10км категорія 18-29 Чоловіки

Місце Загальна позиція Атлет Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Результат Chip Time
1 1 72 Давыденко Николай 27 Київ KENYA 0:06:10 0:12:13 0:18:13 0:24:09 2:58 0:29:47 0:29:47
2 2 74 Мокляк Олександр 23 Київ KuzinTeam 0:06:10 0:12:13 0:18:13 0:24:09 2:58 0:29:49 0:29:48
3 3 71 Базалій Ярослав Юрійович 21 Березань 0:06:11 0:12:13 0:18:13 0:24:28 3:04 0:30:42 0:30:42
4 4 87 Вихренко Михайло 21 Біла Церква 0:06:11 0:12:14 0:18:19 0:24:30 3:05 0:30:52 0:30:52
5 6 82 Доненко Дмитро 19 Київ 0:06:21 0:12:46 0:19:17 0:25:45 3:12 0:32:02 0:32:01
6 11 11 Вікторов Олександр 28 Біла Церква КЛБ Білоцерківський марафон 0:07:19 0:14:24 0:21:26 0:28:12 3:29 0:34:54 0:34:53
7 12 81 Вежичанін Назар Сергійович 20 Рокитне 0:06:47 0:13:52 0:21:02 0:28:12 3:31 0:35:20 0:35:19
8 13 31 Lishchuk Dmytro 29 Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/EVO.company 0:07:23 0:14:31 0:21:27 0:28:34 3:32 0:35:28 0:35:27
9 14 59 Ліпейко Андрій 21 Ніжин СК Науковець 0:07:39 0:14:51 0:21:53 0:28:54 3:34 0:35:42 0:35:41
10 15 63 Пархоменко Олег 27 Киев SalomonRC 0:06:40 0:13:51 0:21:13 0:28:34 3:34 0:35:43 0:35:43
11 21 7 Козленко Богдан 18 Київ ПУШЕБ 0:06:43 0:13:57 0:21:29 0:29:00 3:38 0:36:26 0:36:26
12 22 26 Мельник Володимир 24 Київ 0:07:00 0:14:17 0:21:42 0:29:24 3:44 0:37:21 0:37:20
13 25 61 Щербак Євгеній 28 Біла Церква 0:07:21 0:14:49 0:22:37 0:30:24 3:47 0:37:52 0:37:51
14 28 49 Рябоконь Максим 23 Київ AC Panda 0:07:19 0:14:50 0:22:48 0:30:54 3:51 0:38:33 0:38:33
15 32 53 Иснюк Александр 26 Киев бег, здоровье, красота 0:07:30 0:15:15 0:23:14 0:31:23 3:56 0:39:28 0:39:26
16 50 16 Герасименко Олександр 26 Київ uarunner 0:07:18 0:15:32 0:24:19 0:33:31 4:17 0:42:58 0:42:57
17 61 43 Богдан Андрєєв 26 Київ 0:10:14 0:20:00 0:29:40 0:38:57 4:47 0:48:05 0:47:57
18 63 46 Аполлонін Дмитро 29 Київ 0:09:31 0:19:06 0:29:03 0:39:00 4:49 0:48:19 0:48:16
19 65 77 Скляр Максим 29 Киев Run Base Kyiv 0:09:34 0:19:14 0:29:10 0:39:20 4:52 0:48:53 0:48:49
20 67 48 Слуцький Валентин 29 Переяслав 0:10:09 0:20:04 0:30:00 0:39:54 4:54 0:49:15 0:49:09
21 84 20 Дмитро Горбатюк 28 Київ

10км категорія 30-39 Чоловіки

Місце Загальна позиція Атлет Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Результат Chip Time
1 5 36 Маслак Олександр 33 Лубни CAN'T STOP 0:06:16 0:12:33 0:18:52 0:25:09 3:08 0:31:20 0:31:20
2 8 69 Бондар Сергій 35 Київ Nike+ Running Club 0:06:28 0:12:58 0:19:27 0:25:55 3:14 0:32:20 0:32:20
3 17 19 Зюман Сергій Анатолійович 32 Київ 0:07:11 0:14:23 0:21:45 0:29:01 3:36 0:36:07 0:36:05
4 19 68 Kreposniak Volodymyr 38 Kiev NRS 0:06:58 0:14:18 0:21:43 0:29:05 3:37 0:36:12 0:36:12
5 20 33 Биков Леонід 35 Переяслав 0:07:08 0:14:31 0:21:52 0:29:12 3:37 0:36:12 0:36:11
6 23 84 Святецький Євген 37 Бердичів Family Run Club 0:07:33 0:14:55 0:22:31 0:30:09 3:44 0:37:30 0:37:23
7 24 85 Шакор Роман 33 Бердичів Family Run Club 0:07:32 0:14:55 0:22:30 0:30:09 3:44 0:37:30 0:37:24
8 30 76 Дейнеко Віталій Васильович 32 Переяслав-Хмельницький 0:07:27 0:15:20 0:23:26 0:31:30 3:53 0:39:00 0:38:58
9 34 37 Кокоша Максим Миколайович 35 Київ 0:07:29 0:15:20 0:23:26 0:31:45 4:00 0:40:05 0:40:02
10 35 80 Баліцький Олександр 35 Баришівка 0:07:32 0:15:43 0:23:42 0:32:01 4:00 0:40:07 0:40:05
11 37 52 Ефремов Дима 33 Переяслав-Хмельницкий 0:07:29 0:15:31 0:23:55 0:32:20 4:02 0:40:29 0:40:29
12 38 32 Вергун Артем 34 Киев 0:08:23 0:16:38 0:24:47 0:32:49 4:03 0:40:42 0:40:38
13 39 30 Тимчак Олександр 31 Переяслав-Хмельницький PBC 0:08:24 0:16:34 0:24:45 0:32:58 4:04 0:40:53 0:40:46
14 42 78 Вільховий Андрій 31 Боярка 0:07:42 0:16:14 0:24:53 0:33:38 4:11 0:41:52 0:41:51
15 44 6 Толстов Олександр 38 Київ СК Науковець 0:08:43 0:17:10 0:25:37 0:34:07 4:13 0:42:14 0:42:11
16 45 12 Ладік Юрій 33 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:39 0:17:06 0:25:30 0:33:58 4:13 0:42:24 0:42:18
17 48 13 Котченко Тарас 32 Переяслав Semex Bulls 0:08:46 0:17:16 0:25:51 0:34:30 4:16 0:42:54 0:42:47
18 49 14 Смашний Вадим 34 Переяслав-Хмельницький Semex Bulls 0:08:45 0:17:15 0:25:49 0:34:28 4:16 0:42:55 0:42:49
19 51 79 Гайдук Антон 35 Киев 0:08:45 0:17:28 0:25:53 0:34:40 4:18 0:43:07 0:43:03
20 57 57 Юзьков Олексій 39 Київ scs scientist 0:09:38 0:18:52 0:27:54 0:36:57 4:31 0:45:24 0:45:16
21 64 75 Сергій Генюта Олегович 33 Київ СК Науковець 0:09:34 0:19:14 0:29:10 0:39:21 4:52 0:48:53 0:48:48
22 72 70 Пузий Александр 39 Киев 0:10:11 0:20:07 0:30:08 0:40:13 5:00 0:50:12 0:50:08
23 75 9 Гулаев Виталий 35 Київ 0:10:06 0:20:25 0:30:59 0:41:40 5:11 0:51:59 0:51:55
24 77 54 Романенко Володимир 35 київ 0:09:58 0:20:22 0:31:06 0:42:03 5:15 0:52:35 0:52:34

10км категорія 40-49 Чоловіки

Місце Загальна позиція Атлет Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Результат Chip Time
1 9 15 Шутенко Павло 49 Любарці АБУ, СК НАУКОВЕЦЬ 0:07:17 0:13:36 0:20:21 0:27:10 3:23 0:33:52 0:33:52
2 18 86 Бригіда Андрій 42 Київ ONRIDE 0:06:46 0:13:53 0:21:13 0:28:43 3:36 0:36:09 0:36:08
3 26 39 Добривский Тарас 44 Боярка Боярка RUN CLUB 0:07:30 0:15:23 0:23:14 0:30:59 3:49 0:38:18 0:38:18
4 29 67 Кириленко Андрій 41 Київ Babypark 0:06:59 0:14:34 0:22:35 0:31:00 3:53 0:38:51 0:38:51
5 33 2 Лукашов Сергій 43 Київ SC Scientist 0:07:29 0:15:16 0:23:12 0:31:30 3:57 0:39:38 0:39:36
6 40 29 Єрко Станіслав 45 Київ АБУ, Науковець 0:08:41 0:16:54 0:24:58 0:33:14 4:07 0:41:17 0:41:11
7 43 60 Яковлев Вадим 45 Бровари 0:08:25 0:16:53 0:25:17 0:33:46 4:11 0:41:56 0:41:54
8 66 25 Каряка Олександр 46 Київ СК Науковець 0:10:11 0:19:58 0:29:49 0:39:34 4:53 0:49:04 0:48:57
9 74 73 Курдюков Сергій 45 Київ 0:09:16 0:19:30 0:30:07 0:41:03 5:11 0:51:53 0:51:50
10 85 50 Савчук Вадим 47 Боярка АБУ, VENTS, Боярка RC
11 86 55 Болсун Вiктор 45 Молодечно Регион

10км категорія 50-59 Чоловіки

Місце Загальна позиція Атлет Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Результат Chip Time
1 7 34 Роговой Віктор 53 Київ Науковець,АБУ 0:06:20 0:12:46 0:19:16 0:25:44 3:12 0:32:03 0:32:02
2 31 27 Михайлов Борис 57 Бахмач ДМК Гармонія, АБУ 0:07:50 0:15:50 0:23:42 0:31:29 3:54 0:39:06 0:39:04
3 41 28 Пулінець Сергій 58 Батурин ДМК Гармония 0:07:56 0:16:11 0:24:36 0:33:10 4:08 0:41:28 0:41:27
4 55 40 Музика Володимир 51 Баришівка СК Науковець 0:08:38 0:17:39 0:26:49 0:35:50 4:27 0:44:35 0:44:33
5 56 23 Ігнатьєв Андрій 57 Українка 0:09:00 0:18:12 0:27:23 0:36:31 4:31 0:45:17 0:45:10
6 62 42 Андрєєв Віталій Миколайович 51 Київ scientist 0:10:13 0:19:59 0:29:33 0:38:57 4:47 0:48:05 0:47:58
7 70 22 Орлов Юрій 55 Переяслав-Хмельницький 0:10:07 0:20:03 0:29:58 0:39:55 4:59 0:49:59 0:49:55
8 73 44 Ковбасюк Володимир 50 Київ 0:08:55 0:19:16 0:29:46 0:40:44 5:07 0:51:22 0:51:19

10км категорія 60-69 Чоловіки

Місце Загальна позиція Атлет Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Результат Chip Time
1 27 3 Кадькало Олександр 61 Київ SC Scientist, АБУ 0:07:22 0:14:56 0:22:40 0:30:27 3:49 0:38:18 0:38:17
2 58 35 Михайленко Леонід 68 Київ NB TopRunners 0:09:00 0:18:12 0:27:23 0:36:30 4:32 0:45:26 0:45:23
3 78 8 Шкуров Володимир Анатолійович 60 Київ СК Науковець 0:10:14 0:20:38 0:31:24 0:42:19 5:17 0:53:02 0:52:57

10км категорія 70+ Чоловіки

Місце Загальна позиція Атлет Вік Місто Клуб 2км 4км 6км 8км Темп Результат Chip Time
1 47 65 Сергієнко Анатолій Михайлович 70 Київ 0:08:43 0:17:21 0:26:00 0:34:37 4:17 0:42:52 0:42:51
2 59 24 Плюйко Микола 72 Київ NB TopRunners 0:09:04 0:18:17 0:27:26 0:36:36 4:33 0:45:35 0:45:34
3 60 45 Лебедєв Дмитрій 77 Київ СК Науковець 0:09:16 0:18:20 0:27:27 0:36:37 4:33 0:45:36 0:45:32
4 79 41 Вольський Олекксандр 78 Киев Науковец 0:11:26 0:22:53 0:34:07 0:45:10 5:36 0:56:11 0:56:04
5 82 21 Ткачук Віталій 71 Переяслав-Хмельницький 0:11:21 0:23:39 0:36:29 0:49:31 6:16 1:02:44 1:02:41
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag