10 км Жінки

Місце Номер Атлет Категорія Місто Клуб 4.43 km Темп Результат Chip Time
1 1105 Юлія Дятлова Ж 18-39 Чернігів 0:16:24 3:43 0:37:14 0:37:14
2 1104 Олійник Світлана Ж 18-39 Чернігів 0:16:24 3:43 0:37:16 0:37:16
3 1037 Беловол Татьяна Ж 50-59 Одесса 0:17:05 3:55 0:39:15 0:39:14
4 1044 Ващенко Марія Ж 18-39 Чернігів КПНЗ 'ДЮСШ 'Україна' ЧМР 0:17:26 3:59 0:39:53 0:39:53
5 1083 Долган Катерина Ж 18-39 Прилуки ФЛАП 0:19:48 4:31 0:45:13 0:45:12
6 1081 Бібік Ольга Ж 18-39 Чернігів Департамент 0:19:47 4:34 0:45:50 0:45:48
7 1092 Волкова Катерина Ж 18-39 Одеса Sport Socium 0:22:06 4:53 0:49:02 0:48:59
8 1034 Мельник Ольга Ж 18-39 Славутич Киевской обл. Біговий Чернігів 0:21:44 4:55 0:49:21 0:49:19
9 1028 Дяченко Єлизавета Ж 18-39 Полтава 0:22:16 4:56 0:49:22 0:49:20
10 1030 Могилевець Олена Ж 18-39 Чернiгiв Біговий Чернігів, СпортЛайф 0:22:59 5:09 0:51:38 0:51:33
11 1009 Серебрякова Ірина Ж 18-39 0:23:13 5:18 0:53:10 0:53:05
12 1093 Мисник Наталія Ж 18-39 Київ 0:23:23 5:25 0:54:14 0:54:11
13 1091 Батюк Алена Ж 18-39 Чернігів 0:24:46 5:28 0:54:51 0:54:49
14 1060 Боцман Ирина Ж 18-39 Полтава ПАТ 'ПААЗ' 0:25:27 5:29 0:55:05 0:54:59
15 1004 Гриценко Тетяна Ж 18-39 Київ Nova Poshta 0:24:15 5:32 0:55:22 0:55:20
16 1074 Пашенько Ольга Ж 18-39 Київ 0:24:40 5:32 0:55:35 0:55:29
17 1027 Мазяр Анна Ж 18-39 Славутич Біговий Чернігів 0:24:39 5:34 0:55:52 0:55:47
18 1003 Подковиріна Катерина Ж 18-39 Дніпро 0:24:39 5:35 0:55:58 0:55:54
19 1086 Лемеш Ніна Ж 40-49 Чернігів Департамент 0:24:14 5:37 0:56:10 0:56:10
20 1043 Зубок Марія Ж 60+ Чернігів КПНЗ 'ДЮСШ 'Україна' ЧМР 0:24:53 5:36 0:56:10 0:56:06
21 1058 Шевченко Алена Ж 18-39 Полтава ПАТ 'ПААЗ' 0:25:32 5:36 0:56:11 0:56:04
22 1038 Lesiv Tetiana Ж 18-39 Чернігів Біговий Чернігів 0:25:52 5:38 0:56:29 0:56:26
23 1011 Супруненко Ірина Ж 18-39 Полтава Нова Пошта 0:25:21 5:39 0:56:39 0:56:38
24 1057 Гутыря Ольга Ж 18-39 Полтава ПАТ 'ПААЗ' 0:25:32 5:43 0:57:24 0:57:17
25 1090 Дериземля Наталья Ж 18-39 Чернігів 0:24:47 5:44 0:57:27 0:57:25
26 1073 Зелінська Мар`яна Ж 18-39 Чернігів 0:25:24 5:45 0:57:42 0:57:36
27 1031 Мановцева Юлія Ж 18-39 Чернiгiв Біговий Чернігів 0:25:52 5:46 0:57:43 0:57:40
28 1029 Капітова Тетяна Ж 18-39 Чернігів Біговий Чернігів 0:25:51 5:46 0:57:49 0:57:46
29 1097 Юлія Дарницька Ж 18-39 Чернігів 0:24:57 6:00 1:00:12 1:00:07
30 1056 Железкина Марина Ж 18-39 Полтава ПАТ 'ПААЗ' 0:27:27 6:24 1:04:08 1:04:02
31 1054 Джежелий Яна Ж 18-39 Полтава ПАТ 'ПААЗ' 0:28:10 6:30 1:05:12 1:05:06
32 1109 Марія Горбач Ж 18-39 Чернігів 0:29:11 6:44 1:07:33 1:07:29
33 1071 Ющенко Євгенія Ж 50-59 Чернігів 0:29:28 6:51 1:08:43 1:08:39
34 1026 Тихоновська Олена Ж 18-39 Чернiгiв Біговий Чернігів 0:34:01 8:09 1:21:41 1:21:38
35 1016 Банных Нина Ж 60+ Черкаси
36 1039 Жмурко Анна Ж 18-39 Чернигов
37 1045 Жмурко Анна Ж 18-39 Чернігів КПНЗ 'ДЮСШ 'Україна' ЧМР
38 1051 Зензерова Катерина Ж 18-39 Дніпро Нова пошта
39 1053 Трикоз Марія Ж 18-39 Дніпро Нова пошта
40 1061 Білоброва Тетяна Ж 18-39 Полтава
41 1076 Носулько Марина Ж 18-39 Винница
42 1101 Елена Лавренюк Ж 18-39 Чернігів
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag