Гірський біг 12км - 30-39 Чоловіки

Місце Номер Атлет Місто Клуб 3.0 km 6.0 km 9.0 km Темп Результат Chip Time
1 75 Попов Сергій Київ 0:12:38 0:23:44 0:36:33 3:57 0:47:34 0:47:34
2 71 Олішевський В'ячеслав Бердичів FamilyRunClub 0:12:49 0:24:00 0:37:03 4:02 0:48:25 0:48:25
3 62 Буцко Володимир Київ 0:13:25 0:25:27 0:39:11 4:12 0:50:35 0:50:35
4 5 Скороход Олександр Київ СК Науковець 0:13:13 0:25:11 0:39:15 4:15 0:51:01 0:51:01
5 39 Осипчук Олександр Бобриця 5елемент 0:13:40 0:26:34 0:41:24 4:30 0:54:07 0:54:07
6 44 Малежик Дмитро Київ СК Науковець 0:14:37 0:27:34 0:42:18 4:33 0:54:40 0:54:39
7 17 Коваль Александр Киев 0:14:45 0:28:13 0:43:34 4:41 0:56:21 0:56:21
8 87 Гребельський Віктор м. Київ 0:15:09 0:28:28 0:44:04 4:48 0:57:38 0:57:37
9 24 Chyzhyk Oleg Vyshhorod SC ''Scientist'' 0:15:17 0:28:41 0:44:46 4:51 0:58:19 0:58:17
10 51 Романенко Олександр Ніжин СК Науковець 0:14:43 0:28:15 0:44:04 4:52 0:58:30 0:58:29
11 1 Блануца Андрій Київ SC Scientist, Юкрейн мастерс атлетікс 0:15:10 0:28:46 0:45:22 4:57 0:59:34 0:59:33
12 21 Буток Руслан Київ 0:15:36 0:29:51 0:46:42 5:04 1:00:51 1:00:51
13 79 Гончарук Руслан Донецк KM Running Club 0:15:48 0:30:26 0:47:13 5:06 1:01:14 1:01:13
14 58 Фатєєв Андрій Київ Play Outside Crew 0:15:53 0:30:35 0:47:15 5:06 1:01:22 1:01:21
15 25 Святецький Євген Бердичів Family Run Club 0:16:20 0:31:43 0:48:49 5:16 1:03:24 1:03:23
16 63 Бойченко Віталій Київ 0:16:18 0:30:40 0:48:57 5:17 1:03:32 1:03:24
17 78 Недоруба Олександр Київ Saucony Running Club 0:17:44 0:32:34 0:49:40 5:19 1:04:04 1:03:56
18 77 Синявський Іван Київ 0:16:33 0:31:45 0:49:48 5:22 1:04:36 1:04:33
19 89 Кучерук Сергій Українка 0:16:14 0:32:14 0:52:24 5:45 1:09:12 1:09:08
20 59 Лузін Олександр Київ Асоціація Українських Бігунів 0:18:31 0:34:25 0:53:36 5:46 1:09:23 1:09:16
21 80 Михалевич Ігор Борислав СК Науковець 0:16:46 0:34:16 0:53:31 5:49 1:09:50 1:09:49
22 65 Овчаров Денис Киев 0:18:42 0:35:58 0:54:48 5:53 1:10:46 1:10:43
23 70 Заєць Олександр Київ 0:19:00 0:35:06 0:54:19 5:56 1:11:20 1:11:14
24 60 Левченко Дмитро Київ SYNERGY 0:20:02 0:37:56 0:58:30 6:14 1:15:04 1:14:57
25 23 Габдуганiев Руслан Киев Sparta runners club 0:18:34 0:37:06 0:58:12 6:20 1:16:08 1:16:07
26 26 Роман Онопрійчук Київ 0:19:43 0:37:29 0:57:44 6:24 1:16:59 1:16:54
27 9 Жуйков Павло Київ Nike+Run Club 0:19:56 0:38:05 0:59:10 6:30 1:18:03 1:18:01
28 94 Ollestad Stig Sandnes 0:19:41 0:37:11 0:59:13 6:33 1:18:46 1:18:40
29 11 Салов Костянтин Київ 0:21:38 0:41:22 1:02:34 6:39 1:19:58 1:19:49
30 57 Бабенко Дмитрий Київ Тарас Бульба 0:25:11 0:52:01 1:19:17 6:42 1:20:27 1:20:27
31 93 Котенко Сергій Київ 0:21:05 0:40:38 1:02:34 6:48 1:21:45 1:21:38
32 3 Трофимов Олександр Київ KUZIN TEAM 0:21:36 0:41:28 1:04:15 7:04 1:24:49 1:24:49
33 53 Стасюк Олександр Київ SC Scientist 0:26:06 0:52:50 1:13:11 7:32 1:30:41 1:30:35
34 54 Віталій Гулаев Київ 0:24:41 0:53:15 1:23:47 9:00 1:48:14 1:48:08
35 2 Странніков Андрій Київ
36 20 Толстов Олександр Київ СК Науковець
37 81 Поляков Олександр Київ Голосіївська РДА
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag