Spring trail

*Інформація була взята з відкритих джерел
  • 10км
  • Детские забеги
  • 3км

Приєднуйся до файного забігу🏃‍♂в центрі Львова, допоможи ЗСУ!🇺🇦

👉Жодних кіл! Незабутні 10 км невідомим Львовом, де буде і озеро з качками і березовий гай і унікальна ботанічна пам'ятка природи і закинута залізниця, і навіть музей - ви пробіжитесь нашим прекрасним та унікальним музеєм народної архітектури та побуту. І це все квітучою весною. Такого Львова ви точно не бачили.

Для тих, хто хоче відкрити для себе забіги пересічною місцевістю - ми підготували файну дистанцію у 3км. Як казали добрі люди - траса вогень 🙂 Буде дуже цікава та динамічна траса парком Знесіння, з озером та прекрасними краєвидами. Ну і як же без «смачних» підйомів та спусків 😉Для дітей ми підготували гарну дитячу дистанцію алеєю парку. Дуже класно, коли діти беруть участь у змаганнях. Це їм дає незабутні спогади та мотивацію до спорту.

А хто не зможе приїхати до нас - може взяти участь онлайн та пробігти любу дистанцію. Стартовий пакет онлайн версії включає в себе класну металеву медаль та стартовий номер учасника. Якщо хтось має бажання збільшити внесок за реєстрацію, це можна зробити при оплаті.

Весь прибуток, як завжди, віддаємо на благодійність. Цього разу передаємо усі кошти фонду «Повернись живим». Кожна передана гривня допоможе наблизити нашу Перемогу!

Існує міф, що благодійні забіги мають низьку якість. Запевняємо, у нас це не так! Для нас якість пріоритетна. Буде якісно промаркована траса, крута металева медаль, професійні фото від нашого фотографа, харчування та напої на дистанції та фініші, DJ та ведучий у стартовому містечку, гардероб, камера схову. Переможці будуть нагороджені кубками та подарунками.

🌐Телеграм-канал для обговореньhttps://t.me/ligadobrogobigu

📍 Місце проведення: м. Львів, вул. Олекси Довбуша, 24 (Домівка Врятованих Тварин). 


Інформація відсутня
Інформація відсутня