«Янівські вихідні»

*Официальная информация

Дистанции

В рамках мероприятия будут проведены следующие забеги для участников разных возрастных групп
  • 60 км
  • 120 км

Гравійна велогонка “Курна Дорога в Янів” та ретрозаїзд “Le Voyage Vintage”. Янівські вихідні унікальна можливість поєднати спортивну та лайтову велосипедні складові водній події!


“Курна Дорога” – це велосипедна гравійна гонка на витривалість (Gravel Race) з мінімальнимиправилами та обмеженнями, де кожен учасник має сам за себе подбати. Маршрут проходить мальовничими місцями Вінницької області переважно польовими, ліснимита сільськими дорогами з різноманітним покриттям.

Участь в ній можуть взяти всі бажаючі, яким на момент старту виповнилось 18 років. Обмежень потипу велосипеду немає (не допускаються лише тандеми та електровелосипеди). Під час гонки заборонена будь-яка стороння допомога учасникам. Перемагає гонщик, який подолає обрану дистанцію (120 або 60 км) за найменший час.

Нагородження 5-х найшвидших спортсменів серед чоловіків і дівчат на кожній дистанції. Кожен учасник, який подолав дистанціюза ліміт часу, отримує медаль Фінішера.

Більше інформації на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/events/888098098264385/
Актуальна версія регламенту: https://bit.ly/KurnaDoroha-regulations“Le Voyage Vintage” – це фанова (не спортивна) велосипедна подія. Участь в ній приймають всібажаючі, закохані в історію велосипеда та велоспорту. Заїзд проходить мальовничими дорогамиВінницької області. Дороги як з асфальтовим покриттям, так і без нього. Учасники намагатимутьсясвоїм стилем відповідати духу золотої епохи велосипедного спорту.

Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/events/271612053911167/
Інформацію про поселення та план вихідних можете знайти ось тут: https://www.facebook.com/events/2517099225224032/

Вартість участі:
● Курна Дорога 60 км - 300 грн
● Курна Дорога 120 км – 300 грн
● Ретрозаїзд “Le Voyage Vintage” – 250 грн


Информация отсутствует
Информация отсутствует