All races 100 км

Місце Команда Результат
1 SkyFitness - GRAWE cycling team 8:22:56
2 Cadence 90 8:31:08
3 Dnepr Masters 8:33:39
4 echelon 8:34:11
5 AEROSTAR-UNICORN 8:45:10
6 digicom cycling team 9:08:48
7 Київська Сотка 9:12:51
8 CSC Cycling 9:30:34
9 DataBikeTeam 9:39:31
10 UNITY-BARS 9:45:30
11 OnRide 9:45:54
12 KYIV CYCLING SQUAD 10:51:01
13 ТриКатлеты 12:01:32
14 In Velo Veritas 12:15:02
15 Bank Aval 12:33:46
16 Дискаверщики 12:46:59
17 Smart Team 12:55:26
18 Юрія-Фарм 13:23:25
19 ЕЛІТ-Україна 13:24:05
20 CMS GROUP 14:39:41
21 Tour de Beer 14:47:08
22 6-Systems 14:51:43
23 Аврора 15:17:59
24 Novi Bezradychi Cycling 15:20:54
25 AWT Bavaria Team 15:47:52
26 Viborg Professional Cycling Team 15:48:50
27 Lifecycle 15:59:42
28 Велопиписьки 16:28:35
29 Amadeus 19:28:19
30 Hilton Kyiv Racing Team 19:30:47

1. SkyFitness - GRAWE cycling team - 8:22:56

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 11004 Борис Бакуринский 32 Masters (шосе та крос) Київ SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 2:47:14 2:32:14
2 11087 Ігор Єременко 34 Masters (шосе та крос) Київ SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 2:47:15 2:47:15
3 11049 Артем Орлов 27 Masters (шосе та крос) Киів SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 2:48:28 2:33:31
4 12291 Skinny Spinner 27 Amateurs (шосе та крос) Kiev SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 2:50:21 2:37:13
5 11016 Ігор Хижняк 49 Україна Київ SkyFitness - GRAWE cycling team SkyFitness - GRAWE cycling team 3:47:34 3:24:08

2. Cadence 90 - 8:31:08

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12096 Олександр Дзюба 32 Amateurs (шосе та крос) Киев Cadence 90 2:50:21 2:37:16
2 12165 Дмитрий Лахтадыр 30 Amateurs (шосе та крос) Боярка Cadence 90 Cadence 90 2:50:23 2:37:17
3 12163 Dmitry Kovalenko 27 Amateurs (шосе та крос) Киев Cadence 90 Cadence 90 2:50:25 2:37:13
4 12157 Artem Parashchenko 29 Amateurs (шосе та крос) Kyiv Cadence 90 Cadence 90 2:56:52 2:43:40
5 12497 Сергій Шелест 46 Amateurs (шосе та крос) Киів Cadence 90 Cadence 90 3:02:51 2:49:44
6 12226 Андрій Репко 27 Amateurs (шосе та крос) Київ Cadence 90 Cadence 90 3:06:30 2:52:21
7 12221 Сергій Білявець 33 Amateurs (шосе та крос) Київ Cadence 90 Cadence 90 3:06:43 2:53:33
8 12263 Дмитро Казаков 34 Amateurs (шосе та крос) Київ Cadence 90 Cadence 90 3:08:32 2:54:19
9 12044 Роман Мамадалиев 24 Amateurs (шосе та крос) Киïв Cadence 90 3:18:02 3:02:41
10 12004 Maksym Savychenko 38 Amateurs (шосе та крос) Kyiv Cadence 90 Cadence 90 3:22:18 3:09:09
11 12087 Роман Семененко 24 Amateurs (шосе та крос) Киев Cadence 90 Cadence 90 3:22:42 3:08:49
12 12146 Андрій Дудінський 36 Amateurs (шосе та крос) Київ Cadence 90 Cadence 90 3:31:02 3:16:22
13 12145 Михайло Захарченко 35 Amateurs (шосе та крос) Київ Cadence 90 Cadence 90 3:41:40 3:27:01
14 12140 Сергій Чорний 42 Amateurs (шосе та крос) Вінниця Cadence 90 3:49:45 3:35:32
15 12003 DENYS KULIKALOV 28 Amateurs (шосе та крос) Kyiv Cadence 90 Cadence 90 3:54:14 3:35:21
16 12127 Максим Харахаш 32 Amateurs (шосе та крос) Київ Cadence 90 Cadence 90
17 12253 Igor Kasyanov 33 Amateurs (шосе та крос) Київ Cadence 90 Cadence 90

3. Dnepr Masters - 8:33:39

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 11038 Вiктор Федоров 50 Masters (шосе та крос) Днiпро Dnepr Cycling Dnepr Masters 2:48:27 2:33:29
2 11084 Валентин Луцишин 47 Masters (шосе та крос) Вишгород Dnepr Masters cycling Dnepr Masters 2:50:04 2:50:04
3 11075 Олександр Кузьменко 57 Masters (шосе та крос) Днiпро Dnepr Cycling Dnepr Masters 2:55:09 2:40:11
4 11088 Олег Близнюк 50 Masters (шосе та крос) Дніпро Dnepr Cycling Dnepr Masters 2:55:10 2:40:10
5 11059 Игорь Митянин 50 Masters (шосе та крос) Dnipro Dnepr Masters Dnepr Masters

4. echelon - 8:34:11

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 11039 Дмитро Петров 32 Masters (шосе та крос) Київ echelon echelon 2:48:28 2:33:25
2 12473 Сергей Бойко 29 Amateurs (шосе та крос) Киев echelon echelon 2:51:51 2:51:51
3 12513 Alexey Ilchuk 30 Amateurs (шосе та крос) Kiev echelon echelon 2:53:53 2:40:43
4 12387 Юрий Шевцов 34 Amateurs (шосе та крос) Киев echelon echelon 2:59:40 2:46:31
5 12457 Alexey Koval 32 Amateurs (шосе та крос) Kyiv echelon echelon 3:06:41 2:53:26
6 11067 Олексій Катасонов 36 Masters (шосе та крос) Київ echelon echelon 3:07:02 3:07:02
7 11057 Оксана Сугакова 30 Masters (шосе та крос) Київ echelon echelon 3:07:03 2:51:58
8 12315 Олександр Марцевой 28 Amateurs (шосе та крос) Kyiv echelon echelon 3:24:37 3:10:56
9 12476 Taras Kryshtal 35 Amateurs (шосе та крос) Kiev echelon echelon 3:26:31 3:13:23
10 12508 Едуард Долотов 51 Amateurs (шосе та крос) Київ echelon echelon 3:31:27 3:15:09
11 12474 Vitalii Matviichuk 28 Amateurs (шосе та крос) Kyiv echelon echelon 3:34:54 3:34:54

5. AEROSTAR-UNICORN - 8:45:10

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12423 Gleb Dolzikov 32 Amateurs (шосе та крос) Киев AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 2:50:22 2:37:19
2 11078 Дмитрий Воловод 26 Masters (шосе та крос) Киев AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 2:55:07 2:40:07
3 12321 Олександр Диченко 38 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 2:59:41 2:46:33
4 11080 Гліб Леонтьєв 32 Masters (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:04:28 2:49:30
5 12017 Anton Kulibabenko 30 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:11:34 2:58:29
6 12312 Максим Москаленко 42 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:11:49 2:58:10
7 12189 Антон Юрковський 42 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:13:07 3:00:03
8 11035 Олена Ахметшина 32 Masters (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:17:54 3:02:50
9 12540 Tetyana Grygor’yeva 44 Amateurs (шосе та крос) Киïв AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:28:24 3:14:14
10 12325 Володимир Погойда 42 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN 3:30:29 3:16:27
11 12030 Денис Дзядух 31 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:40:55 3:27:47
12 12558 Максим Кириченко 38 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:45:59 3:30:32
13 12219 Олександра Пригода 34 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 3:51:25 3:34:58
14 12100 Ігор Ковальчук 35 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 4:04:21 3:48:35
15 12319 Данил Дрьомов 31 Amateurs (шосе та крос) Київ AEROSTAR-UNICORN AEROSTAR-UNICORN 4:05:15 3:51:19

6. digicom cycling team - 9:08:48

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12365 Дмитро Воронов 36 Amateurs (шосе та крос) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 2:50:23 2:37:16
2 12367 Андрій Паламарчук 30 Amateurs (шосе та крос) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 3:08:01 2:54:12
3 22493 В'ячеслав Сакович 27 Amateurs (МТБ та гібрид) Миколаїв http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 3:10:26 2:55:04
4 12369 Олександр Лактіонов 55 Amateurs (шосе та крос) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 3:31:37 3:17:25
5 22495 Анатолій Кононов 47 Amateurs (МТБ та гібрид) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 3:34:20 3:14:41
6 12366 Олексій Клімов 42 Amateurs (шосе та крос) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 3:52:21 3:38:42
7 12370 Олександр Качіков 63 Amateurs (шосе та крос) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 4:01:18 3:44:25
8 22494 Іван Алексєєв 46 Amateurs (МТБ та гібрид) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 4:18:41 4:01:21
9 22496 Юрій Кузьменко 53 Amateurs (МТБ та гібрид) Херсон http://bikekherson.com.ua digicom cycling team 4:23:32 4:05:58

7. Київська Сотка - 9:12:51

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 11081 Leon Hendrik Jan van Bon 46 Masters (шосе та крос) Raalte Київська Сотка Київська Сотка 2:48:19 2:48:19
2 11082 Bruno Boudewijn Bobbink 31 Masters (шосе та крос) Нідерланди Київська Сотка Київська Сотка 2:48:30 2:33:32
3 12542 Сергій Харчук 56 Amateurs (шосе та крос) Київ Київська Сотка Київська Сотка 3:36:03 3:36:03
4 12543 Janine Nöthlichs 36 Amateurs (шосе та крос) Leiden, Netherlands Київська Сотка Київська Сотка 4:28:35 4:11:44

8. CSC Cycling - 9:30:34

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 21011 Виталий Зубченко 29 Masters (МТБ та гібрид) Чабани Cherry Sport Club CSC Cycling 3:10:09 2:54:50
2 21012 Юрій Кресан 31 Masters (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:10:09 2:54:47
3 22051 Mykola Dudko 40 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:10:17 2:54:56
4 12043 Михайло Кірюшкін 32 Amateurs (шосе та крос) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:12:21 2:58:39
5 22335 Ігор Килимчук 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:14:35 2:59:14
6 22161 Олександр Заславський 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:20:27 3:05:04
7 12130 Богдан Купрієнко 36 Amateurs (шосе та крос) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:25:18 3:08:54
8 22443 Андрей Сухинин 27 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:34:20 3:18:58
9 12056 Владимир Бердник-Шерстюк 21 Amateurs (шосе та крос) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:38:26 3:24:00
10 22058 Сергей Бровкин 29 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:38:59 3:23:33
11 12204 PAVLO IEFIMENKO 35 Amateurs (шосе та крос) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:48:41 3:33:17
12 22714 Денис Кулаківський 21 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:49:38 3:32:12
13 12001 Максим Покрепа 38 Amateurs (шосе та крос) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:58:09 3:41:39
14 22036 Олександр Руденко 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 3:58:50 3:43:24
15 22025 Александр Пономаренко 36 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 4:01:46 3:44:03
16 22167 Igor Dyachenko 53 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 4:13:45 3:57:55
17 12121 Оксана Кириленко 37 Amateurs (шосе та крос) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 4:22:54 4:05:07
18 22015 Надія Потетнєва 32 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 4:45:54 4:27:36
19 22016 Максим Потетнєв 36 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 4:45:54 4:27:37
20 4004 Михайло Сокол 30 Унікальні ровери Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 5:00:57 4:38:12
21 22226 Ярослав Щекланов 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling 5:20:35 5:02:16
22 22003 Сергій Пеньковський 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Вишневе Cherry Sport Club CSC Cycling

9. DataBikeTeam - 9:39:31

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12519 Олексій Алферов 33 Amateurs (шосе та крос) Київ DataBikeTeam 2:56:52 2:46:34
2 12531 Сергій Кузьмін 40 Amateurs (шосе та крос) Київ DataBikeTeam 3:06:36 2:52:55
3 22030 Богдан Федорчук 20 Amateurs (МТБ та гібрид) Варшава DataBikeTeam 3:36:04 3:18:37
4 22684 Андрій Рибальченко 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 4:43:05 4:17:59
5 22029 Володимир Федорчук 43 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 5:00:08 4:34:19
6 22682 Євген Клименчук 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 5:14:06 4:48:17
7 22687 Василь Ємельяненко 48 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 5:16:23 4:51:59
8 22685 Роман Головко 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 5:41:09 5:15:49
9 22688 Михайло Шелемба 32 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:11 5:51:24
10 22677 Андрій Лазоренко 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:12 5:51:26
11 22686 Олександра Янішевська 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:12 5:51:25
12 22680 Марія Ілюшенко 27 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:12 5:50:30
13 22683 Андрій Бандурист 34 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:12 5:51:24
14 22679 Сергій Козубов 45 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:12 5:51:26
15 22681 Андрій Глотов 40 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:12 5:51:22
16 22678 Денис Соболь 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ DataBikeTeam 6:17:13 5:50:30
17 12517 Дмитро Брацлавский 35 Amateurs (шосе та крос) Київ DataBikeTeam 6:28:07 5:50:31
18 12518 Роман Шинкарьов 35 Amateurs (шосе та крос) Київ DataBikeTeam 6:28:08 5:52:12
19 12520 Ярослав Клеменчук 30 Amateurs (шосе та крос) Київ DataBikeTeam 6:28:11 6:28:11

10. UNITY-BARS - 9:45:30

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 11013 Vitaliy Chernyakov 37 Masters (шосе та крос) Kyiv Tour-de-Trux UNITY-BARS 3:01:26 3:01:26
2 12527 Руслан Атаманів 44 Amateurs (шосе та крос) Київ Tour-de-Trux UNITY-BARS 3:05:15 3:05:15
3 12168 Юрій Зелененко 40 Amateurs (шосе та крос) Київ Tour-de-Trux UNITY-BARS 3:38:50 3:19:43
4 12526 Кушнир Александр 52 Amateurs (шосе та крос) Киев Tour-de-Trux UNITY-BARS 3:47:00 3:27:38
5 12483 Enver Kikava 37 Amateurs (шосе та крос) Київ UNITY-BARS 3:51:35 3:37:12
6 12525 Максим Волков 31 Amateurs (шосе та крос) Киев Tour-de-Trux UNITY-BARS 3:54:53 3:37:03
7 12529 Валерій Кондаков 43 Amateurs (шосе та крос) Київ Tour-de-Trux UNITY-BARS 3:58:08 3:38:58
8 12530 Олег Кривошей 51 Amateurs (шосе та крос) киев Tour-de-Trux UNITY-BARS 4:03:02 4:03:02
9 22696 Максим Ханін 20 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ UNITY-BARS UNITY-BARS 4:37:23 4:11:20
10 12528 Angella Kuzmenko 48 Amateurs (шосе та крос) Kiev Tour-de-Trux UNITY-BARS 5:05:45 4:46:36
11 12524 Виталий Чигарёв 54 Amateurs (шосе та крос) Киев Tour-de-Trux UNITY-BARS 5:05:45 4:46:38
12 22694 Oleksandr Voytovich 36 Amateurs (МТБ та гібрид) Kyiv UNITY-BARS UNITY-BARS 5:51:39 5:24:03
13 22695 Сергій Денисов 40 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ UNITY-BARS UNITY-BARS 6:08:26 5:42:21

11. OnRide - 9:45:54

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22651 Андрей Хоменко 18 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев OnRide OnRide 3:10:10 2:54:48
2 22121 Володимир Шиліжинський 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ OnRide 3:13:35 2:58:14
3 22620 Андрій Бригіда 42 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ OnRide 3:22:10 3:06:45

12. KYIV CYCLING SQUAD - 10:51:01

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12057 Тарас Хомета 33 Amateurs (шосе та крос) Киïв KYIV CYCLING SQUAD 3:15:55 3:00:18
2 22149 Андрій Щеголєватих 26 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ KYIV CYCLING SQUAD 3:42:06 3:26:41
3 12028 Кирилл Венцковский 34 Amateurs (шосе та крос) Киïв KYIV CYCLING SQUAD 3:53:01 3:36:32

13. ТриКатлеты - 12:01:32

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22135 Алексей Удовенко 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев ТриКатлеты 3:50:25 3:34:53
2 12360 Сергей Степанец 57 Amateurs (шосе та крос) Киев ТриКатлеты 4:01:19 3:43:51
3 12086 Данил Демешко 27 Amateurs (шосе та крос) Київ ТриКатлеты 4:09:49 3:52:51
4 12359 Володимир Демешко 53 Amateurs (шосе та крос) Киев ТриКатлеты 4:33:26 4:15:03

14. In Velo Veritas - 12:15:02

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12007 Oleksii Baranov 28 Amateurs (шосе та крос) Біла Церква In Velo Veritas In Velo Veritas 3:46:58 3:30:05
2 12262 Ярослав Токаренко 45 Amateurs (шосе та крос) Біла Церква In Velo Veritas 3:59:57 3:43:01
3 12547 Віталій Кириченко 35 Amateurs (шосе та крос) Белая Церковь In Velo Veritas 4:28:09 4:11:57
4 22072 Юрій Крижановський 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Біла Церква In Velo Veritas In Velo Veritas 5:50:21 5:27:25
5 22074 Оксана Крижановська 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Біла Церква In Velo Veritas In Velo Veritas 5:50:21 5:27:25

15. Bank Aval - 12:33:46

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22771 Станіслав Борзенков 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 4:07:37 3:45:26
2 22767 Олег Лаврега 27 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 4:08:16 3:49:21
3 12587 Олександр Статкевич 30 Amateurs (шосе та крос) Київ Bank Aval 4:17:54 3:48:38
4 22776 Богдан Верозуб 27 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 4:38:00 4:18:09
5 22770 Марина Томченко 20 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 4:43:43 4:23:15
6 12586 Олександр Мазур 33 Amateurs (шосе та крос) Київ Bank Aval 4:49:52 4:17:34
7 22769 Євгеній Василенко 32 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 5:08:16 4:48:57
8 12585 Антон Михайлов 39 Amateurs (шосе та крос) Київ Bank Aval 5:19:22 4:58:16
9 12584 Євгеній Мельник 30 Amateurs (шосе та крос) Київ Bank Aval 5:33:00 5:11:54
10 22777 Євгенія Солод 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 5:49:56 5:25:49
11 22779 Павло Кудашов 41 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 6:23:22 6:02:23
12 22778 Андрій Шишов 43 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 6:23:56 6:04:20
13 22773 Тетяна Рябоконь 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 6:38:55 6:12:45
14 22772 Олена Лисенко 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 6:38:58 6:12:47
15 22774 Тетяна Шевчук 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval 6:41:44 6:15:36
16 22775 Олена Зайцева 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval
17 22768 Олександр Шевченко 34 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Bank Aval

16. Дискаверщики - 12:46:59

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22399 Андрей Жидков 45 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев Дискаверщики 3:34:20 3:17:31
2 22409 Andrii Fomin 41 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев Дискаверщики 4:19:49 3:54:19
3 22299 Андрій Безгубенко 51 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Дискаверщики 4:52:51 4:29:51
4 22405 Ольга Будяк 38 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Дискаверщики 5:07:17 4:42:06
5 22404 Юрій Будяк 42 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Дискаверщики 5:14:10 4:49:04
6 22401 Дар'я Нікітіна 38 Amateurs (МТБ та гібрид) Kyiv Дискаверщики 5:38:00 5:12:53
7 22398 Виктор Тильняк 46 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев Дискаверщики 5:50:44 5:25:06
8 22406 Наталія Стехун 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Дискаверщики 6:16:30 5:48:14
9 22402 Сергей Дерюгин 37 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев Дискаверщики
10 22425 Александр Бобров 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев Дискаверщики

17. Smart Team - 12:55:26

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12372 Євген Пекарський 33 Amateurs (шосе та крос) Жовті Води Smart Team Smart Team 3:45:54 3:28:03
2 12557 Максим Киричко 22 Amateurs (шосе та крос) Київ Smart Team Smart Team 4:20:39 4:01:04
3 12577 Роман Іванишин 25 Amateurs (шосе та крос) Городенка Smart Team Smart Team 4:48:54 4:30:53
4 12590 Василь Штука 28 Amateurs (шосе та крос) Київ Smart Team 5:03:04 4:41:58

18. Юрія-Фарм - 13:23:25

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22752 Віталій Іващенко 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 4:24:30 4:06:25
2 22757 Олександр Матвієнко 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 4:28:00 4:05:55
3 22749 Ігор Волинець 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 4:30:57 4:11:52
4 22762 Антон Бухал 37 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 4:36:42 4:18:38
5 22748 Артур Бойчук 34 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 4:50:52 4:28:36
6 22755 Андрій Лавренко 39 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 4:53:04 4:30:40
7 22751 Олег Гордієнко 27 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 4:53:42 4:26:37
8 22759 Юрій Черниш 42 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 5:01:29 4:39:50
9 22756 Анатолій Лівий 42 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 5:13:14 4:51:25
10 22758 Михайло Тяглий 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 5:15:41 4:54:05
11 22753 Олександр Катренко 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм 6:26:33 6:03:23
12 22750 Марина Галаган 36 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм
13 22763 Людмила Кушнір 38 Amateurs (МТБ та гібрид) Черкаси Юрія-Фарм

19. ЕЛІТ-Україна - 13:24:05

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22543 Руслан Кухар 37 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 4:21:38 3:58:07
2 22541 Виталий Маковий 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 4:30:44 4:08:33
3 22539 Игорь Мочалов 37 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 4:31:44 4:04:53
4 22538 Виталий Вознюк 27 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 4:36:03 4:08:47
5 22540 Юрий Зубрицкий 36 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 4:44:31 4:17:41
6 12405 Антон Таборовский 42 Amateurs (шосе та крос) Київ ЕЛІТ-Україна 4:55:42 4:27:13
7 22537 Денис Капустник 38 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 5:30:22 5:05:04
8 22542 Виктор Нечипорук 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 5:30:24 5:05:06
9 22536 Денис Скорецкий 37 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 5:58:19 5:30:38
10 22545 Александр Кононенко 31 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 5:59:47 5:33:56
11 22544 Андрей Недошитко 37 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна 6:41:34 6:15:49
12 22546 Богдан Марченко 21 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ ЕЛІТ-Україна

20. CMS GROUP - 14:39:41

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12504 Олександр Горлов 46 Amateurs (шосе та крос) Київ CMS GROUP 4:10:15 3:51:19
2 22663 Артем Коровніченко 23 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ CMS GROUP 4:19:52 4:02:44
3 5011 Юрій Шипота 26 Вінтажні ровери Київ CMS GROUP 6:09:34 5:44:20
4 22664 Вікторія Бондаренко 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ CMS GROUP

21. Tour de Beer - 14:47:08

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12035 Максим Шкарубо 29 Amateurs (шосе та крос) Київ Tour de Beer 4:14:36 3:55:44
2 22064 Віталій Балан 48 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Tour de Beer 4:29:11 4:10:59
3 22104 Віталій Фоменков 43 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Tour de Beer 6:03:23 5:40:13

22. 6-Systems - 14:51:43

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22547 Михаил Молчанов 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ 6-Systems 4:53:56 4:30:50
2 22549 Иван Левый 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ 6-Systems 4:57:01 4:33:54
3 12406 Богдан Холявка 28 Amateurs (шосе та крос) Київ 6-Systems 5:00:47 4:26:46
4 22552 Михайло Сізов 25 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ 6-Systems 5:07:45 4:44:38
5 12407 Гамлет Гущан 23 Amateurs (шосе та крос) Київ 6-Systems 5:21:52 4:47:51
6 22551 Владимир Дашкевич 36 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ 6-Systems 5:36:03 5:11:13
7 22553 Роман Ковалев 34 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ 6-Systems 5:39:23 5:16:15
8 22550 Геннадій Тарасенко 40 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ 6-Systems 5:40:05 5:13:49
9 22548 Артем Бельский 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ 6-Systems 6:08:53 5:44:02

23. Аврора - 15:17:59

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22461 Дмитро Степанський 54 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Аврора 4:52:07 4:29:23
2 22572 Олексій Атаманчук 44 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Аврора 4:57:08 4:33:31
3 22578 Євгеній Ходаківський 24 Amateurs (МТБ та гібрид) Васильків Аврора 5:28:45 5:02:23
4 12541 Aleko Chutlashvili 29 Amateurs (шосе та крос) Киев Аврора 6:23:18 5:46:01
5 22655 Андрій Бобошко 33 Amateurs (МТБ та гібрид) Васильків Аврора

24. Novi Bezradychi Cycling - 15:20:54

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22344 Mykhailo Rushkovskyi 32 Amateurs (МТБ та гібрид) Kyiv Novi Bezradychi Cycling 4:31:02 4:06:48
2 22371 Serhii Rokytko 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Kiev Novi Bezradychi Cycling 5:11:57 4:48:27
3 22372 Danylo Golota 25 Amateurs (МТБ та гібрид) Kiev Novi Bezradychi Cycling 5:37:55 5:13:41
4 22343 Alyona Ishchenko 25 Amateurs (МТБ та гібрид) Boryspil Novi Bezradychi Cycling 5:51:47 5:28:17

25. AWT Bavaria Team - 15:47:52

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22624 Ігор Осадчий 34 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ АВТ Баварія Україна AWT Bavaria Team 4:54:23 4:33:28
2 22625 Антон Баран 38 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ АВТ Баварія Україна AWT Bavaria Team 5:12:28 4:50:58
3 22626 Максим Конончук 34 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ АВТ Баварія Україна AWT Bavaria Team 5:41:02 5:20:07
4 22627 Вадим Погибко 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ АВТ Баварія Україна AWT Bavaria Team 5:48:31 5:27:00
5 12466 Юрій Паньків 49 Amateurs (шосе та крос) Київ АВТ Баварія Україна AWT Bavaria Team 5:56:19 5:24:30

26. Viborg Professional Cycling Team - 15:48:50

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22722 Marianne Bengtson 50 Amateurs (МТБ та гібрид) Denmark Viborg Professional Cycling Team 5:14:25 4:47:49
2 22721 Jesper Holst 50 Amateurs (МТБ та гібрид) Denmark Viborg Professional Cycling Team 5:17:13 4:50:37
3 22723 Victoria Holst 18 Amateurs (МТБ та гібрид) Denmark Viborg Professional Cycling Team 5:17:13 4:50:39

27. Lifecycle - 15:59:42

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 7004 Alexander Krashtan 44 Україна Київ Follow The Green Helmet Lifecycle 4:51:16 4:23:44
2 7018 Mykola Kovtun 43 Україна Kyiv Lifecycle Lifecycle 4:57:37 4:30:11
3 7005 Олексій Хворостенко 35 Україна Київ lifecycle Lifecycle 6:10:49 5:42:42

28. Велопиписьки - 16:28:35

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 12453 Alex Orlov 30 Amateurs (шосе та крос) Київ Велопиписьки Велопиписьки 5:13:37 4:41:35
2 12471 Данило Кирмач 29 Amateurs (шосе та крос) Київ Велопиписьки Велопиписьки 5:29:41 4:49:38
3 22615 Anton Poltavets 30 Amateurs (МТБ та гібрид) Киев Велопиписьки 5:45:18 5:24:04

29. Amadeus - 19:28:19

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22505 Oleg Tatarchuk 35 Amateurs (МТБ та гібрид) Kyiv Amadeus 6:23:29 5:55:55
2 22510 Юлія Дерезюк 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Amadeus Amadeus 6:30:28 6:02:53
3 12402 Olena Honchar 27 Amateurs (шосе та крос) Kyiv Amadeus 6:34:23 5:55:27
4 22534 Ivan Hontarenko 28 Amateurs (МТБ та гібрид) Kyiv Amadeus

30. Hilton Kyiv Racing Team - 19:30:47

Місце Номер Атлет Вік - Місто Клуб Команда Результат Chip Time
1 22693 Олександр Котусенко 25 Amateurs (МТБ та гібрид) Київ Hilton Kyiv Racing Team Hilton Kyiv Racing Team 6:18:26 5:53:18
2 5012 Данило Дворцин 19 Вінтажні ровери Київ Hilton Kyiv Racing Team Hilton Kyiv Racing Team 6:30:44 6:05:36
3 12523 Олексій Нікітан 35 Amateurs (шосе та крос) Київ Hilton Kyiv Racing Team Hilton Kyiv Racing Team 6:41:39 6:05:37
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag