Гірський біг 6км

Місце Номер Атлет Категорія Місто Клуб 3 км Темп Результат Chip Time
1 237 Соляник Тетяна 30+ Київ СК Науковець 0:15:01 4:38 0:27:53 0:27:52
2 246 Горбатенко Лілія 30+ Київ Kuzin Team 0:15:53 4:58 0:29:52 0:29:51
3 200 Тимченко Наталія 40+ Київ Бакланов М. 0:16:27 5:08 0:30:52 0:30:51
4 212 Оленєва Леніна 60+ Київ СК 'Науковець' 0:16:32 5:10 0:31:05 0:31:05
5 202 Оленєва Віра до 30 р. Київ Running Club Scientist 0:17:07 5:22 0:32:14 0:32:14
6 215 Галан Майя до 30 р. киъв TOPRunners 0:17:21 5:26 0:32:39 0:32:37
7 214 Кучер Олена 40+ Дніпро INTERPIPE 0:17:41 5:26 0:32:42 0:32:41
8 231 Ніколаєнко Світлана 30+ Київ 0:17:50 5:32 0:33:19 0:33:13
9 238 Чучкалова Євгенія 40+ Київ СК 'Науковець' 0:17:46 5:44 0:34:26 0:34:26
10 205 Долган Екатерина до 30 р. Прилуки 0:17:52 5:49 0:34:57 0:34:57
11 211 Корусь Олена 30+ Київ 0:18:43 5:49 0:35:07 0:34:59
12 220 Гацко Олена 40+ Київ СК 'Науковець' 0:18:41 5:51 0:35:13 0:35:10
13 243 Олійник Людмила 30+ Київ 0:18:55 5:53 0:35:28 0:35:21
14 206 Шарова Вікторія 30+ Боярка 0:18:18 5:56 0:35:39 0:35:39
15 201 Demianovych Olga до 30 р. Київ 0:19:23 5:59 0:35:59 0:35:55
16 226 Петренко Наталія 40+ Київ 0:19:17 6:00 0:36:09 0:36:05
17 218 Терещенко Тетяна 30+ Киев 0:19:01 6:12 0:37:12 0:37:12
18 217 Левченко Наталья 30+ Бровари БІГ 0:20:12 6:16 0:37:42 0:37:40
19 240 Шевченко Тетяна 30+ Бровари Будокан 0:20:03 6:16 0:37:42 0:37:41
20 225 Христова Людмила 30+ Киев Guide runner 0:20:41 6:18 0:37:55 0:37:49
21 221 Осадча Тетяна 30+ Київ СК «Науковець» 0:20:52 6:21 0:38:17 0:38:11
22 207 Гура Ольга 30+ Боярка Боярка Run Club 0:20:26 6:22 0:38:18 0:38:17
23 224 Безверха Анастасія 30+ Київ 0:20:42 6:23 0:38:26 0:38:21
24 234 Дем'яненко Алла до 30 р. Київ Guide Runner 0:20:47 6:23 0:38:30 0:38:23
25 233 Мещанкина Анастасія Киев 0:20:14 6:25 0:38:35 0:38:34
26 208 Гуменюк Ірина до 30 р. Київ Nike+ Run Club 0:20:50 6:26 0:38:39 0:38:39
27 245 McGoldrick Amy 40+ Chicago 0:21:24 6:45 0:40:38 0:40:34
28 222 Коршак Юля 30+ Київ 0:22:08 6:53 0:41:25 0:41:19
29 228 Тишко Оксана 40+ Київ СК 'Науковець', Runday Obolon 0:22:31 6:59 0:42:03 0:41:59
30 232 Аташкаде Руслана 30+ Київ Guide Runner 0:22:22 7:01 0:42:16 0:42:09
31 244 Папулова Тетяна 50+ Київ АРИАН 0:23:26 7:37 0:45:45 0:45:42
32 229 Куріна Ірина до 30 р. Київ guiderunner 0:23:18 7:44 0:46:32 0:46:25
33 227 Боровська Ольга 30+ Київ guiderunner 0:23:21 7:48 0:46:59 0:46:51
34 235 Пяткова Настя 30+ Киев Top Runners 0:24:52 8:14 0:49:34 0:49:27
35 223 Козловская Мария 30+ Киев 0:25:09 8:18 0:49:54 0:49:49
36 204 Sartinska Lina 60+ Kyiv секта 'Звеселяючі гриби' 0:27:02 8:26 0:50:38 0:50:37
37 242 Дорина Евгения 30+ Обухов 0:22:03 9:13 0:55:23 0:55:19
38 247 Приставская Марина до 30 р. Киев 0:24:28 10:12 1:01:14 1:01:12
39 216 Шевченко Світлана 40+ Київ 0:55:21 11:45 1:10:34 1:10:31
40 230 Печерная Алена 30+ Киев Guide runner 0:18:01
41 209 Chyzhyk Ganna 30+ Vyshhorod SC Scientist'; 'Kinosura' 1:08:32
42 2 McGoldrick Amy 40+ Chicago
43 203 ШАБАГА МАРІЯ 60+ Кам'янець-Подільський СК 'НАУКОВЕЦЬ'
44 210 Любченко Тетяна 60+ Київ KM Running Club, СК 'Науковець'
45 213 Сивура Анна 30+ Київ
46 219 Фриман Юлія 40+ Київ
47 236 Цапенко Юлія до 30 р. Київ GuideRunner
48 239 Шмідт Світлана до 30 р. Київ Nike+RunClub
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag