ЙОЛЬ. 7-й новогодний полумарафон

*Информация взята из открытых источников

Дистанции

В рамках мероприятия будут проведены следующие забеги для участников разных возрастных групп
  • Полумарафон
  • 2км
  • Эстафета
  • 8км

Йоль - последний, самый яркий и уже традиционный забег года в новогодних костюмах.

Йоль - это возможность закрыть беговой сезон, поставив собственный рекорд, проводить 2018-й год в компании близких людей и беговых друзей, сделать незабываемые фотографии и зарядиться позитивными эмоциями на следующий год.

Выбирайте свою дистанцию - полумарафон или дабл-мини марафон, готовьте костюмы и зовите друзей! Не пропустите главный беговой праздник года!
1) РЕЄСТРАЦІЯ 
Реєстрація учасників змагань здійснюється на сайті партнера з таймінгу Athletic Events до 14 грудня (включно) або у разі досягнення ліміту.
Реєстрація, перереєстрація та оплата стартового внеску для участі у змаганнях після 14 грудня, а також в день старту неможлива.
До змагань на півмарафонській дистанції, дабл міні та в екідені допускаються спортсмени, які досягли 16-річного віку.
Під час отримання стартових пакетів спортсмен зобов'язаний мати при собі: ваучер учасника, підписаний власноруч, і документ, що посвідчує особу.
На місці старту і фінішу розташовано туалети та облаштовано місце для зберігання речей.
Організатори вживатимуть максимальну кількість заходів для безпеки, але відповідальності за збереження особистих речей учасників в камері схову не несуть.
Учасники змагань погоджуються, що їхні особисті дані (прізвище, ім'я, рік народження, стать) будуть опубліковані в стартовому листі і в фінішному протоколі, а фотографії будуть використані організаторами в рекламі змагань.
Організатори мають право відмовити учаснику в допуску до реєстрації.
Підписанням ваучера учасник змагань висловлює свою згоду з усіма пунктами цього Регламенту. 

2) СТАРТОВИЙ ВНЕСОК 
Для участі у змаганнях спортсмен оплачує стартовий внесок.
Додатково спортсмен може замовити собі додаткові сервіси .
У разі травми, хвороби учасника або форс-мажорних обставин організатори можуть компенсувати учаснику оплачений ним стартовий внесок. Розмір компенсації становить 50% від оплаченої учасником суми. Для отримання компенсації учасник повинен не пізніше, ніж за 20 днів до початку проведення змагань, надати документи, які підтверджують факт травми, хвороби або форс-мажорних обставин. У всіх інших випадках стартовий внесок не повертається.
Учасник змагань може перереєструвати свій стартовий пакет на прізвище іншого спортсмена, в цьому випадку оплачується збір за перереєстрацію в розмірі 100 грн. При перереєстрації себе на іншу дистанцію, спортсмен оплачує збір в розмірі 50 грн. 

3) ДИСТАНЦІЇ 
У програмі змагань проводиться одночасний старт таких забігів: півмарафон (21,1 км), дабл - міні марафон (8,4 км), екіден (марафонська естафета), благодійний забіг Infopulse (4,2 км).
Перед виходом на старт дистанції учасник зобов'язаний надійно зафіксувати на своєму екіпіруванні (майці, футболці) нагрудний номер. Номер розміщується так, щоб його було видно повністю. Знімати нагрудний номер не дозволяється до моменту завершення участі у змаганнях.
Організатори залишають за собою право змінювати маршрут пробігу (з обов'язковим інформуванням учасників змагань), якщо такі зміни будуть викликані зовнішніми факторами або причинами, не залежними від організаторів. 

4) НАГОРОДЖЕННЯ 
Нагороджуються:
– переможці та призери півмарафону та дабл-міні марафону в абсолютному заліку (троє чоловіків і троє жінок);
– перші три команди в екідені;
Спортсмени, які будуть відсутні на церемонії нагородження, позбавляються своїх призів і подарунків. 

5) ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 
Харчування та напої
Поряд зі старт-фінішним містечком розташовано пункт харчування (ПХ), на якому розміщені напої та харчування, надані організаторами змагань. Учасники можуть розмістити ообисте харчування і напої в спеціально позначеному секторі ПХ.

Медичне обслуговування
Змагання обслуговує бригада «швидкої допомоги», співробітники якої несуть чергування в старт-фінішному містечку.

Транспорт
Громадський транспорт з Києва:
– від станції метро «Героїв Дніпра» маршруткою № 397 до зупинки «Площа Шевченка» (адміністрація міста Вишгород);
– від площі Тараса Шевченка в Києві маршруткою № 398 до зупинки «Площа Шевченка» (адміністрація міста Вишгород). 

6) ПРОТЕСТИ 
Протести учасників змагань приймаються в письмовій формі впродовж 30 хвилин (з 05.00 до 05.30) після закінчення роботи суддівської бригади і після оплати збору в розмірі 200 грн.
Якщо протест буде задоволено, оплату збору буде повернуто. 

7) ОСОБИСТА БЕЗПЕКА УЧАСНИКА ЗМАГАНЬ 
Всі учасники змагань зобов'язані дотримуватися правил дорожнього руху і особисто відповідають за свою безпеку та здоров'я. 

8) ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА ДОПОВНЕНЬ ДО РЕГЛАМЕНТУ
Організатори залишають за собою право змінювати чинний регламент у будь-який час, з метою забезпечення більш ефективної організації змагань.
У разі ключових змін учасники змагань будуть додатково проінформовані за допомогою електронної пошти та публічного інформування на сторінці заходу в соціальних мережах.

Информация отсутствует
Півмарафон
Дабл-міні марафон
Екіден
No Waste Race 4K