій Тимошенко Ч 59 Київська обл. RC Scientist, URA -22:-41:-11 1:18:47
33 83 Наталья Гиренко Ж 42 Кривой Рог UBF RUN 0:25:01 0:51:43 5:15 1:18:50 1:18:50
34 68 Oleksandr Kutsenko Ч 48 Kyiv 0:24:48 0:51:55 5:16 1:19:11 1:19:14
35 57 Євген Воробєй Ч 32 Київ 0:26:03 0:53:46 5:21 1:20:20 1:20:21
36 13 Лилия Горбатенко Ж 38 Киев 0:25:32 0:52:32 5:21 1:20:25 1:20:26
37 74 Дмитро Пизюк Ч 42 Київ - 0:26:25 0:52:59 5:22 1:20:32 1:20:36
38 49 Василь Мищенко Ч 61 Баришівка Науковець 0:26:30 0:54:03 5:27 1:21:54 1:21:58
39 1 Станіслав Єрко Ч 48 Київ RC Scientist 0:26:18 0:53:57 5:28 1:22:12 1:22:16
40 70 Сергій Монайло Ч 40 село Морозівка 0:27:26 0:55:43 5:34 1:23:41 1:23:41
41 43 Анастасія Безверха Ж 39 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:27:52 0:56:09 5:35 1:23:59 1:24:06
42 23 Едуард Габай Ч 42 Київ Salomon Running Club Ukraine 0:28:09 0:56:42 5:36 1:24:07 1:24:10
43 72 Виктория Шарова Ж 40 Боярка Боярка run 0:27:40 0:57:30 5:46 1:26:44 1:26:46
44 73 Владислав Мазунін Ч 51 Вишгород КвінтА 0:28:41 0:57:38 5:47 1:26:56 1:27:00
45 71 Пётр Дятель Ч 22 Киев 0:28:41 0:57:38 5:53 1:28:28 1:28:34
46 18 Сергей Бондаренко Ч 42 Бровары БІГ Бровари 0:27:24 0:57:31 5:55 1:28:59 1:29:05
47 37 Володимир Музика Ч 54 Березань Науковець 0:27:41 0:57:30 5:57 1:29:17 1:29:21
48 25 Олександр Осадчий Ч 35 Київ 0:29:27 0:59:48 5:57 1:29:22 1:29:30
49 24 Тетяна Осадча Ж 34 Київ 0:29:29 0:59:46 5:57 1:29:23 1:29:30
50 30 Микола Плюйко Ч 75 Київ Топранерс 0:30:04 1:00:00 5:58 1:29:38 1:29:42
51 9 Евгений Ворушило Ч 41 Чайки село Adidas runners 0:28:41 0:59:38 6:03 1:30:49 1:30:50
52 77 Віктор Кухарчук Ч 59 Вишгород КВІНТ-А 0:29:52 1:00:29 6:04 1:31:06 1:31:11
53 54 Дмитрій Лебедєв Ч 80 Киев Running club Scientist 0:30:01 1:00:53 6:08 1:32:03 1:32:06
54 85 Vadym Tsapok Ч 33 Kyiv 0:28:57 0:59:55 6:08 1:32:13 1:32:18
55 14 Сергій Ведміцький Ч 48 Прилуки KOZAK RACE 0:28:43 1:00:33 6:10 1:32:41 1:32:46
56 67 Світлана Ніколаєнко Ж 38 Київ 0:29:54 1:00:33 6:10 1:32:41 1:32:46
57 29 Леонід Михайленко Ч 71 Київ Топранерс 0:30:16 1:01:06 6:11 1:32:58 1:33:00
58 64 Артём Колесов Ч 29 Киев High Runners Club 0:30:15 1:01:06 6:11 1:32:57 1:33:00
59 75 Ян Паламарчук Ч 38 Бровары БИГ 0:31:46 1:04:04 6:35 1:38:50 1:38:56
60 58 Vitaliy Reva Ч 37 Kyiv 0:31:47 1:05:57 6:42 1:40:42 1:40:46
61 59 Сергій Заіка Ч 37 Київ Alfasportclub 0:31:47 1:05:57 6:42 1:40:42 1:40:46
62 17 Станіслав Кулик Ч 38 Київ 0:32:22 1:10:14 6:54 1:43:40 1:43:47
63 44 Марія Кокшайкина Ж 24 Київ 0:33:15 1:09:00 6:56 1:44:04 1:44:06
64 60 Костянтин Мітченко Ч 42 Київ AlfaSportClub 0:34:31 1:08:31 6:57 1:44:22 1:44:26
65 63 Наталья Гончарова Ж 39 Киев 0:34:33 1:08:37 6:58 1:44:41 1:44:45
66 40 Татьяна Ищенко Ж 30 Киев 0:34:55 1:10:00 7:01 1:45:17 1:45:20
67 19 Віта Мартиненко Ж 100 Київ 0:34:10 1:11:05 7:08 1:47:05 1:47:07
68 62 Олександра Смольнікова Ж 49 Kyiv 0:38:16 1:13:03 7:15 1:48:51 1:48:56
69 53 Олександр Вольський Ч 81 Киев СК НАУКОВЕЦ 0:38:28 1:20:04 8:08 2:02:03 2:02:04
70 2 Андрій Колоша Ч 41 Київ SCientist
71 4 Ігор Карук Ч 47 Київ Орден Святого Кроссівка
72 6 Martini Davide Ч 50 Kyiv Nike Running Club
73 11 Віталій Овчинка Ч 38 Київ Running corps
74 15 Володимир Барков Ч 32 Київ
75 27 Вікторія Гадомська Ж 30 Хмільник Family Run Club
76 36 Marcin Zagata Ч 42 Warsaw
77 41 Максим Масюк Ч 32 Киев
78 45 Антон Ель-Хурі-Ханна Ч 31 Київ Salomon Running Club Ukraine
79 48 Вікторія Гудима Ж 30 Kyiv Victory Cycling Club
80 51 Софія Левицька Ж 21 Львів ЛДУФК
81 66 Іван Кушнір Ч 51 Київ
82 79 Андрей Барановский Ч 40 Киев IRC


Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag