Забег в вышиванках 2020

*Официальная информация

Дистанции

  • Полумарафон
  • 5км
  • 10км
  • Детские забеги

Починаючи з 2014 року на День Незалежності України, 24-го серпня на Русанівській набережній відбувається найпатріотичніша бігова подія України – «Забіг у вишиванках». Цей день об’єднує всіх бігунів аби відсвяткувати День Незалежності України. Все це можливо завдяки ідейному натхненнику «Забігу у вишиванках» майстру спорту міжнародного класу Олександру Кузіну.

Професійні спортсмени, бігуни-аматори, діти дошкільного та шкільного віку, вбрані у вишиванки, долають вибрані дистанції (від 100 м для наймолодших бігунів, до 10 км, для досвідчений спортсменів). Це патріотичне і сімейне спортивне свято вже встигло полюбитися мешканцям багатьох міст України, що підтверджується щорічним зростанням кількості учасників та міст-партнерів.

Тільки уявіть декілька тисяч українців одягнених у найкрасивіші вишиванки біжать одночасно у декількох містах і навіть країнах. Синергія патріотизму та спортивного настрою перехоплює дихання! Святкуйте цей день з нами!

Не дивлячись на продовження карантину, забіг відбудеться із дотриманням усіх санітарних норм. І якщо Київ увійде у так звану "червону” зону небезпеки і не буде можливості зібратися тисячам людей на Русанівці, все одно невеликими групами, у різних місцях столиці України українці бігтимуть у національному одязі.

Вартість реєстрації:
21 км - 500грн
10 км - 500грн
5 км - 500грн
Дитячі забіги - Безкоштовно

Що включає пакет:
- фірмову футболку (від спортивного партнера Joma) з принтом вишиванки (спереду) та логотипом титульного партнера (на спині) і двох партнерів на правому та лівому плечах;
- стартовий чіпований номер учасника з логотипами партнерів;
- медаль (видається після фінішу, а у разі участі дистанційно, йтиме в наборі);
- медична маска та санітайзер;
- "бонуси” від партнерів ("Моршинська”, "SIS”, інші)


Місце старту: ВДНГ (Київ)
Информация отсутствует
Информация отсутствует
10км
5 км
500 м
100 м
21.1 км