Русский военный корабль, иди нах*й!

Забіг у вишиванках 2021 - Київ

*Официальная информация

Дистанции

В рамках мероприятия будут проведены следующие забеги для участников разных возрастных групп
  • Полумарафон
  • 5км
  • 100м
  • 10км
  • 500м

Починаючи з 2014 року на День Незалежності України, 24-го серпня відбувається найпатріотичніша бігова подія України – «Забіг у вишиванках». Цей день об’єднує всіх бігунів аби відсвяткувати День Незалежності України. Все це можливо завдяки ідейному натхненнику «Забігу у вишиванках» майстру спорту міжнародного класу Олександру Кузіну.

Професійні спортсмени, бігуни-аматори, діти дошкільного та шкільного віку, вбрані у вишиванки, долають вибрані дистанції (від 100 м для наймолодших бігунів, до 21,1 км, для досвідчених спортсменів). Це патріотичне і сімейне спортивне свято вже встигло полюбитися мешканцям багатьох міст України, що підтверджується щорічним зростанням кількості учасників та міст-партнерів.

Тільки уявіть декілька тисяч українців одягнених у найкрасивіші вишиванки біжать одночасно у декількох містах і навіть країнах. Синергія патріотизму та спортивного настрою перехоплює дихання! Святкуйте цей день з нами!

Не дивлячись на продовження карантину, забіг відбудеться із дотриманням усіх карантинних норм на території ВДНГ.Всі, хто має бажання пробігти обрану дистанцію у своєму місті - реєструйтеся і ми надішлемо вам стартовий набір учасника!
 
Слідкуйте за нами у соцмережах:
FB: https://www.facebook.com/vyshyvankarun2020/
Instagram: https://www.instagram.com/vyshyvankarun/
Скачать файл: reglament_2021.pdf [429,87 Kb] (cкачиваний: 518)
Посмотреть онлайн файл: reglament_2021.pdf