Трейл Карпатия

*Информация взята из открытых источников

Дистанции

В рамках мероприятия будут проведены следующие забеги для участников разных возрастных групп

Место базирования забега - пгт. Воловец, старт, финиш, и регистрация будет происходить на поселковом стадионе. Размещение участников - в гостиницах поселка (бронирование осуществляется участниками самостоятельно) или в палатках на территории стадиона.

Задачей участника является прохождение всей дистанции в рамках установленного контрольного времени. В пределах дистанции участники движутся по определенному организаторами маршруту в режиме non-stop, самостоятельно определяющие свой темп движения, место и продолжительность своего отдыха.
Місце базування забігу — смт. Воловець, старт, фініш, та реєстрація відбуватиметься на селищному стадіоні. Розміщення учасників  – у готелях селища(бронювання здійснюється учасниками самостійно) або у наметах на території стадіону.
Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, самостійно визначаючі свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.
Відпочинок поміж етапами (для трас TDB та TDL) буде організовано поблизу населеного пункту з можливістю ночівлі як в стаціонарних умовах, так і в польових (наметовий табір):
  • Для траси  TDL  – це с.Пилипець (гірськолижний курорт), бронювання житла учасники здійснюють самостійно.
  • Для траси  TDB – це Воловець і с.Буковець (в с.Буковець житло організаторами буде заброньовано. Вартість уточнюється)
Речі учасників організатори транспортують на фініш етапу. Для цього речі учасника повинні бути ретельно запаковані в баул (рюкзак) та підписані. Вага баула не повинна перевищувати 10 кг, об’єм  – 30л.
Для дистанції ULTRA заплановано доставку особистих речей об’ємом до 5 літрів та вагою до 3 кг на середину дистанції.
Маршрути дистанцій прокладені на місцевості по явних дорогах та стежках і будуть промарковані мітками – спеціальною фарбою або картонними прямокутниками  на деревах, камінні та інших об’єктах. На відкритих ділянках маркування буде здійснюватися прапорцями помаранчевого кольору. Додатково, світловідбиваючими мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.
Заборонено користування будь-якими додатковими засобами пересування.
Для контролю проходження учасниками траси встановлені суддівські контрольні пункти (КП).
Відмітка на суддівському КП – зчитування суддями QR-коду з номера учасника.
На деяких КП будуть організовані пункти підживлення, на яких учасникам буде надана легка їжа та напої.
Час функціонування таких КП буде обмежений рамками контрольного часу. Інформація про кількість КП підживлення та їх роботу буде оприлюднена на сайті ближче до часу проведення змагань.
Перед стартом учасники проходять реєстрацію, отримують номер з QR-кодом і картку з профілем траси  та маршрутною інформацією, здають організаторам підписаний баул (рюкзак) зі своїми речами.

Порядок проходження траси

Старт загальний.
Для учасників TDB та TDL на проміжних фінішах буде організовано ночівлю як в стаціонарних умовах, так і в польових (наметовий табір).
На фініші учасник повинен перетнути фінішний створ та надати свій номер для фінішного зчитування коду.
У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів по мобільному телефону про своє місце перебування. В іншому випадку учасник втрачає право на залік результату.
Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:
  • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична і технічна допомога сторонніх осіб і т.д.)
  • невідвідування КП
  • відсутність при реєстрації оригіналу медичної довідки про допуск учасника до змагань
В разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обовязкового спорядження учасник отримує штраф в розмірі 30хвилин (для траси TDL та SL) або 60хвилин (для трас ULTRA, MEDIUM та  TDB)
Список обовязкового спорядження може бути змінений в сторону його зменшення при сприятливих погодних умовах, про що буде повідомлено учасників при реєстрації на базі забігу.

Розклад змагань (уточнюється)

1 червня 2018 р.
з 9:00 – початок реєстрації учасників TDB
11:30 – виїзд на старт етапу
12:00 – старт 1го етапу TDB
20:00 – закриття фінішу 1-го етапу  TDB
2 червня 2018 р.
8:00 –  старт 2го етапу TDB
з 8:30 – початок реєстрації учасників ULTRA, MEDIUM,  TDL
10:45 – урочисте відкриття змагань
11:00 – старт всіх дистанцій
20:00 – закриття фінішу 1-го етапу  TDL та 2-го етапу TDB
3 червня 2018 р.
8:00 – старт 3-го етапу TDB
8:00-9:00 – реєстрації для SL в с.Пилипець
9:00 – старт 2-го етапу  TDL та SL
10:00 – закриття фінішу дистанції MEDIUM
15:00 – закриття фінішу дистанції SL
16:00 – закриття фінішу дистанції TDL
16:00 – нагородження переможців трейлу
17:00 – закриття фінішу дистанції ULTRA
20:00 – закриття фінішу 3-го етапу TDB

Реєстрація

Попередня реєстрація на змагання доступна  до 24:00 27.05.2018
Звертаємо Вашу увагу: для того щоб в подальшому не виникало проблем при підтягуванні Ваших балів у рейтинги ITRA та UTMB, радимо ввести/змінити свої дані при реєстрації латиницею (для уникнення помилок при транслітерації)
Учасником змагань може бути будь-яка повнолітня людина, яка погоджується з умовами викладеними на цьому сайті, має відповідну підготовку до участі в гірських забігах та не має застережень лікаря. За письмової згоди батьків до траси SL можуть бути допущені підлітки з 14 років.
Звертаємо Вашу увагу: для того щоб в подальшому не виникало проблем при підтягуванні Ваших балів у рейтинги ITRA та UTMB, радимо ввести/змінити свої дані при реєстрації латиницею (для уникнення помилок при транслітерації)
Для отримання стартового пакету необхідно надати:
  • паспорт
  • медичну довідку
  • розписку відповідальності (заповнюється на місці)
  • обов’язкове спорядження


Информация отсутствует
Информация отсутствует