All races

Місце Клуб Загальний час
1 Remmers cycling team 7:15:55.35
2 Cadence 90 7:26:11.74
3 CSC Cycling 8:13:17.66
4 In Velo Veritas 8:57:01.99
5 Трое 11:20:22.34
6 Клуб 4 коней 12:32:57.90

1. Remmers cycling team - 7:15:55.35

Місце Номер Атлет Вік - Місто 47.0 km Результат
1 1070 Олексій Третяк 30 Шосейні велосипеди Київ 2:25:17.61
2 1069 Андрій Люткевич 29 Шосейні велосипеди Нові Петрівці 1:10:45.07 2:25:18.34
3 1066 Михайло Хилько 28 Шосейні велосипеди Нові Петрівці 1:10:42.87 2:25:19.40
4 1068 Олександр Кацімон 31 Шосейні велосипеди Нові Петрівці 2:35:35.31

2. Cadence 90 - 7:26:11.74

Місце Номер Атлет Вік - Місто 47.0 km Результат
1 1057 Ruslan Mikaielian 27 Шосейні велосипеди Киев 1:10:44.46 2:25:19.38
2 1047 Artem Parashchenko 29 Шосейні велосипеди Kyiv 1:10:44.37 2:25:49.99
3 1018 DENYS KULIKALOV 28 Шосейні велосипеди Київ 2:35:02.37
4 1021 Сергій Білявець 33 Шосейні велосипеди Київ 1:13:38.48 2:35:06.75
5 1032 Дмитро Лахтадир 30 Шосейні велосипеди Боярка 1:14:02.20 2:40:33.00
6 1080 Олександр Шевчук 28 Шосейні велосипеди Київ 1:19:08.17 2:47:46.89
7 1037 Максим Харахаш 32 Шосейні велосипеди Київ 1:22:17.43 2:58:27.56
8 1065 Михайло Захарченко 35 Шосейні велосипеди Київ 1:20:59.80 2:59:02.85
9 1064 Андрій Дудінський 36 Шосейні велосипеди Київ 1:21:25.81 3:02:30.23
10 1014 Тарас Ячник 24 Шосейні велосипеди Київ 2:00:12.18 3:47:48.62
11 1046 Сергій Харченко 31 Шосейні велосипеди Чернигов 2:00:14.48 3:48:00.09

3. CSC Cycling - 8:13:17.66

Місце Номер Атлет Вік - Місто 47.0 km Результат
1 2074 Виталий Зубченко 29 МТБ Чабаны 1:17:47.22 2:43:56.27
2 2003 Юрій Кресан 31 МТБ Вишневе 1:17:44.82 2:44:33.01
3 2006 Mykola Dudko 40 МТБ Вишневе 1:17:45.23 2:44:48.38
4 1007 Максим Покрепа 38 Шосейні велосипеди Вишневе 1:26:03.82 3:12:40.60
5 2021 Андрій Сухінін 27 МТБ Вишневе 1:31:46.50 3:20:39.74
6 2004 Александр Пономаренко 36 МТБ г.Вишневое 1:46:42.34 4:02:30.11
7 2027 Надежда Потетнева 32 МТБ Вишневе 2:01:05.84 4:13:39.02
8 2028 Максим Потетнев 36 МТБ Вишневе 2:01:03.47 4:13:39.26

4. In Velo Veritas - 8:57:01.99

Місце Номер Атлет Вік - Місто 47.0 km Результат
1 2056 Олександр Бірюков 47 МТБ Белая Церковь (Bila Tserkva) 1:17:43.21 2:43:57.80
2 2057 Сергей Куксинов 45 МТБ Узин 1:17:44.15 2:43:57.98
3 1054 Ярослав Пікуль 28 Шосейні велосипеди Біла Церква 1:41:16.10 3:29:06.22
4 1052 Ярослав Замичковський 27 Шосейні велосипеди Біла Церква 1:41:05.75 3:38:37.74
5 2058 Юрій Червінський 19 МТБ Біла Церква 1:53:10.89 4:10:31.05
6 1074 Оксана Цупрун 42 МТБ Біла Церква 2:00:11.53 4:14:32.01
7 2055 Іван Блінов 20 МТБ Біла Церква 1:53:10.97 4:14:36.91
8 1031 Костянтин Поліщук 21 Шосейні велосипеди Біла Церква 2:06:41.26 4:36:52.29

5. Трое - 11:20:22.34

Місце Номер Атлет Вік - Місто 47.0 km Результат
1 1060 Алексей Самойлов 35 Шосейні велосипеди Киев 1:40:18.47 3:39:06.37
2 2037 Юрій Поляновський 35 МТБ Київ 1:39:44.83 3:42:00.29
3 2061 Андрій Поляновський 33 МТБ Київ 1:46:04.77 3:59:15.69

6. Клуб 4 коней - 12:32:57.90

Місце Номер Атлет Вік - Місто 47.0 km Результат
1 2014 Володимир Беляєв 43 МТБ Біла Церква 1:46:00.01 4:07:31.46
2 2013 Ігор Нагребецький 52 МТБ Біла Церква 1:58:11.33 4:08:55.28
3 2015 Григорій Ковбасюк 33 МТБ Біла Церква 1:58:11.14 4:16:31.16
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag