Русский военный корабль, иди нах*й!

Khmelnytskyi Love Island Swim

LIVE
Шановний учасник!
LIVE результати з’являються миттєво після перетину на заданих контрольних точках та фінішної лінії. Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.

3,8 км Жінки

Місце Абсолют Chip Атлет Вік Місто Клуб Темп (хв/100 м) Gap Результат
1 6 131 Наталія Боришкевич 45 Київ WOLFPACK SPORT CLUB 1:38 1:02:20
2 7 116 Катерина Лисак 24 1:38 1:02:21
3 8 145 Сюткіна Катерина 36 1:39 1:03:18
4 9 135 Александра Левченко 35 Кропивницький Фанклуб 1:42 1:04:56
5 16 119 Ірина Орєхова 33 Київ WolfPack 1:58 1:15:20
6 17 124 Daryna Postnikova 33 Kyiv WolfPack 2:01 1:16:49
7 24 140 Ольга Цеценова 47 Київ WolfPack Sport Club 2:11 1:23:01
8 25 122 Наталія Векслер 44 Львів Мальви 2:13 1:24:16
9 28 112 Тетяна Карпенко 35 Київ TriLab 2:18 1:27:59
10 29 193 Світлана Романенко 39 Киів Wolfpack 2:20 1:28:59
11 30 108 Nadiia Osmankina 29 Kyiv Trilab Club 2:20 1:29:05
12 31 111 Зоряна Богдан 41 Львів Malvy 2:26 1:32:39
13 33 109 Галина Павленко 53 Хмельницький Проскурів Мастерс 2:38 1:40:07
14 34 127 Євгенія Єгорова 44 Київ MAFIA Team 2:44 1:43:52
15 35 129 Катерина Чобанюк 27 Чернівці Swim Чернівці-Мастерс 2:48 1:46:41
16 37 126 Tetyana Volkova 44 Київ Mafia Team 3:11 2:01:02
17 40 102 Лілія Кметь 29 Луцьк Atlant swim team

3,8 км Чоловіки

Місце Абсолют Chip Атлет Вік Місто Клуб Темп (хв/100 м) Gap Результат
1 1 134 Юрий Дубрянский 33 Киев Rusty AXE 1:33 0:59:02
2 2 128 Nikolay Volkov 44 київ MAFIA TEAM 1:33 0:59:26
3 3 143 Тарас Ульянченко 38 Черкаси Самостійно 1:36 1:01:08
4 4 118 Олексій Гарбаренко 38 Київ WolfPack 1:36 1:01:10
5 5 139 Богдан Нікітенко 29 Черкассы 1:37 1:01:49
6 10 123 Андрей Васильев 45 Киев 1:52 1:11:05
7 11 115 Олексій Афанасьєв 36 Kyiv Wolf Pack Sport Club 1:53 1:12:07
8 12 121 Олег Писаренко 49 Чернівці Мастерс Чернівці 1:54 1:12:28
9 13 136 Вячеслав Явіц 45 1:54 1:12:28
10 14 107 Дмитро Грібов 40 Київ TriLab 1:57 1:14:12
11 15 138 Богдан Яворович 37 Київ Wolfpack 1:58 1:14:46
12 18 125 Андрій Кіхтенко 40 Київ 2:02 1:17:42
13 19 113 Viktor Stepanenko 33 Львів TRILEWY 2:03 1:18:18
14 20 130 Дмитро Костюкович 45 Кам'янець-Подільський TRILEWY 2:04 1:18:42
15 21 142 Болеслав Малиновський 40 Київ Khudyakova Unlimited 2:09 1:22:10
16 22 137 Александр Белоус 39 Каменец-Подолский TRILEWY 2:10 1:22:24
17 23 114 Андрей Маклаков 41 Хмельницкий 2:10 1:22:45
18 26 133 Александр Вербицкий 35 Хмельницкий 2:13 1:24:17
19 27 106 Руслан Йолтухівський 45 Тернопіль 2:18 1:27:53
20 32 120 Михайлик Андрій 52 Черкаси Syutkin team 2:33 1:37:19
21 36 132 Олександр Завертень 45 Київ БРОКБІЗНЕС 2:50 1:48:17
22 38 110 Віталій Науменко 43 Львів Shark 3:14 2:03:03
23 39 101 Віктор Грушецький 40 Луцьк
24 41 105 Ігор Дулин 42 Львів Три Леви
25 42 141 Володимир Савчук 39 Бровари ENOT


Результати надані Timing Events з використанням системи MYLAPS BibTag