Шосейні велосипеди 18-29 Жінки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1171 Nadia Maydanskaya 25 Белая Церковь 2:29:36.61 105 3:09 5:22:28.32

Шосейні велосипеди 30-39 Жінки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1040 Руслана Смищук 35 Киев 1:40:17.10 87 2:08 3:34:32.73
2 1122 Новохацька Марина 31 104 2:49 4:48:42.33

Шосейні велосипеди 50-59 Жінки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1102 Наталья Курзанова 51 Запорожье 1:23:07.32 51 1:45 2:55:22.57

Шосейні велосипеди 18-29 Чоловіки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1056 Михаил Ломака 23 Киев VeloGo 1:10:41.87 8 1:27 2:25:16.58
2 1069 Андрій Люткевич 29 Нові Петрівці Remmers cycling team 1:10:45.07 14 1:27 2:25:18.34
3 1057 Ruslan Mikaielian 27 Киев Cadence 90 1:10:44.46 17 1:27 2:25:19.38
4 1066 Михайло Хилько 28 Нові Петрівці Remmers cycling team 1:10:42.87 18 1:27 2:25:19.40
5 1062 Олексій Іванюк 27 Вінниця 1:10:44.84 20 1:27 2:25:19.88
6 1055 Максим Рабаев 25 Киев VeloGo 21 1:27 2:25:20.85
7 1047 Artem Parashchenko 29 Kyiv Cadence 90 1:10:44.37 27 1:27 2:25:49.99
8 1018 DENYS KULIKALOV 28 Київ Cadence 90 29 1:32 2:35:02.37
9 1080 Олександр Шевчук 28 Київ Cadence 90 1:19:08.17 36 1:40 2:47:46.89
10 1006 Igor Shyrokyy 28 Las Vegas SpaceX 1:14:17.10 39 1:40 2:47:49.62
11 1158 Максим Перушко 20 Біла Церква #Kuzin team 1:16:33.97 41 1:40 2:47:56.60
12 1012 Максим Басилкевич 29 Саливонки 1:17:55.03 47 1:42 2:50:47.29
13 1025 Андрій Репко 27 Київ Cadence90 1:21:21.52 49 1:44 2:54:26.62
14 1009 Олексанр Прокопенко 28 c.Фастівка, Білоцерківський р-н 1:20:11.97 59 1:47 3:00:10.11
15 1024 Ярослав Музика 28 Киев 1:27:14.64 67 1:52 3:07:53.88
16 1081 Олександр Пирогов 28 Київ ФріЛенс 1:28:53.92 80 2:03 3:26:49.45
17 1054 Ярослав Пікуль 28 Біла Церква In Velo Veritas 1:41:16.10 81 2:05 3:29:06.22
18 1052 Ярослав Замичковський 27 Біла Церква In Velo Veritas 1:41:05.75 89 2:11 3:38:37.74
19 1014 Тарас Ячник 24 Київ Cadence 90 2:00:12.18 95 2:16 3:47:48.62
20 1031 Костянтин Поліщук 21 Біла Церква In Velo Veritas 2:06:41.26 102 2:45 4:36:52.29
21 1008 Yaroslav Kudlatskiy 29 Bila Tserkva 2:26:18.64 106 3:32 5:54:00.78
22 1026 Артем Фоєнко 28 Глеваха 111
23 1058 Максим Перушко 20 Біла Церква #Kuzin team 114

Шосейні велосипеди 30-39 Чоловіки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1087 Василь Набока 37 Дніпро QuickTelemart 1:09:32.95 2 1:24 2:21:24.78
2 1137 Фурсов Антон 32 Київ Lender tacx KHS 10 1:27 2:25:16.80
3 1070 Олексій Третяк 30 Київ Remmers cycling team 12 1:27 2:25:17.61
4 1072 Anton Babenko 35 Kiev Cadence90 16 1:27 2:25:19.14
5 1140 Озюнов Мустафа 37 Київ 1:10:43.32 22 1:27 2:25:24.54
6 1095 Максим Мирный 35 Днепр Днепр Мастерс 1:10:41.41 24 1:27 2:25:25.15
7 1023 Єгор Панченко 32 Київ Cycling Brothers 1:13:53.07 28 1:32 2:34:57.06
8 1021 Сергій Білявець 33 Київ Cadence 90 1:13:38.48 31 1:33 2:35:06.75
9 1130 Батюхов Денис 38 Донецьк TACX 1:17:40.84 33 1:33 2:35:34.91
10 1068 Олександр Кацімон 31 Нові Петрівці Remmers cycling team 34 1:33 2:35:35.31
11 1032 Дмитро Лахтадир 30 Боярка Cadence 90 1:14:02.20 35 1:36 2:40:33.00
12 1063 Николай Карапась 30 Kiev 1:15:37.89 38 1:40 2:47:49.35
13 1075 Артур Польгуй 32 Киев 1:14:13.75 42 1:40 2:47:56.94
14 1049 Ковтун Олександр 39 Вінниця 1:21:21.41 43 1:40 2:47:57.84
15 1059 Юрій Шевцов 34 Київ 1:17:58.36 46 1:42 2:50:40.32
16 1037 Максим Харахаш 32 Київ Cadence 90 1:22:17.43 55 1:46 2:58:27.56
17 1061 Богдан Васильев 30 Киев 1:23:09.55 56 1:47 2:59:01.01
18 1065 Михайло Захарченко 35 Київ Cadence 90 1:20:59.80 57 1:47 2:59:02.85
19 1064 Андрій Дудінський 36 Київ Cadence 90 1:21:25.81 60 1:49 3:02:30.23
20 1001 Тарас Колесніченко 30 Київ Kyiv Cycling Squad 1:27:15.38 62 1:50 3:05:03.72
21 1079 Віталій Кириченко 35 Біла Церква In Velo Vtritas 1:27:18.25 63 1:50 3:05:04.03
22 1020 Євген Троценко 38 Київ 1:26:32.43 65 1:51 3:05:26.58
23 1000 Кирилл Венцковский 34 Киев KYIV CYCLING SQUAD 1:28:46.88 66 1:52 3:07:21.15
24 1048 Артем Мельніченко 30 Обухів 1:23:14.60 68 1:53 3:09:26.32
25 1134 Лесничий Егор 34 Київ 1:23:08.27 70 1:54 3:11:19.17
26 1007 Максим Покрепа 38 Вишневе CSC Cycling 1:26:03.82 72 1:55 3:12:40.60
27 1030 Oleksii Volosian 32 Київ Smart Group 1:27:42.91 74 1:59 3:19:56.53
28 1027 Виталий Халаберда 32 Киев Vetal team 1:28:41.02 77 2:02 3:24:11.45
29 1015 Олексій Чагарний 38 Київ 1:42:33.32 78 2:03 3:25:49.19
30 1078 Роман Пироженко 35 Киев Pirozhka family 1:32:46.63 79 2:03 3:26:30.31
31 1128 Логвін Кирил 32 Київ 1:34:55.62 82 2:06 3:30:56.30
32 1129 Пекарський Євгеній 34 Київ Smart Group 1:30:15.77 83 2:06 3:30:57.07
33 1039 Дмитро Кононов 32 Київ 1:42:17.59 84 2:07 3:32:48.67
34 1082 Богдан Пільганчук 35 Сквира 1:37:52.93 85 2:07 3:32:58.23
35 1033 Андрій Яковенко 33 Київ 1:42:23.99 86 2:08 3:34:19.20
36 1050 Иван Ярмола 38 Киев 1:34:48.29 88 2:09 3:36:24.09
37 1060 Алексей Самойлов 35 Киев Трое 1:40:18.47 90 2:11 3:39:06.37
38 1034 Sergey Goodkov 37 Одесса 1:41:53.25 91 2:11 3:39:12.73
39 1016 Дмитро Шаров 30 Київ 1:39:33.99 93 2:13 3:43:09.83
40 1077 Володимир Яременко 30 Київ 1:41:53.56 94 2:15 3:46:49.23
41 1046 Сергій Харченко 31 Чернигов Cadence 90 2:00:14.48 96 2:16 3:48:00.09
42 1013 Микола Жуков 34 Київ 1:41:36.19 97 2:20 3:54:57.09
43 1132 Погорілий Андрій 35 Київ Х11 1:50:35.41 98 2:19 3:59:25.16
44 1003 Богдан Хмельницкий 31 Киев Kyiv Cycling Squad 2:19:24.99 100 2:29 4:09:04.46
45 1036 Володимир Дишлюк 33 БІЛА ЦЕРКВА 2:04:49.17 103 2:47 4:38:59.56
46 1002 Taras Khometa 33 Київ Kyiv Cycling Squad 107
47 1017 Карен Тарасенко 39 Київ KM Running Club 110

Шосейні велосипеди 40-49 Чоловіки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1083 Андрій Козаченко 48 Дніпро 1:09:33.97 4 1:24 2:21:32.97
2 1085 Роман Завада 44 Дніпро QuickTelemart 1:10:43.66 7 1:27 2:25:15.92
3 1076 Ігор Хижняк 49 Kyiv Giant Ukraine 1:10:40.89 9 1:27 2:25:16.59
4 1100 Виктор Галицкий 44 Одесса Аркадия 11 1:27 2:25:16.83
5 1042 Дмитрий Храповицкий 48 Donetsk Velobum 1:10:42.78 13 1:27 2:25:17.98
6 1041 Роман Погожих 47 Киев 1:15:39.48 40 1:40 2:47:52.77
7 1135 Мандзюк Олег 49 Вінниця 1:18:24.82 48 1:42 2:50:55.73
8 1098 Андрей Парфененок 49 Одесса Аркадия 1:27:19.24 54 1:45 2:55:23.16
9 1010 Дмитрий Пионтковский 48 Киев ДЮСШ-8 1:21:27.88 61 1:50 3:04:13.17
10 1022 Sergey Odnosumov 46 Kiev 1:26:31.54 64 1:51 3:05:21.26
11 1004 Вадим Фастівський 43 Біла Церква ГО Біла Церква туристична 69 1:54 3:11:14.87
12 1044 Volodymyr Roman 41 Бровари BroBikes Bicycle Club 1:26:30.35 73 1:58 3:17:10.18
13 1019 Алексей Мохов 49 Киев TRIATMAN 1:28:16.27 76 2:00 3:20:53.47
14 1127 Мхітарян Олександр 41 Одеса 1:57:56.37 101 2:32 4:14:31.00
15 1086 Руслан Савчук 40 Дніпро QuickTelemart 116
16 1123 Руссу Вадим Ілліч 40 118

Шосейні велосипеди 50-59 Чоловіки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1125 Филин Дмитрий 50 1:09:33.94 1 1:24 2:21:24.69
2 1124 Гансевич Олег Ігоревич 54 1:09:34.05 3 1:24 2:21:25.49
3 1092 Віктор Петрович 50 Київ 5 1:27 2:25:14.98
4 1097 Иван Фомичов 50 Одесса 1:10:44.94 15 1:27 2:25:18.67
5 1029 Игорь Митянин 50 днепр Dnepr Masters 19 1:27 2:25:19.76
6 1045 Александр Кузьменко 57 Днепропетровск DNEPR CYCLING 1:10:43.19 23 1:27 2:25:24.87
7 1043 Олег Близнюк 50 Дніпро Dnepr Masters 26 1:27 2:25:30.54
8 1093 Игорь Гримайло 57 Харьков Харьков Мастерс 1:25:42.71 52 1:45 2:55:22.57
9 1101 Євген Торяник 58 Суми 1:23:13.48 53 1:45 2:55:22.58
10 1053 Mike Rozanov 59 kiev 1:23:13.16 71 1:54 3:11:40.42
11 1051 Микола Кушніренко 52 Біла Церква Арсенал 1:29:10.98 75 2:00 3:20:27.34
12 1073 Олег Дімітрієв 54 Біла Церква Арсенал 1:52:23.42 99 2:25 4:03:02.52
13 1005 Геннадій Романов 57 Біла Церква Віраж 108
14 1028 Вiктор Федоров 50 Днiпро Dnepr Masters 112
15 1099 Василь Образцов 59 Харьков Харьков Мастерс 117
16 1126 Шурупов Святослав 51 119
17 1131 Заїка Василь 50 Київ Lender tacx KHS 120

Шосейні велосипеди 60-69 Чоловіки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1094 Станислав Титаренко 65 Харьков Харьков Мастерс 6 1:27 2:25:15.90
2 1120 Пакулов Юрий Иванович 60 1:10:44.51 25 1:27 2:25:26.17
3 1088 Віктор Фірсов 64 Дніпро Велосокаль 1:13:37.16 30 1:32 2:35:02.89
4 1084 Валентин Тедоренко 69 Харків 1:13:37.75 32 1:32 2:35:08.20
5 1038 Валерій Нарижний 61 Запоріжжя ZP Cycling Clab 1:20:58.23 37 1:40 2:47:47.07
6 1089 Роман Романів 61 Кривий ріг 1:21:00.62 44 1:40 2:48:01.92

Шосейні велосипеди 70+ Чоловіки

Місце Номер Атлет Вік Місто Клуб 47.0 km В загальному заліку - Результат
1 1091 Святослав Ковальчук 74 Львів 1:19:10.95 45 1:40 2:48:02.03
2 1090 Юрій Скоробогатов 74 Кривий ріг 1:21:19.27 50 1:44 2:54:29.06
3 1096 Євген Кривко 73 Северодонецк Химик 1:21:19.30 58 1:47 2:59:05.24
4 1142 Крамар Мірча 78 Чернівці 1:43:09.85 92 2:12 3:41:02.28
5 1011 Микола Курафєєв 77 Біла Церква Віраж 109
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag
Результат участника:
Результаты предоставлены Timing Events с использованием системы MYLAPS BibTag