Summer Trail

*Інформація була взята з відкритих джерел

Трейл у Львові - це завжди файна ідея 🙋‍♂️

Для львів'ян не треба нікуди їхати, а для гостей це чудова нагода відвідати наше місто.

📆Дата: 11 Червня 2023 року
🛤️Місце проведення: м. Львів, вул. Пасічна, 123-125 (біля заправки) 

🏃‍♂Дистанції:

👉трейл 19км
👉трейл 10км
👉дитячий 10-14 років
👉дитячий 6-9 років
👉дитячий до 6 років
👉онлайн

☝️Не Знесіння єдиним! Цього разу, ми приготували для вас класні дистанції у Винниківському лісопарку 🛤️ Коли надворі спека, побігати в тіні букових дерев, гарними горбочками - це саме те, що треба 👍 Це чудова можливість позмагатись з собою, покращити фізичну підготовку, а також отримати незабутні враження та емоції. Кожна дистанція має свою унікальну нитку маршруту, жодних кіл та повторень 🏃‍♀️

📍Для дітей 👦 ми підготували різноманітні дистанції з розподілом по віку. Дуже класно, коли діти беруть участь у змаганнях. Це їм дає незабутні спогади та мотивацію до спорту у майбутньому.

➡А хто не зможе приїхати до нас - може взяти участь онлайн та пробігти будь-яку дистанцію у будь-якому куточку України чи Світу. Стартовий пакет онлайн - містить класну металеву медаль (фото нижче), стартовий номер учасника, також додатково можливі подарунки та знижки від наших партнерів.

❗️❗️❗️Весь прибуток, як завжди, віддаємо на благодійність. Цього разу передаємо усі кошти фонду "Повернись живим". Кожна передана гривня допоможе наблизити нашу Перемогу❗️❗️❗️

➡Існує міф, що благодійні забіги мають низьку якість. Запевняємо, у нас це не так! Для нас якість пріоритетна. Буде якісно промаркована траса, крута металева медаль (фото нижче), професійні фото від нашого фотографа, харчування та напої на дистанції та фініші, DJ та ведучий у стартовому містечку, можливість залишити речі для схову та інше. Переможці будуть нагороджені кубками та подарунками.

🌐Телеграм-канал для обговореньhttps://t.me/ligadobrogobigu

📍А ось і медаль:


Все буде Україна!💛💙
Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу! Слава України!
Ви найкращі!🤗🔥💚❤️Інформація відсутня
Інформація відсутня